Νέα:
Πέμπτη 2 Μαΐου 2024

Shoutbox!

Toula Aretaki

19-02-2024 13:17
Καλημέρα,γνωρίζει κανείς εάν το πτυχίο διοίκησης επιχειρήσεων μπορούμε να πάρουμε βεβαίωση χρήσης H/Y;

Debbie422657

11-01-2024 00:11
Καλησπέρα σας, ψάχνω σημειώσεις για μαθήματα του οικονομικού. Υπάρχει κάποιος που μπορεί να με βοηθήσει;

Alexis92

31-10-2023 21:12
γερασαμε

Timos Chartios

17-08-2023 03:00
Ψάχνω ρε παιδιά την Ιωάννα μετά από χρόνια από Διοίκηση ήταν στη ΠΑΣΠ το2010. Χαθήκαμε πέρασε δεκαετία και...

elisavet

03-04-2023 14:47
Καλησπερα μετα απο καιρο μπηκα και εγω να ζητησω υλη, σημειωσεις. μακρο αγγλικα διοικ.ολ. ποιοτητας,μαρκετινγ οτι εχετε

mar99

08-03-2023 05:33
εχω τελειωσει τει σερρων 1999 διοικηση οικονομια τμημα λογιστικης απο που θα παρω μια βεβαιωση σπουδων που χρειαζομαι

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ@

28-02-2023 10:03
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ!
ΕΧΩ ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΓΓΡΑΦΗ ΕΞΑΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΩΡΑ. ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ?ΕΥΧΑΡΙ

sony400

07-02-2023 21:03
Άλλη μια εξεταστική έφτασε στο τέλος της σχεδόν. Εύχομαι σε όλους/ες να έφτσαν λίγο περισσότερο στον στόχο τους.

ALS

23-10-2022 17:28
Καλησπέρα!!Πέρασαν 12 χρόνια που ήμουν πρώτο έτος !! 😅

marios9

17-10-2022 11:16
Καλημέρα σε όλους.

armiertz

24-09-2022 15:44
Είμαι στην Λογιστική. Έχω να έρθω πολλά χρόνια και έχουν αλλάξει πολλά. Για αυτό θέλω σημειώσεις μπας και πάρω το πτυχίο

tonidemis

24-09-2022 00:18
Armiertz Σου έστειλα μήνυμα

armiertz

03-08-2022 12:50
Μπορεί να μου πει κανείς που μπορώ να βρω σημειώσεις των μαθημάτων γιατί η παρουσία μου στα μαθήματα είναι λίγο αδύνατη

armiertz

03-08-2022 12:49
Καλησπέρα. Είμαι καινούρια στο forum αλλά παλιά φοιτήτρια του τει που επιτέλους πήρα την απόφαση να ολοκληρώσω το πτυχίο
 

Sérmac

28-07-2022 19:25

Εμφάνιση 50 τελευταίων
Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε. Χάσατε το email ενεργοποίησης;
02 Μαΐου 2024, 08:16

Σύνδεση με όνομα, κωδικό και διάρκεια σύνδεσης

Μέλη
  • Σύνολο μελών: 5294
  • Τελευταία: AreusTes

Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 83541
  • Σύνολο θεμάτων: 10650
  • Σε σύνδεση σήμερα: 158
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1245
  • (16 Απριλίου 2022, 00:20)

Συνδεδεμένοι
Μέλη: 0
Επισκέπτες: 90
Σύνολο: 90

Για να γραφτείτε σε κάποια ομάδα μελών, πατήστε εδώ.

Μέσα Μεταφοράς

Αστικό ΚΤΕΛ Σερρών
ΚΤΕΛ Ν. Σερρών
Δρομολόγια ΤΡΑΙΝΟΣΕ

Πρόσφατα

Υπηρεσίες ΕΔΕΤ

Εύδοξος
Okeanos
Άτλας
Ακαδημαϊκή Ταυτότητα
Σελίδες: 1 [2] 3   Κάτω
Εκτύπωση
Αποτελέσματα Εργ εαρ09-10 τμήμα Τετάρτης 1600-1800
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα. Αναγνώστηκε 8925 φορές.
casper
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
*
Μηνύματα: 897
Θετικοί ψήφοι: 0

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Οι κλέφτες βολεμένοι, η Ελλάδα διαλυμένη...

Απάντηση #10 - 26 Ιουνίου 2010, 10:56
0

thrakioths ποιους καθηγητες ειχες ? γιατι ειμαι στο προηγουμενο τμημα απο το δικο σου!

