Νέα:
Τετάρτη 1 Μαΐου 2024

Shoutbox!

Toula Aretaki

19-02-2024 13:17
Καλημέρα,γνωρίζει κανείς εάν το πτυχίο διοίκησης επιχειρήσεων μπορούμε να πάρουμε βεβαίωση χρήσης H/Y;

Debbie422657

11-01-2024 00:11
Καλησπέρα σας, ψάχνω σημειώσεις για μαθήματα του οικονομικού. Υπάρχει κάποιος που μπορεί να με βοηθήσει;

Alexis92

31-10-2023 21:12
γερασαμε

Timos Chartios

17-08-2023 03:00
Ψάχνω ρε παιδιά την Ιωάννα μετά από χρόνια από Διοίκηση ήταν στη ΠΑΣΠ το2010. Χαθήκαμε πέρασε δεκαετία και...

elisavet

03-04-2023 14:47
Καλησπερα μετα απο καιρο μπηκα και εγω να ζητησω υλη, σημειωσεις. μακρο αγγλικα διοικ.ολ. ποιοτητας,μαρκετινγ οτι εχετε

mar99

08-03-2023 05:33
εχω τελειωσει τει σερρων 1999 διοικηση οικονομια τμημα λογιστικης απο που θα παρω μια βεβαιωση σπουδων που χρειαζομαι

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ@

28-02-2023 10:03
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ!
ΕΧΩ ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΓΓΡΑΦΗ ΕΞΑΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΩΡΑ. ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ?ΕΥΧΑΡΙ

sony400

07-02-2023 21:03
Άλλη μια εξεταστική έφτασε στο τέλος της σχεδόν. Εύχομαι σε όλους/ες να έφτσαν λίγο περισσότερο στον στόχο τους.

ALS

23-10-2022 17:28
Καλησπέρα!!Πέρασαν 12 χρόνια που ήμουν πρώτο έτος !! 😅

marios9

17-10-2022 11:16
Καλημέρα σε όλους.

armiertz

24-09-2022 15:44
Είμαι στην Λογιστική. Έχω να έρθω πολλά χρόνια και έχουν αλλάξει πολλά. Για αυτό θέλω σημειώσεις μπας και πάρω το πτυχίο

tonidemis

24-09-2022 00:18
Armiertz Σου έστειλα μήνυμα

armiertz

03-08-2022 12:50
Μπορεί να μου πει κανείς που μπορώ να βρω σημειώσεις των μαθημάτων γιατί η παρουσία μου στα μαθήματα είναι λίγο αδύνατη

armiertz

03-08-2022 12:49
Καλησπέρα. Είμαι καινούρια στο forum αλλά παλιά φοιτήτρια του τει που επιτέλους πήρα την απόφαση να ολοκληρώσω το πτυχίο
 

Sérmac

28-07-2022 19:25

Εμφάνιση 50 τελευταίων
Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε. Χάσατε το email ενεργοποίησης;
01 Μαΐου 2024, 07:12

Σύνδεση με όνομα, κωδικό και διάρκεια σύνδεσης

Μέλη
  • Σύνολο μελών: 5294
  • Τελευταία: AreusTes

Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 83541
  • Σύνολο θεμάτων: 10650
  • Σε σύνδεση σήμερα: 124
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1245
  • (16 Απριλίου 2022, 00:20)

Συνδεδεμένοι
Μέλη: 0
Επισκέπτες: 103
Σύνολο: 103

Για να γραφτείτε σε κάποια ομάδα μελών, πατήστε εδώ.

Μέσα Μεταφοράς

Αστικό ΚΤΕΛ Σερρών
ΚΤΕΛ Ν. Σερρών
Δρομολόγια ΤΡΑΙΝΟΣΕ

Πρόσφατα

Υπηρεσίες ΕΔΕΤ

Εύδοξος
Okeanos
Άτλας
Ακαδημαϊκή Ταυτότητα
Ψηφοφορία
Ερώτηση: Root or not to root! Ιδού η απορία -Cyber Hamlet
Windows - 9 (40.9%)
Linux - 13 (59.1%)
Σύνολο ψηφοφόρων: 19

Σελίδες: 1 ... 5 6 7 [8] 9 10 11   Κάτω
Εκτύπωση
Linux Vs Windows
0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα. Αναγνώστηκε 41871 φορές.
xXxMagiciaNxXx
Επισκέπτης
Απάντηση #70 - 18 Φεβρουαρίου 2008, 16:12
0

χεχε κατι τελευταιο

Οι ομαδες που κανουν το opensource πληρωνονται ολες να το γνωριζεις αυτο...

