Νέα:
Πέμπτη 28 Μαρτίου 2024

Shoutbox!

Toula Aretaki

19-02-2024 13:17
Καλημέρα,γνωρίζει κανείς εάν το πτυχίο διοίκησης επιχειρήσεων μπορούμε να πάρουμε βεβαίωση χρήσης H/Y;

Debbie422657

11-01-2024 00:11
Καλησπέρα σας, ψάχνω σημειώσεις για μαθήματα του οικονομικού. Υπάρχει κάποιος που μπορεί να με βοηθήσει;

Alexis92

31-10-2023 21:12
γερασαμε

Timos Chartios

17-08-2023 03:00
Ψάχνω ρε παιδιά την Ιωάννα μετά από χρόνια από Διοίκηση ήταν στη ΠΑΣΠ το2010. Χαθήκαμε πέρασε δεκαετία και...

elisavet

03-04-2023 14:47
Καλησπερα μετα απο καιρο μπηκα και εγω να ζητησω υλη, σημειωσεις. μακρο αγγλικα διοικ.ολ. ποιοτητας,μαρκετινγ οτι εχετε

mar99

08-03-2023 05:33
εχω τελειωσει τει σερρων 1999 διοικηση οικονομια τμημα λογιστικης απο που θα παρω μια βεβαιωση σπουδων που χρειαζομαι

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ@

28-02-2023 10:03
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ!
ΕΧΩ ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΓΓΡΑΦΗ ΕΞΑΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΩΡΑ. ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ?ΕΥΧΑΡΙ

sony400

07-02-2023 21:03
Άλλη μια εξεταστική έφτασε στο τέλος της σχεδόν. Εύχομαι σε όλους/ες να έφτσαν λίγο περισσότερο στον στόχο τους.

ALS

23-10-2022 17:28
Καλησπέρα!!Πέρασαν 12 χρόνια που ήμουν πρώτο έτος !! 😅

marios9

17-10-2022 11:16
Καλημέρα σε όλους.

armiertz

24-09-2022 15:44
Είμαι στην Λογιστική. Έχω να έρθω πολλά χρόνια και έχουν αλλάξει πολλά. Για αυτό θέλω σημειώσεις μπας και πάρω το πτυχίο

tonidemis

24-09-2022 00:18
Armiertz Σου έστειλα μήνυμα

armiertz

03-08-2022 12:50
Μπορεί να μου πει κανείς που μπορώ να βρω σημειώσεις των μαθημάτων γιατί η παρουσία μου στα μαθήματα είναι λίγο αδύνατη

armiertz

03-08-2022 12:49
Καλησπέρα. Είμαι καινούρια στο forum αλλά παλιά φοιτήτρια του τει που επιτέλους πήρα την απόφαση να ολοκληρώσω το πτυχίο
 

Sérmac

28-07-2022 19:25

Εμφάνιση 50 τελευταίων
Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε. Χάσατε το email ενεργοποίησης;
28 Μαρτίου 2024, 23:29

Σύνδεση με όνομα, κωδικό και διάρκεια σύνδεσης

Μέλη
  • Σύνολο μελών: 5293
  • Τελευταία: marina23

Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 83540
  • Σύνολο θεμάτων: 10650
  • Σε σύνδεση σήμερα: 49
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1245
  • (16 Απριλίου 2022, 00:20)

Συνδεδεμένοι
Μέλη: 0
Επισκέπτες: 35
Σύνολο: 35

Για να γραφτείτε σε κάποια ομάδα μελών, πατήστε εδώ.

Μέσα Μεταφοράς

Αστικό ΚΤΕΛ Σερρών
ΚΤΕΛ Ν. Σερρών
Δρομολόγια ΤΡΑΙΝΟΣΕ

Πρόσφατα

Υπηρεσίες ΕΔΕΤ

Εύδοξος
Okeanos
Άτλας
Ακαδημαϊκή Ταυτότητα
Σελίδες: [1]   Κάτω
Εκτύπωση
ΠΑΡΑΝΟΜΟ
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα. Αναγνώστηκε 5318 φορές.
Mastarg
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
*
Μηνύματα: 34
Θετικοί ψήφοι: 0

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Άντρας
14 Νοεμβρίου 2011, 00:57
-12

