Νέα:
Πέμπτη 2 Μαΐου 2024

Shoutbox!

Toula Aretaki

19-02-2024 13:17
Καλημέρα,γνωρίζει κανείς εάν το πτυχίο διοίκησης επιχειρήσεων μπορούμε να πάρουμε βεβαίωση χρήσης H/Y;

Debbie422657

11-01-2024 00:11
Καλησπέρα σας, ψάχνω σημειώσεις για μαθήματα του οικονομικού. Υπάρχει κάποιος που μπορεί να με βοηθήσει;

Alexis92

31-10-2023 21:12
γερασαμε

Timos Chartios

17-08-2023 03:00
Ψάχνω ρε παιδιά την Ιωάννα μετά από χρόνια από Διοίκηση ήταν στη ΠΑΣΠ το2010. Χαθήκαμε πέρασε δεκαετία και...

elisavet

03-04-2023 14:47
Καλησπερα μετα απο καιρο μπηκα και εγω να ζητησω υλη, σημειωσεις. μακρο αγγλικα διοικ.ολ. ποιοτητας,μαρκετινγ οτι εχετε

mar99

08-03-2023 05:33
εχω τελειωσει τει σερρων 1999 διοικηση οικονομια τμημα λογιστικης απο που θα παρω μια βεβαιωση σπουδων που χρειαζομαι

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ@

28-02-2023 10:03
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ!
ΕΧΩ ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΓΓΡΑΦΗ ΕΞΑΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΩΡΑ. ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ?ΕΥΧΑΡΙ

sony400

07-02-2023 21:03
Άλλη μια εξεταστική έφτασε στο τέλος της σχεδόν. Εύχομαι σε όλους/ες να έφτσαν λίγο περισσότερο στον στόχο τους.

ALS

23-10-2022 17:28
Καλησπέρα!!Πέρασαν 12 χρόνια που ήμουν πρώτο έτος !! 😅

marios9

17-10-2022 11:16
Καλημέρα σε όλους.

armiertz

24-09-2022 15:44
Είμαι στην Λογιστική. Έχω να έρθω πολλά χρόνια και έχουν αλλάξει πολλά. Για αυτό θέλω σημειώσεις μπας και πάρω το πτυχίο

tonidemis

24-09-2022 00:18
Armiertz Σου έστειλα μήνυμα

armiertz

03-08-2022 12:50
Μπορεί να μου πει κανείς που μπορώ να βρω σημειώσεις των μαθημάτων γιατί η παρουσία μου στα μαθήματα είναι λίγο αδύνατη

armiertz

03-08-2022 12:49
Καλησπέρα. Είμαι καινούρια στο forum αλλά παλιά φοιτήτρια του τει που επιτέλους πήρα την απόφαση να ολοκληρώσω το πτυχίο
 

Sérmac

28-07-2022 19:25

Εμφάνιση 50 τελευταίων
Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε. Χάσατε το email ενεργοποίησης;
02 Μαΐου 2024, 11:03

Σύνδεση με όνομα, κωδικό και διάρκεια σύνδεσης

Μέλη
  • Σύνολο μελών: 5294
  • Τελευταία: AreusTes

Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 83541
  • Σύνολο θεμάτων: 10650
  • Σε σύνδεση σήμερα: 158
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1245
  • (16 Απριλίου 2022, 00:20)

Συνδεδεμένοι
Μέλη: 0
Επισκέπτες: 64
Σύνολο: 64

Για να γραφτείτε σε κάποια ομάδα μελών, πατήστε εδώ.