Δηλαδη τι θες να μου πεις ?Οτι ο ανθρωπινος κοπος ΔΕΝ πρεπει να πληρωνεται??Ε οχι δα!

Το προγραμμα word η excel οταν καθοταν και το εφτιαχνε ο billaras και η ομαδα του αυτο δεν ηταν ανθρωπινη εργασια??
ΔΕΝ επρεπαι και πρεπει να πληρωθει?
Η θες να μου πεις οτι τελιωνοντας το ΤΕΙ θα δουλεψεις σε μια εταιρια ΜΗ ΚΕΡΔΟΣΚΟΠΙΚΗ?
Και λεφτα απο που?Απο κανα δεντρο?....
Καταγράφηκε
differentreality
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
*
Μηνύματα: 602
Θετικοί ψήφοι: +20

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Γυναίκα
Απάντηση #71 - 18 Φεβρουαρίου 2008, 16:32
0

Παρεπιπτόντως υπάρχει έκδοση Matlab για linux, την έχει χρησιμοποιήσει κανείς?
Καταγράφηκε
Wolfsoul
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
***
Μηνύματα: 351
Θετικοί ψήφοι: +42

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Beware the Wolf!

Άντρας WWW
Απάντηση #72 - 18 Φεβρουαρίου 2008, 17:00
0

Συμφωνώ σχεδόν σε όλα τα παραπάνω αλλά.(Ότι παραθέτεις όντως ισχύει και έχεις δίκιο)Υπάρχουν κάποια πράγματα και κάποιες ιδέες τις οποίες υπερασπίζομαι.Δεν είπα ποτέ ότι όλα είναι τέλεια.Ο ανθρώπινος κόπος πρέπει να πληρώνεται όσο αξίζει.Η εξέληξη και η ελευθερία δεν πρέπει να είναι όμως κυνηγημένες ιδέες.

Το θέμα είναι άλλο, στο οποίο θέλω να προσανατολιστώ.Οκ για τα λεφτά και τα σχετικά.Αλλά θες μια κοινωνία ανελεύθερη?Θες μια εξέληξη ελεγχόμενη θες όλα να είναι τυποποιημένα???Να σου επιβάλουν ανάγκες να σε δένουν με αυτές και να πρέπει να είσαι απλά το υλικό γιια εκμετάλλευση???

Εγώ προσωπικά θέλω ισορροπία και όχι η Micro$oft να πάψει να ηφίσταται.Τι εννοώ. Λεφτά από επιχειρήσεις προσανατολισμένα σε μια ανάμικτη αγορά όπου θα υπάρχει και η ελευθερία αλλά και τα ιδιωτικά πρότζεκτς.Αυτό δεν είναι αναρχία.

Είμαι ρεαλιστής με τον τρόπο μου.Απλά ανήκουμε σε δύο διαφορετικές οπτικές του ιδίου πράγματος. ;)
Επικοδομιτικός ο διάλογος και θα είχαμε να συζητήσουμε πολλά.

Υ.Γ.MATLAB και C/C++ με VMware μέσω Linux.Παιχνίδια το ίδιο.Που όντως θέλουν Windows περιβάλλον.
Οι μεγάλες εταιρίες δεν χρειάζεται να καταστρέψουν το ελεύθερο λογισμικό.Χρειάζεται να το προσαρμόσουν προς το κέρδος όλων.Είμαστε μπροστά σε μια εποχή που υπάρειη το ερέθισμα από το περιβάλλον ο καπιταλισμός να πάρει μια νέα μορφή.Να γίνει πιο society oriented.Δεν καταργούνται τάξεις ούτε τίποτα απλά αλλάζουν οι προτεραιότητες και οι στόχοι.Θα υπάρξουν εταιρίες κολοσοί σε τεχνολογία περιβάλλοντος.Θα γιγαντοθούν ακόμα πιο πολύ οι εταιρίες τροφίμων.κα.
Καταγράφηκε

