Νέα:
Σαββάτο 27 Απριλίου 2024

Shoutbox!

Toula Aretaki

19-02-2024 13:17
Καλημέρα,γνωρίζει κανείς εάν το πτυχίο διοίκησης επιχειρήσεων μπορούμε να πάρουμε βεβαίωση χρήσης H/Y;

Debbie422657

11-01-2024 00:11
Καλησπέρα σας, ψάχνω σημειώσεις για μαθήματα του οικονομικού. Υπάρχει κάποιος που μπορεί να με βοηθήσει;

Alexis92

31-10-2023 21:12
γερασαμε

Timos Chartios

17-08-2023 03:00
Ψάχνω ρε παιδιά την Ιωάννα μετά από χρόνια από Διοίκηση ήταν στη ΠΑΣΠ το2010. Χαθήκαμε πέρασε δεκαετία και...

elisavet

03-04-2023 14:47
Καλησπερα μετα απο καιρο μπηκα και εγω να ζητησω υλη, σημειωσεις. μακρο αγγλικα διοικ.ολ. ποιοτητας,μαρκετινγ οτι εχετε

mar99

08-03-2023 05:33
εχω τελειωσει τει σερρων 1999 διοικηση οικονομια τμημα λογιστικης απο που θα παρω μια βεβαιωση σπουδων που χρειαζομαι

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ@

28-02-2023 10:03
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ!
ΕΧΩ ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΓΓΡΑΦΗ ΕΞΑΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΩΡΑ. ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ?ΕΥΧΑΡΙ

sony400

07-02-2023 21:03
Άλλη μια εξεταστική έφτασε στο τέλος της σχεδόν. Εύχομαι σε όλους/ες να έφτσαν λίγο περισσότερο στον στόχο τους.

ALS

23-10-2022 17:28
Καλησπέρα!!Πέρασαν 12 χρόνια που ήμουν πρώτο έτος !! 😅

marios9

17-10-2022 11:16
Καλημέρα σε όλους.

armiertz

24-09-2022 15:44
Είμαι στην Λογιστική. Έχω να έρθω πολλά χρόνια και έχουν αλλάξει πολλά. Για αυτό θέλω σημειώσεις μπας και πάρω το πτυχίο

tonidemis

24-09-2022 00:18
Armiertz Σου έστειλα μήνυμα

armiertz

03-08-2022 12:50
Μπορεί να μου πει κανείς που μπορώ να βρω σημειώσεις των μαθημάτων γιατί η παρουσία μου στα μαθήματα είναι λίγο αδύνατη

armiertz

03-08-2022 12:49
Καλησπέρα. Είμαι καινούρια στο forum αλλά παλιά φοιτήτρια του τει που επιτέλους πήρα την απόφαση να ολοκληρώσω το πτυχίο
 

Sérmac

28-07-2022 19:25

Εμφάνιση 50 τελευταίων
Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε. Χάσατε το email ενεργοποίησης;
27 Απριλίου 2024, 15:23

Σύνδεση με όνομα, κωδικό και διάρκεια σύνδεσης

Μέλη
  • Σύνολο μελών: 5294
  • Τελευταία: AreusTes

Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 83541
  • Σύνολο θεμάτων: 10650
  • Σε σύνδεση σήμερα: 94
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1245
  • (16 Απριλίου 2022, 00:20)

Συνδεδεμένοι
Μέλη: 0
Επισκέπτες: 84
Σύνολο: 84

Για να γραφτείτε σε κάποια ομάδα μελών, πατήστε εδώ.

Μέσα Μεταφοράς

Αστικό ΚΤΕΛ Σερρών
ΚΤΕΛ Ν. Σερρών
Δρομολόγια ΤΡΑΙΝΟΣΕ

Πρόσφατα

Υπηρεσίες ΕΔΕΤ

Εύδοξος
Okeanos
Άτλας
Ακαδημαϊκή Ταυτότητα
Σελίδες: [1] 2 3 4 5   Κάτω
Εκτύπωση
FreeTEISerron.com - διεκδικούμε τα αυτονόητα
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα. Αναγνώστηκε 15525 φορές.
cmpahar
*
Μηνύματα: 236
Θετικοί ψήφοι: +23

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Άντρας WWW
10 Φεβρουαρίου 2013, 03:55
0

Ήμαστε κατά του σχεδίου "Αθηνά". Θέλουμε την ολική επαναδιαπραγμάτευση του.
Ήμαστε κατά της κατάληψης του ΤΕΙ.
Διεκδικούμε την πραγματοποίηση όλων των εξεταστικών του Φεβρουαρίου στο ΤΕΙ Σερρών.

Αγωνιζόμαστε όλοι μαζί, συντονισμένα, ειρηνικά και ουσιαστικά.

