Νέα:
Τετάρτη 1 Μαΐου 2024

Shoutbox!

Toula Aretaki

19-02-2024 13:17
Καλημέρα,γνωρίζει κανείς εάν το πτυχίο διοίκησης επιχειρήσεων μπορούμε να πάρουμε βεβαίωση χρήσης H/Y;

Debbie422657

11-01-2024 00:11
Καλησπέρα σας, ψάχνω σημειώσεις για μαθήματα του οικονομικού. Υπάρχει κάποιος που μπορεί να με βοηθήσει;

Alexis92

31-10-2023 21:12
γερασαμε

Timos Chartios

17-08-2023 03:00
Ψάχνω ρε παιδιά την Ιωάννα μετά από χρόνια από Διοίκηση ήταν στη ΠΑΣΠ το2010. Χαθήκαμε πέρασε δεκαετία και...

elisavet

03-04-2023 14:47
Καλησπερα μετα απο καιρο μπηκα και εγω να ζητησω υλη, σημειωσεις. μακρο αγγλικα διοικ.ολ. ποιοτητας,μαρκετινγ οτι εχετε

mar99

08-03-2023 05:33
εχω τελειωσει τει σερρων 1999 διοικηση οικονομια τμημα λογιστικης απο που θα παρω μια βεβαιωση σπουδων που χρειαζομαι

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ@

28-02-2023 10:03
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ!
ΕΧΩ ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΓΓΡΑΦΗ ΕΞΑΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΩΡΑ. ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ?ΕΥΧΑΡΙ

sony400

07-02-2023 21:03
Άλλη μια εξεταστική έφτασε στο τέλος της σχεδόν. Εύχομαι σε όλους/ες να έφτσαν λίγο περισσότερο στον στόχο τους.

ALS

23-10-2022 17:28
Καλησπέρα!!Πέρασαν 12 χρόνια που ήμουν πρώτο έτος !! 😅

marios9

17-10-2022 11:16
Καλημέρα σε όλους.

armiertz

24-09-2022 15:44
Είμαι στην Λογιστική. Έχω να έρθω πολλά χρόνια και έχουν αλλάξει πολλά. Για αυτό θέλω σημειώσεις μπας και πάρω το πτυχίο

tonidemis

24-09-2022 00:18
Armiertz Σου έστειλα μήνυμα

armiertz

03-08-2022 12:50
Μπορεί να μου πει κανείς που μπορώ να βρω σημειώσεις των μαθημάτων γιατί η παρουσία μου στα μαθήματα είναι λίγο αδύνατη

armiertz

03-08-2022 12:49
Καλησπέρα. Είμαι καινούρια στο forum αλλά παλιά φοιτήτρια του τει που επιτέλους πήρα την απόφαση να ολοκληρώσω το πτυχίο
 

Sérmac

28-07-2022 19:25

Εμφάνιση 50 τελευταίων
Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε. Χάσατε το email ενεργοποίησης;
01 Μαΐου 2024, 17:21

Σύνδεση με όνομα, κωδικό και διάρκεια σύνδεσης

Μέλη
  • Σύνολο μελών: 5294
  • Τελευταία: AreusTes

Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 83541
  • Σύνολο θεμάτων: 10650
  • Σε σύνδεση σήμερα: 126
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1245
  • (16 Απριλίου 2022, 00:20)

Συνδεδεμένοι
Μέλη: 0
Επισκέπτες: 115
Σύνολο: 115

Για να γραφτείτε σε κάποια ομάδα μελών, πατήστε εδώ.

Μέσα Μεταφοράς

Αστικό ΚΤΕΛ Σερρών
ΚΤΕΛ Ν. Σερρών
Δρομολόγια ΤΡΑΙΝΟΣΕ

Πρόσφατα

Υπηρεσίες ΕΔΕΤ

Εύδοξος
Okeanos
Άτλας
Ακαδημαϊκή Ταυτότητα
Ψηφοφορία
Ερώτηση: Θα πάτε να ψηφίσετε;  (Η ψηφοφορία έληξε: 13 Μαΐου 2009, 14:13)
Ναι - 4 (12.5%)
Όχι - 28 (87.5%)
Δε ξέρω - 0 (0%)
Σύνολο ψηφοφόρων: 31

