Νέα:
Κυριακή 19 Μαΐου 2024

Shoutbox!

Toula Aretaki

19-02-2024 13:17
Καλημέρα,γνωρίζει κανείς εάν το πτυχίο διοίκησης επιχειρήσεων μπορούμε να πάρουμε βεβαίωση χρήσης H/Y;

Debbie422657

11-01-2024 00:11
Καλησπέρα σας, ψάχνω σημειώσεις για μαθήματα του οικονομικού. Υπάρχει κάποιος που μπορεί να με βοηθήσει;

Alexis92

31-10-2023 21:12
γερασαμε

Timos Chartios

17-08-2023 03:00
Ψάχνω ρε παιδιά την Ιωάννα μετά από χρόνια από Διοίκηση ήταν στη ΠΑΣΠ το2010. Χαθήκαμε πέρασε δεκαετία και...

elisavet

03-04-2023 14:47
Καλησπερα μετα απο καιρο μπηκα και εγω να ζητησω υλη, σημειωσεις. μακρο αγγλικα διοικ.ολ. ποιοτητας,μαρκετινγ οτι εχετε

mar99

08-03-2023 05:33
εχω τελειωσει τει σερρων 1999 διοικηση οικονομια τμημα λογιστικης απο που θα παρω μια βεβαιωση σπουδων που χρειαζομαι

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ@

28-02-2023 10:03
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ!
ΕΧΩ ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΓΓΡΑΦΗ ΕΞΑΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΩΡΑ. ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ?ΕΥΧΑΡΙ

sony400

07-02-2023 21:03
Άλλη μια εξεταστική έφτασε στο τέλος της σχεδόν. Εύχομαι σε όλους/ες να έφτσαν λίγο περισσότερο στον στόχο τους.

ALS

23-10-2022 17:28
Καλησπέρα!!Πέρασαν 12 χρόνια που ήμουν πρώτο έτος !! 😅

marios9

17-10-2022 11:16
Καλημέρα σε όλους.

armiertz

24-09-2022 15:44
Είμαι στην Λογιστική. Έχω να έρθω πολλά χρόνια και έχουν αλλάξει πολλά. Για αυτό θέλω σημειώσεις μπας και πάρω το πτυχίο

tonidemis

24-09-2022 00:18
Armiertz Σου έστειλα μήνυμα

armiertz

03-08-2022 12:50
Μπορεί να μου πει κανείς που μπορώ να βρω σημειώσεις των μαθημάτων γιατί η παρουσία μου στα μαθήματα είναι λίγο αδύνατη

armiertz

03-08-2022 12:49
Καλησπέρα. Είμαι καινούρια στο forum αλλά παλιά φοιτήτρια του τει που επιτέλους πήρα την απόφαση να ολοκληρώσω το πτυχίο
 

Sérmac

28-07-2022 19:25

Εμφάνιση 50 τελευταίων
Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε. Χάσατε το email ενεργοποίησης;
19 Μαΐου 2024, 05:12

Σύνδεση με όνομα, κωδικό και διάρκεια σύνδεσης

Μέλη
  • Σύνολο μελών: 5294
  • Τελευταία: AreusTes

Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 83541
  • Σύνολο θεμάτων: 10650
  • Σε σύνδεση σήμερα: 29
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1245
  • (16 Απριλίου 2022, 00:20)

Συνδεδεμένοι
Μέλη: 0
Επισκέπτες: 23
Σύνολο: 23

Για να γραφτείτε σε κάποια ομάδα μελών, πατήστε εδώ.

Μέσα Μεταφοράς

Αστικό ΚΤΕΛ Σερρών
ΚΤΕΛ Ν. Σερρών
Δρομολόγια ΤΡΑΙΝΟΣΕ

Πρόσφατα

Υπηρεσίες ΕΔΕΤ

Εύδοξος
Okeanos
Άτλας
Ακαδημαϊκή Ταυτότητα
TeiSerron.gr Διεθνές Πανεπιστήμιο της Ελλάδος Φοιτητικές ομάδες Αναβάθμιση icd.teiser.gr Γιατι να ειναι τοσο αθλια η σελιδα του τμηματος της πληροφορικης??
Σελίδες: 1 ... 3 4 5 [6] 7 8   Κάτω
Εκτύπωση
Γιατι να ειναι τοσο αθλια η σελιδα του τμηματος της πληροφορικης??
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα. Αναγνώστηκε 31938 φορές.
differentreality
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
*
Μηνύματα: 602
Θετικοί ψήφοι: +20

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Γυναίκα
Απάντηση #50 - 10 Μαΐου 2009, 23:33
0

Ξέρει κανείς σίγουρα τι γίνεται με την υποτιθέμενη ομάδα που κάνει ο κ. Παπατσώρης?  Να ξέρουμε τι να κάνουμε..
Καταγράφηκε
lafs
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
*
Μηνύματα: 839
Θετικοί ψήφοι: 0

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Άντρας WWW
Απάντηση #51 - 11 Μαΐου 2009, 00:52
0

... Το ιδιο ειναι ...
Με συγχωρείς αλλά δεν είναι το ίδιο.