* και πως να μου στειλει μειλ αφου δεν εχουμε δωσει τα μειλ μας !!  ??? ??? ???
Τελευταία τροποποίηση: 26 Ιουνίου 2010, 11:01 από casper Καταγράφηκε

Πίσω από την ανωνυμία κρύβονται φοβερές αλήθειες αλλά και φοβερά ψέματα!
Thrakioths
*
Μηνύματα: 183
Θετικοί ψήφοι: +29

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Ότι δεν μπορείς να το αποφύγεις.Απλά διασκέδασε το

Άντρας
Απάντηση #11 - 26 Ιουνίου 2010, 12:30
0

Φίλτατε Casper δεν γνωρίζω τους καθηγητές σου.Οι δικοί μου ζήτησαν τα mail στην αρχή του εξαμήνου γι να μας αποστείλουν πληροφορίες βαθμούς κ.α εντος εξαμήνου αλλά και στο τέλος.Προφανώς είσαι στης Πέμπτης τα τμήματα τα όποια έχουν και διαφορετικό καθηγητη. Εκεί δυστυχώς δεν ισχύει αυτό περί mail.
Μόνο τα τμήματα της Τέταρτης που έχουμε κοινούς.

Υ.Γ Νόμιζα ότι τα τμήματα της Πέμπτης έχουν τους ίδιους με εμάς Sorry Mistake.
Υ.Γ.2 Εύχομαι ταχεία ανάρτηση αλλά κυρίως υπομονή!!!(ΚΑΠΟΙΟΙ ΠΕΤΑΝΕ ΧΑΡΤΑΕΤΟ) (καλυτέρα να πάρεις τον κ.Τσίτσο αν δεν βγουν εγκαίρως και να του υπενθυμίσεις το οτί δεν έχουν βγει τα αποτελέσματα καθώς και το 5ήμερο της προθεσμίας!!!(σε μένα δούλεψε !!!)
Υ.Γ.3 Καλό θα ήταν μερικοί να καταλάβουν ότι ζούμε σε ένα κράτος που βασιλεύει η γραφειοκρατία.
Υ.Γ.4 Όσον αναφορά αυτό περί του θέματος GOOGLE-ΛΑΝΤΖΟΣ. Θεωρώ τον κ.Λαντζο έναν αξιόλογο άνθρωπο και αξιότιμο καθηγητή που προσφέρει πολλά στο ΤΕΙ μας  φίλε μου. Δεν νομίζω να το έκανε εσκεμμένα αλλά ούτε και ήθελε να βλάψει κανέναν. Ίσως είχε πολύ δουλεία ίσως ξεχάστηκε ίσως ίσως ίσως. Τα λάθη είναι ανθρώπινος παράγοντας και καλό θα ήταν να ζεις με την ιδέα αυτών, μιας και θα αντιμετωπίσεις πολλά στην ζωή σου εσύ όπως και όλοι μας. Τώρα όσο για το αν θες να μάθεις ΑΕΜ, ονόματα αλλά και βαθμολογίες  είναι δικό σου θέμα. Απλά υπενθυμίζω ότι μέχρι και το προηγούμενο εξάμηνο ήταν προσβασιμα από το egram σε οποιονδήποτε είχε λογαριασμο.Ναι με βρίσκεις σύμφωνο στο ότι πρέπει να υπάρχουν μόνο τα απαραίτητα στις βαθμολογίες, δηλαδή πολύ απλά ΑΕΜ ΚΑΙ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ όπως ήταν και το παραπάνω excel.Αλλά μέχρι εκεί και μόνο. Το θέμα για μένα έλιξε εδώ δεν το συνεχίζω άλλο δεν θέλω να κουράζω τους υπόλοιπους δεν μου φταίνε σε τίποτα.


Καλο καλοκαίρι σε όλους και καλές διακοπές.
Τελευταία τροποποίηση: 26 Ιουνίου 2010, 13:05 από Thrakioths Καταγράφηκε

Ευθυμιόπουλος Ηλίας-Σπυρίδων(Thrakioths).
                Προπτυχιακός
Μηχανικός Πληροφορικής και Επικοινωνιών.

Website: http://users.forthnet.gr/ath/mias20/
Sérmac
Διαχειριστής
*****
Μηνύματα: 3887
Θετικοί ψήφοι: +908

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Άντρας
Απάντηση #12 - 26 Ιουνίου 2010, 13:01
0

Όντως, όταν υπάρχει κάποιο πρόβλημα να κάνετε αναφορά, γιατί ούτε εμείς οι mods-admins είμαστε τέλειοι, ούτε διαβάζουμε όλα τα μηνύματα για να ξέρουμε κάθε στιγμή τι συμβαίνει.

