Νέα:
Τετάρτη 1 Μαΐου 2024

Shoutbox!

Toula Aretaki

19-02-2024 13:17
Καλημέρα,γνωρίζει κανείς εάν το πτυχίο διοίκησης επιχειρήσεων μπορούμε να πάρουμε βεβαίωση χρήσης H/Y;

Debbie422657

11-01-2024 00:11
Καλησπέρα σας, ψάχνω σημειώσεις για μαθήματα του οικονομικού. Υπάρχει κάποιος που μπορεί να με βοηθήσει;

Alexis92

31-10-2023 21:12
γερασαμε

Timos Chartios

17-08-2023 03:00
Ψάχνω ρε παιδιά την Ιωάννα μετά από χρόνια από Διοίκηση ήταν στη ΠΑΣΠ το2010. Χαθήκαμε πέρασε δεκαετία και...

elisavet

03-04-2023 14:47
Καλησπερα μετα απο καιρο μπηκα και εγω να ζητησω υλη, σημειωσεις. μακρο αγγλικα διοικ.ολ. ποιοτητας,μαρκετινγ οτι εχετε

mar99

08-03-2023 05:33
εχω τελειωσει τει σερρων 1999 διοικηση οικονομια τμημα λογιστικης απο που θα παρω μια βεβαιωση σπουδων που χρειαζομαι

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ@

28-02-2023 10:03
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ!
ΕΧΩ ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΓΓΡΑΦΗ ΕΞΑΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΩΡΑ. ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ?ΕΥΧΑΡΙ

sony400

07-02-2023 21:03
Άλλη μια εξεταστική έφτασε στο τέλος της σχεδόν. Εύχομαι σε όλους/ες να έφτσαν λίγο περισσότερο στον στόχο τους.

ALS

23-10-2022 17:28
Καλησπέρα!!Πέρασαν 12 χρόνια που ήμουν πρώτο έτος !! 😅

marios9

17-10-2022 11:16
Καλημέρα σε όλους.

armiertz

24-09-2022 15:44
Είμαι στην Λογιστική. Έχω να έρθω πολλά χρόνια και έχουν αλλάξει πολλά. Για αυτό θέλω σημειώσεις μπας και πάρω το πτυχίο

tonidemis

24-09-2022 00:18
Armiertz Σου έστειλα μήνυμα

armiertz

03-08-2022 12:50
Μπορεί να μου πει κανείς που μπορώ να βρω σημειώσεις των μαθημάτων γιατί η παρουσία μου στα μαθήματα είναι λίγο αδύνατη

armiertz

03-08-2022 12:49
Καλησπέρα. Είμαι καινούρια στο forum αλλά παλιά φοιτήτρια του τει που επιτέλους πήρα την απόφαση να ολοκληρώσω το πτυχίο
 

Sérmac

28-07-2022 19:25

Εμφάνιση 50 τελευταίων
Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε. Χάσατε το email ενεργοποίησης;
01 Μαΐου 2024, 17:48

Σύνδεση με όνομα, κωδικό και διάρκεια σύνδεσης

Μέλη
  • Σύνολο μελών: 5294
  • Τελευταία: AreusTes

Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 83541
  • Σύνολο θεμάτων: 10650
  • Σε σύνδεση σήμερα: 126
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1245
  • (16 Απριλίου 2022, 00:20)

Συνδεδεμένοι
Μέλη: 0
Επισκέπτες: 106
Σύνολο: 106

Για να γραφτείτε σε κάποια ομάδα μελών, πατήστε εδώ.

Μέσα Μεταφοράς

Αστικό ΚΤΕΛ Σερρών
ΚΤΕΛ Ν. Σερρών
Δρομολόγια ΤΡΑΙΝΟΣΕ

Πρόσφατα

Υπηρεσίες ΕΔΕΤ

Εύδοξος
Okeanos
Άτλας
Ακαδημαϊκή Ταυτότητα
Σελίδες: [1] 2 3 4   Κάτω
Εκτύπωση
Αστυνομια παραλληλα και τει
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα. Αναγνώστηκε 12793 φορές.
tx34
*
Μηνύματα: 1
Θετικοί ψήφοι: 0

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

25 Ιανουαρίου 2009, 18:24
0

Εχω μια απορια και αν μπορουσε κανενας να με βοηθησει θα ηταν οτι καλυτερο.Ειμαι φοιτητης στης Σερρες και λιγο πριν παω στο ΤΕΙ δεχτηκα ενα τηλεφωνημα απο εναν δικηγορο που μου ειπε οτι εχω πιθανοτητες να περασω στην αστυνομια επειδη μαζι με τους πολυτεκνους μπηκαν και οι τριτεκνοι στην ιδια κατηγορια και ετσι η βαση εφτασε να ειναι σχεδον ιδια με την κανονικη.Και δεικαστηκε η υποθεση και κερδιθηκε η δικια μου και αλλων 9 πολυτεκνων σε ολη την ελλαδα.Το ερωτημα τωρα ειναι αν παω στην αστυνομια μπορω ταυτοχρονα να παρακολουθω και τη σχολη μου,τα δυο χρονια που θα ειμαι στην σχολη αστυφιλακων δεν θα μπορω αλλα μετα γινεται?
Καταγράφηκε
Troula
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
****
Μηνύματα: 1972
Θετικοί ψήφοι: +23

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Πτυχίο εδώ... Πτυχίο εκεί... Πτυχίο Παραπέρα...