Σαφέστατος.
Θεωρώ περιττό να αναφέρω αυτονόητους λόγους.

Αν θέλετε να μάθετε γιατί αξίζει να δημιουργηθεί στα πλαίσια της Επιστημονική Κοινότητας Φοιτητών (ΕΠΚ) ρίξτε μια ματιά στο σχετικό θέμα.
Τελευταία τροποποίηση: 22 Μαΐου 2009, 20:07 από lafs Καταγράφηκε

Efstathios Chatzikyriakidis (efxa)
Informatics & Communications Engineer (BSc)

WEB: efxa.org - EMAIL: contact@efxa.org
Sérmac
Διαχειριστής
*****
Μηνύματα: 3887
Θετικοί ψήφοι: +908

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Άντρας
Απάντηση #52 - 11 Μαΐου 2009, 12:58
0

Η Πρωτοπόρα Τεχνολογική Κοινότητα του ΤΕΙ Σερρών, μοναδικός εκπρόσωπος της οποία είμαι εγώ, ξεκινάει την εκ του μηδενός ανάπτυξη της ιστοσελίδας του τμήματος. Δεν έχουμε αποφασίσει το πώς θα αναπτυχθεί, αλλά θα υποστηρίζεται από ASP και SQL Server της αγαπημένης μας Microsoft. Για την υποστήριξη των templates θα απευθυνθούμε σε έμπειρη εταιρία του εξωτερικού. Γιατί πρέπει να γίνει έτσι; Για πολλούς λόγους.
Ξεκινώ λοιπόν και αναμένω τη συμμετοχή σας. Είναι χρέος σας να εγκαταλείψετε κάθε άλλη πρόταση και να συμβάλετε στην προσπάθειά μας. Όποιος δεν είναι μαζί μας, είναι εναντίων μας.
ΥΓ: Άτομα που δεν έδωσαν κανένα ενδιαφέρον να την ΠΤΚ, απαγορεύεται να εκφράσουν αντιρρήσεις.

Είχα πει ότι σταματάω, αλλά... who cares? τα ίδια είπαν κι άλλοι.
Τελευταία τροποποίηση: 11 Μαΐου 2009, 13:22 από Sermac Καταγράφηκε
sarig
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
****
Μηνύματα: 1185
Θετικοί ψήφοι: +175

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Απάντηση #53 - 11 Μαΐου 2009, 13:35
0

Yet another thread is ruined.

Ας με συγχωρήσουν οι συνάδελφοι για το offtopic...

Είναι θλιβερό να βλέπει κανείς 2 τόσο ενεργούς φοιτητές της σχολής (που πραγματικά είστε παράδειγμα προς μίμηση) να "μαλώνουν" για ανούσιους λόγους. Όλοι επιθυμούμε το καλό όλων μας, δεν έχει νόημα να ερχόμαστε σε σύγκρουση μεταξύ μας... Χωρίς να είμαι αρμόδιος θα ήθελα να παρακαλέσω να ρίξουμε όλοι τους τόνους και να συνεργαστούμε για να πετύχουμε τους στόχους μας.

+1

Και μετά αναρωτιόμαστε γιατί δεν πάει τίποτα μπροστά. Όλοι θέλουμε το ίδιο πράγμα, αλλά είναι σαφώς λογικότερο να τσακωθούμε πρώτα.
Και στο τέλος να καταλήξουμε να πουν όλοι "άι σιχτίρ, τους βαρέθηκα, ας κάτσουν να την κάνουν μόνοι τους" και πάλι δεν θα γίνει τίποτα.

