Νέα:
Σαββάτο 27 Απριλίου 2024

Shoutbox!

Toula Aretaki

19-02-2024 13:17
Καλημέρα,γνωρίζει κανείς εάν το πτυχίο διοίκησης επιχειρήσεων μπορούμε να πάρουμε βεβαίωση χρήσης H/Y;

Debbie422657

11-01-2024 00:11
Καλησπέρα σας, ψάχνω σημειώσεις για μαθήματα του οικονομικού. Υπάρχει κάποιος που μπορεί να με βοηθήσει;

Alexis92

31-10-2023 21:12
γερασαμε

Timos Chartios

17-08-2023 03:00
Ψάχνω ρε παιδιά την Ιωάννα μετά από χρόνια από Διοίκηση ήταν στη ΠΑΣΠ το2010. Χαθήκαμε πέρασε δεκαετία και...

elisavet

03-04-2023 14:47
Καλησπερα μετα απο καιρο μπηκα και εγω να ζητησω υλη, σημειωσεις. μακρο αγγλικα διοικ.ολ. ποιοτητας,μαρκετινγ οτι εχετε

mar99

08-03-2023 05:33
εχω τελειωσει τει σερρων 1999 διοικηση οικονομια τμημα λογιστικης απο που θα παρω μια βεβαιωση σπουδων που χρειαζομαι

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ@

28-02-2023 10:03
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ!
ΕΧΩ ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΓΓΡΑΦΗ ΕΞΑΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΩΡΑ. ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ?ΕΥΧΑΡΙ

sony400

07-02-2023 21:03
Άλλη μια εξεταστική έφτασε στο τέλος της σχεδόν. Εύχομαι σε όλους/ες να έφτσαν λίγο περισσότερο στον στόχο τους.

ALS

23-10-2022 17:28
Καλησπέρα!!Πέρασαν 12 χρόνια που ήμουν πρώτο έτος !! 😅

marios9

17-10-2022 11:16
Καλημέρα σε όλους.

armiertz

24-09-2022 15:44
Είμαι στην Λογιστική. Έχω να έρθω πολλά χρόνια και έχουν αλλάξει πολλά. Για αυτό θέλω σημειώσεις μπας και πάρω το πτυχίο

tonidemis

24-09-2022 00:18
Armiertz Σου έστειλα μήνυμα

armiertz

03-08-2022 12:50
Μπορεί να μου πει κανείς που μπορώ να βρω σημειώσεις των μαθημάτων γιατί η παρουσία μου στα μαθήματα είναι λίγο αδύνατη

armiertz

03-08-2022 12:49
Καλησπέρα. Είμαι καινούρια στο forum αλλά παλιά φοιτήτρια του τει που επιτέλους πήρα την απόφαση να ολοκληρώσω το πτυχίο
 

Sérmac

28-07-2022 19:25

Εμφάνιση 50 τελευταίων
Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε. Χάσατε το email ενεργοποίησης;
27 Απριλίου 2024, 18:32

Σύνδεση με όνομα, κωδικό και διάρκεια σύνδεσης

Μέλη
  • Σύνολο μελών: 5294
  • Τελευταία: AreusTes

Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 83541
  • Σύνολο θεμάτων: 10650
  • Σε σύνδεση σήμερα: 94
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1245
  • (16 Απριλίου 2022, 00:20)

Συνδεδεμένοι
Μέλη: 0
Επισκέπτες: 77
Σύνολο: 77

Για να γραφτείτε σε κάποια ομάδα μελών, πατήστε εδώ.

Μέσα Μεταφοράς

Αστικό ΚΤΕΛ Σερρών
ΚΤΕΛ Ν. Σερρών
Δρομολόγια ΤΡΑΙΝΟΣΕ

Πρόσφατα

Υπηρεσίες ΕΔΕΤ

Εύδοξος
Okeanos
Άτλας
Ακαδημαϊκή Ταυτότητα
Σελίδες: 1 2 3 [4] 5 6 7 ... 26   Κάτω
Εκτύπωση
Νεο νομοσχεδιο για τα ΤΕΙ. Διαβαστε
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα. Αναγνώστηκε 97384 φορές.
Empire
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
***
Μηνύματα: 294
Θετικοί ψήφοι: +45

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Απάντηση #30 - 04 Αυγούστου 2009, 12:15
0

