Νέα:
Σαββάτο 27 Απριλίου 2024

Shoutbox!

Toula Aretaki

19-02-2024 13:17
Καλημέρα,γνωρίζει κανείς εάν το πτυχίο διοίκησης επιχειρήσεων μπορούμε να πάρουμε βεβαίωση χρήσης H/Y;

Debbie422657

11-01-2024 00:11
Καλησπέρα σας, ψάχνω σημειώσεις για μαθήματα του οικονομικού. Υπάρχει κάποιος που μπορεί να με βοηθήσει;

Alexis92

31-10-2023 21:12
γερασαμε

Timos Chartios

17-08-2023 03:00
Ψάχνω ρε παιδιά την Ιωάννα μετά από χρόνια από Διοίκηση ήταν στη ΠΑΣΠ το2010. Χαθήκαμε πέρασε δεκαετία και...

elisavet

03-04-2023 14:47
Καλησπερα μετα απο καιρο μπηκα και εγω να ζητησω υλη, σημειωσεις. μακρο αγγλικα διοικ.ολ. ποιοτητας,μαρκετινγ οτι εχετε

mar99

08-03-2023 05:33
εχω τελειωσει τει σερρων 1999 διοικηση οικονομια τμημα λογιστικης απο που θα παρω μια βεβαιωση σπουδων που χρειαζομαι

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ@

28-02-2023 10:03
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ!
ΕΧΩ ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΓΓΡΑΦΗ ΕΞΑΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΩΡΑ. ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ?ΕΥΧΑΡΙ

sony400

07-02-2023 21:03
Άλλη μια εξεταστική έφτασε στο τέλος της σχεδόν. Εύχομαι σε όλους/ες να έφτσαν λίγο περισσότερο στον στόχο τους.

ALS

23-10-2022 17:28
Καλησπέρα!!Πέρασαν 12 χρόνια που ήμουν πρώτο έτος !! 😅

marios9

17-10-2022 11:16
Καλημέρα σε όλους.

armiertz

24-09-2022 15:44
Είμαι στην Λογιστική. Έχω να έρθω πολλά χρόνια και έχουν αλλάξει πολλά. Για αυτό θέλω σημειώσεις μπας και πάρω το πτυχίο

tonidemis

24-09-2022 00:18
Armiertz Σου έστειλα μήνυμα

armiertz

03-08-2022 12:50
Μπορεί να μου πει κανείς που μπορώ να βρω σημειώσεις των μαθημάτων γιατί η παρουσία μου στα μαθήματα είναι λίγο αδύνατη

armiertz

03-08-2022 12:49
Καλησπέρα. Είμαι καινούρια στο forum αλλά παλιά φοιτήτρια του τει που επιτέλους πήρα την απόφαση να ολοκληρώσω το πτυχίο
 

Sérmac

28-07-2022 19:25

Εμφάνιση 50 τελευταίων
Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε. Χάσατε το email ενεργοποίησης;
27 Απριλίου 2024, 19:38

Σύνδεση με όνομα, κωδικό και διάρκεια σύνδεσης

Μέλη
  • Σύνολο μελών: 5294
  • Τελευταία: AreusTes

Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 83541
  • Σύνολο θεμάτων: 10650
  • Σε σύνδεση σήμερα: 94
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1245
  • (16 Απριλίου 2022, 00:20)

Συνδεδεμένοι
Μέλη: 0
Επισκέπτες: 73
Σύνολο: 73

Για να γραφτείτε σε κάποια ομάδα μελών, πατήστε εδώ.

Μέσα Μεταφοράς

Αστικό ΚΤΕΛ Σερρών
ΚΤΕΛ Ν. Σερρών
Δρομολόγια ΤΡΑΙΝΟΣΕ

Πρόσφατα

Υπηρεσίες ΕΔΕΤ

Εύδοξος
Okeanos
Άτλας
Ακαδημαϊκή Ταυτότητα
Σελίδες: 1 2 [3] 4 5 6   Κάτω
Εκτύπωση
«Λουκέτο» στα ΤΕΙ στις 18 Δεκεμβρίου
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα. Αναγνώστηκε 22627 φορές.
constantino
Μηχανολόγων Μηχανικών ΤΕ
*
Μηνύματα: 190
Θετικοί ψήφοι: 0

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Άντρας
Απάντηση #20 - 07 Δεκεμβρίου 2009, 15:47
0

