Νέα:
Παρασκευή 10 Μαΐου 2024

Shoutbox!

Toula Aretaki

19-02-2024 13:17
Καλημέρα,γνωρίζει κανείς εάν το πτυχίο διοίκησης επιχειρήσεων μπορούμε να πάρουμε βεβαίωση χρήσης H/Y;

Debbie422657

11-01-2024 00:11
Καλησπέρα σας, ψάχνω σημειώσεις για μαθήματα του οικονομικού. Υπάρχει κάποιος που μπορεί να με βοηθήσει;

Alexis92

31-10-2023 21:12
γερασαμε

Timos Chartios

17-08-2023 03:00
Ψάχνω ρε παιδιά την Ιωάννα μετά από χρόνια από Διοίκηση ήταν στη ΠΑΣΠ το2010. Χαθήκαμε πέρασε δεκαετία και...

elisavet

03-04-2023 14:47
Καλησπερα μετα απο καιρο μπηκα και εγω να ζητησω υλη, σημειωσεις. μακρο αγγλικα διοικ.ολ. ποιοτητας,μαρκετινγ οτι εχετε

mar99

08-03-2023 05:33
εχω τελειωσει τει σερρων 1999 διοικηση οικονομια τμημα λογιστικης απο που θα παρω μια βεβαιωση σπουδων που χρειαζομαι

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ@

28-02-2023 10:03
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ!
ΕΧΩ ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΓΓΡΑΦΗ ΕΞΑΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΩΡΑ. ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ?ΕΥΧΑΡΙ

sony400

07-02-2023 21:03
Άλλη μια εξεταστική έφτασε στο τέλος της σχεδόν. Εύχομαι σε όλους/ες να έφτσαν λίγο περισσότερο στον στόχο τους.

ALS

23-10-2022 17:28
Καλησπέρα!!Πέρασαν 12 χρόνια που ήμουν πρώτο έτος !! 😅

marios9

17-10-2022 11:16
Καλημέρα σε όλους.

armiertz

24-09-2022 15:44
Είμαι στην Λογιστική. Έχω να έρθω πολλά χρόνια και έχουν αλλάξει πολλά. Για αυτό θέλω σημειώσεις μπας και πάρω το πτυχίο

tonidemis

24-09-2022 00:18
Armiertz Σου έστειλα μήνυμα

armiertz

03-08-2022 12:50
Μπορεί να μου πει κανείς που μπορώ να βρω σημειώσεις των μαθημάτων γιατί η παρουσία μου στα μαθήματα είναι λίγο αδύνατη

armiertz

03-08-2022 12:49
Καλησπέρα. Είμαι καινούρια στο forum αλλά παλιά φοιτήτρια του τει που επιτέλους πήρα την απόφαση να ολοκληρώσω το πτυχίο
 

Sérmac

28-07-2022 19:25

Εμφάνιση 50 τελευταίων
Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε. Χάσατε το email ενεργοποίησης;
10 Μαΐου 2024, 12:07

Σύνδεση με όνομα, κωδικό και διάρκεια σύνδεσης

Μέλη
  • Σύνολο μελών: 5294
  • Τελευταία: AreusTes

Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 83541
  • Σύνολο θεμάτων: 10650
  • Σε σύνδεση σήμερα: 50
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1245
  • (16 Απριλίου 2022, 00:20)

Συνδεδεμένοι
Μέλη: 0
Επισκέπτες: 36
Σύνολο: 36

Για να γραφτείτε σε κάποια ομάδα μελών, πατήστε εδώ.

Μέσα Μεταφοράς

Αστικό ΚΤΕΛ Σερρών
ΚΤΕΛ Ν. Σερρών
Δρομολόγια ΤΡΑΙΝΟΣΕ

Πρόσφατα

Υπηρεσίες ΕΔΕΤ

Εύδοξος
Okeanos
Άτλας
Ακαδημαϊκή Ταυτότητα
Σελίδες: [1] 2 3 4 ... 10   Κάτω
Εκτύπωση
About Serres
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα. Αναγνώστηκε 38671 φορές.
greko_maskara
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
*
Μηνύματα: 39
Θετικοί ψήφοι: 0

