Νέα:
Πέμπτη 2 Μαΐου 2024

Shoutbox!

Toula Aretaki

19-02-2024 13:17
Καλημέρα,γνωρίζει κανείς εάν το πτυχίο διοίκησης επιχειρήσεων μπορούμε να πάρουμε βεβαίωση χρήσης H/Y;

Debbie422657

11-01-2024 00:11
Καλησπέρα σας, ψάχνω σημειώσεις για μαθήματα του οικονομικού. Υπάρχει κάποιος που μπορεί να με βοηθήσει;

Alexis92

31-10-2023 21:12
γερασαμε

Timos Chartios

17-08-2023 03:00
Ψάχνω ρε παιδιά την Ιωάννα μετά από χρόνια από Διοίκηση ήταν στη ΠΑΣΠ το2010. Χαθήκαμε πέρασε δεκαετία και...

elisavet

03-04-2023 14:47
Καλησπερα μετα απο καιρο μπηκα και εγω να ζητησω υλη, σημειωσεις. μακρο αγγλικα διοικ.ολ. ποιοτητας,μαρκετινγ οτι εχετε

mar99

08-03-2023 05:33
εχω τελειωσει τει σερρων 1999 διοικηση οικονομια τμημα λογιστικης απο που θα παρω μια βεβαιωση σπουδων που χρειαζομαι

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ@

28-02-2023 10:03
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ!
ΕΧΩ ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΓΓΡΑΦΗ ΕΞΑΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΩΡΑ. ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ?ΕΥΧΑΡΙ

sony400

07-02-2023 21:03
Άλλη μια εξεταστική έφτασε στο τέλος της σχεδόν. Εύχομαι σε όλους/ες να έφτσαν λίγο περισσότερο στον στόχο τους.

ALS

23-10-2022 17:28
Καλησπέρα!!Πέρασαν 12 χρόνια που ήμουν πρώτο έτος !! 😅

marios9

17-10-2022 11:16
Καλημέρα σε όλους.

armiertz

24-09-2022 15:44
Είμαι στην Λογιστική. Έχω να έρθω πολλά χρόνια και έχουν αλλάξει πολλά. Για αυτό θέλω σημειώσεις μπας και πάρω το πτυχίο

tonidemis

24-09-2022 00:18
Armiertz Σου έστειλα μήνυμα

armiertz

03-08-2022 12:50
Μπορεί να μου πει κανείς που μπορώ να βρω σημειώσεις των μαθημάτων γιατί η παρουσία μου στα μαθήματα είναι λίγο αδύνατη

armiertz

03-08-2022 12:49
Καλησπέρα. Είμαι καινούρια στο forum αλλά παλιά φοιτήτρια του τει που επιτέλους πήρα την απόφαση να ολοκληρώσω το πτυχίο
 

Sérmac

28-07-2022 19:25

Εμφάνιση 50 τελευταίων
Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε. Χάσατε το email ενεργοποίησης;
02 Μαΐου 2024, 03:41

Σύνδεση με όνομα, κωδικό και διάρκεια σύνδεσης

Μέλη
  • Σύνολο μελών: 5294
  • Τελευταία: AreusTes

Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 83541
  • Σύνολο θεμάτων: 10650
  • Σε σύνδεση σήμερα: 158
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1245
  • (16 Απριλίου 2022, 00:20)

Συνδεδεμένοι
Μέλη: 0
Επισκέπτες: 77
Σύνολο: 77

Για να γραφτείτε σε κάποια ομάδα μελών, πατήστε εδώ.

Μέσα Μεταφοράς

Αστικό ΚΤΕΛ Σερρών
ΚΤΕΛ Ν. Σερρών
Δρομολόγια ΤΡΑΙΝΟΣΕ

Πρόσφατα

Υπηρεσίες ΕΔΕΤ

Εύδοξος
Okeanos
Άτλας
Ακαδημαϊκή Ταυτότητα
Σελίδες: 1 ... 6 7 8 [9] 10   Κάτω
Εκτύπωση
O ΑΡΗΣ ΠΑΝΩ ΑΠ'ΟΛΑ
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα. Αναγνώστηκε 39445 φορές.
Isamu_sin
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
*
Μηνύματα: 63
Θετικοί ψήφοι: +5

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Άντρας
Απάντηση #80 - 17 Σεπτεμβρίου 2010, 13:17
0

http://www.youtube.com/watch?v=zKurHBAZOIs

 :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Καταγράφηκε

Γυρνάω γης σφαίρα
The_Freedom_Man
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
****
Μηνύματα: 1559
Θετικοί ψήφοι: +375

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Άντρας
Απάντηση #81 - 17 Σεπτεμβρίου 2010, 18:24
0

Χρήστος Σωτηρακόπουλος: «Ακόμα και το 3-0 θα κολάκευε την Ατλέτικο»
 
Ο έμπειρος δημοσιογράφος, Χρήστος Σωτηρακόπουλος, παραχώρησε συνέντευξη στον ΑΡΗΣ FM 92,8 και την εκπομπή «Μ’ Όποιον Δάσκαλο Καθίσεις», σχολιάζοντας την εξαιρετική εμφάνιση και νίκη του ΑΡΗ κόντρα στην Ατλέτικο Μαδρίτης.