Μέσα Μεταφοράς

Αστικό ΚΤΕΛ Σερρών
ΚΤΕΛ Ν. Σερρών
Δρομολόγια ΤΡΑΙΝΟΣΕ

Πρόσφατα

Υπηρεσίες ΕΔΕΤ

Εύδοξος
Okeanos
Άτλας
Ακαδημαϊκή Ταυτότητα
Σελίδες: 1 ... 4 5 6 [7] 8 9 10   Κάτω
Εκτύπωση
O ΑΡΗΣ ΠΑΝΩ ΑΠ'ΟΛΑ
0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα. Αναγνώστηκε 39456 φορές.
The_Freedom_Man
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
****
Μηνύματα: 1559
Θετικοί ψήφοι: +375

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Άντρας
Απάντηση #60 - 28 Μαρτίου 2010, 17:18
0

Χαρηκες τωρα ? Ε ?ε ?Ε ??  :P :P

Αυτόματη ένωση μηνύματος: 28 Μαρτίου 2010, 17:16
PS :  ΜΛΚ ΕΓΙΝΣ SUPER MEMBER !!!!! ΤΑ ΣΥΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΜΟΥ!!
Μεγάλη μου τιμή, το χά όνειρο απο μικρός να γίνω super member στο teiserron.gr   8)

Καλά μην φαντάζεσαι, γουστα είναι , όχι χαρές  :)
Καταγράφηκε

Θεωρώ πιο γενναίο εκείνον που κυριαρχεί στα πάθη του από εκείνον που κυριαρχεί στους εχθρούς του. Η δυσκολότερη νίκη είναι εκείνη ενάντια στον ίδιο σου τον εαυτό.» {Αριστοτέλης}

No matter how long the winter, spring is sure to follow.  ~Proverb
xXxMagiciaNxXx
Επισκέπτης
Απάντηση #61 - 28 Μαρτίου 2010, 17:19
0

BUMP! ΟΤαν ειχες γεννηθει το teiserron δεν υπηρχε  8) 8)
Καταγράφηκε
The_Freedom_Man
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
****
Μηνύματα: 1559
Θετικοί ψήφοι: +375

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Άντρας
Απάντηση #62 - 28 Μαρτίου 2010, 17:23
0

BUMP! ΟΤαν ειχες γεννηθει το teiserron δεν υπηρχε  8) 8)

Ας μην μαμήσουμε κ αυτό το υπέροχο ποστ. στο θέμα μας:

http://www.youtube.com/watch/v/KRH5svg3FtU
Καταγράφηκε

Θεωρώ πιο γενναίο εκείνον που κυριαρχεί στα πάθη του από εκείνον που κυριαρχεί στους εχθρούς του. Η δυσκολότερη νίκη είναι εκείνη ενάντια στον ίδιο σου τον εαυτό.» {Αριστοτέλης}

No matter how long the winter, spring is sure to follow.  ~Proverb
palaxito13
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
**
Μηνύματα: 98
Θετικοί ψήφοι: 0

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

ΤΡΑΓΟΥΔΑ ΚΑΙ ΓΕΛΑ

Άντρας
Απάντηση #63 - 29 Μαρτίου 2010, 15:47
0

Ευχαριστουμε τον Αρη που μας εδωσε πρωταθλημα φετος!!Θα υπαρξει και ανταλλαγμα  NO WORRY  :P

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΙ ΚΥΠΕΛΛΟ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΕ
Καταγράφηκε

ΔΩΣ' ΜΟΥ ΕΝΑ ΗΛΙΟ ΣΥΡΜΑΤΙΝΟ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΣΗΜΑΔΙ ΧΑΡΑΓΜΕΝΟ ΣΤΟΝ ΩΜΟ,ΡΑΨΕ ΜΟΥ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΤΟ ΒΛΑΣΦΗΜΟ ΣΤΟΜΑ ΕΧΩ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΟΥ ΕΝΑ ΑΠΕΡΑΝΤΟ ΔΡΟΜΟ!!!!
The_Freedom_Man
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
****
Μηνύματα: 1559
Θετικοί ψήφοι: +375

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Άντρας
Απάντηση #64 - 29 Μαρτίου 2010, 17:50
0

Ευχαριστουμε τον Αρη που μας εδωσε πρωταθλημα φετος!!Θα υπαρξει και ανταλλαγμα  NO WORRY  :P