When Life is not enough for you...nothing is...
xXxMagiciaNxXx
Επισκέπτης
Απάντηση #73 - 19 Φεβρουαρίου 2008, 00:00
0

Ναι οντως ετσι οπως τα λες ειναι τα πραγματα,απλα ειχα φτασει σε σημειο να πορωθω τρελα με το linux
αλλα στο τελος καταλαβα οτι η τοσο πορωση δεν εβγαζε πουθενα.
Βαλαμε και τα windows για κανα video chat,για κανα παιχνιδι..

Δεν νομιζω οτι το linux ειναι αυτο που λεω "της παρεας"

Το vmware το εχω τεντωσει και δεν παιζει παιχνιδια διοτι αναγνωριζει εικονικες καρτεσ γραφικων και καρτες ηχου
και σου βγαζει προβληματακια οπως:Δεν μπορει να αναγνωρισει directx η pixel shader και τετοια...Σου λεω ειναι μεγαλη μουφα
στα παιχνιδια χιλιες φορες δηλαδη wine αλλα ουτε και αυτο κανει σωστα τη δουλεια..

Αλλα οπως προειπα οι "γιγαντες" της πληροφορικης ΔΕΝ θα αφησουν ποτε ενα open source λειτουργικο να κυριαρχισει
και αυτο για οικονομικους-καπιταλιστικους λογους.Ξερετε αλλωστε οι περισσοτεροι τι πλυση εγκεφαλου τρωμε καθημερινα!
Το linux ναι ειμαι σιγουρος οτι θα μπορουσε να κυριαρχισει εναντι του "μπακαλικου" οπως λεει και ο wolfy,αλλα δεν
του εχει δοθει η απαραιτητη σημασια.
Κατι τελευταιο!Αν παρατηρησατε τα καινουρια παιχνιδια εχουν υποστιριξη ΚΑΙ για mac!Γιατι αραγε?
Μηπως οι μεγαλοεπιχιρηματιες θελουν το linux?Η μηπως ενα συστημα linux δεν μπορει να παιξει παιχνιδια?
Δεν νομιζω..Κανενα απο τα παραπανω ΔΕΝ ισχυει..
Αλλα φυσικα αν θες να παιξεις το καινουριο Α Β παιχνιδι σε αναγκαζουν να παρεις mac με τα μαλιοκεφαλα σου (σημειωτεο οτι το εχω δοκιμασει
και ειναι κατι σα linux κλειδωμενο,αν μου επιτρεπεται..)η pc με το σημαιακι της microsoft...
Να ναι καλα και τα παλικαρια της open source που φτιαχνουν απο κανενα παιχνιδι,αλλα δεν ειναι και interactive η eidos!
(Π.Χ. παιχνιδιου παραθεση με windows ->το open arena στο linux ειναι ακριβως το ιδιο με το quake 3 στα windows.Open arena=περιπου 100mb αν θυμαμαι
Quake 3=ολοι γνωριζουμε τη κορυφη του shoot em up γυρω στα 700mb.Και ρωταω εγω:Γιατι ?̔
Και απαντηση που περνω:Καλα και που θα παει ολη η παραγωγη με σκληρους και ram)<---+φωνω..

Και τελος το παιρνω λιγο γενικοτερα το θεμα ....
Καπιταλιστικο συστημα εξυπακουει ανεργειας και ολοενα και μεγαλυτερη προσπαθεια για ευρεση θεσεων εργασιας!
Ε ναι,αλλωστε που θα πανε τα μιλουνια που ψαχνουν για δουλεια?Να τους στριμωξουμε ολους στα λατομεια και στα καφενεια?
Οχι δα!Παρε microsoft παρε ubisoft παρε mcaffe(φτιαχνε και ιους που τους αναγνωριζεις μονο εσυ και οχι η norton)παρε παρε.....Παρτε ;D

--Και μια σημειωση για ενα προηγουμενο post μου!Για την μη υποστηριξη drivers στο linux υπαρχει project που φορτωνει αρχεια inf
windows και δουλευουν ΟΛΑ κανονικα ;D (special thanks 2 kexa)
Καταγράφηκε
Crypto
*
Μηνύματα: 15
Θετικοί ψήφοι: 0

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Απάντηση #74 - 19 Φεβρουαρίου 2008, 02:25
0

Ok, xXxMagiciaNxXx μας απέδειξες πόσο τεμπέλης είσαι...