Ο κ. Σωτηρακόπουλος αναφέρθηκε αρχικά στην αγωνιστική παρουσία της ομάδας του Έκτορ Ραούλ Κούπερ στο Κλεάνθης Βικελίδης:

«Είχα δηλώσει πριν από λίγες ημέρες, ότι ο ΑΡΗΣ μπορούσε να “κλειδώσει” την ισοπαλία. Αυτό που δεν περίμενα, όμως, ήταν ότι θα μπορούσε να παίξει με μία 11άδα αυτό το παιχνίδι.

Δεν περίμενα ότι ακόμα και το 3-0, για παράδειγμα, θα είναι ένα σκορ που θα κολακεύει την Ατλέτικο. Ο ΑΡΗΣ έπαιξε ποδόσφαιρο και αυτό είναι το κέρδος από τη χθεσινή βραδιά.

Θα ήθελα να σημειώσω ότι σε αγγλικό κανάλι, τονίστηκε το γεγονός πως ο ΑΡΗΣ δεν έκανε καθόλου καθυστερήσεις και αυτό τους έκανε εντύπωση. Ο ΑΡΗΣ έπαιξε μπάλα μέχρι το τελευταίο λεπτό και αυτό μετράει πολύ στα μάτια των ανθρώπων του εξωτερικού».

Ο πολύπειρος δημοσιογράφος συνέχισε τονίζοντας:

«Σε όλα τα τηλεοπτικά δίκτυα του κόσμου, τα highlights του αγώνα έπαιξαν για περίπου 7 λεπτά. Βγάλαμε όλοι το “καπέλο μας”. Εφ’ όσον νίκησες με τέτοιον τρόπο την Ατλέτικο, ο κόσμος σου έχει το δικαίωμα να λέει ότι μπορείς να προκριθείς.

Τώρα, όμως, υπάρχει το εξής “πρόβλημα”. Στη Ρόζενμποργκ ο ΑΡΗΣ μπορεί να νικήσει, αλλά οι Νορβηγοί θα είναι υποψιασμένοι.

Όταν μιλάμε για την Ατλέτικο Μαδρίτης, μιλάμε για τη μοναδική ομάδα που νίκησε την Μπαρτσελονά στο περσινό Πρωτάθλημα και “απονεύρωσε” την Ίντερ. Αυτήν την ομάδα νίκησε ο ΑΡΗΣ. Δεν φάνηκε ο παίκτης της τεράστιας αξίας που ονομάζεται Φορλάν.

Ο ΑΡΗΣ έχει παίξει δεκάδες παιχνίδια στην Ευρώπη, έχει στο ενεργητικό του μία νίκη όπως είναι αυτή επί της Περούτζια, όμως αυτό το αποτέλεσμα είναι ακόμα πιο ξεχωριστό».

Για τον Έκτορ Ραούλ Κούπερ, ο κ. Σωτηρακόπουλος υπογράμμισε:

«Νομίζω ότι ο Κούπερ “κοιμόταν και ξυπνούσε” με αυτό το ματς και με όλα τα πιθανά σχέδια που θα μπορούσε να εφαρμόσει. Η ευτυχία του Κούπερ είναι ότι έχει να κάνει με Λατίνους παίκτες. Αν τον πας σε άλλη ομάδα, δεν θα μπορέσει να παίξει το ποδόσφαιρο που θέλει. Οι παίκτες εκτελούν, αλλά κάποιος πρέπει να τους πει τι να κάνουν».

Στο τέλος, ο έμπειρος δημοσιογράφος αναφέρθηκε στο αγωνιστικό μέλλον του ΑΡΗ:

«Όταν θα παρουσιαστεί η ευκαιρία του ΑΡΗ να αγωνιστεί στο Champions League, γιατί θα παρουσιαστεί, θέλω να πιστεύω ότι θα είναι υπό τέτοιες συνθήκες, ώστε να τα καταφέρει.

Θα πρέπει τότε να έχει έναν Κούπερ και έναν Κόκε, ο οποίος χθες ήταν συγκλονιστικός. Δεν θυμάμαι να έχει κάνει άλλο τέτοιο παιχνίδι όσο βρίσκεται στην Ελλάδα.