Καλημέρα!!
Τα στοιχεία που δίνετε έχουν τεράστιο ενδιαφέρον,το θέμα είναι αν υπάρχει ήδη κάποια συνεννόηση για τις καταλήψεις(σε πανελλήνιο επίπεδο),αν υπάρχει ενημέρωση για το νομοσχέδιο(πάλι σε πανελλήνιο επίπεδο) και για πότε προσανατολίζονται(χρονικά) οι καταλήψεις,δηλαδή με το που θα μπει ο Σεπτέμβρης( ; ),πριν την δεύτερη εξεταστική..;;Σίγουρα κάτι πρέπει να γίνει και άμεσα μάλιστα γιατί αν περάσει κάποιο χρονικό διάστημα,νομίζω θα έχει κλείσει το όλο θέμα,αρνητικά για τους φοιτητές των ΤΕΙ και για τα ίδια τα ΤΕΙ,αφού πλέον θα αποτελούν την τρίτη επιλογή(και με διαφορά) των υποψηφίων για ΑΕΙ-Κολλέγια-ΤΕΙ,αφού θα αναγνωριστούν σίγουρα και τα κολλέγια(το θέμα της αναγνώρισης τους έχει σχεδόν ολοκληρωθεί) και όπως είχατε γράψει δεν θα έχουν σε ένα βαθμό πλέον και λόγο ύπαρξης τα ΤΕΙ.Επίσης,μέσα στον Αύγουστο,μπορεί να γίνει κάτι(κάποια κίνηση) απο πλευράς ΟΣΕΠ-ΤΕΙ( ; ) και όταν λέγανε για καταλήψεις μιλούσαν απο Οκτώβρη και μετά;Εν τω μεταξύ,απο τέλη Αυγούστου και μετά μπαίνουμε και τυπικά σε προεκλογική περίοδο,οπότε και τα θέματα που θα κυριαρχούν στα ΜΜΕ θα είναι σίγουρα άλλης φύσης.
Καταγράφηκε
kostaspde
Πολιτικών Μηχανικών ΤΕ
*
Μηνύματα: 199
Θετικοί ψήφοι: +28

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

ή tan, ή .... archtan

Άντρας
Απάντηση #31 - 04 Αυγούστου 2009, 14:03
0

Φίλε empire, η εκστρατεία ενημέρωσης ξεκίνησε από το engineertech.gr και από εκεί και μετά τα μέλη εκείνου του forum προσπαθούμε να ενημερώσουμε όσο πιο πολύ κόσμο γίνεται. Αλλά η ενημέρωση, καλοκαιριάτικα, με το ΤΕΙ κλειστό, είναι πολύ δύσκολη. Όσοι ενδιαφέρονται πρέπει να κινηθούν. Μη περιμένετε τα κανάλια να προβάλλουν το θέμα.  Ενημερώστε οι ίδιοι φίλους, γνωστούς και αγνώστους για το θέμα.
Ας γίνει η ενημέρωση, και όταν έρθει η ώρα για τις καταλήψεις, θα γίνουν κι αυτές μόλις δοθεί το OK. Για να γίνει αυτό όμως, πάνω από όλα όμως πρέπει να είναι ενήμερος ο κόσμος των ΤΕΙ.
Αναλάβετε πρωτοβουλίες όλοι. Ενημερωθείτε καλά για το θέμα από τα site που ανέφερα, και έπειτα ενημερώστε κι άλλους . Αν περάσει έτσι το νομοσχέδιο και κλείσει το θέμα, δε θα ξανανοίξει. Δεν πρόκειται μετά να πάρουμε ΤΙΠΟΤΑ. Όσο έχουμε περιθώρια αντίδρασης μόνο.
Καταγράφηκε

Παραδίδονται μαθήματα για το τμήμα Πολιτικών Μηχανικών ΤΕ.

Μαθηματικά Ι & ΙΙ, Φυσική, Τεχνική Μηχανική, Αντοχή υλικών, Στατική Ι & ΙΙ, Δυναμική, Αντισεισμικός, Beton, Μεταλλικές, Θεμελιώσεις.