Σελίδες: 1 [2] 3 4 5   Κάτω
Εκτύπωση
εκλογές
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα. Αναγνώστηκε 16321 φορές.
A8anatos
Επισκέπτης
Απάντηση #10 - 11 Μαΐου 2009, 21:19
0

Παιδιά όσο και να σιχαίνεστε τις παρατάξεις, το να μην ψηφίσετε δείχνει πως δεν έχετε άποψη για κάτι που σας αφορά άμεσα.
Καταγράφηκε
andy
Πολιτικών Μηχανικών ΤΕ
*
Μηνύματα: 2
Θετικοί ψήφοι: 0

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Γυναίκα
Απάντηση #11 - 11 Μαΐου 2009, 21:26
0

Αυτά είναι μλκς που λες.. sorry κιόλας.. αλλά δεν έχω καμιά όρεξη να ασχοληθώ με κανένα κόμμα.. γιατί δεν είναι παράταξη, αλλά κόμμα.. και δε θα με αναγκάσει κανείς, να κατέβω να ψηφίσω κάτι που δεν υποστηρίζω.

Λόγος επεξεργασίας : Χρήση greeklish.
Είναι η τελευταία φορά που διορθώνεται το κείμενο σου, μιας και είναι το πρώτο σου.
Καλώς όρισες και διάβασε τους όρους χρήσης.
Τελευταία τροποποίηση: 11 Μαΐου 2009, 23:18 από synzeus Καταγράφηκε

lol!!
kat
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
**
Μηνύματα: 108
Θετικοί ψήφοι: +9

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Γυναίκα
Απάντηση #12 - 11 Μαΐου 2009, 21:28
0

Καλά βρε lost, γιατί κάνεις topic ειδικά γι'αυτό? Δεν τα'μαθες? Θα αναρτηθεί στο teiserron.gr μία λίστα με τα ονοματεπώνυμα όλων όσων θα πάνε να ψηφίσουν και μάλιστα θα μπορείς να τα κάνεις και browse ανά Α.Μ., Σχολή ή Όνομα!
Μήπως θα γράφουν κ τι ψηφίσαμε?? Έλεος.....
Καταγράφηκε
Ducky®
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
***
Μηνύματα: 397
Θετικοί ψήφοι: +2

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Γυναίκα
Απάντηση #13 - 11 Μαΐου 2009, 21:44
0

Παιδιά όσο και να σιχαίνεστε τις παρατάξεις, το να μην ψηφίσετε δείχνει πως δεν έχετε άποψη για κάτι που σας αφορά άμεσα.

δεν είπα οτι δεν θα ψηφίσω αν και δεν βλέπω το λόγο...
Καταγράφηκε

Προτιμότερο να σε θαυμάζει ένας λογικός άνθρωπος παρά ένα εκατομμύριο ηλίθιοι!!
A8anatos
Επισκέπτης
Απάντηση #14 - 11 Μαΐου 2009, 22:28
0

auta einai mlkies p les.. sorry ki olas..alla dn exw kamia oreksh na asxol8w me kanena komma.. gt dn einai parataksh, alla komma.. k dn 8a me anagkasei kaneis na katevw na pshfisw kt p dn uposthrizw

Καλά κόψε κάτι, δεν σε βάζουνε και με το ζόρι...

Αν και βασικά για μένα θα έπρεπε να είναι υποχρεωτική η συμμετοχή στην ψηφοφορία, γιατί μετά γυρνάτε και βρίζετε τους πάντες, ενώ όταν ήταν η στιγμή να μιλήσετε, το βουλώσατε (καλή ώρα, η φίλη μας η andy -δεν έχω κάτι προσωπικό μαζί σου, προς Θεού-)
Καταγράφηκε
constantino
Μηχανολόγων Μηχανικών ΤΕ
*
Μηνύματα: 190
Θετικοί ψήφοι: 0

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Άντρας
Απάντηση #15 - 11 Μαΐου 2009, 22:58
0

Αγαπητοί φίλοι,αρχικά να πω πως δε μπορώ να δεχτώ ότι όοολοι στις ΔΑΠ,ΠΑΣΠ κ.λπ. είναι γλείφτες (εντάξει είναι πολλοί αλλά τέτοιους χρειάζονται αναγκαστικά οι παρατάξεις για να επιβιώσουν τι να κάνουμε :P)...επίσης μην ξεχνάτε κάτι πάρα πολύ σημαντικό...γλείφτες μιζαδόροι ή ο,τιδήποτε άλλο να'ναι,θα είναι (αρκετοί από αυτούς) οι μελλοντικοί σας συνάδελφοι,επομένως δεν χάνετε κάτι με το να ψηφίσετε,κάθε άλλο,δηλώνεται "παρών" ανάμεσα τους... ;D
Καταγράφηκε
Ṗáşşẅôṝđ
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
*
Μηνύματα: 196
Θετικοί ψήφοι: +1

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Dude, you're fugly.

