Νέα:
Τρίτη 21 Μαΐου 2024

Shoutbox!

Toula Aretaki

19-02-2024 13:17
Καλημέρα,γνωρίζει κανείς εάν το πτυχίο διοίκησης επιχειρήσεων μπορούμε να πάρουμε βεβαίωση χρήσης H/Y;

Debbie422657

11-01-2024 00:11
Καλησπέρα σας, ψάχνω σημειώσεις για μαθήματα του οικονομικού. Υπάρχει κάποιος που μπορεί να με βοηθήσει;

Alexis92

31-10-2023 21:12
γερασαμε

Timos Chartios

17-08-2023 03:00
Ψάχνω ρε παιδιά την Ιωάννα μετά από χρόνια από Διοίκηση ήταν στη ΠΑΣΠ το2010. Χαθήκαμε πέρασε δεκαετία και...

elisavet

03-04-2023 14:47
Καλησπερα μετα απο καιρο μπηκα και εγω να ζητησω υλη, σημειωσεις. μακρο αγγλικα διοικ.ολ. ποιοτητας,μαρκετινγ οτι εχετε

mar99

08-03-2023 05:33
εχω τελειωσει τει σερρων 1999 διοικηση οικονομια τμημα λογιστικης απο που θα παρω μια βεβαιωση σπουδων που χρειαζομαι

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ@

28-02-2023 10:03
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ!
ΕΧΩ ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΓΓΡΑΦΗ ΕΞΑΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΩΡΑ. ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ?ΕΥΧΑΡΙ

sony400

07-02-2023 21:03
Άλλη μια εξεταστική έφτασε στο τέλος της σχεδόν. Εύχομαι σε όλους/ες να έφτσαν λίγο περισσότερο στον στόχο τους.

ALS

23-10-2022 17:28
Καλησπέρα!!Πέρασαν 12 χρόνια που ήμουν πρώτο έτος !! 😅

marios9

17-10-2022 11:16
Καλημέρα σε όλους.

armiertz

24-09-2022 15:44
Είμαι στην Λογιστική. Έχω να έρθω πολλά χρόνια και έχουν αλλάξει πολλά. Για αυτό θέλω σημειώσεις μπας και πάρω το πτυχίο

tonidemis

24-09-2022 00:18
Armiertz Σου έστειλα μήνυμα

armiertz

03-08-2022 12:50
Μπορεί να μου πει κανείς που μπορώ να βρω σημειώσεις των μαθημάτων γιατί η παρουσία μου στα μαθήματα είναι λίγο αδύνατη

armiertz

03-08-2022 12:49
Καλησπέρα. Είμαι καινούρια στο forum αλλά παλιά φοιτήτρια του τει που επιτέλους πήρα την απόφαση να ολοκληρώσω το πτυχίο
 

Sérmac

28-07-2022 19:25

Εμφάνιση 50 τελευταίων
Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε. Χάσατε το email ενεργοποίησης;
21 Μαΐου 2024, 15:10

Σύνδεση με όνομα, κωδικό και διάρκεια σύνδεσης

Μέλη
  • Σύνολο μελών: 5294
  • Τελευταία: AreusTes

Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 83541
  • Σύνολο θεμάτων: 10650
  • Σε σύνδεση σήμερα: 43
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1245
  • (16 Απριλίου 2022, 00:20)

Συνδεδεμένοι
Μέλη: 0
Επισκέπτες: 28
Σύνολο: 28

Για να γραφτείτε σε κάποια ομάδα μελών, πατήστε εδώ.

Μέσα Μεταφοράς

Αστικό ΚΤΕΛ Σερρών
ΚΤΕΛ Ν. Σερρών
Δρομολόγια ΤΡΑΙΝΟΣΕ

Πρόσφατα

Υπηρεσίες ΕΔΕΤ

Εύδοξος
Okeanos
Άτλας
Ακαδημαϊκή Ταυτότητα
Σελίδες: [1] 2 3 4 ... 9   Κάτω
Εκτύπωση
Βαθμολογίες
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα. Αναγνώστηκε 25444 φορές.
StSyiLaD
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
*
Μηνύματα: 171
Θετικοί ψήφοι: +3

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Γυναίκα
03 Φεβρουαρίου 2009, 12:50
0

Το γεγονος οτι καθυστερουν να βγαλουν τα αποτελεσματα των εργαστηριων που οφειλετε???
Γιατι δεν ξερω αν νιωθω μονο εγω ετσι αλλα οταν δω οτι περασα ενα μαθημα..ειδικα εργαστηριο μου ανεβαινει και η ψυχολογια και η ορεξη για να διαβασω τα επομενα μαθηματα (που στην συγκεκριμενη περιπτωση ειναι οι θεωριες)...
Επομενως ειμαι με το e-gram συνεχεια ανοιχτο και καθε τρεις και λιγο παταω ανανεωση γιατι περιμενω πως και πως να δω καποιο αποτελεσμα!!! Ειλικρινα πιστευω οτι παιζει πολυ μεγαλο ρολο!!!! Δεν λεω υπαρχουν πολλοι λογοι που τα καθυστερουν,υποχρεωσεις,δουλεια,τρεξιμο αλλα εχει μαθημα που το εδωσα πριν απο 15-16 μερες και ακομα να δω αποτελεσμα..
Μονο εγω το βλεπω ετσι??? οτι το να βγουν τα αποτελεσματα των εργαστηριων θα με ωφελησει στις θεωριες???
Την γνωμη σας παιδια.... :P

