Νέα:
Τετάρτη 1 Μαΐου 2024

Shoutbox!

Toula Aretaki

19-02-2024 13:17
Καλημέρα,γνωρίζει κανείς εάν το πτυχίο διοίκησης επιχειρήσεων μπορούμε να πάρουμε βεβαίωση χρήσης H/Y;

Debbie422657

11-01-2024 00:11
Καλησπέρα σας, ψάχνω σημειώσεις για μαθήματα του οικονομικού. Υπάρχει κάποιος που μπορεί να με βοηθήσει;

Alexis92

31-10-2023 21:12
γερασαμε

Timos Chartios

17-08-2023 03:00
Ψάχνω ρε παιδιά την Ιωάννα μετά από χρόνια από Διοίκηση ήταν στη ΠΑΣΠ το2010. Χαθήκαμε πέρασε δεκαετία και...

elisavet

03-04-2023 14:47
Καλησπερα μετα απο καιρο μπηκα και εγω να ζητησω υλη, σημειωσεις. μακρο αγγλικα διοικ.ολ. ποιοτητας,μαρκετινγ οτι εχετε

mar99

08-03-2023 05:33
εχω τελειωσει τει σερρων 1999 διοικηση οικονομια τμημα λογιστικης απο που θα παρω μια βεβαιωση σπουδων που χρειαζομαι

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ@

28-02-2023 10:03
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ!
ΕΧΩ ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΓΓΡΑΦΗ ΕΞΑΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΩΡΑ. ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ?ΕΥΧΑΡΙ

sony400

07-02-2023 21:03
Άλλη μια εξεταστική έφτασε στο τέλος της σχεδόν. Εύχομαι σε όλους/ες να έφτσαν λίγο περισσότερο στον στόχο τους.

ALS

23-10-2022 17:28
Καλησπέρα!!Πέρασαν 12 χρόνια που ήμουν πρώτο έτος !! 😅

marios9

17-10-2022 11:16
Καλημέρα σε όλους.

armiertz

24-09-2022 15:44
Είμαι στην Λογιστική. Έχω να έρθω πολλά χρόνια και έχουν αλλάξει πολλά. Για αυτό θέλω σημειώσεις μπας και πάρω το πτυχίο

tonidemis

24-09-2022 00:18
Armiertz Σου έστειλα μήνυμα

armiertz

03-08-2022 12:50
Μπορεί να μου πει κανείς που μπορώ να βρω σημειώσεις των μαθημάτων γιατί η παρουσία μου στα μαθήματα είναι λίγο αδύνατη

armiertz

03-08-2022 12:49
Καλησπέρα. Είμαι καινούρια στο forum αλλά παλιά φοιτήτρια του τει που επιτέλους πήρα την απόφαση να ολοκληρώσω το πτυχίο
 

Sérmac

28-07-2022 19:25

Εμφάνιση 50 τελευταίων
Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε. Χάσατε το email ενεργοποίησης;
01 Μαΐου 2024, 18:34

Σύνδεση με όνομα, κωδικό και διάρκεια σύνδεσης

Μέλη
  • Σύνολο μελών: 5294
  • Τελευταία: AreusTes

Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 83541
  • Σύνολο θεμάτων: 10650
  • Σε σύνδεση σήμερα: 126
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1245
  • (16 Απριλίου 2022, 00:20)

Συνδεδεμένοι
Μέλη: 0
Επισκέπτες: 111
Σύνολο: 111

Για να γραφτείτε σε κάποια ομάδα μελών, πατήστε εδώ.

Μέσα Μεταφοράς

Αστικό ΚΤΕΛ Σερρών
ΚΤΕΛ Ν. Σερρών
Δρομολόγια ΤΡΑΙΝΟΣΕ

Πρόσφατα

Υπηρεσίες ΕΔΕΤ

Εύδοξος
Okeanos
Άτλας
Ακαδημαϊκή Ταυτότητα
Σελίδες: 1 2 [3] 4   Κάτω
Εκτύπωση
Αστυνομια παραλληλα και τει
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα. Αναγνώστηκε 12795 φορές.
toreador
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
***
Μηνύματα: 413
Θετικοί ψήφοι: 0

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

The night is still young, let us joy...