Άντρας
Απάντηση #16 - 12 Μαΐου 2009, 00:06
0

Παιδιά όσο και να σιχαίνεστε τις παρατάξεις, το να μην ψηφίσετε δείχνει πως δεν έχετε άποψη για κάτι που σας αφορά άμεσα.

Εγώ πάντως έχω πολύ πιο ισχυρή άποψη με το να μην ψηφίσω σε σχέση με την πλειοψηφία η οποία θα πάει να ψηφίσει. Μία φορά πήγα μόνο σε συνέλευση στο ΤΕΙ και έμεινα κάγκελο. Για τις 2 μεγαλύτερες παρατάξεις έπεφτε χειροκρότημα πριν καν πει ο εκπρόσωπός τους τι 'προτείνει' (κανονικά βέβαια η ουσία είναι η υλοποίηση ιδεών και όχι το να μας πρήζουν με τις προτάσεις τους ή το τι κακό έκανε στο παρελθόν η ΧΥΖ παράταξη αλλά αυτό είναι άλλο θέμα). Επίσης, για την ΠΚΣ είδα ότι έπεφτε χλευασμός και μπινελίκια. Γιατί άραγε μόνο σε αυτούς? Λέω εγώ τώρα.. Και έτσι για την ιστορία, δεν 'είμαι' ΠΚΣ ή 'είμαι' οτιδήποτε άλλο, επειδή πολύ απλά κανείς δεν έκανε κάτι το τόσο super duper θετικό για το ΤΕΙ για να αξίζει την ψήφο μου τυφλά και για πάντα. (απ'ότι φαίνεται βέβαια έκαναν για άλλους ένα σωρό πράγματα, αφού οι περισσότεροι ψηφίζουν συγκεκριμένες παρατάξεις τυφλά. Ξέρετε τώρα.. Μπλε, πράσινο, κόκκινο να'ναι κι ότι να'ναι φάση)

Καλά βρε lost, γιατί κάνεις topic ειδικά γι'αυτό? Δεν τα'μαθες? Θα αναρτηθεί στο teiserron.gr μία λίστα με τα ονοματεπώνυμα όλων όσων θα πάνε να ψηφίσουν και μάλιστα θα μπορείς να τα κάνεις και browse ανά Α.Μ., Σχολή ή Όνομα!
Μήπως θα γράφουν κ τι ψηφίσαμε?? Έλεος.....

Για σένα ειδικά, παίζει να βάλουν και το nick σου στο teiserron

Αγαπητοί φίλοι,αρχικά να πω πως δε μπορώ να δεχτώ ότι όοολοι στις ΔΑΠ,ΠΑΣΠ κ.λπ. είναι γλείφτες (εντάξει είναι πολλοί αλλά τέτοιους χρειάζονται αναγκαστικά οι παρατάξεις για να επιβιώσουν τι να κάνουμε :P)...επίσης μην ξεχνάτε κάτι πάρα πολύ σημαντικό...γλείφτες μιζαδόροι ή ο,τιδήποτε άλλο να'ναι,θα είναι (αρκετοί από αυτούς) οι μελλοντικοί σας συνάδελφοι,επομένως δεν χάνετε κάτι με το να ψηφίσετε,κάθε άλλο,δηλώνεται "παρών" ανάμεσα τους... ;D

Συμφωνώ για το ότι δεν είναι όλοι έτσι. Είναι αρκετοί όμως..
Καταγράφηκε

Don't mess with me :ugly:
v 4 vania
Πολιτικών Μηχανικών ΤΕ
*
Μηνύματα: 153
Θετικοί ψήφοι: 0

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

thrash ρεεεε....

