Νέα:
Σαββάτο 27 Απριλίου 2024

Shoutbox!

Toula Aretaki

19-02-2024 13:17
Καλημέρα,γνωρίζει κανείς εάν το πτυχίο διοίκησης επιχειρήσεων μπορούμε να πάρουμε βεβαίωση χρήσης H/Y;

Debbie422657

11-01-2024 00:11
Καλησπέρα σας, ψάχνω σημειώσεις για μαθήματα του οικονομικού. Υπάρχει κάποιος που μπορεί να με βοηθήσει;

Alexis92

31-10-2023 21:12
γερασαμε

Timos Chartios

17-08-2023 03:00
Ψάχνω ρε παιδιά την Ιωάννα μετά από χρόνια από Διοίκηση ήταν στη ΠΑΣΠ το2010. Χαθήκαμε πέρασε δεκαετία και...

elisavet

03-04-2023 14:47
Καλησπερα μετα απο καιρο μπηκα και εγω να ζητησω υλη, σημειωσεις. μακρο αγγλικα διοικ.ολ. ποιοτητας,μαρκετινγ οτι εχετε

mar99

08-03-2023 05:33
εχω τελειωσει τει σερρων 1999 διοικηση οικονομια τμημα λογιστικης απο που θα παρω μια βεβαιωση σπουδων που χρειαζομαι

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ@

28-02-2023 10:03
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ!
ΕΧΩ ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΓΓΡΑΦΗ ΕΞΑΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΩΡΑ. ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ?ΕΥΧΑΡΙ

sony400

07-02-2023 21:03
Άλλη μια εξεταστική έφτασε στο τέλος της σχεδόν. Εύχομαι σε όλους/ες να έφτσαν λίγο περισσότερο στον στόχο τους.

ALS

23-10-2022 17:28
Καλησπέρα!!Πέρασαν 12 χρόνια που ήμουν πρώτο έτος !! 😅

marios9

17-10-2022 11:16
Καλημέρα σε όλους.

armiertz

24-09-2022 15:44
Είμαι στην Λογιστική. Έχω να έρθω πολλά χρόνια και έχουν αλλάξει πολλά. Για αυτό θέλω σημειώσεις μπας και πάρω το πτυχίο

tonidemis

24-09-2022 00:18
Armiertz Σου έστειλα μήνυμα

armiertz

03-08-2022 12:50
Μπορεί να μου πει κανείς που μπορώ να βρω σημειώσεις των μαθημάτων γιατί η παρουσία μου στα μαθήματα είναι λίγο αδύνατη

armiertz

03-08-2022 12:49
Καλησπέρα. Είμαι καινούρια στο forum αλλά παλιά φοιτήτρια του τει που επιτέλους πήρα την απόφαση να ολοκληρώσω το πτυχίο
 

Sérmac

28-07-2022 19:25

Εμφάνιση 50 τελευταίων
Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε. Χάσατε το email ενεργοποίησης;
27 Απριλίου 2024, 14:32

Σύνδεση με όνομα, κωδικό και διάρκεια σύνδεσης

Μέλη
  • Σύνολο μελών: 5294
  • Τελευταία: AreusTes

Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 83541
  • Σύνολο θεμάτων: 10650
  • Σε σύνδεση σήμερα: 94
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1245
  • (16 Απριλίου 2022, 00:20)

Συνδεδεμένοι
Μέλη: 0
Επισκέπτες: 88
Σύνολο: 88

Για να γραφτείτε σε κάποια ομάδα μελών, πατήστε εδώ.

Μέσα Μεταφοράς

Αστικό ΚΤΕΛ Σερρών
ΚΤΕΛ Ν. Σερρών
Δρομολόγια ΤΡΑΙΝΟΣΕ

Πρόσφατα

Υπηρεσίες ΕΔΕΤ

Εύδοξος
Okeanos
Άτλας
Ακαδημαϊκή Ταυτότητα
TeiSerron.gr Πίνακας Ανακοινώσεων Ανακοινώσεις και Έκτακτα Νέα ΤΕΙ: Ανακοινώσεις Ποια θεωρείτε ως την πλέον ενδεδειγμένη κίνηση αντιμετώπισης του ΑΘΗΝΑ;
Ψηφοφορία
Ερώτηση: Ποια θεωρείτε ως την πλέον ενδεδειγμένη κίνηση αντιμετώπισης του ΑΘΗΝΑ;
Καταλήψεις (ΤΕΙ, συμβολικές, κ.α.)
Πορείες Διαμαρτυρίας
Νομικός Αγώνας
Βία & Τρομοκρατία
Οικονομικό Εμπάργκο στην αγορά των Σερρών
Δε Γνωρίζω/ Δεν Απαντώ
Άλλο

