Νέα:
Πέμπτη 2 Μαΐου 2024

Shoutbox!

Toula Aretaki

19-02-2024 13:17
Καλημέρα,γνωρίζει κανείς εάν το πτυχίο διοίκησης επιχειρήσεων μπορούμε να πάρουμε βεβαίωση χρήσης H/Y;

Debbie422657

11-01-2024 00:11
Καλησπέρα σας, ψάχνω σημειώσεις για μαθήματα του οικονομικού. Υπάρχει κάποιος που μπορεί να με βοηθήσει;

Alexis92

31-10-2023 21:12
γερασαμε

Timos Chartios

17-08-2023 03:00
Ψάχνω ρε παιδιά την Ιωάννα μετά από χρόνια από Διοίκηση ήταν στη ΠΑΣΠ το2010. Χαθήκαμε πέρασε δεκαετία και...

elisavet

03-04-2023 14:47
Καλησπερα μετα απο καιρο μπηκα και εγω να ζητησω υλη, σημειωσεις. μακρο αγγλικα διοικ.ολ. ποιοτητας,μαρκετινγ οτι εχετε

mar99

08-03-2023 05:33
εχω τελειωσει τει σερρων 1999 διοικηση οικονομια τμημα λογιστικης απο που θα παρω μια βεβαιωση σπουδων που χρειαζομαι

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ@

28-02-2023 10:03
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ!
ΕΧΩ ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΓΓΡΑΦΗ ΕΞΑΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΩΡΑ. ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ?ΕΥΧΑΡΙ

sony400

07-02-2023 21:03
Άλλη μια εξεταστική έφτασε στο τέλος της σχεδόν. Εύχομαι σε όλους/ες να έφτσαν λίγο περισσότερο στον στόχο τους.

ALS

23-10-2022 17:28
Καλησπέρα!!Πέρασαν 12 χρόνια που ήμουν πρώτο έτος !! 😅

marios9

17-10-2022 11:16
Καλημέρα σε όλους.

armiertz

24-09-2022 15:44
Είμαι στην Λογιστική. Έχω να έρθω πολλά χρόνια και έχουν αλλάξει πολλά. Για αυτό θέλω σημειώσεις μπας και πάρω το πτυχίο

tonidemis

24-09-2022 00:18
Armiertz Σου έστειλα μήνυμα

armiertz

03-08-2022 12:50
Μπορεί να μου πει κανείς που μπορώ να βρω σημειώσεις των μαθημάτων γιατί η παρουσία μου στα μαθήματα είναι λίγο αδύνατη

armiertz

03-08-2022 12:49
Καλησπέρα. Είμαι καινούρια στο forum αλλά παλιά φοιτήτρια του τει που επιτέλους πήρα την απόφαση να ολοκληρώσω το πτυχίο
 

Sérmac

28-07-2022 19:25

Εμφάνιση 50 τελευταίων
Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε. Χάσατε το email ενεργοποίησης;
02 Μαΐου 2024, 03:38

Σύνδεση με όνομα, κωδικό και διάρκεια σύνδεσης

Μέλη
  • Σύνολο μελών: 5294
  • Τελευταία: AreusTes

Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 83541
  • Σύνολο θεμάτων: 10650
  • Σε σύνδεση σήμερα: 158
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1245
  • (16 Απριλίου 2022, 00:20)

Συνδεδεμένοι
Μέλη: 0
Επισκέπτες: 74
Σύνολο: 74

Για να γραφτείτε σε κάποια ομάδα μελών, πατήστε εδώ.

Μέσα Μεταφοράς

Αστικό ΚΤΕΛ Σερρών
ΚΤΕΛ Ν. Σερρών
Δρομολόγια ΤΡΑΙΝΟΣΕ

Πρόσφατα

Υπηρεσίες ΕΔΕΤ

Εύδοξος
Okeanos
Άτλας
Ακαδημαϊκή Ταυτότητα
Σελίδες: 1 2 3 [4] 5   Κάτω
Εκτύπωση
Λάθη στις βαθμολογίες
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα. Αναγνώστηκε 20101 φορές.
dimipall1
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
**
Μηνύματα: 119
Θετικοί ψήφοι: +46

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Άντρας WWW
Απάντηση #30 - 06 Ιουλίου 2013, 10:23
+1

Εστειλα μηνυμα στη γραμματεια να τον ενημερωσει να δει τα mail και να βγαλει ανακοινωση να δουμε τα γραπτα.
Καταγράφηκε
primitiveart
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
***
Μηνύματα: 355
Θετικοί ψήφοι: +264

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Άντρας WWW
Απάντηση #31 - 06 Ιουλίου 2013, 14:21
0

Όπως συνέβη σε μένα 2 φορές χωρίς καν να ειδοποιήσω τον καθηγητή. Μάλλον είχε καταλάβει οτι με αδίκησε και την επομενη μέρα άλλαξε τον βαθμό.