Παρατηρώ "ξάφνιασμα" από μερικούς (ξέρετε εσείς) και αναρωτιέμαι...που είσασταν όταν με τον Κωστή τα λέγαμε το καλοκαίρι για το νομοσχέδιο;
Λοιπόν για τους απονήρευτους:
1)Οι καθηγητές έχουν Ε.Δ. είναι όλοι τους διπλωματούχοι μηχανικοί μέλη ΤΕΕ...
2)Τα ΤΕΙ θα ταρακουνηθούν πραγματικά ΜΟΝΟ όταν κατατεθούν τα μηχανογραφικά του 2010 και θα δουν μονοψήφιους αριθμούς εισακτέων...
Στον τελευταίο φίλο θα πω μόνο δύο πράγματα...
1)Τα Ε.Δ. που πήρες είναι της πλάκας και δεν αλλάζουν τίποτα όσων αφορά το πως εργαζόσουν πριν και πως μετά!
Ρε παιδιά,τόσο δύσκολο είναι ορισμένοι να καταλάβετε πέντε απλά πράγματα;Εμείς οι μηχανικοί Τ.Ε. χρειαζόμαστε Ε.Δ. για να μην τρέχουμε να νοικιάζουμε τζίφρες και να πληρώνουμε "νταβατζιλίκια" για δική μας δουλειά!Οι πληροφορικάριοι Τ.Ε. τι ακριβώς κέρδισαν;Την αναφορά του Π.Δ. στο τι επαγγέλματα μπορεί να ασκήσει ο πτυχιούχος;Δηλαδή πριν δεν τα ασκούσε;
Χρειάζεται πλέον να βγάλει άδεια ασκήσεως επαγγέλματος και χωρίς το Π.Δ. δεν έβγαζε;ΟΧΙ...
Μήπως είναι η πληροφορική νομικά κατοχυρωμένος επαγγελματικός κλάδος;ΟΧΙ και πάλι...και όταν γίνει (που θα γίνει κάποτε) ετοιμαστείτε για "συμμετοχή" σε μελέτες και όχι αυτόνομα...εμ έτσι μάγκες μου και εμείς με τα Β.Δ. του υπομηχανικού μια χαρά συμμετέχουμε!Για την αυτόνομη εκπόνηση μελετών και επίβλεψης γίνονται όλα...
Αυτά για τους πληροφορικάριους γιατί κάποιοι ονειρεύεστε...να μην πω τι...
2)Εγώ φίλε είμαι ο τελευταίος επί γης (επί ΤΕΙ αν θες) που χρειάζομαι τα Π.Δ.,αλλά και Αθήνα θα κατέβω,ξέρεις γιατί;Έτσι για να τους δείξω τα κλαμπάνια μου!Για το γαμώτο...εσύ κάτσε στο σπιτάκι σου,θα σου στείλω carte-postal! :-*
Anyway,το ζήτημα χωράει πολύ κουβέντα κι επειδή χρόνος δεν υπάρχει,ψαχτείτε και λίγο,κάνει καλό...

Υ.Γ. Μια χαρά ενημερώνονται οι φοιτηταράδες μας!Πάνε και κάνουν sold-out στο αμφιθέατρο να ακούσουν τις παραταξάρες μας,βλέπουν show-biz news και Νίκο Ευαγγελάτο,τι άλλο θέλετε;
Τελευταία τροποποίηση: 07 Δεκεμβρίου 2009, 18:31 από constantino Καταγράφηκε
gordons
*
Μηνύματα: 47
Θετικοί ψήφοι: 0

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Απάντηση #21 - 07 Δεκεμβρίου 2009, 21:06
0

Σωστα τα λες...περιεργα αλλα σωστα....αν και ακουγεσαι σαν την Κανελη σε παραθυρο σε καποια πρωινη εκπομπη.... :) :) :)




Keep Talking and Expressing your Thoughts!!!!!!
Καταγράφηκε
sokrkoto
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
*
Μηνύματα: 39
Θετικοί ψήφοι: 0

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Απάντηση #22 - 08 Δεκεμβρίου 2009, 02:06
0

