Νέα:
Σαββάτο 27 Απριλίου 2024

Shoutbox!

Toula Aretaki

19-02-2024 13:17
Καλημέρα,γνωρίζει κανείς εάν το πτυχίο διοίκησης επιχειρήσεων μπορούμε να πάρουμε βεβαίωση χρήσης H/Y;

Debbie422657

11-01-2024 00:11
Καλησπέρα σας, ψάχνω σημειώσεις για μαθήματα του οικονομικού. Υπάρχει κάποιος που μπορεί να με βοηθήσει;

Alexis92

31-10-2023 21:12
γερασαμε

Timos Chartios

17-08-2023 03:00
Ψάχνω ρε παιδιά την Ιωάννα μετά από χρόνια από Διοίκηση ήταν στη ΠΑΣΠ το2010. Χαθήκαμε πέρασε δεκαετία και...

elisavet

03-04-2023 14:47
Καλησπερα μετα απο καιρο μπηκα και εγω να ζητησω υλη, σημειωσεις. μακρο αγγλικα διοικ.ολ. ποιοτητας,μαρκετινγ οτι εχετε

mar99

08-03-2023 05:33
εχω τελειωσει τει σερρων 1999 διοικηση οικονομια τμημα λογιστικης απο που θα παρω μια βεβαιωση σπουδων που χρειαζομαι

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ@

28-02-2023 10:03
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ!
ΕΧΩ ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΓΓΡΑΦΗ ΕΞΑΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΩΡΑ. ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ?ΕΥΧΑΡΙ

sony400

07-02-2023 21:03
Άλλη μια εξεταστική έφτασε στο τέλος της σχεδόν. Εύχομαι σε όλους/ες να έφτσαν λίγο περισσότερο στον στόχο τους.

ALS

23-10-2022 17:28
Καλησπέρα!!Πέρασαν 12 χρόνια που ήμουν πρώτο έτος !! 😅

marios9

17-10-2022 11:16
Καλημέρα σε όλους.

armiertz

24-09-2022 15:44
Είμαι στην Λογιστική. Έχω να έρθω πολλά χρόνια και έχουν αλλάξει πολλά. Για αυτό θέλω σημειώσεις μπας και πάρω το πτυχίο

tonidemis

24-09-2022 00:18
Armiertz Σου έστειλα μήνυμα

armiertz

03-08-2022 12:50
Μπορεί να μου πει κανείς που μπορώ να βρω σημειώσεις των μαθημάτων γιατί η παρουσία μου στα μαθήματα είναι λίγο αδύνατη

armiertz

03-08-2022 12:49
Καλησπέρα. Είμαι καινούρια στο forum αλλά παλιά φοιτήτρια του τει που επιτέλους πήρα την απόφαση να ολοκληρώσω το πτυχίο
 

Sérmac

28-07-2022 19:25

Εμφάνιση 50 τελευταίων
Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε. Χάσατε το email ενεργοποίησης;
27 Απριλίου 2024, 21:37

Σύνδεση με όνομα, κωδικό και διάρκεια σύνδεσης

Μέλη
  • Σύνολο μελών: 5294
  • Τελευταία: AreusTes

Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 83541
  • Σύνολο θεμάτων: 10650
  • Σε σύνδεση σήμερα: 94
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1245
  • (16 Απριλίου 2022, 00:20)

Συνδεδεμένοι
Μέλη: 0
Επισκέπτες: 75
Σύνολο: 75

Για να γραφτείτε σε κάποια ομάδα μελών, πατήστε εδώ.

Μέσα Μεταφοράς

Αστικό ΚΤΕΛ Σερρών
ΚΤΕΛ Ν. Σερρών
Δρομολόγια ΤΡΑΙΝΟΣΕ

Πρόσφατα

Υπηρεσίες ΕΔΕΤ

Εύδοξος
Okeanos
Άτλας
Ακαδημαϊκή Ταυτότητα
TeiSerron.gr Σχολή Οικονομίας & Διοίκησης Τμήμα Οικονομικών Επιστημών Πόσοι απο εσάς ψάχνεσται για ύλη και σημειώσεις και πότε??
Ψηφοφορία
Ερώτηση: Πότε και απο που ξεκινας να ψάχνεις την ύλη για ενα μάθημα??
Όταν την ανακοινώσει ο καθηγητής στο μάθημα (τι σαν εσάς ειμαι??) - 4 (16%)
Όταν ανακοινωθει η εξεταστική πιάνω λυτούς και δεμένους!!! - 3 (12%)
Λίγο πρίν ξεκινήσει η εξεταστική πάω στο ΤΕΙ και ότι μαζέψω... - 7 (28%)
Όταν έρθει η ώρα να δώσω το κάθε μάθημα ψάχνω σε διάφορες ιστοσελίδες. - 11 (44%)
Σύνολο ψηφοφόρων: 25