Γυναίκα
Απάντηση #1 - 25 Ιανουαρίου 2009, 18:30
0

Νομίζω ότι θα πρέπει να διαγραφείς. Μια φίλη μου, ήταν στην δική μας σχολή και έδωσε ξανά και πέρασε αεροπορία, και αναγκαστικά διαγράφηκε από τη σχολή.
Από όσο ξέρω δεν μπορείς να είσαι γραμμένος ταυτόχρονα σε 2 τριτοβάθμιες σχολές. Άμα τελειώσεις τη μία μπορείς να  γραφτείς και στην άλλη, αλλά όχι ταυτόχρονα. Έτσι ξέρω τουλάχιστον εγώ.
Καλό θα ήταν πάντως να κάνεις και την κλασική σου ερώτηση στη γραμματεία. Αν και δεν είμαι και απόλυτα σίγουρη ότι θα ξέρουν και εκείνοι.
Καταγράφηκε

Φωνάζουν οι.... Κουμπάροι, να φοβηθούν οι νοικοκύριδες...
Ρε που καταντήσαμε...
Fu Manchu
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
*
Μηνύματα: 128
Θετικοί ψήφοι: +3

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Απάντηση #2 - 25 Ιανουαρίου 2009, 18:45
0

Είναι αυτό που είπε η Troula... Δεν μπορείς να είσαι γραμμένος σε δύο τριτοβάθμια ιδρύματα ταυτόχρονα.... Αναγκαστικα θα πρέπει να διαγραφείς...
Καταγράφηκε

Search For Seas Of Gold
stakis
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
*
Μηνύματα: 170
Θετικοί ψήφοι: +3

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Άντρας
Απάντηση #3 - 25 Ιανουαρίου 2009, 18:55
0

φιλος μου αστυνομικος παρακολουθει που και που μαθηματα στο τει μας,το ιδιο και μια φιλη μου θεσσαλονικη...φυσικα μπορεις να παρεις το πτυχιο σου  παραλληλα με την σχολη αστυνομιας αν τα καταφερεις...θα σε οφελησει κιολας πολυ.Ειμαι απολυτα σιγουρος,ομως  ενα τηλ στην γραμματεια δεν βλαπτει
Καταγράφηκε
Sérmac
Διαχειριστής
*****
Μηνύματα: 3887
Θετικοί ψήφοι: +908

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Άντρας
Απάντηση #4 - 25 Ιανουαρίου 2009, 19:18
0

Όταν γράφεσαι σε κάποια ανώτατη σχολή υπογράφεις υπεύθυνη δήλωση ότι δεν είσαι εγγεγραμένος σε άλλη ανώτατη σχολή. Άρα, αν πας στην αστυφυλάκων δεν μπορείς να γραφτείς στο ΤΕΙ Σερρών (θα διαγραφείς αν είσαι γραμμένος). Επίσης, δεν μπορείς να καθυστερήσεις την εγγραφή σου στο ΤΕΙ γιατί χάνεις το δικαίωμα εγγραφής.
Τελευταία τροποποίηση: 25 Ιανουαρίου 2009, 19:29 από Sermac Καταγράφηκε
Sérmac
Διαχειριστής
*****
Μηνύματα: 3887
Θετικοί ψήφοι: +908

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Άντρας
Απάντηση #5 - 25 Ιανουαρίου 2009, 19:26
0

φιλος μου αστυνομικος παρακολουθει που και που μαθηματα στο τει μας,το ιδιο και μια φιλη μου θεσσαλονικη...φυσικα μπορεις να παρεις το πτυχιο σου  παραλληλα με την σχολη αστυνομιας αν τα καταφερεις...θα σε οφελησει κιολας πολυ.Ειμαι απολυτα σιγουρος,ομως  ενα τηλ στην γραμματεια δεν βλαπτει

Αυτό που κάνουν εκτός από παράνομο είναι και ανήθικο. Είναι σαν να κοροϊδεύουν όλους εμάς τους υπόλοιπους φοιτητές επειδή περιοριζόμαστε σ' αυτά που επιτρέπει ο νόμος.
Καταγράφηκε
stakis
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
*
Μηνύματα: 170
Θετικοί ψήφοι: +3

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Άντρας
Απάντηση #6 - 25 Ιανουαρίου 2009, 19:49
0