Βέβαια, και ο Σηφάκης ήταν εκεί, ο Πρίττας “έσβησε” τον Ντιέγκο Κόστα, ο Βανγκέλι και ο Μίσελ ήταν πολύ καλοί. Ο Μενδρινός έκανε πολύ καλό κλείσιμο των χώρων, αλλά αν δεν έχεις Κόκε, Ρουίς και Χαβίτο σε τέτοια βραδιά, δεν μπορείς να κάνεις τέτοιο παιχνίδι.

Από την άλλη, η προσγείωση στην ελληνική πραγματικότητα είναι ανώμαλη πολλές φορές και ο ΑΡΗΣ πρέπει να αφήσει αυτό το ματς στην άκρη».

Μαρία-Ελένη Κουλούρη

http://www.arisfm.gr/article.php?node_id=5287
Καταγράφηκε

Θεωρώ πιο γενναίο εκείνον που κυριαρχεί στα πάθη του από εκείνον που κυριαρχεί στους εχθρούς του. Η δυσκολότερη νίκη είναι εκείνη ενάντια στον ίδιο σου τον εαυτό.» {Αριστοτέλης}

No matter how long the winter, spring is sure to follow.  ~Proverb
Asiraxantos
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
*
Μηνύματα: 34
Θετικοί ψήφοι: +15

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Ασηράχαντος!

Άντρας
Απάντηση #82 - 14 Ιανουαρίου 2011, 20:45
0

Στην πρώτη θέση της σχετικής λίστας με τις ελληνικές ομάδες κατέταξε τον Αρη η διεθνής ομοσπονδία ιστορίας και στατιστικής του ποδοσφαίρου (IFFHS), η οποία λειτουργεί από την αιγίδα της FIFA- για το 2010.

Συγκεκριμένα, ο Άρης, ο οποίος βρίσκεται στην 60ή θέση με 148,5 πόντους, αναδείχθηκε κορυφαία ελληνική ομάδα για τη χρονιά που μας πέρασε. Ακολουθεί ο ΠΑΟΚ με 146,5, και αρκετά πιο πίσω ο Παναθηναϊκός με 136, στην 84η θέση.
Αξίζει να σημειωθεί πως η αξιολόγηση γίνεται βάσει των αποτελεσμάτων των ομάδων σε όλες τις διοργανώσεις από την 1η Ιανουαρίου 2010 έως 31 Δεκεμβρίου 2010. Οπερ σημαίνει πως η διάκριση του Αρη οφείλεται κυρίως στην εκπληκτική πορεία του στους ομίλους του Europa League.

Στην κορυφή της λίστας με 300 πόντους βρίσκεται η Ίντερ, στη δεύτερη θέση η Μπάγερν Μονάχου με 268 και στην τρίτη η Μπαρτσελόνα με 266.

Στο μεταξύ, ο εκτελεστικός διευθυντής των "κιτρίνων", Γιάννης Κόντης, τόνισε σε ραδιοφωνική του συνέντευξη ότι δεν θέλει να δώσει συνέχεια στη διαμάχη του με τον Ολυμπιακό αναφορικά με τον Χαβίτο, ενώ μίλησε επίσης για τις περιπτώσεις των Καστίγιο και Μήτρογλου.

"Ήμουν ξεκάθαρος στα όσα είπα. Παρεξηγήθηκα από αυτούς που ήθελαν να με παρεξηγήσουν. Φυσικά και του αναγνωρίζω το δικαίωμα να μιλήσει με άλλη ομάδα εφόσον το συμβόλαιό του λήγει το καλοκαίρι. Θα έπρεπε να πει όμως στην ομάδα που τον ανέδειξε ότι μιλάει με κάποιον. Όμως, είπα ότι εάν μια ομάδα ενδιαφέρεται για έναν παίκτη, η οποία έχει ακόμη ανοικτές αγωνιστικές υποχρεώσεις με την άλλη, τότε θα είναι καλό να μην δημοσιεύεται το ενδιαφέρον αυτό, έστω από κύκλους της ομάδας. Στον οπαδό δεν αρέσει μια τέτοια συμπεριφορά από τον παίκτη γιατί θεωρεί ότι η δική του ομάδα είναι η μεγαλύτερη στην Ελλάδα και στην Ευρώπη. Πώς θα το δει ο κόσμος, όταν θα παίξουμε κόντρα σε αυτή την ομάδα; Έτσι όπως έγιναν τα πράγματα, καλό θα ήταν να έρθει να μας προσφέρει ένα τίμημα και να πάρει τώρα τον παίκτη", ήταν τα λόγια του κ. Κόντη, ενώ αναφορικά με το μεταγραφικό κομμάτι είπε:

"Αν τώρα έλεγα ότι κινήθηκα για τον Μήτρογλου, θα ήμουν αντίθετος με όσα υποστήριξα πριν από λίγο. Πράγματι μου τηλεφώνησαν και μου είπαν εάν θα μας ενδιέφερε ο παίκτης. Απάντησα ότι δεσμεύεται με άλλη ομάδα. Δεν έχω μιλήσει μαζί του. Ο Καστίγιο θα μας ενδιέφερε, αλλά υπάρχει ομάδα που έχει τα δικαιώματα του και άλλη στην οποία έχει δοθεί δανεικός. Δεν είναι ελεύθερος παίκτης. Είναι ήδη δανεικός στην Αμερική, οπότε το μόνο που μπορούμε να κάνουμε είναι να περιμένουμε. Ο Εντού έχει μπει στη διαδικασία να απεμπλακεί από το συμβόλαιό του με την Ιντερνασιονάλ. Οι βραζιλιάνοι θέλουν να τους χαρίσει το υπόλοιπο συμβόλαιο και εκεί είναι η διαπραγμάτευση που γίνεται".

http://www.contra.gr/Soccer/Hellas/Superleague/Aris/304997.html
Καταγράφηκε
toreador
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
***
Μηνύματα: 413
Θετικοί ψήφοι: 0

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

The night is still young, let us joy...

Απάντηση #83 - 14 Ιανουαρίου 2011, 20:59
0

Σ αγαπώ και θα στο λέω.....
Καταγράφηκε
theios_nikos
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
**
Μηνύματα: 101
Θετικοί ψήφοι: +15

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Άντρας WWW
Απάντηση #84 - 14 Ιανουαρίου 2011, 21:04
0

Σ αγαπώ και θα στο λέω.....
παοκ ολέ ολέ ολέο
Καταγράφηκε
Asiraxantos
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
*
Μηνύματα: 34
Θετικοί ψήφοι: +15

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Ασηράχαντος!

Άντρας
Απάντηση #85 - 14 Ιανουαρίου 2011, 21:05
0

Ναι ρε βγάλτε τα κόμπλεξ σας!!!
Καταγράφηκε
theios_nikos
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
**
Μηνύματα: 101
Θετικοί ψήφοι: +15

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Άντρας WWW
Απάντηση #86 - 14 Ιανουαρίου 2011, 21:17
0

Ναι ρε βγάλτε τα κόμπλεξ σας!!!

Το θέμα λέγεται Ο ΑΡΗΣ ΠΑΝΩ ΑΠ'ΟΛΑ, φαντάζομαι εμπνευσμένο απ'αυτό -> http://2.bp.blogspot.com/_bwsinre2Phg/TGBgqdQW-PI/AAAAAAAAABo/qqPNfQh-Frg/s1600/o+paok+pano+apo+ola.jpg και έχω εγώ κόμπλεξ ;
Καταγράφηκε
Asiraxantos
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
*
Μηνύματα: 34
Θετικοί ψήφοι: +15

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Ασηράχαντος!

Άντρας
Απάντηση #87 - 14 Ιανουαρίου 2011, 21:21
0

Οπότε αφού το τόπικ λέγετε ο ΑΡΗΣ ΠΑΝΩ ΑΠ'ΟΛΑ εσύ τι πετάγεσαι σαν "πτηνό";

Το ό,τι υπάρχει ένα topic που σας ειρωνεύει για την "έμπνευσή" σας το θεωρείς ότι είναι επειδή το κάνουμε για κόμπλεξ;
Καταγράφηκε
theios_nikos
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
**
Μηνύματα: 101
Θετικοί ψήφοι: +15

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Άντρας WWW
Απάντηση #88 - 14 Ιανουαρίου 2011, 21:25
0

Οπότε αφού το τόπικ λέγετε ο ΑΡΗΣ ΠΑΝΩ ΑΠ'ΟΛΑ εσύ τι πετάγεσαι σαν "πτηνό";

Το ό,τι υπάρχει ένα topic που σας ειρωνεύει για την "έμπνευσή" σας το θεωρείς ότι είναι επειδή το κάνουμε για κόμπλεξ;

φιλικά



anyway, πλάκα έκανα, αφού αρπάζεσαι το κόβω εδώ
Καταγράφηκε
The_Freedom_Man
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
****
Μηνύματα: 1559
Θετικοί ψήφοι: +375

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Άντρας
Απάντηση #89 - 14 Ιανουαρίου 2011, 21:31
0

Και καλά θα κάνεις θείε... Ψιλοάσκοπο το πικάρισμα σου απο την αρχή...  :)
Καταγράφηκε

Θεωρώ πιο γενναίο εκείνον που κυριαρχεί στα πάθη του από εκείνον που κυριαρχεί στους εχθρούς του. Η δυσκολότερη νίκη είναι εκείνη ενάντια στον ίδιο σου τον εαυτό.» {Αριστοτέλης}

No matter how long the winter, spring is sure to follow.  ~Proverb
Σελίδες: 1 ... 6 7 8 [9] 10   Πάνω
Εκτύπωση