Μην προσβάλλεσαι, θα δεις παρακάτω ότι έχω δίκαιο.

Καταρχάς θέλω να ξεκαθαρίσω ότι δεν είμαι τόσο υπέρμαχος των ιδεών όσο του λογισμικού (Linux).

Πολλοί χρήστες Windows βλέπετε ΤΟ Linux με μια προκατάληψη. Όταν εντέλει το βάζετε και το τρέχετε για τα μάτια του κόσμου και μόνο (για να λέτε ότι το δοκιμάσατε και απλά δεν σας έκανε) το αντιμετωπίζετε πάλι με προκατάληψη.
Βλέπετε ένα ελάχιστα διαφορετικό start menu και λέτε αμέσως: "Τι είναι αυτό; Εγώ δεν μπορώ να δουλέψω εδώ.". Λες και επειδή το κουμπάκι δεν είναι πράσινο και δεν λέει "start" δεν μπορείτε να το πατήσετε.
Μετά βλέπετε τον Browser. WOW! Τι εξωγήινος file browser είναι αυτός; Υπάρχουν και οι ρυθμίσεις εμφάνισης. Μπορείτε να τον παραμετροποιήσετε όπως εσείς θέλετε.
Πάμε παρακάτω.
Αφού μπορέσετε να συνδέσετε το UTP καλώδιο σας στο routeraki και μπείτε στο ίντερνετ, κατεβάζετε αμέσως ένα αρχείο *.exe και πάτε να το τρέξετε. ΣΟΚ! ΔΕΝ ΤΡΕΧΕΙ *.exe ΑΡΧΕΙΑ!!! Γρήγορα πίσω στο windows! Μετά από λίγα δευτερόλεπτα όμως θα δείτε ότι το αρχείο θα τρέξει μια χαρά, χάρη στο πρόγραμμα WINE. Το προσπερνάμε και αυτό. Θέλετε να τρέξετε το πρόγραμμα της C/C++ που κάνουμε στο ΤΕΙ (το πρόγραμμα έχει και όνομα. Δεν λέγεται C/C++. ΕΛΕΟΣ δηλαδή, ΕΛΕΟΣ.), μην μπείτε στον κόπο να το εγκαταστήσετε άδικα. ΟΛΕΣ οι διανομές Linux έχουν τον gcc compiler προ εγκατεστημένο. Πώς δουλεύει; Ανοίγεις κονσόλα και γράφεις "gcc -o onoma_ektelesimou_arxeiou  onoma_arxeiou_pigaiou_kwdika.c" και μετά "./onoma_ektelesimou_arxeiou" και το τρέχεις. Πάρτε και το manual http://gcc.gnu.org/onlinedocs/gcc-4.2.3/gcc/ τεμπέληδες.
Άντε τώρα θέλουμε το MATLAB, http://www.mathworks.com/products/matlab/requirements.html τεμπέληδες.
Κανένα άλλο πρόγραμμα, τώρα που έχω και όρεξη; Αν βαριέστε πάντως να ψάχνετε στο ίντερνετ, να κατεβάζετε στον υπολογιστή σας και μετά να τα εγκαθιστάτε τότε, ανοίξτε κονσόλα και γράψτε "yum search onoma_programmatos_i_leksi_klidi" για την ανεύρεση του προγράμματος και μετά "yum install onoma_programmatos" (η εντολή ισχύει μόνο για fedora, για άλλες διανομές δείτε στον οδηγό της εκάστοτε διανομής). Υπάρχουν και τέτοιοι manager με γραφικό περιβάλλον για εσάς τους ποιο τεμπέληδες. Δείτε και αυτό πάντως αν βαριέστε να ψάχνετε με λέξεις κλειδιά http://www.linuxrsp.ru/win-lin-soft/table-eng.html , τεμπέληδες.
Φύγαμε από τα προγράμματα, πάμε στα παιχνίδια. Υπολογιστής που δεν παίζει παιχνίδια δεν είναι υπολογιστής! Μύρισα κρασί. Θέλω WINE, εσείς; Κάτι διάβασα και ότι το directx δεν παίζει σε Linux. Τον γουγλη τον έχετε ακουστά. Έχει βουίξει ο κόσμος! Τεμπέληδες. Κάντε αναζήτηση απλά την φράση “directx linux” και όλο και κάτι θα βρείτε. Παίζουμε και παιχνιδάκια τώρα.
Επόμενη ερώτηση παρακαλώ....
Καλά ρε τεμπέλικα πλάσματα, όταν πιάσατε στα χέρια σας πρώτη φορά υπολογιστή, ξέρατε να τα κάνετε όλα αυτά σε Windows; Αν ναι, τότε είστε το είδωλο μου! Την παροιμία, “Με όποιον δάσκαλο καθίσεις τέτοια γράμματα θα μάθεις”, την ξέρετε; Ο συγκεκριμένο δάσκαλος πάντως δεν είναι και πολύ καλός.