Άντρας
Απάντηση #17 - 12 Μαΐου 2009, 04:49
0

  Προσωπικά θεωρώ τις εκλογές μεγάλη απάτη, θεωρώ ότι είναι μια καραμελίτσα για να φαίνεται πώς ο καθένας μας, και καλά , λαμβάνει μέρος στην λήψη αποφάσεων ενώ στην πραγμάτικότητα το μόνο που κάνει είναι να δίνει δύναμη σε όλους αυτούς που αποφασίζουν, όλοι μαζί, για τον ίδιο, χωρίς τον ίδιο...
  Δεν πιστεύω ότι χρειάζομαι κάποιον για να με εκπροσωπίσει πουθενά και ποτέ καθώς δεν θεωρώ τον εαυτό μου 'κοπάδι' κανενώς τους, ούτε θεωρώ τον εαυτό μου τόσο φθηνό και τόσο εύκολα εξαγοράσιμο για να κάνω τα 'θελήματα' κανενώς τους... Δεν τους έχω εγώ ανάγκη αλλά αυτοί εμένα, και φυσικά δεν θα τους προσφέρω και την ευχαρίστηση τους ενυσχήσω για κανένα λόγο...
 Υπάρχουν αρκετοί άνθρωποι που γνωρίζουν τι είναι όλοι τους, και τι ο καθένας τους ξεχωριστά και στο τί ευθύνεται έκαστος. Επίσης θεωρώ ότι όσο πιο γρήγορα ξεμπερδεύουμε με τις αυταπάτες , δουμε πίσω από τα ειρωνικά και ψεύτικα χαμόγελα, αυτών των ημερών ειδικά , τότε θα αρχίσουμε κάνουμε ένα σοβαρό διάλογο μεταξύ μας για τα προβλήματά μας (που αυτοί έχουν διμιουργήσει...)  και πώς μπορούμε μόνοι μας να τα λύσουμε...
 Καλές εκλογές για όσους παρόλα αυτά , επιμένουν να πιστεύουν , ότι θα τους 'σώσει' κάποιος απο τους 'αρμόδιους' ή θα τους βολέψει ..έτσι ... χωρίς ανταλλάγματα αλλά απο την καλή του την καρδια... καλά να περάσουν και σε αυτό το πανηγυράκι.
 Φιλικά
     
     
Καταγράφηκε

Ο χειρότερος εχθρός της γνώσης δεν είναι η άγνοια αλλά η ψευδαίσθηση αυτής.
Fott1
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
***
Μηνύματα: 414
Θετικοί ψήφοι: +58

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Άντρας
Απάντηση #18 - 12 Μαΐου 2009, 09:27
0

Γιατι να ψηφίσω Γραφεία Τουριστικών Εκδρομών?

Για κάτι τέτοια είναι άριστοι,τελειοι,αψογοι..

Κατα τ'άλλα είναι σαν να μην ψηφίζω απολύτως τίποτα..
Άρα γιατί να πάω?Δεν παω καν να τους ψηφήσω, ούτε να τους δώ..
Απλα αδιαφορώ.

Μην πείτε τα κλασσικά, "αν δεν δειχνεις με το δικαιωμα ψηφου την θεληση σου, εισαι κοιμώμενο στοιχειο της κοινωνιας κλπ κλπ που ακουσατε ή διαβάσατε",τα ξέρουμε όλα αυτά, την άποψη μου λέω και αντιπροσωπεύει μόνο εμένα...

θενκ γιου.
Καταγράφηκε

ΕΒΓΑΛΑ ΤΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ, ΕΒΓΑΛΑ ΤΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ, ΕΒΓΑΛΑ ΤΟ ΛΥΚΕΙΟ, ΕΒΓΑΛΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ... ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΒΡΩ ΔΟΥΛΕΙΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΚΑΙ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ!!!
Don't be like Water , become water
Jonathan
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
**
Μηνύματα: 75
Θετικοί ψήφοι: +9

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

LP for ever!!!

Άντρας
Απάντηση #19 - 12 Μαΐου 2009, 10:17
0

Αθάνατε δε την παλεύεις με την καμία έτσι;;; Δηλαδή άμα δε μπούμε σε κοπάδι δεν έχουμε άποψη;;; Εγώ πάντως ψηφίζω αποχή για να καταλάβουν ότι νιώθουμε κ δεν είμαστε ζώα κ να μη χαίρονται πίσω απ'τις πλάτες μας κ να μετράνε κεφάλια αφού για πρόβατα μας περνάνε...κ όπως λέει ένας ραψωδός:"Δεν είμαι αναρχικός αλλά ούτε κ μα**κας".
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 [2] 3 4 5   Πάνω
Εκτύπωση