Νέα:
Τρίτη 19 Μαρτίου 2024

Shoutbox!

Toula Aretaki

19-02-2024 13:17
Καλημέρα,γνωρίζει κανείς εάν το πτυχίο διοίκησης επιχειρήσεων μπορούμε να πάρουμε βεβαίωση χρήσης H/Y;

Debbie422657

11-01-2024 00:11
Καλησπέρα σας, ψάχνω σημειώσεις για μαθήματα του οικονομικού. Υπάρχει κάποιος που μπορεί να με βοηθήσει;

Alexis92

31-10-2023 21:12
γερασαμε

Timos Chartios

17-08-2023 03:00
Ψάχνω ρε παιδιά την Ιωάννα μετά από χρόνια από Διοίκηση ήταν στη ΠΑΣΠ το2010. Χαθήκαμε πέρασε δεκαετία και...

elisavet

03-04-2023 14:47
Καλησπερα μετα απο καιρο μπηκα και εγω να ζητησω υλη, σημειωσεις. μακρο αγγλικα διοικ.ολ. ποιοτητας,μαρκετινγ οτι εχετε

mar99

08-03-2023 05:33
εχω τελειωσει τει σερρων 1999 διοικηση οικονομια τμημα λογιστικης απο που θα παρω μια βεβαιωση σπουδων που χρειαζομαι

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ@

28-02-2023 10:03
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ!
ΕΧΩ ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΓΓΡΑΦΗ ΕΞΑΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΩΡΑ. ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ?ΕΥΧΑΡΙ

sony400

07-02-2023 21:03
Άλλη μια εξεταστική έφτασε στο τέλος της σχεδόν. Εύχομαι σε όλους/ες να έφτσαν λίγο περισσότερο στον στόχο τους.

ALS

23-10-2022 17:28
Καλησπέρα!!Πέρασαν 12 χρόνια που ήμουν πρώτο έτος !! 😅

marios9

17-10-2022 11:16
Καλημέρα σε όλους.

armiertz

24-09-2022 15:44
Είμαι στην Λογιστική. Έχω να έρθω πολλά χρόνια και έχουν αλλάξει πολλά. Για αυτό θέλω σημειώσεις μπας και πάρω το πτυχίο

tonidemis

24-09-2022 00:18
Armiertz Σου έστειλα μήνυμα

armiertz

03-08-2022 12:50
Μπορεί να μου πει κανείς που μπορώ να βρω σημειώσεις των μαθημάτων γιατί η παρουσία μου στα μαθήματα είναι λίγο αδύνατη

armiertz

03-08-2022 12:49
Καλησπέρα. Είμαι καινούρια στο forum αλλά παλιά φοιτήτρια του τει που επιτέλους πήρα την απόφαση να ολοκληρώσω το πτυχίο
 

Sérmac

28-07-2022 19:25

Εμφάνιση 50 τελευταίων
Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε. Χάσατε το email ενεργοποίησης;
19 Μαρτίου 2024, 09:50

Σύνδεση με όνομα, κωδικό και διάρκεια σύνδεσης

Μέλη
  • Σύνολο μελών: 5293
  • Τελευταία: marina23

Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 83540
  • Σύνολο θεμάτων: 10650
  • Σε σύνδεση σήμερα: 24
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1245
  • (16 Απριλίου 2022, 00:20)

Συνδεδεμένοι
Μέλη: 0
Επισκέπτες: 13
Σύνολο: 13

Για να γραφτείτε σε κάποια ομάδα μελών, πατήστε εδώ.

Μέσα Μεταφοράς

Αστικό ΚΤΕΛ Σερρών
ΚΤΕΛ Ν. Σερρών
Δρομολόγια ΤΡΑΙΝΟΣΕ

Πρόσφατα

Υπηρεσίες ΕΔΕΤ

Εύδοξος
Okeanos
Άτλας
Ακαδημαϊκή Ταυτότητα
Σελίδες: [1] 2 3 4 5   Κάτω
Εκτύπωση
Voxxed Days Thessaloniki 2017 - Κλήρωση για δύο εισιτήρια
0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα. Αναγνώστηκε 55421 φορές.
Sérmac
Διαχειριστής
*****
Μηνύματα: 3887
Θετικοί ψήφοι: +908

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Άντρας
30 Οκτωβρίου 2017, 11:35
+1




Voxxed Days Thessaloniki 2017

Τα Voxxed Days είναι τα μεγαλύτερα Software Development Congresses. Είναι μία σειρά από τεχνολογικά συνέδρια που διοργανώνονται από τοπικές κοινότητες (όπως user groups, meetups κ.λπ.) και υποστηρίζονται από την ομάδα του Voxxed. Στηριζόμενα πάνω στη φιλοσοφία των συνεδρίων Devoxx, η οποία θέλει το περιεχόμενο να παίζει πρωταρχικό ρόλο, τα Voxxed Days συνέδρια προσελκύουν διεθνείς και τοπικούς ομιλητές σε δεκάδες πόλεις σε όλον τον κόσμο. 