Νομίζω έχω καλύψει πλήρως τις βασικές σας “καούρες” σε έναν υπολογιστή. Τώρα αν μου αρχίσετε για τα modemakia, τις κάμερες κ.α. και ότι δεν υπάρχουν linux drivers για όλες τις συσκευές τότε έχω να σας πω δύο πράγματα.
   1ον: ΔΕΝ ΞΕΡΕΤΕ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ. http://www.google.com (μην κάνετε λες κ το βλέπετε πρώτη φορά, τεμπέληδες).
   2ον: Άντε καλά, υπάρχουν και 10-20 προϊόντα στην αγορά για τα οποία δεν υπάρχουν Linux Drivers. Από ότι θυμάμαι, κάθε φορά που πας να αγοράσεις ένα προϊόν, γράφει από πίσω “Συμβατότητα συστήματος: Windows Vista, XP, MacOS, Linux κ.ά.”. Το ότι υπάρχουν και συσκευές που δεν τρέχουν σε windows ή mac (και γενικώς δεν έχουν drivers) παρά μόνο σε Linux το ξέρατε;

Α! Κάπου πήρε το αυτί μου, ότι το MacOS, Leopard είναι εξέλιξη του Unix (όπως είναι και το Linux δηλαδή).

Όπως καταλάβατε είμαι χρήστης Linux και μάλιστα έχω το fedoraki μου σαν main OS. Οι περισσότεροι θα αναρωτιέστε πως τα κατάφερα με τόσες δυσκολίες. Θα σας αποκαλύψω λοιπόν το μυστικό μου! Ο κολλητός μου είναι τζίνι. Ακριβώς! Ότι και να του ζητήσω-ρωτήσω μου το δίνει! Έχει και ένα μαμάτο εγκλέζικο όνομα, κάτσε να δεις πως τον λένε.. googe, goole... ΤΟ ΒΡΗΚΑ! GOOGLE!! Μου είπε μάλιστα να σας πω ότι μπορείτε να του ζητήσετε και να τον ρωτήσετε οτιδήποτε θελήσετε! Θα τον βρείτε στην διεύθυνση http://www.google.com . ΤΕΜΠΕΛΗΔΕΣ

Τελικά το Linux είναι τόσο δύσκολο απλά εσείς το κάνετε, επειδή βαριέστε;

xXxMagiciaNxXx δεν ξέρω για σένα, όταν όμως εγώ πήγα να κατεβάσω το linuxaki μου, επέλεξα να κατεβάσω μια stable διανομή και έτσι δεν έχω crasharismata ούτε και bugs.
Επίσης, ΝΑΙ, το windows υπερέχει από το Linux, ΣΤΗΝ ΤΙΜΗ! Θα παραδεχτώ ότι το Windows υπερέχει του Linux όταν μου το αιτιολογήσεις κιόλας. Και επιτέλους αγόρι μου, αποφάσισε σε παρακαλώ. Ποιο είναι καλύτερο; Στο ένα σου post λες το Windows, στο άλλο το Linux. Εμένα προσωπικά με έχεις μπερδέψει. :P

ΤΕΜΠΕΛΗΔΕΣ


Άμα θες πάντως να σου λύσω περισσότερες απορίες, επικοινώνησε μαζί μου.