Απάντηση #20 - 26 Ιανουαρίου 2009, 17:42
0

ισχύει ο νόμος Γιαννάκου που λέει οτι σε περίπτωση (αν γινει έλεγχος παντα) που κάποιος είναι σε 2 σχολές διαγράφεται απο την σχολή με τα περισσότερα έτη που έχει σπουδάσει. Δηλαδή έχεις κάνει ένα χρόνο εδώ και πας αστυνομία, επομένως διαγράφεσαι απο εδώ..

Παραθυράκι οτι πρέπει να γίνει έλεγχος.
Καταγράφηκε
dimitris_bar
*
Μηνύματα: 34
Θετικοί ψήφοι: 0

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Απάντηση #21 - 26 Ιανουαρίου 2009, 18:40
0

   Δεν ξερω κατα πόσο είναι νόμιμο ή οχι αλλά προσωπικά γνωρίζω ότι οι ασφαλήτες πολλές φορές φοιτούν σε ιδρύματα και για να '' κάνουν την δουλειά τους'  και για να πάρουν και πτυχιο για παραπάνω λεφτά στον μισθό τους. Τέτοια ''καλόπαιδα'' έχουμε και στο τει μας , έναν μάλιστα τον είχε δώσει και ένας καθηγητής καθώς την ώρα του μαθήματος ο τύπος πήρε απουσία γιατί είχε ''υπηρεσία'' !!! Το κατα πόσο βέβαια τέτοια περιστατικά είναι αστεία και κάτα πόσο όχι είναι στην κρίση του καθενός .
   Τώρα για τα ''παιδιά'' τους ασφαλήτες, μπαίνουν στο τει μας και κατά την διάρκεια συναυλιών και πάρτυ που κατα καιρους λαμβάνουν τόπο στο τει μας , κυρίως όμως όταν γνωστά επιφανή άτομα όπως πολιτικοί και όχι μόνο, επισκέπτοντε το τει σε διάφορες εκδηλώσεις. Για παράδειγμα όταν είχε ερθει ο Στυλιανίδης ( Υπουργός Παιδείας ) οι σικιουριτάδες του τει,  είχαν περιέργως πολλαπλασιαστεί και το μέρος γύρω απο το αμφιθέατρο ειχε 2-3  ''φοιτητές'' σε αυτοκίνικα και μηχανή ...
   Kαι μετά λέμε και για άσυλο τρομάρα μας !!! Ακόμα και μπατσικό έχει μπεί μεσα στο τει για να χαιρετήσει ο κύριος πολισμάνος τον οδηγό του αστικού !!! Δυστηχώς δεν ήμουν μπροστά (να είχαμε και κανένα επεισόδιο !!!), αλλά είμαι ερκετά off topic.
   Καλή εξεταστική σε όλους και οι μπάτσοι στα τμήματα τους! ΄Ελεος !!!


Ναι εσυ υπερασιστη της μολοτοφ και της πετρας ηρθες να σωσεις το ασυλο ..... πανε γραψε σε κανα τοιχο καμια μπουρδα και προσεχε μη φας κανα γιαουρτι καμια μερα .
Καταγράφηκε
toreador
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
***
Μηνύματα: 413
Θετικοί ψήφοι: 0

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

The night is still young, let us joy...

Απάντηση #22 - 26 Ιανουαρίου 2009, 19:12
0

παλιά είχαμε να λέγαμε οτι υπάρχει και ένα σύνθημα γραμμένο στο τει μας. Θυμάμαι ακόμα πριν πολύ καιρό το "Γυναίκα χωρίς μακιγιάζ ψάρι χωρίς ποδήλατο" στους μηχανικούς. Τωρά ο κάθε μαλάκας που το παίζει αναρχικός γράφει οτι μαλακιά του έχει έρθει. Μήπως πρέπει να σταματήσει κάπου αυτό;
Καταγράφηκε
v 4 vania
Πολιτικών Μηχανικών ΤΕ
*
Μηνύματα: 153
Θετικοί ψήφοι: 0

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

thrash ρεεεε....