Σελίδες: [1] 2   Κάτω
Εκτύπωση
Πόσοι απο εσάς ψάχνεσται για ύλη και σημειώσεις και πότε??
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα. Αναγνώστηκε 6702 φορές.
mayor
Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής
*
Μηνύματα: 11
Θετικοί ψήφοι: 0

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Άντρας
29 Ιανουαρίου 2008, 10:32
0

Νομίζω οτι πρέπει να ξεκινήσουμε να γραφουμε
την ύλη των μαθημάτων που έχουμε συγκεντρώσει

και επιτέλους να ξεκινίσει η ΣΔΟ να περνει τα πάνω της στο site...

ΣδΟήτες του ΤΕΙ Σερρών ενοθείτε!!!!!
Τελευταία τροποποίηση: 29 Ιανουαρίου 2008, 10:46 από mayor Καταγράφηκε
Troula
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
****
Μηνύματα: 1972
Θετικοί ψήφοι: +23

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Πτυχίο εδώ... Πτυχίο εκεί... Πτυχίο Παραπέρα...

Γυναίκα
Απάντηση #1 - 29 Ιανουαρίου 2008, 10:35
0

Όπως σου είπα και σε άλλο ποστ στο φόρουμ γράφουμε με ελληνικούς χαρακτήρες...
Για αυτό αν μπορείς άλλαξε την ψηφοφορία έτσι ώστε να μην αναγκαστούμε να το σβήσουμε...

Ελπίζω να καταλαβένεις..
Καταγράφηκε

Φωνάζουν οι.... Κουμπάροι, να φοβηθούν οι νοικοκύριδες...
Ρε που καταντήσαμε...
mayor
Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής
*
Μηνύματα: 11
Θετικοί ψήφοι: 0

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Άντρας
Απάντηση #2 - 29 Ιανουαρίου 2008, 11:16
0

Νομίζω είναι καλλίτερα τώρα..   ;)
όπως έλεγα...
νομίζω πρέπει να ξεκινήσουμε να γράφουμε κάπου
συγκεντρωμένα την ύλη των μαθημάτων.. :)

ξεκινώντας..

Οικονομοτεχνικές μελέτες: 1-114 + 321-339 από το βιβλίο  και το ένθετο
Καταγράφηκε
PANOS__20
Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής
*
Μηνύματα: 516
Θετικοί ψήφοι: 0

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Άντρας
Απάντηση #3 - 10 Φεβρουαρίου 2008, 02:09
-1

ΜΑΚΑΡΙ να βαζανε καμια υλη εδω μεσα...οσο και να παρακαλεσα παντως στο e-learning με στειλανε κι εκει παλι τπτ...ελεος...αρα εγω ξανα δεν βασιζομαι απο το site για σημειωσεις...αλωστε αν δεν βαζουμε σημειωσεις τα θεματα:λογιστικη,διοικηση και οικονομια τι τα εχουνε???για να φενετε μεγαλο το site?? ???
Καταγράφηκε

Ὅπου θαρριέται γιὰ καλό,καὶ δίχως διάκι ἀνοίγεται,τὸν βρίσκ᾿ ἡ μπόρα στὸν γιαλὸ καὶ ναυαγεῖ καὶ πνίγεται
Stellitsa
Διοίκησης Επιχειρήσεων
*
Μηνύματα: 590
Θετικοί ψήφοι: +1

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Γυναίκα
Απάντηση #4 - 10 Φεβρουαρίου 2008, 02:36
0