Αυτο το πραγμα που γίνεται μ τον πολιτη ειναι παρανομο!! δν γίνεται να βάζει υποχρεωτική εργασία όταν το ίδιο το μάθημα δν είναι υποχρεωτικό!! και μεσα σ όλα έχει κ την απαίτση κιόλας να πάμε στην αίθουσα για να πάρουμε θέμα γιατί απο mail  δν γίνεται!! έχουμε ξεφύγει τελείως, να χρωστάμε 3-4 μαθήματα και να κοβόμαστε παιδαγωγικά επειδη το πήρε κάποιος που δν είναι αρμοδιος και θέλει να κάνει το πιο "άκυρο" μάθημα τη σχολής το πιο αυστηρο κ οργανομένο κ καλα!!! ελεος δηλαδη εδω δν γίνονται τα εργαστηρια πλεον σωστα και μασ μαρανε οι τιπικουρεσ στα παιδαγωγικα!!! ΕΛΕΟΟΟΣ!!!!!@!!!
Καταγράφηκε

Η κυριότερη αιτία των προβλημάτων είναι οι λύσεις.
anonym.me
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
***
Μηνύματα: 258
Θετικοί ψήφοι: +203

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Remember remember the 5th of November

Απάντηση #1 - 14 Νοεμβρίου 2011, 09:03
0

Τι σημαίνει δεν είναι υποχρεωτικό;
Καταγράφηκε

The only verdict is vengeance
casper
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
*
Μηνύματα: 897
Θετικοί ψήφοι: 0

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Οι κλέφτες βολεμένοι, η Ελλάδα διαλυμένη...

Απάντηση #2 - 14 Νοεμβρίου 2011, 11:55
0

Το μάθημα είναι υποχρεωτικό δεν το πήρες επιλεγόμενο!

Ο πολίτης στο τέλος μας έβαλε εύκολα θέματα , 2 ερωτήσεις κρίσεως ανάπτυξης και μερικά πολλαπλής επιλογής. Καλό θα είναι και για σένα να κάνεις την εργασία, άσχετα αν την βάζει υποχρεωτικά.

Μπορείς να δεις τι μαθήματα κάνει και να πας να τον βρείς για να μιλήσετε , αν έχεις παράπονα! :)
Καταγράφηκε

Πίσω από την ανωνυμία κρύβονται φοβερές αλήθειες αλλά και φοβερά ψέματα!
xriseyri
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
**
Μηνύματα: 126
Θετικοί ψήφοι: +31

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Απάντηση #3 - 14 Νοεμβρίου 2011, 12:06
+1

Τι λες ρε μεγάλε; Δεν σε ρωτήσανε να τους πεις το σωστό τρόπο να διδάξουν το μάθημα. Ένα project 2000 λέξεων ζήτησε ο άνθρωπος. Δηλαδή ΕΛΕΟΣ. Να σου λένε κάνε ένα "project" και στην ουσία περνάς το μάθημα και να κράζεις από πάνω. Όσο για αυτό που λες ότι δεν μπορείς να έρθεις Σέρρες στο μάθημα να δηλώσεις project, παρά να κράζεις στείλε στον καθηγητή ένα mail και εξήγα του την κατάσταση. Σίγουρα θα σε καταλάβει και θα βρείτε μια λύση. Δεν είναι και δράκουλας ο Πολίτης.
Καταγράφηκε
maria14
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
*
Μηνύματα: 254
Θετικοί ψήφοι: +11

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Γυναίκα
Απάντηση #4 - 14 Νοεμβρίου 2011, 12:29
0

"ΠΑΡΑΝΟΜΟ" ? Στο κατω κατω αυτη ειναι υποχρεωση μας τωρα αν σε πειραξε που θα κανεις μια εργασια της πλακας κατα τη γνωμη μου ειναι δικο σου θεμα!Τι θα παθεις να πας μια φορα στο μαθημα ή να επικοινωνισεις με τον Πολίτη να του εξηγησεις οτι δεν μπορεις  να πας?Δεν φτανει που σου δινει τη δυνατοτητα να περασεις το μαθημα και με βαθμο......