Όχι τίποτα δεν χρειάστηκε την επόμενη μέρα που κοίταξα, μου αλλάχτηκε ο βαθμός και με πέρασε, μιλάω πάντα για άλλο μάθημα και άλλον καθηγητή όχι ΨΕΕ

Κατά πάσα πιθανότητα απλά έγινε μαλακία στο πέρασμα των βαθμών στο σύστημα από την γραμματεία ή τον καθηγητή (δεν ξέρω ποιος τα περνάει) και απλά το κατάλαβαν και το διορθώσανε, μην νομίζεις ότι έκανε κόπο να ξαναδεί αν είχε βαθμολογήσει σωστά ή όχι το γραπτό σου.

Το ίδιο έχει συμβεί και σε έναν φίλο αλλά στο ανάποδο, την μια βλέπει 5 και μετά από λίγο βλέπει "μπάλες"...(αλλά αυτός το ήξερε ότι δεν είχε γράψει τίποτα οπότε το 5αρι στην αρχή του έκανε φοβερή εντύπωση, αλλά το 0 μετά, καμία)

Όσο για αλλαγή βαθμολογίας εφόσον έχει περαστεί βαθμός στο egram, μην έχετε και πολλές ελπίδες, εγώ όσες περιπτώσεις γνωρίζω που ο καθηγητής τους είπε "όντως έχεις δίκιο έκανα λάθος στην βαθμολόγηση", η συνέχεια ήταν ή "αν έχεις άλλο μάθημα μου να σου δώσω εκεί τους βαθμούς (για να μην τους χάσεις από την συνολική βαθμολογία σου)" ή αν τον είχε κόψει ενώ έπρεπε να περάσει ήταν κάτι του στυλ "έλα στην επόμενη εξεταστική και θα σε περάσω με λευκή κόλα".

Τώρα για το συγκεκριμένο μάθημα, αν το έχει ακόμα ο καθηγητής που φαντάζομαι, τότε μην έχεις και πολλές ελπίδες για αναβαθμολόγηση...
Καταγράφηκε
pg
*
Μηνύματα: 48
Θετικοί ψήφοι: +12

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Γυναίκα
Απάντηση #32 - 06 Ιουλίου 2013, 16:18
0

Εγώ περίμενα 5 - 5,5 και ήρθε 5. Μια χαρά κάνει την δουλειά του ο τύπος.
Καταγράφηκε
bigmiro
**
Μηνύματα: 74
Θετικοί ψήφοι: +25

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Freedon Forever!!!

Άντρας
Απάντηση #33 - 06 Ιουλίου 2013, 17:40
0

Επειδή εσύ πέρασες με 5, έβγαλες το συμπέρασμα ότι είναι σωστός. Δεν πρέπει καν να είναι καθηγητής. Είναι απαράδεκτος. ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΣ. Όσο για τον βαθμό στο e-gram μια χαρά αλλάζει. Εμένα στο προηγούμενο εξάμηνο δεν είχε περαστεί βαθμός στα ΛΣ2 και μετά από συνεννόηση με τον καθηγητή έγινε η αλλαγή κανονικά.
Καταγράφηκε
pg
*
Μηνύματα: 48
Θετικοί ψήφοι: +12

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Γυναίκα
Απάντηση #34 - 06 Ιουλίου 2013, 17:49
+2

Όχι δεν είναι γιατί πέρασα. Απλά γενικά όποιος έγραφε σχετικά μέτρια τον περνούσε. Τώρα άμα οι άλλοι αντέγραψαν , ή δεν ήξεραν να εφαρμόσουν μια μάσκα , πως να το περάσουν? Φταίει ο καθηγητής μετά?
Να παν να δουν το γραπτό τους όσοι νομίζουν αδικήθηκαν.Ναι μπορεί να έγινε λάθος. Τυχαίνουν αυτά.
Αλλά όταν θα τους λέει να εδώ έκανες λάθος  , να μην αρχίζουν το κλάμα εε να μα δεν πειράζει βάλτε μου ένα 5αρακι να περάσω κτλ.. Γιατί άμα δει ο καθηγητής ότι δεν ξέρεις τα στοιχειωδώς πράγματα σιγά μην σε περάσει. Έχουμε καλομάθει να μας περνάν με το 3,5 και το 4. Ή μήπως να τα κάνουμε όλα πολλαπλής επιλογής να τελειώνουμε?
Καταγράφηκε
rita4
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
**
Μηνύματα: 111
Θετικοί ψήφοι: +32

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Γυναίκα
Απάντηση #35 - 06 Ιουλίου 2013, 19:04
+1