@Panos_20

Με βαση αυτα που λες μου ειναι λιγο δυσκολο να μην εκνευριστω..Θα σου απαντησω οσο πιο ευγενικα μπορω..Αν δεν βρεθει καποιος να ανεβασει θεματα-υλες-σημειωσεις κλπ εσυ να μην εχεις την απαιτηση να θες να βρισκεις κατι..Το forum δεν δημιουργηθηκε απο ενα ατομο που θα πρεπει να γινει χιλια κομματια για να τα βρεις εσυ ολα ετοιμα..Ο καθενας μας, αποψη μου παντα θα πρεπει να προσθετει και ενα λιθαρακι..
Εσυ σαν Πανος σκεφτηκες ποτε να βαλεις ακομα και το παραμικρο (σημειωσεις απο ενα μαθημα που εχεις περασει ) που μπορει να βοηθησει τους συναδελφους σου;
Και θα σου πω και το αλλο,η Σδο οπως βλεπεις δεν εχει παρα πολλα ενεργα μελη οποτε λογικο ειναι να μην εχει και πολλα θεματα..Μην βιαζεσαι να παρεις λαθος αποφασεις και φερνεις παντα την καταστροφη..Αν υπηρχε μεγαλυτερη κινητικοτητα και απο μερους μας θα ηταν καλυτερα τα πραγματα..Αλλα αν ειμαστε του στυλ ''σιγα μωρε καποιος μ@@  θα βρεθει να τα ανεβασει εγω γιατι να τρεξω;'' τοτε εδω με βρισκεις ακρως αντιθετη..



Παράθεση
αλωστε αν δεν βαζουμε σημειωσεις τα θεματα:λογιστικη,διοικηση και οικονομια τι τα εχουνε???για να φενετε μεγαλο το site??


Οσο για το τελευταιο που λες νομιζω ενα μεγαλο γελιο αρκει..
Τελευταία τροποποίηση: 10 Φεβρουαρίου 2008, 02:41 από Stellitsa Καταγράφηκε
iLaRiO
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
*
Μηνύματα: 605
Θετικοί ψήφοι: +6

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Άντρας
Απάντηση #5 - 10 Φεβρουαρίου 2008, 03:47
0

Ο καθενας μας, αποψη μου παντα θα πρεπει να προσθετει και ενα λιθαρακι.. Αν υπηρχε μεγαλυτερη κινητικοτητα και απο μερους μας θα ηταν καλυτερα τα πραγματα..Αλλα αν ειμαστε του στυλ ''σιγα μωρε καποιος μ@@  θα βρεθει να τα ανεβασει εγω γιατι να τρεξω;'' τοτε εδω με βρισκεις ακρως αντιθετη..

+1
Καταγράφηκε
kttrelos
Πολιτικών Μηχανικών ΤΕ
***
Μηνύματα: 323
Θετικοί ψήφοι: 0

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Άντρας
Απάντηση #6 - 10 Φεβρουαρίου 2008, 04:22
0

Ο καθενας μας, αποψη μου παντα θα πρεπει να προσθετει και ενα λιθαρακι.. Αν υπηρχε μεγαλυτερη κινητικοτητα και απο μερους μας θα ηταν καλυτερα τα πραγματα..Αλλα αν ειμαστε του στυλ ''σιγα μωρε καποιος μ@@  θα βρεθει να τα ανεβασει εγω γιατι να τρεξω;'' τοτε εδω με βρισκεις ακρως αντιθετη..

+1
+2
Καταγράφηκε

Εγγονος:  Ρε Γιαγια, ειδες μηπως τα χαπια μου? Γραφανε LSD απεξω..

Γιαγια:     Γάμησέ τα τα χαπια ρε! Τους πρασινους δρακους στην κουζινα τους ειδες??
ohnebodelyl
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
*
Μηνύματα: 252
Θετικοί ψήφοι: +23

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Απάντηση #7 - 10 Φεβρουαρίου 2008, 07:47
0

Ο καθενας μας, αποψη μου παντα θα πρεπει να προσθετει και ενα λιθαρακι.. Αν υπηρχε μεγαλυτερη κινητικοτητα και απο μερους μας θα ηταν καλυτερα τα πραγματα..Αλλα αν ειμαστε του στυλ ''σιγα μωρε καποιος μ@@  θα βρεθει να τα ανεβασει εγω γιατι να τρεξω;'' τοτε εδω με βρισκεις ακρως αντιθετη..

+1
Ο καθενας μας, αποψη μου παντα θα πρεπει να προσθετει και ενα λιθαρακι.. Αν υπηρχε μεγαλυτερη κινητικοτητα και απο μερους μας θα ηταν καλυτερα τα πραγματα..Αλλα αν ειμαστε του στυλ ''σιγα μωρε καποιος μ@@  θα βρεθει να τα ανεβασει εγω γιατι να τρεξω;'' τοτε εδω με βρισκεις ακρως αντιθετη..