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

13 Δεκεμβρίου 2007, 23:46
0

Hello.3ο post 1o Topic μου.
Λοιπον είμαι από Θεσ/νίκη.1ο εξάμηνο Πληροφορικής και Επικοινωνιών(όχι δεν θα βγάλω λόγω σαν να είμαι σε γενική συνέλευση :D)
λοιπόν αν και δεν έχω βγει ποτέ βράδυ στις Σέρρες κάτι δεν μου κάθεται καλα..να το πω μου φαινεται χωριο η πως αλλιως? ισως εχει και καλα μαγαζια ξερω γω αλλα δεν μου καθεται καλα το μερος..δικια μου άποψη.μονο για καφέ έχω βγει απογεύματα.

anyway το άλλο..σε φανάρι επάνω παρκαρισμένα 4 αυτοκίνητα μεσ'τη μεση ΣΤΗΝ ΚΥΡΟΛΕΞΙΑ.Επισης Επειδη δεν ξερω τα μερη θα το πω περιγραφικα..εκει στην τελικη ευθεία για το ΤΕΙ εκει που αρχίζει ι ευθεία εχει στη γωνία ένα μαγαζι μπουγάτσα λεει κατι τετοιο και μπροστά διασταύρωση και πιο μπροστά έναν "μεγαλο δρομο" που τρεχουν σαν μαλακες.Αντε τρεχουν που τρεχουν αλλα φλας γιατι δεν αναβει κανεις? ποσες φορες κοντεψαν να με χτυπησουν με το αυτοκίνητο τους μλκς.Αυτα τα λεω σχετικα με κατι φωτογραφιες που ειδα απο ατυχημα στις σερρες.αα και μια μερα που φωναξα σε εναν ΦΛΑΑΑΑΣ ..μου λεει ΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΔΕΝ ΜΕ ΒΛΕΠΕΙΣ? ελεος

οσον αφορα για τους φοιτητες μια χαρά.

Η πολη με χαλασε λιγο γι αυτο δεν νοικιασα σπιτι..

διορθώστε με οπου έχω λαθος για τις Σερρες
Καταγράφηκε
Chrisp
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
****
Μηνύματα: 1176
Θετικοί ψήφοι: +83

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Άντρας
Απάντηση #1 - 14 Δεκεμβρίου 2007, 00:04
0

 Ως παλιος (πολυ παλιος) σου προτεινω να πας ΤΑΜΑΜ θεωρω απαραδεκτο που δεν εχεις παει ακομα. Απο εκει και περα ειναι η κλασικη επαρχιακη πολη εχει απο ολα αλλα λιγα. Για Μπουζουκια δεν τρελενομουν ποτε αλλα τα 13 φεγγσρια δεν εχουν να ζηλεψουν πολλα απο πολλα μπουζουκια στη Θεσαλλονικη οσο για κλαμπ ποτε δεν μου αρεσαν οποτε μου φαινονται χαλια.
Οι Σερρες παντως ανεβαινουν 1-2 επιπεδα το καλοκαιρι με Κουμπα κλπ.

Γενικοτερα το προβλημα των Σερρων ειναι οι Σερραιοι  :P
 
Καταγράφηκε

Υπάρχουν 10 είδη ανθρώπων αυτοί που καταλαβαίνουν το δυαδικό σύστημα και αυτοί που δεν το καταλαβαίνουν.
greko_maskara
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
*
Μηνύματα: 39
Θετικοί ψήφοι: 0

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Απάντηση #2 - 14 Δεκεμβρίου 2007, 00:18
0

Θεσσαλονίκη μένω οπότε δύσκολα να βγω βράδυ εκεί..also ουτε εμένα με τρελαίνουν τα club αλλά όταν πηγαίνω,πηγαίνω για την παρέα(για θεσ/νίκη μιλάω).

απο που εισαι?
Καταγράφηκε
zeta
Πολιτικών Μηχανικών ΤΕ
*
Μηνύματα: 14
Θετικοί ψήφοι: 0

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Γυναίκα
Απάντηση #3 - 14 Δεκεμβρίου 2007, 00:39
0

Είμαι 3 χρόνια Σέρρες και παράπονο δεν έχω!!!!!!!!!!Είναι μια επαρχιακή συμπαθητική πόλη.Έχω περάσει πολύ ωραία μένοντας Σέρρες 3 χρόνια γιατί υπάρχουν διάφοα μαγαζιά που με γεμιζουν όπως το sofa,galea.Δεν μπορω όμως να πω πως είναι και αρκετά για τους φοιτητές που μένουν εδώ.
     