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΙ ΚΥΠΕΛΛΟ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΕ

Ανάγκη σε είχαμε  :P

p.s. Είπαμε αυτό είναι θέμα του Άρη  ;)
Καταγράφηκε

Θεωρώ πιο γενναίο εκείνον που κυριαρχεί στα πάθη του από εκείνον που κυριαρχεί στους εχθρούς του. Η δυσκολότερη νίκη είναι εκείνη ενάντια στον ίδιο σου τον εαυτό.» {Αριστοτέλης}

No matter how long the winter, spring is sure to follow.  ~Proverb
DON_KORLEONE
*
Μηνύματα: 2
Θετικοί ψήφοι: 0

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Απάντηση #65 - 30 Μαρτίου 2010, 02:03
0

Ενα blog με όλους τους τιτλους του ΑΡΗ σε ολα τα τμήματα

http://athlitikos-sullogos-aristhessalonikis.blogspot.com/
Καταγράφηκε
sokrkoto
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
*
Μηνύματα: 39
Θετικοί ψήφοι: 0

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Απάντηση #66 - 30 Μαρτίου 2010, 04:13
0

Αντε ρε αρειανάρα φέρε μας το κύπελλο στο λευκό το πύργο.. Να παν να γα..ργαληθουν οι κουρκοι του βορρα ρε!! μόνο άρης στη πόλη..
Καταγράφηκε
oksosaa
*
Μηνύματα: 56
Θετικοί ψήφοι: 0

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Η Αμερική ειναι για μερικούς.κοντός

Άντρας
Απάντηση #67 - 31 Μαρτίου 2010, 06:29
0

Δεν ασχολουμαι με ποδοσφαιρα και μπασκετ και λοιπες βρωμιές αλλά νομίζω πως ειναι ντροπη να εισαι Αρης.

χοχοχοχο

(περιμενω p.m..)
Καταγράφηκε

Ο Τεμπονερα ζει.
The_Freedom_Man
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
****
Μηνύματα: 1559
Θετικοί ψήφοι: +375

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Άντρας
Απάντηση #68 - 01 Απριλίου 2010, 17:28
0

ΕΠΕΙΔΗ ΤΟ ΘΕΛΕΙ Η UEFA

Οι βουλευτές του ΛΑΟΣ Η. Πολατίδης, Α. Κολοκοτρώνης, Κ. Βελόπουλος και Κ. Αϊβαλιώτης κατέθεσαν την εξής ερώτηση προς τον υπουργό Πολιτισμού κ. Γερουλάνο: "Σύμφωνα με καταγγελίες οπαδών της ποδοσφαιρικής ομάδας "ΑΡΗΣ" Θεσσαλονίκης σε αθλητικές εκπομπές ραδιοφωνικών σταθμών της Θεσσαλονίκης και των Αθηνών, κατά τον ποδοσφαιρικό αγώνα της 14ης Μαρτίου 2010 μεταξύ των ομάδων ΑΡΗΣ-ΠΑΟΚ, ένα περίεργο γεγονός συνέβη.

Οι οπαδοί...

ανήρτησαν κατά την διάρκεια του αγώνα σε σημείο των κερκίδων δύο σημαίες (μία ελληνική και μία κυπριακή).

Σε άλλα σημεία του γηπέδου υπήρχαν ανηρτημένες και σημαίες άλλων χωρών (Σενεγάλης, Αργεντινής), προφανώς προς υποστήριξη των αλλοδαπών ποδοσφαιριστών που έπαιζαν στον ΑΡΗ.
Μετά από λίγα λεπτά, όμως, υπεύθυνοι της ΠΑΕ ΑΡΗΣ καθώς και άτομα της ασφάλειας του γηπέδου υποχρέωσαν τους οπαδούς να κατεβάσουν τις 2 ελληνικές σημαίες λέγοντας ότι ? κανονισμός της Διεθνούς Ποδοσφαιρικής Ενώσεως (ΟΥΕΦΑ) απαγορεύει την ανάρτηση εθνικιστικών συμβόλων στα γήπεδα! Κατόπιν επικοινωνίας των δημοσιογράφων με την ΠΑΕ ΑΡΗΣ, εκπρόσωποί της παραδέχθηκαν ότι έτσι έχουν τα πράγματα.
Ότι δηλαδή, η ελληνική σημαία αποτελεί για την ΟΥΕΦΑ εθνικιστικό σύμβολο!.. Κατόπιν του πρωτοφανούς και πέραν πάσης λογικής αυτού γεγονότος αλλά και της βάναυσης προκλήσεως του εθνικού αισθήματος των οπαδών του ΑΡΗ Θεσσαλονίκης