Οκ; Ήμουν αρκετά επιθετικός; Όπως καταλαβαίνεις, τεμπέλης είσαι γιατί για ότι πρόβλημα ανέφερες ή θα αναφερεις στο μέλλον, υπάρχει λύση και είναι κάπου εκεί έξω. The solution is oute there!!! http://www.google.com .



Cheers!!
Enjoy :)
C.Tud (c) 2008


Υ.Γ.: Οποιαδήποτε ομοιότης με πρόσωπα και καταστάσεις είναι εντελώς συμπτωματική.
Τελευταία τροποποίηση: 19 Φεβρουαρίου 2008, 02:40 από Crypto Καταγράφηκε

Enjoy :)
C.Tud (c) 2008
iLaRiO
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
*
Μηνύματα: 605
Θετικοί ψήφοι: +6

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Άντρας
Απάντηση #75 - 19 Φεβρουαρίου 2008, 02:33
0

:o :o
+1
Καταγράφηκε
xXxMagiciaNxXx
Επισκέπτης
Απάντηση #76 - 19 Φεβρουαρίου 2008, 03:19
0

ΦΙΛΙΚΑ ΠΑΝΤΑ,xXx  ;D
Τελευταία τροποποίηση: 19 Φεβρουαρίου 2008, 04:46 από xXxMagiciaNxXx Καταγράφηκε
xXxMagiciaNxXx
Επισκέπτης
Απάντηση #77 - 19 Φεβρουαρίου 2008, 03:21
0

Να και το desktop μου για απιστους   ;D


Επισης την υπογραφη μου με το root δεν την ειδες ?(Απορια ???)

Τελευταία τροποποίηση: 19 Φεβρουαρίου 2008, 03:24 από xXxMagiciaNxXx Καταγράφηκε
Crypto
*
Μηνύματα: 15
Θετικοί ψήφοι: 0

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Απάντηση #78 - 19 Φεβρουαρίου 2008, 03:31
0

Απορία: Ο παλιός ο Linuxas δεν θα ήξερε για το Μac, για το directX(α σόρρυ,είπαμε είσαι παλιός), για το Wine, το Matlab, τον GCC, για το GOOGLE;;;

Ο παλιός Linuxas δεν θα ήταν λίγοο ποιο... Linuxas;

Ωραίο φόντο, και...;
Ωραία υπογραφή, και; Σε κάνει Linuxa; Ή σε κάνει να ξέρεις τόσα πολλά γα το Linux; Αφού ξέρεις τόσα πολλά γιατί δεν τα μοιράζεσαι μαζί μας; Μοιράστηκες τις απορίες σου. Στις έλυσα. Μοιράσου τώρα και τις γνώσεις σου. :)

Το προηγούμενο post πάντως, μην το παίρνεις τόσο προσωπικά.. Το έγραψα ποιο πολύ για τους "πολλούς". Απλά εσύ μου έδωσες το έναυσμα με την επιθετικότητα και την άστοχη επιχειρηματολογία σου. :)

Πάντα φιλικά. :)

Υ.Γ.: Πάνω δεξιά στο post σου, υπάρχει ένα κουμπάκι που λέγεται "Τροποποίηση". Πάντα φιλικά :)
Καταγράφηκε

Enjoy :)
C.Tud (c) 2008
xXxMagiciaNxXx
Επισκέπτης
Απάντηση #79 - 19 Φεβρουαρίου 2008, 03:36
0

Πες μου οτι παιζεις παιχνιδια με vmware(θα γελασω!)η με το wine

Για το mac?Τι να σου πω?

unix-live free  οχι mac(unix)και πληρωνε  ;D
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 ... 5 6 7 [8] 9 10 11   Πάνω
Εκτύπωση