1ο μάθημα δωρεάν
constantino
Μηχανολόγων Μηχανικών ΤΕ
*
Μηνύματα: 190
Θετικοί ψήφοι: 0

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Άντρας
Απάντηση #32 - 04 Αυγούστου 2009, 18:09
0

Empire δυστυχώς ο χρόνος πιέζει και είμαστε πολύ "αδύναμοι" επικοινωνιακά,ό,τι μπορούμε κάνουμε αλλά δυστυχώς δεν αρκεί...πολύ φοβάμαι ότι από πλευράς φοιτητών δε θα γίνει τίποτα,γιατί πολύ απλά η πλειοψηφία τους κοιμούνται όρθιοι(εδώ εν έτει 2009 ακόμα λένε "ΑΕΙ-ΤΕΙ") οπότε εγώ προσωπικά περιμένω μπας και φιλοτιμηθούν οι καθηγητές και χωνέψουν ότι θα μείνουν χωρίς καρέκλα και αντιδράσουν...
Επίσης,πιστεύω πως πραγματικό αποτέλεσμα θα έχει το κλείσιμο,αν γίνει από 1η Σεπτέμβρη,για να μη γίνει καμία εγγραφή(πολιτικό κόστος γαρ! ;)) και να δω τα μούτρα του χοντρού στη ΔΕΘ όταν θα ερωτηθεί επί του θέματος...

Υ.Γ. Ξέχασα να σε διορθώσω σε κάτι...Όχι ΔΕΝ είμαστε όλοι συνάδελφοι εδώ μέσα!...Πράγματι ο sarig και ο synzeus μας αποδεικνύουν ότι έχουμε και "εργοδηγούς" ανάμεσά μας που γουστάρουν τη φάση της επαγγελματικής ομηρίας!(άσχετη η ειδικότητά τους θα μου πεις,αλλά η νοοτροπία ίδια! :P)
Τελευταία τροποποίηση: 04 Αυγούστου 2009, 18:13 από constantino Καταγράφηκε
tonia
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
*
Μηνύματα: 42
Θετικοί ψήφοι: +9

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Απάντηση #33 - 04 Αυγούστου 2009, 18:33
0

παιδιά καλησπέρα σας! τι ακριβως γίνεται με το νομοσχέδιο του ΤΕΙ γιατί ψάχνω αλλά δεν πολύ καταλαβαίνω τι ακριβώς θα ισχύει? μπορείτε να μου εξηγήσετε?
τι πιστευεταί ότι θα ήταν το καλήτερο να κάνουμε σαν ΤΕΙ Σερρών?
Καταγράφηκε
stayros
*
Μηνύματα: 35
Θετικοί ψήφοι: 0

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Απάντηση #34 - 04 Αυγούστου 2009, 19:50
0

Κοίτα αυτή τη στιγμή όπως έχει το νομοσχέδιο είναι η ταφόπλακα τον ΤΕΙ, όπως ακριβώς λέει και η ΕΕΤΕΜ. Και εξηγούμε:

Σε πολύ σύντομο χρονικό διάστημα κάθε απόφοιτος εξωτερικού και κάθε απόφοιτος κολεγίων θα μπορεί να ανήκει στην κατηγορία ΠΕ με ΑΠΕΡΙΟΡΙΣΤΑ επ. δικαιώματα στον τομέα του. Μπορείς να μου εξηγήσεις τον λόγο γιατί να σπουδάσει κάποιος στα ΤΕΙ; Εγώ δεν βρίσκω κανένα. Ούτε πανελλήνιες, ούτε να πας σε σχολή 2ης προτίμησης στο μηχανογραφικό και φυσικά όλα τα πλεονεκτήματα ενός απόφοιτου "Πανεπιστημίου". Και όλα αυτά με λίγα λεφτά παραπάνω (μη μου πει κανείς πως η φοίτηση στα ΤΕΙ είναι τσάμπα).

Αποτέλεσμα η αποψίλωση των ΤΕΙ από φοιτητές με αποτέλεσμα σιγά σιγά ένα ένα τα τμήματα να σβήνουν. Και αν τώρα που τα ΤΕΙ σφύζουν απο φοιτητές οι πολιτικοί δεν τολμάνε να ψηφίσουν ΠΔ με επ. δικαιώματα όταν θα αρχίσει η παρακμή τους θα το κάνουν; Άρα η κατάσταση αυτή θα συνεχιστεί ακάθεκτη με συνέπεια κάποια στιγμή να κλείσουν τα ΤΕΙ υπο μορφή απορρόφησης τύπου "μικρού πολυτεχνείου" (*).