ΕΡΩΤΑΤΑΙ Ο ΥΠΟΥΡΓΟΣ

1.Είναι σε γνώση του υπουργείου, της Γενικής Γραμματείας Αθλητισμού και της Ελληνικής Ποδοσφαιρικής Ομοσπονδίας (ΕΠΟ) το ανωτέρω συμβάν;

2.Αληθεύει ότι κάτι τέτοιο επιτάσσουν οι κανονισμοί της ΟΥΕΦΑ και αν ναι, δικαιολογείται η τήρησή τους από την ελληνική νομοθεσία;

3.Δικαιολογείται η τήρηση του "νόμου" από υπευθύνους ποδοσφαιρικών ανωνύμων εταιρειών;

4.Πώς σκέπτεται να αντιδράσει το Υπουργείο έτσι ώστε να μην προκαλείται και καταπιέζεται το εθνικό αίσθημα των Ελλήνων ποδοσφαιρόφιλων;

5.Πώς σκέπτεται να αντιδράσει η κυβέρνηση σε θέματα που αφορούν ουσιαστικά την εθνική μας κυριαρχία και στα οποία επεμβαίνει η ΟΥΕΦΑ; Οι ερωτώντες Βουλευτές ΗΛΙΑΣ ΠΟΛΑΤΙΔΗΣ ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΣΕΡΡΩΝ Β΄ ΑΘΗΝΩΝ ΒΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ Β΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

Πηγή: http://troktiko.blogspot.com/2010/04/blog-post_4739.html

    Ότι να ναι! :p

Πάντως εμείς είμαστε διεθνιστική ομάδα. Έχουμε λίγους απο παντού!  ;)

p.s. Αν ο βελόπουλος , ο πολατίδης και οι υπόλοιποι του ΛΑΟΣ είναι Αριανοί θα γίνω ΠΑΟΚ!
Καταγράφηκε

Θεωρώ πιο γενναίο εκείνον που κυριαρχεί στα πάθη του από εκείνον που κυριαρχεί στους εχθρούς του. Η δυσκολότερη νίκη είναι εκείνη ενάντια στον ίδιο σου τον εαυτό.» {Αριστοτέλης}

No matter how long the winter, spring is sure to follow.  ~Proverb
The_Freedom_Man
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
****
Μηνύματα: 1559
Θετικοί ψήφοι: +375

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Άντρας
Απάντηση #69 - 29 Απριλίου 2010, 19:13
0

ΠΕΛΑΤΕΣ ΜΑΣ...

Ετσι μ'εμαθε να κάνω ο θεόοοος.....

http://www.youtube.com/watch/v/G0CvbBu8C5o&feature=player_embedded

Τα μαυράκια μας έβγαλαν ασπροπρόσωπους...!  :P
Καταγράφηκε

Θεωρώ πιο γενναίο εκείνον που κυριαρχεί στα πάθη του από εκείνον που κυριαρχεί στους εχθρούς του. Η δυσκολότερη νίκη είναι εκείνη ενάντια στον ίδιο σου τον εαυτό.» {Αριστοτέλης}

No matter how long the winter, spring is sure to follow.  ~Proverb
Σελίδες: 1 ... 4 5 6 [7] 8 9 10   Πάνω
Εκτύπωση