Σελίδες: [1] 2   Κάτω
Εκτύπωση
Ποια θεωρείτε ως την πλέον ενδεδειγμένη κίνηση αντιμετώπισης του ΑΘΗΝΑ;
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα. Αναγνώστηκε 6800 φορές.
bilibakos
Μηχανολόγων Μηχανικών ΤΕ
*
Μηνύματα: 19
Θετικοί ψήφοι: +10

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

10 Φεβρουαρίου 2013, 15:20
0

Μπορείτε να προτείνετε και άλλες λύσεις. θα τοποθετηθούν στην ψηφοφορία (εάν μου επιτραπεί από τους Admins) κατ΄ όπιν αίτησης.
Τελευταία τροποποίηση: 11 Φεβρουαρίου 2013, 01:26 από Sérmac Καταγράφηκε
Spegar
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
**
Μηνύματα: 70
Θετικοί ψήφοι: +34

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Άντρας
Απάντηση #1 - 10 Φεβρουαρίου 2013, 15:38
+3

Πορείες Διαμαρτυρίας από μένα αν επιλέξω κάτι από αυτά,αλλά θα σταθώ σε αυτό!!!
Επί της ευκαιρίας βλέπω τώρα μέρες γράφονται γράφονται πράγματα,ας πω και εγώ την άποψη μου εδώ πέρα!
Δεν θεωρώ ότι ούτε με καταλήψεις ,ούτε με την βία και τις σάχλες ούτε με οικονομικά εμπάργκο θα καταφέρουμε κάτι!! Δεν χρειάζεται να ενοχλήσουμε κανέναν συμφοιτητή μας με την στάση μας,ούτε να εμποδίσουμε την λειτουργία του ιδρύματος για πρώτη φάση!  Συσπειρωμένα και μαζικά μπορούμε να κάνουμε κάποιες διαμαρτυρίες,κάποιες πορείες κάποια συνάντηση με βουλευτικά πρόσωπα η δεν ξέρω εγώ ποιον άλλον, με Πασχαλούδη και τα σχετικά! Από εκεί και πέρα με την διασφάλιση της ομαλής λειτουργίας της εξεταστικής επί πτυχίο που έγινε για να βοηθηθεί κόσμος,ο όποιος κόσμος δώσει δυστυχώς, αν δούμε ότι σε λίγες μέρες που θα οριστικοποιηθεί το σχέδιο αυτό (νομίζω είπανε από τα υπουργεία σε ένα 20ήμερο θα βγει το τελικό σχέδιο) , όποιοι θίγονται από το σχέδιο,τότε να γίνει κάτι μαζικό πανελλαδικά και να στηρίξουμε όλοι αυτή την προσπάθεια! Με καταλήψεις της μιας βδομάδας, των 2 βδομάδων και τα λοιπά , μαλλί θα καταφέρουμε!
Καταγράφηκε

Όταν θα σβήσει η φωτιά
τη στάχτη μη σκαλίζεις
ανάστησέ την αν μπορείς
ή μην ξαναγυρίζεις.
derevirn
**
Μηνύματα: 97
Θετικοί ψήφοι: +16

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Απάντηση #2 - 10 Φεβρουαρίου 2013, 16:20
+5

"Βία & τρομοκρατία", "Οικονομικό Εμπάργκο". χαλαρώστε λίγο, σιγά μην κάνουμε και εθνοκάθαρση.  :P
Τελευταία τροποποίηση: 10 Φεβρουαρίου 2013, 16:21 από derevirn Καταγράφηκε
anaslach
Μηχανολόγων Μηχανικών ΤΕ
*
Μηνύματα: 139
Θετικοί ψήφοι: +41

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Γυναίκα
Απάντηση #3 - 10 Φεβρουαρίου 2013, 16:28
+2

Η ψηφοφορία έπρεπε να λέει κατάληψη ή οχι κατάληψη με A.E.M. και σχολες και γιαυτούς που δεν μπορούν να έρθουν στο Τει να ψηφίσουν...
Καταγράφηκε

Οι άνθρωποι που θέλουν να είναι ευτυχισμένοι βρίσκουν τον τρόπο!!! Oι υπόλοιποι βρίσκουν απλά μια δικαιολογία..
den ginetai!!
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
**
Μηνύματα: 102
Θετικοί ψήφοι: +56

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Απάντηση #4 - 10 Φεβρουαρίου 2013, 16:30
0

http://freeteiserron.com/
Καταγράφηκε

Πήρα πτυχίο. Και τώρα το μεγάλο δίλημμα .
Κορνίζα ή κώλος;
Manolo
*
Μηνύματα: 2
Θετικοί ψήφοι: +2

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Άντρας
Απάντηση #5 - 10 Φεβρουαρίου 2013, 16:54
+2