+1
+2

+3 ;D ;D
Καταγράφηκε

Και εγώ θέλω πτυχίο! και το θέλω ΤΩΡΑ!
PANOS__20
Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής
*
Μηνύματα: 516
Θετικοί ψήφοι: 0

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Άντρας
Απάντηση #8 - 11 Φεβρουαρίου 2008, 21:54
-1

στελιτσα κοιτα κοπελα μου...εγω σαν πανος δεν ειμαι κανενα κολημενο ατομο με τα forum και το pc του ωστε να ξερω πολλα για τα διαφορα on line και το πως θα πρεπει να συμπεριφερθω γενικοτερα,εγω σαν πανος λοιπον βρηκα κρεμασμενο σε μια πορτα το οτι υπαρχει αυτος ο χωρος και μπεικα να δω τι παιζει...εδω βρηκα ενα θεμα που αναφερει λογιστικη-->μαθηματα-->ταδε μαθημα...αρα σαν χρηστης που δεν ξερει πολλα υπεθεσα πως εδω μπορω να βρω την υλη που ζηταω,επι τοσο καιρο δεν βρεθηκε τπτ,ομως δεν κατηγορησα κανεναν απλα ανεφερα οτι εγω εδω και γενικοτερα στο ιντερνετ δεν βρηκα τπτ απο υλη...κατι που αποτελει ευθυνη των καθηγητων να αναρτησουν την υλη τους στο τει τουλαχιστων κατι που δεν εγινε ποτε...
αυτο που λες ειναι σωστο...ομως εγω οπως προειπα που θελεις να ξερω το οτι ζητατε να γινουμε εμεις η πηγη για τις υλες η αν εχετε ορισει εσεις καποιον να το κανει αυτο...εγω ποτε δεν ειπα οτι αν μου το ζητουσατε δεν θα σας προσφερα την βοηθεια μου,ομως δεν ειμαστε ολοι γνωστες της εδω καταστασης κοπελα μου...σας παρακαλω,μην το παιζετε ολοι πολυξερη και μην τα χωνετε σε καποιον με την παραμικρη ευκαιρια..βαρεθεικα ολοι μεσο ενος υπολογιστη να τα χωνουνε σε ολους,το pc δεν ειναι για να βγαζουμε τα ψυχολογικα μας..ειναι για να λαμβανουμε θετικα ερεθισματα και πληροφοριες απο το εμεσο περιβαλλον μας...
οποιος θελει να πει την αποψη του δεκτη με ευχαριστηση...ομως δεν θα δεχτω καμια αμεση προσβολη και κανεναν προσβλητικο υπαινιγμο για το ατομο μου!!
φιλικα πανος
Καταγράφηκε

Ὅπου θαρριέται γιὰ καλό,καὶ δίχως διάκι ἀνοίγεται,τὸν βρίσκ᾿ ἡ μπόρα στὸν γιαλὸ καὶ ναυαγεῖ καὶ πνίγεται
Stellitsa
Διοίκησης Επιχειρήσεων
*
Μηνύματα: 590
Θετικοί ψήφοι: +1

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Γυναίκα
Απάντηση #9 - 11 Φεβρουαρίου 2008, 22:18
0

Σου ξαναλεω αυτο που ειχα πει και πιο πανω..Μεσα στο forum ζητημα να υπαρχουν 5 ατομα απο ΣΔΟ που να ασχολουνται συστηματικα..Ολοι οι αλλοι που ειναι γραμμενοι μπαινουν μονο και μονο για να κατεβασουν τα ετοιμα (υλες-σημειωσεις και οτι αλλο μπορεις να φανταστεις )..
Αν δεν το ξερεις το teiserron δεν ειναι η επισημη σελιδα του ΤΕΙ οποτε μην περιμενεις να βαλουν οι καθηγητες τις υλες..Δεν ειναι υποχρεωμενοι,εκτος και αν τα βρεις στα site τους που λιγοι διαθετουν..
Δεν το παιζω ξερολας απλα ειπα την γνωμη μου σε ενα θεμα..δεν θελω να εχω παντα δικιο μ'αρεσει και το λαθος δεν ειμαι καλυτερη απο κανεναν εδω μεσα..
Και κατι τελευταιο νομιζω δεν εχεις καταλαβει ακομα την εννοια της φιλικης απαντησης..δεν ειναι κανεις εδω μεσα με ψυχολογικα προβληματα και γουσταρει να σου τα χωνει σε καθε σου ποστ, μαλλον εσυ κανεις κατι λαθος και ας μην το θελεις..Επισης δεν κρυβομαι πισω απο κανενα pc αυτα μπορω να στα πω και μπροστα σου,κανενα προβλημα..
Καταγράφηκε
Σελίδες: [1] 2   Πάνω
Εκτύπωση