Άντρας
Απάντηση #23 - 26 Ιανουαρίου 2009, 22:00
0

    Αγαπητέ dimitri bar, όπως βλέπω για ακόμα μια φορά διαπρέπεις διανοητικά με τα ''καυστικά'' σου σχολιάκια τα οποία μου θυμίζουν έντονα τους τσακωμούς του δημοτικού σχολείου    '' Δέν σ' έχω φίλοοο...!!! '' , αφού είναι φανερό ότι όλο σου το post ειναι γραμμένο απλά για να προκαλέσεις, '' να μου την πείς '' και όχι κάποια διαφωνία πάνω σε κάτι για το οποίο έχω κάνει λόγο.  Πάω και στοίχημα ότι όταν έγραψες αυτό το ανεπανάληπτιτο post πλημυρισμένος απο χαιρέκατα συναισθήματα για μένα, παιζει να καμάρωνες κανά τέταρτο για την εξυπνάδα που έκανες.'Οσο για το γιαουρτάκι... προσοχή στα λιπαρά.
    Φίλε toreador, Τώρα, αυτός που γράφει συνθήματα, το τι το παίζει , το τι είναι και το τι θέλει να πετύχει δέν μπορώ να γνωρίζω. Προσωπικά δεν υπερασπίζομαι κανένα λευκό τοίχο και σίγουρα προτιμώ ένα τοίχο γεμάτο γκράφιτι με πολλά χρώματα και συνθήματα, υπογραφές και στιχάκια παρά αυτο το απέραντο λευκό του ψυχιατρίου ή της φυλακής.
      Στο τει εκτός απο συνθήματα με ''αλφάδια'' υπάρχουν και άλλα, από παρατάξεις , άλλα που έχουν γηπεδικό περιεχόνενο, γκράφιτι που μακάρι να ήταν περισσότερα, στένσιλ, ύπογραφές και στιχάκια ακόμα και σε όλους τους τοίχους εσωτερικά του τει, σίγουρα θα έχετε προσέξει όλοι, τα ονόματα τον παρατάξεων που επιτρέπετε να κολλήσει αφήσες στον κάθε τοίχο... και τόσα άλλα αλλά ποτέ δεν έχω ακούσει κάποιον να κάνει λόγο για όλα αυτά.
       Ασχετα με το αν συμφωνώ ή όχι με όλα , πότέ δέν ήμουν έναντίον της έκφρασης σε οποιαδήποτε μορφή της και το θεωρώ δείγμα υγείας ιδιαίτερα σε πολυσυχναστους χώρους συνάθρισης νεολαίών .
    ΄Οπως δεν μπορώ να επιβάλλω τις απόψεις μου και τον τρόπο σκέψης μου στους άλλους (και δεν το θέλω κιόλας...) σίγουρα  κανείς δεν μπορεί να μου επιβάλλει τον δικό του, επείσης και όταν νιώθω ότι θήγομαι και βέβαια θα αντιδράσω και θα δράσω. Είτε αυτό είναι ένα περιπολικό μέσα στο τει είτε και γώ δεν ξέρω τί !
    Φιλικά  ;D
Καταγράφηκε

Ο χειρότερος εχθρός της γνώσης δεν είναι η άγνοια αλλά η ψευδαίσθηση αυτής.
v 4 vania
Πολιτικών Μηχανικών ΤΕ
*
Μηνύματα: 153
Θετικοί ψήφοι: 0

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

thrash ρεεεε....

Άντρας
Απάντηση #24 - 26 Ιανουαρίου 2009, 22:10
0

 Επείσης έχω την εντύπωση πώς ήμαστε εντελώς off topic, ε ? :P
Καταγράφηκε

Ο χειρότερος εχθρός της γνώσης δεν είναι η άγνοια αλλά η ψευδαίσθηση αυτής.
toreador
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
***
Μηνύματα: 413
Θετικοί ψήφοι: 0

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

The night is still young, let us joy...

Απάντηση #25 - 26 Ιανουαρίου 2009, 22:15
0

v for vania σε καμία περίπτωση δεν θέλω να με θεωρήσεις τύπο παλαιομένων απόψεων και τα συναφή, πραγματικά θα γούσταρα να είχαμε graffity και σχέδια στους τοίχους, αλλά όταν βλέπω τις κλασσικές αηδίες των αναρχικών (και ας μην κρυβόμαστε πίσω απο το δάχτυλο μας αυτοί ειναι......) που ζωγραφίζουν κάμερες αστυνομικούς και Αναρχικά Α  σκέφτομαι να πάρω και γω ένα σπρέι και να αρχίσω να γράφω "Θελω πτυχίο" "θέλω να περάσω μαθήματα". Τέλος πάντων δεν θέλω να το συζητήσω άλλο γιατί πραγματικά δεν θέλω να κάνω ήρωες άτομα που απλά το θεωρούν μαγκιά να το παίζουν αναρχικοί, γιατί αν έκαναν το 1% απο αυτά που πίστευαν δεν θα σκάγανε με τα αμάξια τους στο τει, τα κινητά τελευταίας τεχνολογιάς κτλ κτλ κτλ.... απλά τους αγνοώ αλλά και η υπομονή έχει τα όρια της.
Καταγράφηκε
v 4 vania
Πολιτικών Μηχανικών ΤΕ
*
Μηνύματα: 153
Θετικοί ψήφοι: 0