Μετά την τεράστια επιτυχία του πρώτου Voxxed Days Thessaloniki, το οποίο παρακολούθησαν περισσότεροι από 350 συμμετέχοντες, επιστρέφουμε για δεύτερη συνεχόμενη χρονιά με περισσότερες ημέρες, περισσότερους ομιλητές, περισσότερα θέματα και περισσότερες δραστηριότητες. Το 2ο VOXXED Days Thessaloniki θα διεξαχθεί από τις 23 μέχρι τις 25 Νοεμβρίου 2017 στη Θεσσαλονίκη. Στο συνέδριο που θα διαρκέσει 3 ημέρες θα παραβρεθούν διάσημοι ομιλητές από όλη την Ευρώπη, έμπειροι προγραμματιστές από τις πιο γνωστές τεχνολογίες ανοιχτού λογισμικού και καταξιωμένοι επαγγελματίες που με χαρά μοιράζονται τις εμπειρίες και τις γνώσεις τους. Η Πέμπτη 23 Νοεμβρίου θα είναι μια ημέρα γεμάτη δωρεάν workshops, ενώ την Παρασκευή και το Σάββατο θα διεξαχθεί το βασικό συνέδριο με 4 keynote ομιλητές, 5 θεματικές ενότητες: languages και frameworks, big data και cloud, future και AI, modern mobile και web development, craftsmanship και methodologies. Με πάνω από 20 ομιλητές, οι συμμετέχοντες σίγουρα μπορούν να ικανοποιήσουν τις ανάγκες τους για να έρθουν σε επαφή με νέες τεχνολογίες και πρακτικές ανάπτυξης λογισμικού σε ένα χαλαρό περιβάλλον διασκέδασης και κοινωνικής δικτύωσης.


Ανάμεσα στους διεθνής ομιλητές που θα έχουμε την τιμή να καλωσορίσουμε είναι ο Scott Hanselman, Principal Program Manager στη Microsoft, η Linda Liukas, προγραμματίστρια, και digital champion της Φινλαδίας το 2013, ο Sven Peters, ευαγγελιστής τεχνολογιών στην Atlassian, ο Sander Hoogendoorn αρχιτέκτονας λογισμικού και ανεξάρτητος σύμβουλος, ο Jeremy Foster, ευαγγελιστής τεχνολογιών στη Microsoft, ο Wienke Giezeman, συνιδρυτής του “the Things Network” και πολλοί άλλοι.

Το συνέδριο θα πραγματοποιηθεί σε ένα μοντέρνο και ιδανικό για τέτοιου είδους εκδηλώσεις χώρο με τεράστιες και HD οθόνες για την καλύτερη δυνατή παρακολούθηση των ομιλητών. Οι συμμετέχοντες θα έχουν την ευκαιρία να απολαύσουν μια ιδιαίτερη εμπειρία στις αίθουσες του συνεδριακού κέντρου Ιωάννης Βελλίδης, οι χώροι του οποίου διαμορφώνονται και προσαρμόζονται ώστε να ανταποκρίνονται πλήρως στις ανάγκες και απαιτήσεις κάθε εκδήλωσης. Οι έξι πλήρως εξοπλισμένες αίθουσες που διαθέτει παρέχουν δυνατότητα φιλοξενίας έως και 2.100 ατόμων και ενδείκνυνται για συνέδρια και διοργανώσεις κύρους διεθνούς εμβέλειας, ενώ μπορούν να χρησιμοποιηθούν για τη διοργάνωση και ποικίλλων εκδηλώσεων.