Υπογράφουμε ΕΠΩΝΥΜΑ στο http://freeteiserron.com
Καταγράφηκε

Go away or I will replace you with a very small shell script
Asdouf
*
Μηνύματα: 23
Θετικοί ψήφοι: 0

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Απάντηση #1 - 10 Φεβρουαρίου 2013, 04:31
+5

Δεν "ήσαστε", "είσαστε".
Καταγράφηκε

Thanos.k
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
***
Μηνύματα: 466
Θετικοί ψήφοι: +124

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Απάντηση #2 - 10 Φεβρουαρίου 2013, 17:08
0

Πολυ καλη ευκαιρια για email pool !
Καταγράφηκε
charon
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
**
Μηνύματα: 85
Θετικοί ψήφοι: +63

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Απάντηση #3 - 10 Φεβρουαρίου 2013, 17:39
+2

Άλλαξε η ΔΑΠ κι έβαλε τα ρούχα της αλλιώς
Καταγράφηκε
cmpahar
*
Μηνύματα: 236
Θετικοί ψήφοι: +23

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Άντρας WWW
Απάντηση #4 - 10 Φεβρουαρίου 2013, 19:14
+1

Πολυ καλη ευκαιρια για email pool !

Όπως αναφέρω και στην ιστοσελίδα όλα τα προσωπικά στοιχεία είναι και θα παραμείνουν προσωπικά!
Επίσης το μail είναι προαιρετικό και ζητείται καθαρά και μόνο για λόγους άμεσης ενημέρωσης.



Άλλαξε η ΔΑΠ κι έβαλε τα ρούχα της αλλιώς
Θα απαντήσω όπως απάντησα και σε συνάδελφο σε άλλο thread.

Είμαι ένας ανεξάρτητος φοιτητής που διαμαρτύρομαι μόνος μου. Αν ήταν ΔΑΠίλα θα είχε μαζευτεί ένας αστρονομικός αριθμός υπογραφών και θα είχε βουίξει το σύμπαν. Επίσης αν ήταν η ΔΑΠ θα υπέγραφε σαν ΔΑΠ, όχι σαν ένα μεμονωμένο άτομο.
Τέλος όσοι με γνωρίζουν προσωπικά γνωρίζουν ότι δεν ανήκω σε καμία φοιτητική παράταξη, ούτε στο παρελθόν ούτε στο παρόν.

~Μπαχαράκης Χρήστος


Για οποιαδήποτε άλλη διευκρίνηση είμαι στη διάθεση σου να σου λύσω οποιαδήποτε απορία.
Κατανοώ ότι μία μεμονωμένη/προσωπική αλλά παράλληλα οργανωμένη διαμαρτία σε ξενίζει αλλά έτσι έχουν τα πράγματα :)
~X
Καταγράφηκε

Go away or I will replace you with a very small shell script
bilibakos
Μηχανολόγων Μηχανικών ΤΕ
*
Μηνύματα: 19
Θετικοί ψήφοι: +10

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Απάντηση #5 - 10 Φεβρουαρίου 2013, 19:28
-1

Κύριε Μπαχαράκη, με τη σύσταση του παρόντος νήματος θα ήθελα να σας ρωτήσω εάν την ομαδική ενημέρωση μέσω email θα την κοινοποιείτε και εδώ.

Επίσης, σε ένα σχετικό θέμα, θα ήθελα να μην πετάτε το link της διεύθυνσής σας όπου βρίσκετε.
Καταγράφηκε
cmpahar
*
Μηνύματα: 236
Θετικοί ψήφοι: +23

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Άντρας WWW
Απάντηση #6 - 10 Φεβρουαρίου 2013, 19:36
0

Κύριε Μπαχαράκη, με τη σύσταση του παρόντος νήματος θα ήθελα να σας ρωτήσω εάν την ομαδική ενημέρωση μέσω email θα την κοινοποιείτε και εδώ.

Επίσης, σε ένα σχετικό θέμα, θα ήθελα να μην πετάτε το link της διεύθυνσής σας όπου βρίσκετε.

Όχι, θεωρώ ότι ενημερώνοντας το παρόν νήμα με την εξέλιξη της συγκέντρωσης των υπογραφών και του αγώνα είναι spam.
Για αυτό το λόγο υπάρχει η σελίδας μας στο facebook, το account στο twitter και η mailing list.

Τέλος δεν έχω "πετάξει" τη διεύθυνση της σελίδας πουθενά παρά μόνο στο νήμα περί κινητοποιήσεων, γνωστοποιώντας τη δράση και στο shoutbox του forum μας.

Καταγράφηκε

Go away or I will replace you with a very small shell script
charon
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
**
Μηνύματα: 85
Θετικοί ψήφοι: +63

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Απάντηση #7 - 10 Φεβρουαρίου 2013, 19:45
-2

Πολυ καλη ευκαιρια για email pool !