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

thrash ρεεεε....

Άντρας
Απάντηση #26 - 26 Ιανουαρίου 2009, 22:38
0

    Μα αυτό ακριβώς εννοώ toreador !!! ;D Αυτό ακριβώς είναι που θέλω να πώ !!! ;D Πάρε το σπρέι και γράψε το! Τι πιο λογικό απο κάτι τέτοιο να είναι γραμμένο στον τοίχο ενός  τει ? Παλιότερα θυμάμαι το τι ατάκες ήταν γραμμένες στούς τοιχους εσωτερικά δεν λέγεται, από ατάκες για καθηγητές '' χασάπηδες'' , πειράγματα για τις πόλεις που κατάγεται ο καθένας, για ομάδες κλπ... Αφού πριν παρουν τα παγγάκια (ποτε δεν κατάλαβα γιατί...??? ) καθόμουν στα κενά και διάβαζα με τις ώρες τους τοιχους!! χε χε !!
    Τώρα για τους αναρχικούς του τει μας έχω εντελώς διαφορετική άποψη αλλά η γνώμη σου είναι γνώμη σου και δεν μπαίνω στο ρόλο του υπερασπιστή κανενώς, όλοι και όλα έιναι υπό κρίση στην τελική ! Ετσι δεν είναι ?
Καταγράφηκε

Ο χειρότερος εχθρός της γνώσης δεν είναι η άγνοια αλλά η ψευδαίσθηση αυτής.
toreador
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
***
Μηνύματα: 413
Θετικοί ψήφοι: 0

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

The night is still young, let us joy...

Απάντηση #27 - 26 Ιανουαρίου 2009, 22:53
0

σωστή αλλά διφορούμενη απάντηση  :) οταν τελειώσει η εξεταστική και θα έχω το χρόνο θα το συζητήσουμε καλύτερα. Στο επανιδείν
Καταγράφηκε
v 4 vania
Πολιτικών Μηχανικών ΤΕ
*
Μηνύματα: 153
Θετικοί ψήφοι: 0

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

thrash ρεεεε....

Άντρας
Απάντηση #28 - 26 Ιανουαρίου 2009, 23:08
0

Σίγουρα, και γω θα το ήθελα! Και τώρα που μιλάμε με ένα βιβλίο στο χέρι είμαι... πίκρααα...άντε να φεύγουν και τα κ*λ*μαθήματα σιγά σιγά !!! :)  Στο επανιδείν
Καταγράφηκε

Ο χειρότερος εχθρός της γνώσης δεν είναι η άγνοια αλλά η ψευδαίσθηση αυτής.
dimitris_bar
*
Μηνύματα: 34
Θετικοί ψήφοι: 0

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Απάντηση #29 - 27 Ιανουαρίου 2009, 08:33
0

ρε φιλε εισαι ψυχασθενης ? Πληρωνει ο πατερας μου και ο καθενας μαςδεκαδες χιλαιδες ευρω ακθε χρονο για να βαφουν το τει παλι και παλι και εσυ χερεσε επειδη εγραψες μια παπαρα ? Δηλαδη ελεος καφριλα ειναι αυτο.......... δημοσια κτηρια και τα εχετε κανει σαν οικοανοχης . να σας κανουν εναν τοιχο να καθεστε να γραφετε ολη μερα εκει και να χερεστε μεταξυ σας ....
Ασφαλητες βλεπετε στο τει να σασ συμαδευουν .......
Ψυχιατρειο ειναι.........
Κοινωνικη καταστολη εντος του τει ............
Κρατικος ελεγχος παντου στο τει ....
Οκ φιλε....βλεπεις φαντασματα ....
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 2 [3] 4   Πάνω
Εκτύπωση