Κανονικά, ένας αριθμός μητρώου κι ένας βαθμός εξέτασης είναι απλοί αριθμοί, από τους οποίους δεν μπορούν να προσδιοριστούν τα υποκείμενα των δεδομένων. Επειδή, όμως, υπάρχει διασύνδεση των αριθμών μητρώων με άλλα προσωπικά στοιχεία, μέσω αρχείων που ΚΑΚΩΣ αναρτά το ΤΕΙ (βλ. ftp://teiser.gr/pliroforiki/labs/,
http://www.teiser.gr/icd/anakoinoseis/ΑΡΙΘΜΟΣ%20ΜΗΤΡΩΟΥ%20ΠΡΩΤΟΕΤΩΝ%20ΣΠΟΥΔΑΣΤΩΝ.doc, κ.α.), σκέφτομαι πως πρέπει να σταματήσουμε να (ανα-)δημοσιεύουμε εδώ στο φόρουμ ακόμη και τα αρχεία που περιέχουν αριθμούς μητρώων. Την ενημέρωση για τους βαθμούς ας την κάνει αυτός που έχει την αρμοδιότητα, δηλαδή το ΤΕΙ (μέσω του e-gram και μόνο).

Θα το συζητήσουμε και θα ενημερώσουμε σε νέο τόπικ.
Τελευταία τροποποίηση: 26 Ιουνίου 2010, 13:07 από Sermac Καταγράφηκε
Thrakioths
*
Μηνύματα: 183
Θετικοί ψήφοι: +29

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Ότι δεν μπορείς να το αποφύγεις.Απλά διασκέδασε το

Άντρας
Απάντηση #13 - 26 Ιουνίου 2010, 13:24
0

Όντως, όταν υπάρχει κάποιο πρόβλημα να κάνετε αναφορά, γιατί ούτε εμείς οι mods-admins είμαστε τέλειοι, ούτε διαβάζουμε όλα τα μηνύματα για να ξέρουμε κάθε στιγμή τι συμβαίνει.

Κανονικά, ένας αριθμός μητρώου κι ένας βαθμός εξέτασης είναι απλοί αριθμοί, από τους οποίους δεν μπορούν να προσδιοριστούν τα υποκείμενα των δεδομένων. Επειδή, όμως, υπάρχει διασύνδεση των αριθμών μητρώων με άλλα προσωπικά στοιχεία, μέσω αρχείων που ΚΑΚΩΣ αναρτά το ΤΕΙ (βλ. ftp://teiser.gr/pliroforiki/labs/,
http://www.teiser.gr/icd/anakoinoseis/ΑΡΙΘΜΟΣ%20ΜΗΤΡΩΟΥ%20ΠΡΩΤΟΕΤΩΝ%20ΣΠΟΥΔΑΣΤΩΝ.doc, κ.α.), σκέφτομαι πως πρέπει να σταματήσουμε να (ανα-)δημοσιεύουμε εδώ στο φόρουμ ακόμη και τα αρχεία που περιέχουν αριθμούς μητρώων. Την ενημέρωση για τους βαθμούς ας την κάνει αυτός που έχει την αρμοδιότητα, δηλαδή το ΤΕΙ (μέσω του e-gram και μόνο).

Θα το συζητήσουμε και θα ενημερώσουμε σε νέο τόπικ.

Θα συμφωνήσω απόλυτα φίλε μου Sermac αλλά υπάρχει και το θετική πλευρά. Η ανάρτηση έγινε για να διευκολύνω και μόνο τους συμφοιτητές μου μιας και οι περισσότεροι θα βρίσκονται ήδη σε κάποια κοντινή παραλία από το σπίτι τους. Όποτε ενημέρωση δεν θα υπήρχε τουλάχιστον άμεση. Το αν το ΤΕΙ αφήνει να  διαρρεύσουν προσωπικά δεδομένα είναι υπαίτιο αυτό και μόνο αυτό. Εσύ συμφώνα με τον γραφειοκρατικό νόμο αλλά και το έγγραφο που μόλις ανέβασε ο συμφουριστας Trixes Baby...Trixes... είσαι καλυμμένος πλήρως. Το αν νοειτο κάποια πράγματα λογω τρίτων δεν φταίμε εμείς. Ούτος σι άλλος το αναφέρεις και εσύ τα προσωπικά δεδομένα... δεν είναι τίποτα άλλο από απλούς αριθμούς.
Υ.Γ Το εμείς αναφέρετε σε όλη την φοιτητική κοινότητα  ανεξαρτήτως.
Καταγράφηκε

Ευθυμιόπουλος Ηλίας-Σπυρίδων(Thrakioths).
                Προπτυχιακός
Μηχανικός Πληροφορικής και Επικοινωνιών.