Όπως αναφέρω και στην ιστοσελίδα όλα τα προσωπικά στοιχεία είναι και θα παραμείνουν προσωπικά!
Επίσης το μail είναι προαιρετικό και ζητείται καθαρά και μόνο για λόγους άμεσης ενημέρωσης.



Άλλαξε η ΔΑΠ κι έβαλε τα ρούχα της αλλιώς
Θα απαντήσω όπως απάντησα και σε συνάδελφο σε άλλο thread.

Είμαι ένας ανεξάρτητος φοιτητής που διαμαρτύρομαι μόνος μου. Αν ήταν ΔΑΠίλα θα είχε μαζευτεί ένας αστρονομικός αριθμός υπογραφών και θα είχε βουίξει το σύμπαν. Επίσης αν ήταν η ΔΑΠ θα υπέγραφε σαν ΔΑΠ, όχι σαν ένα μεμονωμένο άτομο.
Τέλος όσοι με γνωρίζουν προσωπικά γνωρίζουν ότι δεν ανήκω σε καμία φοιτητική παράταξη, ούτε στο παρελθόν ούτε στο παρόν.

~Μπαχαράκης Χρήστος


Για οποιαδήποτε άλλη διευκρίνηση είμαι στη διάθεση σου να σου λύσω οποιαδήποτε απορία.
Κατανοώ ότι μία μεμονωμένη/προσωπική αλλά παράλληλα οργανωμένη διαμαρτία σε ξενίζει αλλά έτσι έχουν τα πράγματα :)
~X

Δεν ξέρω αν είσαι ή όχι στη ΔΑΠ αλλά το πολιτικό περιεχόμενο είναι ΔΑΠ 100%, για αυτό κι έγραψα ότι φόρεσε τα ρούχα της αλλιώς η ΔΑΠ.
Καταγράφηκε
bilibakos
Μηχανολόγων Μηχανικών ΤΕ
*
Μηνύματα: 19
Θετικοί ψήφοι: +10

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Απάντηση #8 - 10 Φεβρουαρίου 2013, 19:50
0

Κύριε Μπαχαράκη, με τη σύσταση του παρόντος νήματος θα ήθελα να σας ρωτήσω εάν την ομαδική ενημέρωση μέσω email θα την κοινοποιείτε και εδώ.

Επίσης, σε ένα σχετικό θέμα, θα ήθελα να μην πετάτε το link της διεύθυνσής σας όπου βρίσκετε.

Όχι, θεωρώ ότι ενημερώνοντας το παρόν νήμα με την εξέλιξη της συγκέντρωσης των υπογραφών και του αγώνα είναι spam.
Για αυτό το λόγο υπάρχει η σελίδας μας στο facebook, το account στο twitter και η mailing list.

Τέλος δεν έχω "πετάξει" τη διεύθυνση της σελίδας πουθενά παρά μόνο στο νήμα περί κινητοποιήσεων, γνωστοποιώντας τη δράση και στο shoutbox του forum μας.

Κατ' αρχάς να ζητήσω συγγνώμη, καθώς αποδεικνύεται πως είναι δικό μου λάθος το τελευταίο.
Δεύτερο και τελευταίο, σας ευχαριστώ για την έγκαιρη απάντησή σας. Καλή τύχη στον αγώνα σας.
Καταγράφηκε
cmpahar
*
Μηνύματα: 236
Θετικοί ψήφοι: +23

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Άντρας WWW
Απάντηση #9 - 10 Φεβρουαρίου 2013, 19:54
+2

Συγνώμη αλλά δεν μπορώ να εκφέρω άποψη καθότι δεν έχω δει κάπου αναρτημένες τις απόψεις τις ΔΑΠ.
Εγώ το μόνο που θέλω είναι να να μην εφαρμοστεί το σχέδιο "Αθηνά", τα τμήματα του ΤΕΙ Θεσσαλονίκης να μην πάνε ΠΟΥΘΕΝΑ και κυριότερο, να μην χάσω καμία εμβόλιμη εξεταστική.
Και επειδή υποψιάζομαι ότι από τη στιγμή που θα γίνει κατάληψη του χώρου από φοιτητές, το ΤΕΙ Σερρών θα μας πει όμορφα και ωραία ότι αφού αποφασίσατε κατάληψη και την κάνατε, δεν υπάρχουν περιθώρια αναπλήρωσης της εξεταστικής.

Και τέλος θεωρώ ότι η κατάληψη την συγκεκριμένη χρονική περίοδο δεν εξυπηρετεί ΚΑΝΕΝΟΣ τα συμφέροντα!
Καταγράφηκε

Go away or I will replace you with a very small shell script
Σελίδες: [1] 2 3 4 5   Πάνω
Εκτύπωση