Το Voxxed Days Thessaloniki σε λίγες γραμμές:
  • Ομιλητές: 4 Keynote, πάνω από 20 διεθνείς και καταξιωμένοι ομιλητές
  • Θεματολογία: languages και frameworks, big data και cloud, future και AI, modern mobile και web development, craftsmanship και methodologies.
  • Σεμινάρια: πλήθος ολο-ήμερων και 4-ωρων ελεύθερων σεμιναρίων μία μέρα πριν το βασικό συνέδριο. Για να αποφύγουμε ωστόσο no-shows χρειάζεται να γίνει η αγορά ενός εισιτηρίου 15EUR. Το ποσό αυτό θα επιστραφεί πλήρως μετά το τέλος του workshop σε όσους παραβρεθούν. Σε περίπτωση μη προσέλευσης δε θα γίνεται η επιστροφή του ποσού.
  • Τοποθεσία: Συνεδριακό Κέντρο Ιωάννης Βελλίδης
  • Γλώσσα: Αγγλικά

Περισσότερες πληροφορίες: http://voxxeddays.com/thessaloniki
Εγγραφές: http://voxxeddays.com/thessaloniki#pricing



Κλήρωση για δύο εισιτήρια

Το TeiSerron.gr στηρίζει και φέτος το Voxxed Days Thessaloniki και κληρώνει σε δύο τυχερούς από ένα εισιτήριο.

Για να συμμετάσχετε στην κλήρωση, απλά αφήστε ένα σχόλιο στο παρόν θέμα.

Το κάθε μέλος μπορεί να έχει μία μόνο συμμετοχή. Η προθεσμία συμμετοχής στην κλήρωση είναι μέχρι τα μεσάνυχτα της Κυριακής 12 Νοεμβρίου 2017. Με τη λήξη της προθεσμίας, θα συγκεντρώσω όλες τις συμμετοχές σε μια λίστα, θα δημιουργήσω στο randomresult.com ένα προγραμματισμένο ticket (τύπου «tournament draw») και θα αναρτήσω εδώ το ticket number.

Καλή επιτυχία!


Τελευταία τροποποίηση: 30 Οκτωβρίου 2017, 12:12 από Sérmac Καταγράφηκε
oneiroitane
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
*
Μηνύματα: 150
Θετικοί ψήφοι: +99

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Γυναίκα
Απάντηση #1 - 30 Οκτωβρίου 2017, 11:55
+1

 :heart: mesa
Καταγράφηκε

when i see some people walking in the night and looking around like they fear the night i laught cause i live at night.darkness is my life and i transorm me to something else more powerfull than human...
J0keR
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
*
Μηνύματα: 42
Θετικοί ψήφοι: 0

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Why so serious?

WWW
Απάντηση #2 - 30 Οκτωβρίου 2017, 15:50
+1

 :at: Voxxed Days <3
Καταγράφηκε

pav_mits
*
Μηνύματα: 7
Θετικοί ψήφοι: +9

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Απάντηση #3 - 30 Οκτωβρίου 2017, 20:49
+1

θελωωωω :)
Καταγράφηκε
Thanosar13
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
*
Μηνύματα: 26
Θετικοί ψήφοι: +5

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Άντρας WWW
Απάντηση #4 - 30 Οκτωβρίου 2017, 20:57
+1

Καλή τύχηηη!!!
Καταγράφηκε
makis86
*
Μηνύματα: 5
Θετικοί ψήφοι: +3

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Απάντηση #5 - 30 Οκτωβρίου 2017, 23:42
+1

Voxxed Days Thessaloniki
Καταγράφηκε
Tsi
*
Μηνύματα: 1
Θετικοί ψήφοι: +1

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Απάντηση #6 - 31 Οκτωβρίου 2017, 01:03
+1

Thank you!  :D
Καταγράφηκε
dimsour
*
Μηνύματα: 1
Θετικοί ψήφοι: +1

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Απάντηση #7 - 31 Οκτωβρίου 2017, 04:35
+1

Thanks :)
Καταγράφηκε
blAck PR
Διαχειριστής
It's not my fault. My name is Tim'; DROP TABLE students; --
*****
Μηνύματα: 269
Θετικοί ψήφοι: +18

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Άντρας WWW
Απάντηση #8 - 31 Οκτωβρίου 2017, 10:21
+1

:heart: :heart:
    yay
Καταγράφηκε

Δεν ήρθε η σειρά μου. Εγώ την έφερα :p
Aris_Poz
*
Μηνύματα: 1
Θετικοί ψήφοι: +1

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Απάντηση #9 - 31 Οκτωβρίου 2017, 15:07
+1

Share the knowledge!!!
[Voxxed Days]  8)
Καταγράφηκε
Σελίδες: [1] 2 3 4 5   Πάνω
Εκτύπωση