Φανταστείτε να υπήρχε και το ενδεχόμενο να πληρωθεί αυτός που θα κάνει τη σελίδα.
Τελευταία τροποποίηση: 11 Μαΐου 2009, 13:44 από sarig Καταγράφηκε
differentreality
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
*
Μηνύματα: 602
Θετικοί ψήφοι: +20

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Γυναίκα
Απάντηση #54 - 11 Μαΐου 2009, 13:58
0

Εγώ έχω να πω ότι αφού η επιστημονική σύναξη φοιτητών ΔΕΝ έχει κάνει ήδη πράγματα που να φανούν και να δείξουν τις δυνατότητές της δεν είναι και τόσο προφανής οι λόγοι γιατί πρέπει να συμμετέχουμε σε αυτή και γιατί κάθε ομαδική ενέργεια όπως η κατασκευή μιας σελίδας αξίζει τον κόπο να περνάει μέσα από αυτήν. 

Γι αυτό και νομίζω ότι η ιδέα του Sermac να ανοιχτεί νέο section στο forum ήταν καλή και ίσως πρέπει να γίνει, μια και εδώ αρχίσαμε διάφορες συζητήσεις που δεν έχουν όλοι όρεξη να διαβάσουν. 

Στο νέο topic ποστ άσχετα με τον άμεσα προγραμματισμό και οργάνωση της σελίδας, μπορούν απλά να διαγράφονται, ενώ εδώ όποιος θέλει μπορεί να συνεχίσει να λέει την άποψή του χωρίς να βγαίνουμε πολύ offtopic - γιατί απ' ότι καταλαβαίνω δεν πρόκειται τα ποστ να σταματήσουν εδώ.

Θα επαναλάβω πάντως την ερώτησή μου, γνωρίζει κανείς για το τι ακριβώς κάνει ο κ. Παπατσώρης? Κι αν έχει μέλλον αυτό που κάνει?
Καταγράφηκε
synzeus
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
BEng in Informatics and Communications
*
Μηνύματα: 2906
Θετικοί ψήφοι: +249

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Άντρας WWW
Απάντηση #55 - 11 Μαΐου 2009, 14:13
0

Εγώ θα κάνω μια άλλη ερώτηση : πήγε όντως κανείς στον Παπατσώρη και είναι όντως ο project manager ή για ακόμη μια φορά ακούμε (διαβάζουμε για την ακρίβεια) "μπαρούφες";
Καταγράφηκε
Sérmac
Διαχειριστής
*****
Μηνύματα: 3887
Θετικοί ψήφοι: +908

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Άντρας
Απάντηση #56 - 11 Μαΐου 2009, 15:02
0

Να το κάνω το section, αλλά να ξεκαθαρίσω ότι θα το ανοίξω για να μπορέσουμε να συζητήσουμε αρχικές ιδέες ή ότι άλλο προκύψει σε ξεχωριστά τόπικ. Δεν σημαίνει ότι αυτόματα αναλαμβάνουμε (είτε ομαδικά, είτε ατομικά, είτε κοινοτικά :Ρ) να φτιάξουμε μέσα από εδώ την σελίδα...
Θέλει κανείς να αναλάβει το συντονισμό;
Τελευταία τροποποίηση: 11 Μαΐου 2009, 15:14 από Sermac Καταγράφηκε
Sport_Billy
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
****
Μηνύματα: 1170
Θετικοί ψήφοι: +407

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Sidai

Άντρας
Απάντηση #57 - 11 Μαΐου 2009, 15:10
0

Sermac μαλλον section στο forum εννοεις ε?Πρεπει να μπει καινουριος συντονιστης?
Καταγράφηκε
Sérmac
Διαχειριστής
*****
Μηνύματα: 3887
Θετικοί ψήφοι: +908

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Άντρας
Απάντηση #58 - 11 Μαΐου 2009, 15:30
0

Πρεπει να μπει καινουριος συντονιστης?
προσπαθώ κι εγώ μια φορά να φορτώσω την αγγαρεία σε άλλον.

(παίρνω ιδέες από το δίπλα τόπικ βλέπεις...)
Καταγράφηκε
lafs
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
*
Μηνύματα: 839
Θετικοί ψήφοι: 0

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Άντρας WWW
Απάντηση #59 - 13 Μαΐου 2009, 21:27
0

... Η Πρωτοπόρα Τεχνολογική Κοινότητα ... εκφράσουν αντιρρήσεις ...

Φίλε μου έχεις παρεξηγήσει κάποια πράγματα.

Παρόλα αυτά δέχομαι την κριτική σου.
Καταγράφηκε

Efstathios Chatzikyriakidis (efxa)
Informatics & Communications Engineer (BSc)

WEB: efxa.org - EMAIL: contact@efxa.org
Σελίδες: 1 ... 3 4 5 [6] 7 8   Πάνω
Εκτύπωση