τελικα δεν πρεπει να ειναι νομιμο,το ξανακοιταξα...αλλα γινεται στην π@@στι@ ...λαμογια μπατσοι  ;D ...ας συνεχισω την μελετη μου διαολεεε  :'(
Καταγράφηκε
StSyiLaD
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
*
Μηνύματα: 171
Θετικοί ψήφοι: +3

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Γυναίκα
Απάντηση #7 - 25 Ιανουαρίου 2009, 19:52
0

Επειδη ασχοληθηκα και εγω με το θεμα της αστυνομιας για πολλααααα χρονια (ηταν το ονειρο μου βλεπεις...) εγω θα σου πω το εξης... κατι που ισως το κανω και εγω στο μελλον...
Τελειωσε την σχολη Πληροφορικης... Παρε το πτυχιο σου... Και μετα κανε απλα ενα μηχανογραφικο και περνα Αστυνομια... γιατι ομως να το κανεις ολο αυτο θα μου πεις..εκει ερχετε το καλο...Θα μπεις αστυνομια...
1) Θα κανεις κανονικα 2 χρονια σπουδες...
2)Τα ατομα τα οποια ειναι πανω απο 23 και μπαινουν αστυνομια,που συνηθως εχουν ηδη και ενα χαρτι στην διαθεση τους και μετα πανε εκει, εχουν και αλλη αντιμετωπιση(πολυ καλυτερη)μεσα στην σχολη γιατι θεωρουνται πιο ωριμοι απο τα πιτσιρικια που μπαινουν στα 18 τους...
3)Εχοντας στην κατοχη σου πτυχιο πληροφορικης και μπαινοντας αστυνομια το χαρτακι αυτο θα σου φανει πολυ χρησιμο!!! Γιατι θα εχεις ειδικοτητα και γιατι με το που θα βγεις απο την σχολη εκτος οτι αυτους με ειδικοτητα τους απορροφουν αμεσως (ειδικα τους πληροφορικαριους) εχεις αμεσα βαθμο και υψηλοτερο μισθο απο τους αλλους αστυφυλακες...
Διωξη ηλεκτρονικου εγκληματος... Εκει θα μπορεις να μπεις και πιστεψε με θα ειναι σου ειναι πολυ ευχαριστο το να εχεις βαθμο με το που βγεις απο την σχολη αλλα και πολλα περισσοτερα χρηματα με την μια χωρις να πρεπει να περιμενεις 20 χρονια για να παρεις αυξηση...
αυτη ειναι η γνωμη μου... τωρα εσυ τι θελεις ειναι το θεμα...  ;D
Καταγράφηκε

...hell yeah...i love life!!!!!!
fss
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
*
Μηνύματα: 207
Θετικοί ψήφοι: +5

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Άντρας
Απάντηση #8 - 25 Ιανουαρίου 2009, 21:23
0

StSyiLaD είμαι και εγώ αυτής της άποψης έχεις απόλυτο δίκαιο.Και εγώ αυτή την πορεία λέω να ακολουθήσω έχουμε την ίδια πεπειθηση βλέπεις,αλλά μέχρι να τελιώσουμε τη σχολή στην αστυνομία θα μπαίνουνε με προκυρήξεις και διαγωνισμούς απ'οτι ακούγετε και όχι μέσω μηχανογραφικού.Οπότε το πτυχίο μας θα είναι πολύτιμο σίγουρα ;D
Καταγράφηκε
StSyiLaD
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
*
Μηνύματα: 171
Θετικοί ψήφοι: +3

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Γυναίκα
Απάντηση #9 - 25 Ιανουαρίου 2009, 21:37
0

Να σου πω την αληθεια fss απο μικρη ηθελα να μπω αστυνομια αλλα τελευταια στιγμη επεσα απο το ροζ συννεφακι το οποιο ζουσα.. και δεν την δηλωσα... αυτην την ιδεα μου την εβαλε στο μυαλο ενας φιλος ο οποιος τελειωσε Οικονομικο στον Βολο και μπηκε τωρα Αστυφυλακων... Αυτα που ειπα πιο πανω περι αντιμετωπισης ηταν δικη του εξομολογηση! Και αυτος αυτο θα κανει.. οταν τελειωσει απο την διετη φοιτηση του εκει,θα χρησιμοποιησει το χαρτι του ωστε να συνδιασει και τα δυο... και απ οτι μου ειπε αυτους που εχουν τελειωσει Πληροφορικη κανουν σαν τρελοι για να τους παρουν... και για το οικονομικο οχι και τοσο... οποτε εχουμε και ενα συν παραπανω  8)
Ας τελειωσουμε πρωτα αυτην την σχολη με το καλο και για μετα βλεπουμε....
Καταγράφηκε

...hell yeah...i love life!!!!!!
Σελίδες: [1] 2 3 4   Πάνω
Εκτύπωση