             Αλλά  ρε παιδιά καλή παρέα και διάθεαη να υπάρχει και παντού περνάς καλά................
Καταγράφηκε
greko_maskara
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
*
Μηνύματα: 39
Θετικοί ψήφοι: 0

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Απάντηση #4 - 14 Δεκεμβρίου 2007, 00:44
0

Είμαι 3 χρόνια Σέρρες και παράπονο δεν έχω!!!!!!!!!!Είναι μια επαρχιακή συμπαθητική πόλη.Έχω περάσει πολύ ωραία μένοντας Σέρρες 3 χρόνια γιατί υπάρχουν διάφοα μαγαζιά που με γεμιζουν όπως το sofa,galea.Δεν μπορω όμως να πω πως είναι και αρκετά για τους φοιτητές που μένουν εδώ.
     
             Αλλά  ρε παιδιά καλή παρέα και διάθεαη να υπάρχει και παντού περνάς καλά................
να ρωτήσω και σένα..απο που εισαι??
Καταγράφηκε
zeta
Πολιτικών Μηχανικών ΤΕ
*
Μηνύματα: 14
Θετικοί ψήφοι: 0

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Γυναίκα
Απάντηση #5 - 14 Δεκεμβρίου 2007, 00:49
0

Από Αθήνα.  Αλλά όπως σου είπα προηγουμένος καλή παρέα και διάθεση να υπάερχει περνάς παντού καλά...................
Καταγράφηκε
greko_maskara
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
*
Μηνύματα: 39
Θετικοί ψήφοι: 0

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Απάντηση #6 - 14 Δεκεμβρίου 2007, 01:00
0

hmm isws alla eisai sigouri oti ftanei mono i parea?i dont think so
Καταγράφηκε
gio_ko
Πολιτικών Μηχανικών ΤΕ
*
Μηνύματα: 36
Θετικοί ψήφοι: 0

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Άντρας
Απάντηση #7 - 14 Δεκεμβρίου 2007, 01:21
0

Εγώ θα συμφωνίσω με την ζέτα.

        Δεν κατάγομαι απο μεγάλη πόλη και έχω μάθει να αρκούμαι και να στηρίζομαι στο έμψυχο και όχι σε πέντε καλοβαμένους τοίχους, σε εμφάνταστα φωτιστικά κλπ.Είμαι φοιτητής στις Σέρρες γουστάρω την παρέα μου και περνάω καλα μαζί τους οχι μονο επειδή βγαίνουμε και κάμουμε χαβαλέ αλλα και επειδή ήμουν τυχερος που μπήκα στη διαδικασά να τους κάνω φίλους μου!!!!!!!!

                                                         ;)
Καταγράφηκε
greko_maskara
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
*
Μηνύματα: 39
Θετικοί ψήφοι: 0

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Απάντηση #8 - 14 Δεκεμβρίου 2007, 01:25
0

kala entaksu kali i parea apla blepw oti pio polu me tis serres exoun enthousiastei atoma apo alexandroupoli,kozani,kastoria klp klp epaerxiakes poleis..auto lew..akouga diladi serres serres serres kai poios kserei ti einai
Καταγράφηκε
gio_ko
Πολιτικών Μηχανικών ΤΕ
*
Μηνύματα: 36
Θετικοί ψήφοι: 0

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Άντρας
Απάντηση #9 - 14 Δεκεμβρίου 2007, 01:32
0

Σίγουρα πάντως δεν είναι η Νέα Υόρκη.Εάν δηλωσες σέρρες φίλε μου επειδή άκουγες σέρρες σέρρες έκανες λάθος επιλογές,εδώ είναι επαρχία και αυτα τα λίγα μπορεί να προσφέρει.
Καταγράφηκε
Σελίδες: [1] 2 3 4 ... 10   Πάνω
Εκτύπωση