Τι θα απογίνει με εμάς; Ότι απόγινε με τους απόφοιτους του μικρού πολυτεχνείου: Αποκομμένη από κάθε ρίζα δεν θα έχουμε κάπου να πατάμε. Η βαθμίδα ΤΕ στην Ελλάδα θα υπάρχει μόνο για εμάς χωρίς να προστίθεται "νέο αίμα" άρα θα μας αφήσουν σε μία γωνία να πεθάνουμε, σίγουροι πως όσο και να φωνάζουμε δε θα ακούει κανείς αφού όλοι θα καίγονται για τα δικαιώματα των ΠΕ.

Αντίδραση σε αυτή τη κατάσταση μπορεί να είναι μόνο μία. Κλείσιμο ΟΛΩΝ των ΤΕΙ είτε με συναίνεση των καθηγητών είτε με κατάληψη φροντίζοντας παράλληλα να μην εγγραφεί ούτε ένας νέος φοιτητής. Ειναι στο χέρι σας να ανατραπεί αυτή η κατάσταση. Ακόμα δεν είναι αργά για τους απόφοιτους ΤΕΙ.

(*) για την ιστορία σας λέω πως το Μικρό Πολυτεχνείο όντας πολύ πετυχημένο ως εκπαιδευτικό ίδρυμα είχε ως αποτέλεσμα απόφοιτους τους τότε λεγόμενους υπομηχανικούς, που ξαφνικά άρχισαν να κερδίζουν την προτίμηση των πελατών από τους απόφοιτους του Πολυτεχνείου! Θεωρώντας τα επ. δικαιώματα τους όμως τραγικά λίγα (και ας ήταν περισσότερα από αυτά που έχουν μερικοί απόφοιτοι ΤΕΙ σήμερα) οργάνωσαν πορεία από τη Θεσσαλονίκη μέχρι την Αθήνα με τα πόδια. Τους πλάκωσαν τα τότε ΜΑΤ στο ξύλο,τους εξευτέλισαν και μετά δήθεν για να αναβαθμιστεί το Μικρό Πολυτεχνείο προσαρτήστηκε στο ΕΜΠ και σύντομα με συνοπτικές διαδικασίες το κλείσανε χωρίς  να αλλάξει τίποτα για τους απόφοιτους του. Ποιος φρόντισε για αυτό; Οι τότε πολιτικοί σίγουρα αλλά να μην ξεχνάμε τον προαιώνιο εχθρό. Δείτε πως μας αντιμετωπίζει το ΤΕΕ σήμερα. Έχει ένα ενημερωτικό δελτίο σχεδόν ολόκληρο αφιερωμένο σε εμάς...

http://portal.tee.gr/portal/page/portal/PRESS/ENHMEROTIKO_DELTIO/ED-YEAR-2009/ED2547
Τελευταία τροποποίηση: 04 Αυγούστου 2009, 21:09 από stayros Καταγράφηκε
sarig
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
****
Μηνύματα: 1185
Θετικοί ψήφοι: +175

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Απάντηση #35 - 04 Αυγούστου 2009, 19:57
0

Υ.Γ. Ξέχασα να σε διορθώσω σε κάτι...Όχι ΔΕΝ είμαστε όλοι συνάδελφοι εδώ μέσα!...Πράγματι ο sarig και ο synzeus μας αποδεικνύουν ότι έχουμε και "εργοδηγούς" ανάμεσά μας που γουστάρουν τη φάση της επαγγελματικής ομηρίας!(άσχετη η ειδικότητά τους θα μου πεις,αλλά η νοοτροπία ίδια! :P)



Μπράβο.
Καταγράφηκε
constantino
Μηχανολόγων Μηχανικών ΤΕ
*
Μηνύματα: 190
Θετικοί ψήφοι: 0