Website: http://users.forthnet.gr/ath/mias20/
casper
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
*
Μηνύματα: 897
Θετικοί ψήφοι: 0

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Οι κλέφτες βολεμένοι, η Ελλάδα διαλυμένη...

Απάντηση #14 - 26 Ιουνίου 2010, 13:33
0

Υ.Γ.2 Εύχομαι ταχεία ανάρτηση αλλά κυρίως υπομονή!!!(ΚΑΠΟΙΟΙ ΠΕΤΑΝΕ ΧΑΡΤΑΕΤΟ) (καλυτέρα να πάρεις τον κ.Τσίτσο αν δεν βγουν εγκαίρως και να του υπενθυμίσεις το οτί δεν έχουν βγει τα αποτελέσματα καθώς και το 5ήμερο της προθεσμίας!!!(σε μένα δούλεψε !!!)

χαχαχαχ... σε μενα δουλεψε λεει !! :P εχουν περασει 16 μερες απο τοτε !! ακομα να βγουν ! ειναι το μονο εργαστηριο που εχει αργησει τοσο... τι να πω..
Καταγράφηκε

Πίσω από την ανωνυμία κρύβονται φοβερές αλήθειες αλλά και φοβερά ψέματα!
Trixes Baby...Trixes...
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
*
Μηνύματα: 169
Θετικοί ψήφοι: +13

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Πτυχίο θα πάρουμε ?

Άντρας
Απάντηση #15 - 26 Ιουνίου 2010, 19:29
0

Εν ολίγοις αυτό που γράφει ο sermac ποιο πανω ήθελα να εκφράσω . Για να μην έχουμε πάλι πρόβλημα όπως και τότε με την κοπέλα .

Δεν ήταν κακοπροαίρετο το σχόλιο μου και δεν αποσκοπούσε σε κράξιμο . Για εσας το εκανα για να μην εχετε πρόβλημα . Εξάλλου εγω εχω προειπεί ότι δεν εχω κανενα προβλημα και ας φαινεται και το ονομα μου εξω από πορτα .

Για αυτά και για πολλα αλλα ΟΥΤΕ προειδοποιήσεις χρειαζονται του τυπου πρωτη δευτερη προειδοποίηση και ουτε επισημάνσεις για διαγραφη του λογαριασμου . Χαζος δεν ειμαι και το ξερω ότι εχω αυτή την δυνατοτητα . Τωρα αν δεν εισαι δεκτικος synzeus σε σχολια συναδελφων σου και νομιζεις ότι εισαι τελειος σε ολες τις εκδοχες και πτυχες ΟΚ ειμαι μαζι σου .

Ουτε προγραμματιστικες εργαστηριο εχουν βγει ακομα By the way …
Καταγράφηκε

John Georgoudakis
marios9
*
Μηνύματα: 184
Θετικοί ψήφοι: +62

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Απάντηση #16 - 26 Ιουνίου 2010, 22:39
+1

Προγραμματιστικές έχουν βγει.. Εδώ και μια βδομάδα περίπου..
Καταγράφηκε

Είμαι ο marios9 . Έχω πάντα δίκαιο , και τα ξέρω όλα .
Α και είμαι sexy and i know it :)
Trixes Baby...Trixes...
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
*
Μηνύματα: 169
Θετικοί ψήφοι: +13

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Πτυχίο θα πάρουμε ?

Άντρας
Απάντηση #17 - 26 Ιουνίου 2010, 23:18
0

Που ? Στο egram ?
Καταγράφηκε

John Georgoudakis
marios9
*
Μηνύματα: 184
Θετικοί ψήφοι: +62

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Απάντηση #18 - 26 Ιουνίου 2010, 23:31
+1

Όχι ρε έξω από το εργαστήρι..
Καταγράφηκε

Είμαι ο marios9 . Έχω πάντα δίκαιο , και τα ξέρω όλα .
Α και είμαι sexy and i know it :)
Trixes Baby...Trixes...
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
*
Μηνύματα: 169
Θετικοί ψήφοι: +13

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Πτυχίο θα πάρουμε ?

Άντρας
Απάντηση #19 - 27 Ιουνίου 2010, 00:45
0

Thank you ... :P
Καταγράφηκε

John Georgoudakis
Σελίδες: 1 [2] 3   Πάνω
Εκτύπωση