Καλησπέρα ρε παιδιά ...Εγω ψηφισα διαμαρτυριά αλλα δν έχω πρόβλημα και στην Συμβολική κατάληψη ...Το σχέδιο αθηνά  δν είναι τ κύριο πρόβλημα μου διότι σαν πληροφορικάριος δν μ επιβαρρύνει τόσο οσο τ παιδιά της ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ και ΔΙΑΚΟΣΜΗΣΗΣ...Το κύριο πρόβλημα μου είναι το πως αντιμετωπιζουν τ λΑΟ που τ φορτώνουν οικονομικές επιββαρρυνσεις και  οι προχειρότητες που κανουν κατι τοσο σημαντικό οπως είναι αυτό τ σχέδιο ...ΕΛΕΟΣ πόσο ακομα θα αντέξει ο κοσμος ...Τι είμαστε δλδ πιόνια?? Μας αανκοινώνουν κάτι τν τελευταία στιγμη ,ε όχι στο κατω -κατω απο εμάς εξαρτωνται,ΑΛΛηλεγγυη στα παιδιά των σχολών που αδικούνται ...ΑΛλωστε αν δν είναι ο διπλανός σ καλά ,δν είσαι κ συ καλά...
Καταγράφηκε
bilibakos
Μηχανολόγων Μηχανικών ΤΕ
*
Μηνύματα: 19
Θετικοί ψήφοι: +10

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Απάντηση #6 - 10 Φεβρουαρίου 2013, 19:14
0

Η ψηφοφορία έπρεπε να λέει κατάληψη ή οχι κατάληψη με A.E.M. και σχολες και γιαυτούς που δεν μπορούν να έρθουν στο Τει να ψηφίσουν...

Προσωπικά, υποθέτω πως όλοι θα ήθελαν οι ψηφοφορίες αυτές να γίνουν έτσι και κανείς με τον απλό παραδοσιακό τρόπο της προσέλευσης. Το νόημα της δημοσκόπησης αυτής είναι διαφορετικό από αυτό που ζητάς. Αυτό μπορεί να τεθεί ως διαφορετικό, αυτόνομο θέμα προς συζήτηση.

Επίσης, θα ήθελα να μην αποστέλλονται μηνύματα-links που σκοπό έχουν μόνο να μαζέψουν υπογραφές. Πόσω δε μάλλον τη στιγμή που έχουν ήδη σταλεί στο σχετικό θέμα (ένα 95-99% έχει ήδη δει την ιδέα απο το νήμα κινητοποιήσεων).
Καταγράφηκε
anaslach
Μηχανολόγων Μηχανικών ΤΕ
*
Μηνύματα: 139
Θετικοί ψήφοι: +41

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Γυναίκα
Απάντηση #7 - 10 Φεβρουαρίου 2013, 23:31
-2

Οι ψήφοι για τις καταλήψεις είναι μόνο 16..
Θα ληφθεί υπ΄ όψιν αυτό ή θα μείνουμε σ' αυτό που αποφάσισαν κάποιοι;
Καταγράφηκε

Οι άνθρωποι που θέλουν να είναι ευτυχισμένοι βρίσκουν τον τρόπο!!! Oι υπόλοιποι βρίσκουν απλά μια δικαιολογία..
bilibakos
Μηχανολόγων Μηχανικών ΤΕ
*
Μηνύματα: 19
Θετικοί ψήφοι: +10

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Απάντηση #8 - 11 Φεβρουαρίου 2013, 01:14
0

Αναστασία, κατ' αρχάς η δημοσκόπηση αυτή δεν εχει το ειδικό βάρος μια επίσημης ψηφοφορίας κατ' όπιν προτάσεων. Να θυμίσω ότι η κατάληψη έχει γίνει χρησιμοποιώντας θεσμικά μέσα.
Κατα δεύτερον, να σου υπενθυμίσω ότι η ψηφοφορία αυτή δεν έχει κλείσει ούτε 24ωρο ακόμα...
Καταγράφηκε
charon
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
**
Μηνύματα: 85
Θετικοί ψήφοι: +63

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Απάντηση #9 - 11 Φεβρουαρίου 2013, 06:30
+2

Οι ψήφοι για τις καταλήψεις είναι μόνο 16..
Θα ληφθεί υπ΄ όψιν αυτό ή θα μείνουμε σ' αυτό που αποφάσισαν κάποιοι;

Βέβαια να ληφθεί υπόψη η άποψη του κάθε καναπεδάκια γκρινιάρη που κάνει κλικ από το σπίτι του και να μη ληφθεί υπόψη η απόφαση της μαζικής (500+ άτομα) γενικής συνέλευσης. Τί άλλο θα ακούσουμε;
Καταγράφηκε
Σελίδες: [1] 2   Πάνω
Εκτύπωση