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Άντρας
Απάντηση #36 - 04 Αυγούστου 2009, 19:58
0

tonia καλησπέρα!
Προτείνω να διαβάσεις αναλυτικά τα προηγούμενα posts,νομίζω θα πάρεις μια "γεύση" όσων αφορά τις εξελίξεις!
Η πλειοψηφία των μηχανικών Τ.Ε. που έχουμε οργανωθεί στο engineertech θεωρούμε ότι η μόνη άμεση και αποτελεσματική αντίδραση μας θα ήταν κλείσιμο όλων των ΤΕΙ πανελλαδικά και επ'αόριστο!Και ειδικά όπως προανέφερα,αν αυτό ξεκινήσει από 1η Σεπτεμβρίου έχεις πολλά "bonus" τα οποία είναι:
1)Προλαβαίνεις την ομιλία Καραμανλή στη ΔΕΘ.
2)"Παγώνεις" τις εγγραφές (ΤΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΤΕΡΟ,σκέψου τι ΘΥΕΛΛΑ ΑΝΤΙΔΡΑΣΕΩΝ θα προκαλούσε κάτι τέτοιο από χιλιάδες οικογένειες και υποψήφιους... ;))
3)Δημιουργείς πρόσθετο πολιτικό κόστος (Πόλεις της επαρχίας θα διαμαρτυρηθούν,καθηγητές και ένα σωρό πολίτες και παρατρεχάμενοι)
4)Η αδικία θα γίνει γνωστή στο ευρύ κοινό και θα μιλήσουν εκπρόσωποι των ΤΕΙ για την ΑΛΗΘΕΙΑ (τη στιγμή που τώρα δεχόμαστε τα πυρά συκοφαντιών δίχως να έχουμε τη δυνατότητα να απαντήσουμε..)
5)Ίσως έτσι "σώσεις" και το εξάμηνο (αν ληθεί το θέμα μέχρι Οκτώβρη!)

Στα ανωτέρω μπορώ να προσθέσω: κατάληψη πολεοδομιών,ΥΠΟΥΡΓΕΙΩΝ (ΥΠΕΧΩΔΕ,ΥΠΑΝ,ΥΠΕΠΘ κ.λπ.) και συγκεκριμένα σκεφτόμαστε τα στείλουμε και κάποια εξώδικα για να λάβουμε τις απαντήσεις που θέλουμε...
Από εκεί και πέρα,όπως λέει ο σοφός λαός μας,με κλ@νιές δε βάφεις αυγά!Αν ψηφιστεί το νομοσχέδιο ως έχει και ξεχαστεί το θέμα,τότε ξεκινάει και η αντίστροφη μέτρηση για τα ΤΕΙ...
Καταγράφηκε
constantino
Μηχανολόγων Μηχανικών ΤΕ
*
Μηνύματα: 190
Θετικοί ψήφοι: 0

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Άντρας
Απάντηση #37 - 04 Αυγούστου 2009, 20:00
0

Σαφώς και δεν περιμέναμε σοβαρή τοποθέτηση sarig...
Γελάσαμε μεγάλε...

Υ.Γ. Σταύρο την αναφορά σου στο ΜΙΚΡΟ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ και στο ΤΙ ΑΠΕΓΙΝΕ να τα μορφοποιήσεις,βάλε ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΜΑΥΡΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ να κάνουν μπαμ για να τα βλέπουν μερικοί που ονειρεύονται συγχωνεύσεις...κι όσο για το λόγο να σπουδάσει κανείς σε ΤΕΙ από'δω και πέρα;Δεν ξέρω,ας μας πουν αυτοί που γελάνε...
Τελευταία τροποποίηση: 04 Αυγούστου 2009, 20:25 από constantino Καταγράφηκε
synzeus
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
BEng in Informatics and Communications
*
Μηνύματα: 2906
Θετικοί ψήφοι: +249

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Άντρας WWW
Απάντηση #38 - 04 Αυγούστου 2009, 20:41
0