Απλά μια ενημέρωση πρός αποφυγή παρεξηγήσεων.. Ο τίτλος ΛΟΥΚΕΤΟ ΣΤΑ Τ.Ε.Ι. είναι υπερβολικός... απλά θα κλείσουμε νωρίτερα αλλα ΘΑ ΑΝΟΙΞΟΥΜΕ ΚΑΝΟΝΙΚΑ... Εκτός βέβαια και αν ξυπνήσουμε όλοι οι φοιτητές του ιδρύματος μας και πούμε όχι και φέρουμε τα πάνω-κάτω ΔΙΕΚΔΙΚΩΝΤΑΣ Ε.Δ. ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ... Οσον αφορά έναν φίλο που ανέφερε ότι έχουμε Ε.Δ. εμείς οι πληροφορικής και επικοινωνιών του αναφέρω απλά να διαβάσει στο site μας τι δικαιώματα έχουμε... ΟΛΑ μα ΟΛΑ αναφέρονται σε σχέση ιδιωτικού υπαλλήλου σε ιδιωτικές επιχειρήσεις... Η σε δημόσιο χωρίς να λέει κάτι παραπάνω (βαλε βύσμα μη πώ πολύπριζο να μπεις) επίσηε τα ανωθεν δικαιώματα τα έχουν ούτως η άλλως τα college πλήν του δημοσίου που τα απόκτησαν τώρα... Για να ξέρουμε που πατάμε και γιατί ΓΑΜΙΟΜΑΣΤΕ να τη βγάλουμε αυτή τη ΔΥΣΚΟΛΗ ΣΧΟΛΗ... Τελοσπάντων πολλά είπα, καλό θα είναι εσύ που σκέφτεσαι να μου τη πείς να σκεφτείς μήπως να πάω να διαδηλώσω για να ΑΠΟΚΤΗΣΩ ΤΑ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΑΝΗΚΟΥΝ ΒΑΣΕΙ ΤΗς ΥΨΗΛΗΣ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΤΟΥ Τ.Ε.Ι. ΣΕΡΡΩΝ??? Η να πάω για σκι στο καιμακτσαλαν?? JUST THINK...
Καταγράφηκε
Sporos
*
Μηνύματα: 6
Θετικοί ψήφοι: 0

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

ΠΔΕ

Απάντηση #23 - 08 Δεκεμβρίου 2009, 08:51
0



http://www.alfavita.gr/typos/t08_12_9_804.php
Καταγράφηκε
coffemaker
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
**
Μηνύματα: 101
Θετικοί ψήφοι: 0

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Γυναίκα
Απάντηση #24 - 08 Δεκεμβρίου 2009, 15:32
0

Παιδία το ΤΕΙ δεν κλείνει ΑΠΟ τις 18...κλείνει μόνο εκέινη την μέρα..21-23 γίνονται κανονικά τα μαθήματα..ρώτησα τον κ.Τσίτσο σήμερα..
Καταγράφηκε

Hardware: το τμήμα του υπολογιστή που μπορείς να κλωτσήσεις
Sérmac
Διαχειριστής
*****
Μηνύματα: 3887
Θετικοί ψήφοι: +908

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Άντρας
Απάντηση #25 - 08 Δεκεμβρίου 2009, 21:43
0

http://www.youtube.com/watch/v/w9GmY8cDLqk
Καταγράφηκε
toreador
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
***
Μηνύματα: 413
Θετικοί ψήφοι: 0

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

The night is still young, let us joy...

Απάντηση #26 - 08 Δεκεμβρίου 2009, 22:09
0

τι είπε ρε ο πρόεδρας.... θα κλιμακωθούν λέει οι κινητοποιήσεις και μπορεί να μην ανοίξουν τα ιδρύματα το εαρινο εξάμηνο.... Δεν υπάρχει περίπτωση να γίνει τέτοιος ντόρος..... εγώ  πιστεύω θα πετάξουν κανα 2 κόκκαλα σε ΤΕΙ θεσσαλονίκης και Αθήνας και εμείς θα μείνουμε στην απέξω κλασσικά...
Καταγράφηκε
BooBoo4
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
*
Μηνύματα: 160
Θετικοί ψήφοι: +1

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Άντρας
Απάντηση #27 - 08 Δεκεμβρίου 2009, 22:22
0

Πανεπιστήμιο Σερρών,εδώ και τώρα...
Καταγράφηκε



Mini
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
***
Μηνύματα: 509
Θετικοί ψήφοι: +106

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Γυναίκα
Απάντηση #28 - 09 Δεκεμβρίου 2009, 00:06
0

στανταρ....
Καταγράφηκε
KivraS
***
Μηνύματα: 269
Θετικοί ψήφοι: +6

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Απάντηση #29 - 09 Δεκεμβρίου 2009, 09:26
0

Παιδία το ΤΕΙ δεν κλείνει ΑΠΟ τις 18...κλείνει μόνο εκέινη την μέρα..21-23 γίνονται κανονικά τα μαθήματα..ρώτησα τον κ.Τσίτσο σήμερα..

 ???   ???

Σιγουρα....δλδ και να γινουν θα τα κλεισουν και δεν θα πατησει κανεις......αλλα περιεργο μου ακουγετε.

18 σιγουρα κλειστα ε?
(με λσ2 και προτζεκτ που θα διναμε τοτες τι θα γινει)
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 2 [3] 4 5 6   Πάνω
Εκτύπωση