Κι ας μην ξεχναμε οτι εμεις οι ιδιοι οι φοιτητες κανουμε πολλα "παρανομα" στο ΤΕΙ....
Ας μην λεμε κουβεντες που δεν ισχυουν και μας κατεβηκαν στο μυαλο........
Καταγράφηκε
Mastarg
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
*
Μηνύματα: 34
Θετικοί ψήφοι: 0

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Άντρας
Απάντηση #5 - 14 Νοεμβρίου 2011, 14:34
-10

Επειδή βγήκατε όλοι οι σωστοί να πείτε την σαχλαμάρα σας ακούστε κ μην μιλάτε χωρίς να σκέφτεστε ζώα!!!
Οταν λέω το μάθημα δν ειναι υποχρεωτικό εννοώ οτι δεν εισαι υποχρεωμένος να παρακολουθήσεις τις διαλέξεις!!!!!Μ αυτο το σκεπτικό δεν μπορεί να σε υποχρεώσει ο καθηγητής να κάνεις εργασία. ΔΛΔ το σωστο όπως γίνεται σε όλεσ τις θεωρίες που έχουν πρότζεκτ είναι να πει...ποιοσ θέλει να κανει πρότζεκτ?? παρτε να κανετε οσοι θελετε αλλα αν δν το κανετε θα πατε με αριστα το 6 στο τελος. δν μπορεισ να πεισ σε καποιον που δν παρακολουθει το μαθημα οτι θα πασ με το 6 επειδη μου την βάρεσε εμενα!!!
αυτη ειναι η σωστη διεξαγωγη του μαθηματος αγαπητοι συναδελφοι!!!
οσο για το mail xriseyri αν δν ξέρεισ μην μιλας!! και μαιλ στις αρχεσ εστειλα αν θα το εχει ο ιδιοσ και αν βάλει παλι προτζεκτ ολα τα εκανα.η απαντηση ηταν κλασικη απαντηση πολιτη, συγνωμη φιλε μου αλλα αφου δν παρακολουθεις δεν μπορω να κανω κατι!!!αν θελεις προτζεκτ ελα στο μαθημα!!! επειδη καποιος δουλευει δηλαδη ή δεν ειναι σερρεσ ΄και βαριεται σ λεω εγω να παει στο μαθημα του λες θα παρεις 6 στο τελοσ αν γραψεισ δεκα??? ειμαστε σοβαροι??? τετοια ζώα ειμαστε γι αυτο μας κανουν οτι θέλουν κ οχι μονο στο τει!!! οταν φωναζαμε οτι δεν στεκει να σημειωνει ο καθηγητης ποιοσ παει στη θεωρια ωστε να του βαλει παραπανω βαθμο να φανταστω εσεισ εισασταν στο μαθημα και το βλεπατε σωστο κ αυτο!!! Ζ Ω Α!!!
Καταγράφηκε

Η κυριότερη αιτία των προβλημάτων είναι οι λύσεις.
66
*
Μηνύματα: 3
Θετικοί ψήφοι: +4

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Απάντηση #6 - 14 Νοεμβρίου 2011, 14:56
+2

 Εδώ είναι κοινότητα φοιτητών . Το υφάκι όχι εδώ . Στο σπίτι σου .
Καταγράφηκε
Mastarg
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
*
Μηνύματα: 34
Θετικοί ψήφοι: 0

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Άντρας
Απάντηση #7 - 14 Νοεμβρίου 2011, 15:05
-6

ρε δν πατε να ..... εσεισ κ οι κοινοτητα σας ζωα!!!! τσιρακια του ενοσ κ του αλλου ειστε!
Τελευταία τροποποίηση: 14 Νοεμβρίου 2011, 15:06 από Mastarg Καταγράφηκε

Η κυριότερη αιτία των προβλημάτων είναι οι λύσεις.
Sérmac
Διαχειριστής
*****
Μηνύματα: 3887
Θετικοί ψήφοι: +908

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Άντρας
Απάντηση #8 - 14 Νοεμβρίου 2011, 15:12
+1

Adios amigo.

Και υποχρεωτικό είναι το μάθημα και με άριστα το 6 προβλέπει ο κανονισμός.
http://teiserron.gr/index.php/topic,5237.html
Τελευταία τροποποίηση: 14 Νοεμβρίου 2011, 15:15 από Sermac Καταγράφηκε
Σελίδες: [1]   Πάνω
Εκτύπωση