Φιλε μου εγω ουτε μετρια εγραψα ουτε αντεγραψα απο κανεναν! ειμαι σιγουρη για τις 2 ασκησεις που επιαναν 7 μοναδες. δεν μιλαμε στον αερα. οντως υπαρχουν μαθηματα που νομιζουμε οτι γραψαμε και τελικα εχουμε κανει καποιο λαθος το οποιο δεν υπολογισαμε. για τον λογο αυτο θελω να δω το γραπτο μου και αν οντως εχω κανει λαθος να το δω. για τις κλαψες στους καθηγητες, το 3 να γινει 5 συμφωνω απολυτα με ο,τι λες.
Καταγράφηκε
pg
*
Μηνύματα: 48
Θετικοί ψήφοι: +12

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Γυναίκα
Απάντηση #36 - 06 Ιουλίου 2013, 19:27
+2

Φίλη σου είμαι όχι φίλος σου  :) Μακάρι να έγραψες και να έχει γίνει λάθος , και να σου περάσει το βαθμό.
Απλά αυτά τα παράπονα έχουν παραγίνει στο Τει μας. Λες και οι καθηγητές είναι σε ένα σκοτεινό δωμάτιο και λένε αα αυτόν δεν θα τον περάσουμε , αυτή θα την κόψουμε κτλ. Δεν πάει έτσι. Άμα γράψεις περνάς.
Εμένα με έκοψε ο καζαρλής με 0 στην αρχιτεκτονική , και του έστειλα μαιλ και μου απάντησε ότι αντέγραψα. Εγώ εν το μεταξύ ,είχα δείξει σε όλους γύρω μου τις λύσεις κτλ , μιλάμε κάπου στα 8 άτομα προσπάθησα να τα βοηθήσω. Πήγα και γω θύμα όμως  :D . Έτσι πάει. (την επόμενη εξεταστική ήμουν με μια φίλη μου , και είχαμε βοηθήσει όλο το αμφιθέατρο  :P ) και πέρασα επιτέλους..
Καταγράφηκε
rougebeef
*
Μηνύματα: 23
Θετικοί ψήφοι: +22

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Απάντηση #37 - 07 Ιουλίου 2013, 00:01
+1

μάλλον δεν έχετε καταλάβει ότι μας βλέπουν μόνο σα ζεστό χρήμα και όχι σα φοιτητές
Καταγράφηκε
bigmiro
**
Μηνύματα: 74
Θετικοί ψήφοι: +25

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Freedon Forever!!!

Άντρας
Απάντηση #38 - 07 Ιουλίου 2013, 01:00
0

Έχουν γίνει πολλά λάθη στο τει και από πολλούς καθηγητές. Δεν μου αρέσει να κλαίγομαι και δεν το έχω κάνει ποτέ. Όταν όμως βγαίνεις έξω από την αίθουσα και διασταυρώνεις τα αποτελέσματα με τον διπλανό σου και έχετε τα ίδια και αυτός περνάει με 5 και εσύ κόβεσαι με 4 τότε κάτι παίζει. Και κάτι τελευταίο, φοιτητής πήγε να δει το γραπτό του γιατί τον είχε κόψει ο καθηγητής με 2 και όταν πήγε και το είδε δεν το είχε βαθμολογήσει καν. Οπότε ξέροντας την βαρεμάρα του συγκεκριμένου καθηγητή περιμένεις τα πάντα
Καταγράφηκε
Thanos.k
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
***
Μηνύματα: 466
Θετικοί ψήφοι: +124

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Απάντηση #39 - 07 Ιουλίου 2013, 15:26
-2

Φίλη σου είμαι όχι φίλος σου  :) Μακάρι να έγραψες και να έχει γίνει λάθος , και να σου περάσει το βαθμό.
Απλά αυτά τα παράπονα έχουν παραγίνει στο Τει μας. Λες και οι καθηγητές είναι σε ένα σκοτεινό δωμάτιο και λένε αα αυτόν δεν θα τον περάσουμε , αυτή θα την κόψουμε κτλ. Δεν πάει έτσι. Άμα γράψεις περνάς.
Εμένα με έκοψε ο καζαρλής με 0 στην αρχιτεκτονική , και του έστειλα μαιλ και μου απάντησε ότι αντέγραψα. Εγώ εν το μεταξύ ,είχα δείξει σε όλους γύρω μου τις λύσεις κτλ , μιλάμε κάπου στα 8 άτομα προσπάθησα να τα βοηθήσω. Πήγα και γω θύμα όμως  :D . Έτσι πάει. (την επόμενη εξεταστική ήμουν με μια φίλη μου , και είχαμε βοηθήσει όλο το αμφιθέατρο  :P ) και πέρασα επιτέλους..

Συγχαρητηρια επιβεβαιωνεις τον κανονα της ποιοτητας των εισαχθεντων στην σχολη μας, το αναφερεις και δημοσια και δεν ντρεπεσε προφανως καθολου. Καντε τα αλλα μην τα λετε γιατι αναζητουν πληροφοριες για την σχολη και πεφτουν πανω σε κατι τετοια διαμαντια ...και εκτιθεμεθα ολοι οχι μονο εσυ .Φιλικα
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 2 3 [4] 5   Πάνω
Εκτύπωση