Καταγράφηκε

...hell yeah...i love life!!!!!!
AlieN
***
Μηνύματα: 490
Θετικοί ψήφοι: +43

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Άντρας
Απάντηση #1 - 03 Φεβρουαρίου 2009, 12:53
0

Γιατί βαριούνται απλά...
Αλλά σκέψου και το άλλο...
Καλή ψυχολογία έχεις αν έχεις γράψει καλά το ξέρεις.
Αν δεν έχεις όμως και είσαι στο όριο και λες έγραψα δεν έγραψα και κόβεσαι δεν σου πέφτει.... η ψυχολογία πάντα  :P
Καταγράφηκε

Θα 'θελα να γίνω αυτό που Ήμουν...
Όταν ήθελα να γίνω αυτό που Έιμαι Τώρα....!!!!
StSyiLaD
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
*
Μηνύματα: 171
Θετικοί ψήφοι: +3

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Γυναίκα
Απάντηση #2 - 03 Φεβρουαρίου 2009, 12:56
0

Μα ακομα και σε αυτην την περιπτωση του οριου...περασα-δεν περασα, μπορει να σε τρωει αυτη η ιδεα αλλα οταν βγουν τα αποτελεσματα και εχεις περασει δεν νιωθεις αλλος ανθρωπος????
Δεν ξερω..παντως καλα θα ηταν να αρχιζουν να ανεβαζουν τα αποτελεσματα γιατι αρχιζω και ξενερωνω....  :(
Καταγράφηκε

...hell yeah...i love life!!!!!!
Troula
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
****
Μηνύματα: 1972
Θετικοί ψήφοι: +23

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Πτυχίο εδώ... Πτυχίο εκεί... Πτυχίο Παραπέρα...

Γυναίκα
Απάντηση #3 - 03 Φεβρουαρίου 2009, 13:07
0

Εγώ συμφωνώ απόλυτα με τη StSyiLaD... Κάθε εξεταστική περίοδο με πιάνει αυτή η ψύχωση και είμαι όλη μέρα στο να δω βαθμολογίες... Σε σημείο που με "βριζουν" κιολας οι φίλοι μου για το άγχος...
Ευτυχώ εμένα τα 4 από τα 5 εργαστήρια βγήκαν. Όχι στο e-gramm αλλά τουλάχιστον βγήκαν...

Καλό είναι να ξέρεις τι σου γίνεται... Γιατί τουλάχιστον σε μένα έχει αντίκτιπο...
Άμα δω ότι πέρασα μαθήματα λέω δεν πήγε τζάμπα ο κόπος οπότε ας διαβάσω και θα περάσω και τα άλλα...
Άμα πάλι έχω κοπεί σε κάποιο μάθημα στο οποίο διάβασα, πισμόνω και λέω γιατί ρε γαμώτω... Θα περάσω τουλάχιστον τα άλλα...
Όταν όμως είσαι στην άγνια είναι ότι χειρότερο...
Φυσικά υπάρχει πάντα η εκδοχή του, αφού πέρασα κάποια μαθήματα, δεν χρειάζεται να περάσω και άλλα... Ή, αφού κόπηκα σε αυτά που διάβασα, σιγά μη διαβάσω πάλι για να κοπώ και στα άλλα...
Είναι καθαρά στον καθένα πως το βλέπει...
Καταγράφηκε

Φωνάζουν οι.... Κουμπάροι, να φοβηθούν οι νοικοκύριδες...
Ρε που καταντήσαμε...
Mini
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
***
Μηνύματα: 509
Θετικοί ψήφοι: +106

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Γυναίκα
Απάντηση #4 - 03 Φεβρουαρίου 2009, 13:08
+1

Μα ακομα και σε αυτην την περιπτωση του οριου...περασα-δεν περασα, μπορει να σε τρωει αυτη η ιδεα αλλα οταν βγουν τα αποτελεσματα και εχεις περασει δεν νιωθεις αλλος ανθρωπος????
Δεν ξερω..παντως καλα θα ηταν να αρχιζουν να ανεβαζουν τα αποτελεσματα γιατι αρχιζω και ξενερωνω....  :(
Πολυ απλα γιατι ολοι ειναι στην κοσμαρα τους και τα βγαζουν τελευταια στιγμη
Καταγράφηκε
StSyiLaD
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
*
Μηνύματα: 171
Θετικοί ψήφοι: +3

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Γυναίκα
Απάντηση #5 - 03 Φεβρουαρίου 2009, 13:16
0