Είμαι αισίως στο ΤΕΙ 7 χρόνια. Έχουν δει τα μάτια μου τις δήθεν καταλήψεις, που στη τελική δε προσέφεραν τίποτα.
Όλοι ενθουσιασμένοι στην αρχή, πιάνουν τα μικρά εξάμηνα για να έχουν το ψήφο της κατάληψης. Μετά από μια ή δύο βδομάδες, οι ίδιοι ψηφίζουν να ανοίξει η σχολή, έχοντας καταλάβει ότι τα μόνα που κέρδισαν ήταν η μη μάθηση και το άγχος για τη σύμπτυξη της εξεταστικής ή ακόμα και εξαμήνου.
Τις αναφορές σου προς άλλα πρόσωπα να τις κρατήσεις για τον εαυτό σου. Αυτό είναι προειδοποίηση.
Και για να το ξαναπω, γιατί δε νομίζω να το καταλάβατε: ΔΕ ΜΕ ενδιαφέρει τι θα κάνετε. ΔΕ ΜΕ ενδιαφέρει τι εκπροσωπείτε. ΔΕ ΜΕ ενδιαφέρουν οι άλλοι.
Θέλω να πάρω το πτυχίο, για να προχωρήσω στον αρχικό μου σχεδιασμό.
Η σχολή είναι απλά μια παράκαμψη προς τους στόχους μου.
Φυσικά και θα εναντιωθώ σε αυτούς που θα μου την κλείσουν.
Φέρνετε τον διχασμό στις τάξεις των συμφοιτητών σας και όχι εκεί που πρέπει.
Από κει μπορεί να καταλάβει κανείς, γιατί πέρα από δύο τρεις συμφοιτητές, οι οποίοι ήθελαν να μάθουν κάτι παραπάνω, κανείς άλλος δεν ασχολήθηκε να απαντήσει σε αυτό το topic.
Καταγράφηκε
constantino
Μηχανολόγων Μηχανικών ΤΕ
*
Μηνύματα: 190
Θετικοί ψήφοι: 0

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Άντρας
Απάντηση #39 - 04 Αυγούστου 2009, 21:09
0

Σωστά ξέχασα,κάνεις ετοιμασίες για μεταπτυχιακό... :D Δεν τα'μαθες σύντεκνε;Σου έφαγαν τις θέσεις τα κομματόσκυλα!Χαχαχα!
Το να μας συγκρίνεις με σαπάκια τύπου παρατάξεων κ.λπ. δείχνει την απύθμενη άγνοια σου επί του θέματος...εγώ να σου πω την αλήθεια ήθελα μια σοβαρή γνώμη από σένα,όπως θέλω από τον καθένα γιατί είναι κάτι που αφορά το μέλλον όλων μας,αλλά εις μάτιν...έτσι,να ξέρεις πως όσο δε σε ενδιαφέρει,άλλο τόσο αδιαφορούμε εμείς για σένα...ο αριθμός των ενδιαφερόμενων συναρτάται με το πόσοι μπαίνουν εδώ μέσα (5-10 διαφορετικοί χρήστες κάθε μέρα) και πίστεψέ με είμαι ικανοποιημένος από την "προσέλευση",κι εγώ και ο έτερος συνάδελφος...
Από εκεί και πέρα σ'το ξαναείπα,ΞΕΚΙΝΗΣΕΣ ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΑΒΓΑ,απ'το πρώτο μέχρι το τελευταίο σου post δε "βοήθησες" τη συζήτηση,αντιθέτως άναψες τα αίματα postάροντας άσχετα πράγματα (όπως τι κάνετε εσείς κ.λπ. δηλαδή είπε ο γαϊδαρος τον πετεινό κεφάλα!) ΕΛΕΟΣ ρε μάγκα!!!Με κολλύρια τη βγάζω δύο μέρες τώρα!!!Προς τι με προειδοποιείς;;;Ζητάς τα ρέστα;!Αφου δε σ'ενδιέφερε από την αρχή ΤΙ POSTΑΡΕΣ;;;Σε προσέβαλα επειδή μας θεωρείς ηλίθιους;Θα με διαγράψεις;Κάν'το!Το ποιός μιλάει σωστά και ποιός λέει ό,τι του κατέβει είναι ολοφάνερο,γι'αυτό άσε μας ήσυχους να κουβεντιάσουμε όσοι ενδιαφερόμαστε...λοιπόν προτείνω να λήξουμε εδώ αυτή την "κόντρα",κι αν ποτέ έχεις κάποια σκέψη ή ιδέα επί του θέματος είσαι ευπρόσδεκτος να μας την πεις...

Υ.Γ. Εύχομαι όταν με το καλό βγεις στην αγορά εργασίας,να πάρεις και τον ανάλογο μισθό...του τεχνίτη,αφού αυτά τα δικαιώματα έχουμε...γειά σου...
Τελευταία τροποποίηση: 04 Αυγούστου 2009, 21:19 από constantino Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 2 3 [4] 5 6 7 ... 26   Πάνω
Εκτύπωση