Troula εχεις απολυτο δικιο... για αυτο και εγω χτυπιεμαι... γιατι μπορει να ξερω οτι εχω γραψει καλα,μπορει να ξερω οτι τα περασα αλλα αμα δεν τα δω για να βεβαιωθω 'η καλυτερα για να επιβεβαιωθω Και ξενερωνω Και νομιζω οτι τοσος κοπος πηγε αδικα...
Πιστευω δηλαδη πως εχει να κανει καθαρα με την επιβεβαιωση!!!! Σπανια ακους ενα μπραβο απο τους καθηγητες σου (δεν ειμαστε λυκειο πλεον),σπανια καποιος θα σε επιβραβευσει... και τι εμεινε?? Ενα αποτελεσμα απο μια εξεταση... Αυτο ειναι το μπραβο σου και αυτο θα σε ανταμειψει τις προσπαθειες σου... Και αντι να κανουν τα αδυνατα δυνατα για να μας επιβραβευσουν μας εχουν στο περιμενε.... :emo:
Καταγράφηκε

...hell yeah...i love life!!!!!!
betalouda
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
***
Μηνύματα: 308
Θετικοί ψήφοι: +47

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Γυναίκα
Απάντηση #6 - 03 Φεβρουαρίου 2009, 14:07
0

Ναι-ναι συνάδελφοι συμφωνώ κι εγώ...Τουλάχιστον να ξέρεις που πατάς...

Τώρα, γιατί αργούν; Επειδή από οτι ξέρω όλα τα εργαστήρια που δίνουμε είναι σε κόλλες αναφοράς ή τέλος πάντων χειρόγραφα δε μπορώ να καταλάβω που οφείλεται η καθυστέρηση...αν ήταν στους υπολογιστές οκ...Στην τελική τόσα τμήματα μοιράζονται τα ίδια pc...Αλλά έλεος, στο σπίτι τους τα έχουν..πέρασε και το Σαβ/κο κι ακόμα...

 Άντε μη νευριάσω και τα διορθώσω εγώ.... :P :P(παιδιά 10ρια θα μοιράσω)
Καταγράφηκε

"Αυτό που κάνεις μπορεί να σου φαίνεται ασήμαντο, είναι όμως πολύ σημαντικό να συνεχίσεις να το κάνεις". M.Gandhi
Live Role Playing...
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
*
Μηνύματα: 190
Θετικοί ψήφοι: 0

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Άντρας
Απάντηση #7 - 03 Φεβρουαρίου 2009, 15:10
0

ναι ναι καταλαβαίνω τι εννοείτε!όλη μερα στο egram για καμιά ενημέρωση!αλλά πουυυυυ.τίποτα τζίφος.άσε που δε δουλεύει σωστά και το σύστημα και αναγκάζεσαι να βλέπεις τους βαθμούς αφού τους ψάξεις. να σου πω βε betalouda, θα μου περάσεις τα λσ2;ε;ε;ε; τί λες;και εγώ θα σου μαγειρέψω. να! ρώτα και την Troula αν συμφέρει η προσφορά...ε;ε; ;D ;D ;D ;D :P
Καταγράφηκε


Troula
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
****
Μηνύματα: 1972
Θετικοί ψήφοι: +23

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Πτυχίο εδώ... Πτυχίο εκεί... Πτυχίο Παραπέρα...

Γυναίκα
Απάντηση #8 - 03 Φεβρουαρίου 2009, 15:50
0

Κοίτα... Εγώ δεν ξέρω τίποτα... :P
Μια φορά πριν κανά χρόνο είχα φάει κάτι.. Δεν μπορώ να πω... Καλό ήταν...
Αλλά ο υπνάκος μετά το φαγητό ήταν καλύτερος...

Τώρα δεν ορκίζομαι τίποτα... Δεν ξέρω σε τι κατάσταση βρίσκονται οι μαγειρικές του ικανότητες... ;D
Αλλά betalouda αν μου περάσεις και μένα τα λσ2... Θα το εκτιμήσω δεόντως... Και θα βοηθήσω και το Wabil Ronen.. Θα φέρω το καλύτερο που χρειάζεται για το τραπέζι... Ποτό και γλυκό...
Τι λες, συμφέρει η προσφορά...
Αλλά πολύ offtopic είμαστε...

Βγάλτε κανά βαθμό ρεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!
Να ξέρουμε τι μας γίνεται...
Καταγράφηκε

Φωνάζουν οι.... Κουμπάροι, να φοβηθούν οι νοικοκύριδες...
Ρε που καταντήσαμε...
Georgiadis
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
***
Μηνύματα: 499
Θετικοί ψήφοι: 0

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

CEO at justpostcard.com

Άντρας WWW
Απάντηση #9 - 03 Φεβρουαρίου 2009, 15:57
0

για να θυμουνται  οι παλιοι και να μαθαινουν καινουριοι  ;D
http://www.youtube.com/watch?v=WplGwhuxaPc
Καταγράφηκε

Σελίδες: [1] 2 3 4 ... 9   Πάνω
Εκτύπωση