Νέα:
Πέμπτη 25 Απριλίου 2024

Shoutbox!

Toula Aretaki

19-02-2024 13:17
Καλημέρα,γνωρίζει κανείς εάν το πτυχίο διοίκησης επιχειρήσεων μπορούμε να πάρουμε βεβαίωση χρήσης H/Y;

Debbie422657

11-01-2024 00:11
Καλησπέρα σας, ψάχνω σημειώσεις για μαθήματα του οικονομικού. Υπάρχει κάποιος που μπορεί να με βοηθήσει;

Alexis92

31-10-2023 21:12
γερασαμε

Timos Chartios

17-08-2023 03:00
Ψάχνω ρε παιδιά την Ιωάννα μετά από χρόνια από Διοίκηση ήταν στη ΠΑΣΠ το2010. Χαθήκαμε πέρασε δεκαετία και...

elisavet

03-04-2023 14:47
Καλησπερα μετα απο καιρο μπηκα και εγω να ζητησω υλη, σημειωσεις. μακρο αγγλικα διοικ.ολ. ποιοτητας,μαρκετινγ οτι εχετε

mar99

08-03-2023 05:33
εχω τελειωσει τει σερρων 1999 διοικηση οικονομια τμημα λογιστικης απο που θα παρω μια βεβαιωση σπουδων που χρειαζομαι

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ@

28-02-2023 10:03
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ!
ΕΧΩ ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΓΓΡΑΦΗ ΕΞΑΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΩΡΑ. ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ?ΕΥΧΑΡΙ

sony400

07-02-2023 21:03
Άλλη μια εξεταστική έφτασε στο τέλος της σχεδόν. Εύχομαι σε όλους/ες να έφτσαν λίγο περισσότερο στον στόχο τους.

ALS

23-10-2022 17:28
Καλησπέρα!!Πέρασαν 12 χρόνια που ήμουν πρώτο έτος !! 😅

marios9

17-10-2022 11:16
Καλημέρα σε όλους.

armiertz

24-09-2022 15:44
Είμαι στην Λογιστική. Έχω να έρθω πολλά χρόνια και έχουν αλλάξει πολλά. Για αυτό θέλω σημειώσεις μπας και πάρω το πτυχίο

tonidemis

24-09-2022 00:18
Armiertz Σου έστειλα μήνυμα

armiertz

03-08-2022 12:50
Μπορεί να μου πει κανείς που μπορώ να βρω σημειώσεις των μαθημάτων γιατί η παρουσία μου στα μαθήματα είναι λίγο αδύνατη

armiertz

03-08-2022 12:49
Καλησπέρα. Είμαι καινούρια στο forum αλλά παλιά φοιτήτρια του τει που επιτέλους πήρα την απόφαση να ολοκληρώσω το πτυχίο
 

Sérmac

28-07-2022 19:25

Εμφάνιση 50 τελευταίων
Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε. Χάσατε το email ενεργοποίησης;
25 Απριλίου 2024, 16:18

Σύνδεση με όνομα, κωδικό και διάρκεια σύνδεσης

Μέλη
  • Σύνολο μελών: 5294
  • Τελευταία: AreusTes

Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 83541
  • Σύνολο θεμάτων: 10650
  • Σε σύνδεση σήμερα: 56
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1245
  • (16 Απριλίου 2022, 00:20)

Συνδεδεμένοι
Μέλη: 0
Επισκέπτες: 49
Σύνολο: 49

Για να γραφτείτε σε κάποια ομάδα μελών, πατήστε εδώ.

Μέσα Μεταφοράς

Αστικό ΚΤΕΛ Σερρών
ΚΤΕΛ Ν. Σερρών
Δρομολόγια ΤΡΑΙΝΟΣΕ

Πρόσφατα

Υπηρεσίες ΕΔΕΤ

Εύδοξος
Okeanos
Άτλας
Ακαδημαϊκή Ταυτότητα
Σελίδες: 1 2 [3]   Κάτω
Εκτύπωση
Αργία ή όχι;;
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα. Αναγνώστηκε 15442 φορές.
sainhs
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
*
Μηνύματα: 144
Θετικοί ψήφοι: 0

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Άντρας
Απάντηση #20 - 08 Νοεμβρίου 2011, 00:26
-5

@giosif: δεν χρειαζετε να πω οτι συμφωνουμε και οτι ειμαστε τα μαυρα προβατα, ειναι προφανες.

Παράθεση
παραπληροφορείς τον κόσμο με 10καδες site. Εκτός από το google, μπορείς να ρωτήσεις και κάποιο Σερραίο, κακό δεν κάνει
Ενω τοσα site που γραφουνε για τον Αγιο Νικητα ως πολιουχο δεν ρωτησανε κανεναν, απ'το μυαλο τους το βγαλανε...
Παράθεση
γιατί λογικά θα έπρεπε να είναι κλειστό το ΤΕΙ όπως και τα σχολεία και όλοι η αγορά
Το λογικο αυτο ειναι για σενα, οχι για ολους.  Τα μαγαζια αντε το καταλαβαινω να κλεισουν γιατι ειναι τοπικη θρησκευτικη γιορτη. Οι δημοσιες υπηρεσιες γιατι? Τα σχολεια και τα πανεπιστημια γιατι??? Δεχομαι τις 14 επίσημες αργιες (ειτε εθνικες ειτε θρησκευτικες ειτε αλλες) ως σεβασμο στις παραδοσεις και στη χωρα. Ε δεν θα ειμαστε και κλειστα για το παραμικρο ρε φιλε, υπαρχει και ενα οριο.
Παράθεση
μια πολη εχει 2 γιορτες, η μια ειναι αυριο και η αλλη στις 29 ιουνιου...το τει αποφασισε να γιορταζει τον ιουνιο γιατι τους βολευει το μπανιο (σσ δικαιουται μονο μια απο τις δυο)
Οχι ρε, διαλεξαν την εθνικη εορτη και οχι την θρησκευτικη γιατι φοβοντουσαν αντιποινα απο τους αλλοθρησκους. Σοβαρευτειτε.

@anaslach, Jerry, p_314159:
1ον) Εγω ο εξυπνακιας ναι το εψαξα στο web, ναι ισως κανω λαθος και το δεχομαι.
2ον) Εγω παραπληροφορω και όχι εσεις ("Ως τωρα ποτέ δεν γινόταν μαθήματα τέτοια ημέρα!"), και μεσα απο ολο αυτο σπειρατε τον πανικο χωρις λογο.
Ποσα ατομα ψαρωσανε και ρωτουσαν επανειλημμενα τι ισχυει (την απαντηση εδωσε ο Sermac).
3ον) Οποιος δεν ειναι λουφαδορος θα θυμοταν οτι παντα καναμε μαθημα στο ΤΕΙ τετοια μερα. Οποιος ηταν, πηγαινε για paintball και 5Χ5 και εκδρομες. Οποιος θελει ας φερει αναλυτικη βαθμολογια και ο χαμενος κερναει πιτσες.
4ον) Δεν αφορισα κανεναν, την αποψη μου ειπα και οτι βρηκα σε πηγες, δεν βλεπω Λιακοπουλο σε αντιθεση με καποιους και εχω ονομα και γιορτη γιατι το γουσταρω και οχι γιατι απαραιτητα "πιστευω".

Απο μένα the end. Καλή συνέχεια και καλό μάθημα αύριο...

Καταγράφηκε

Live for ever or Die trying...
Sérmac
Διαχειριστής
*****
Μηνύματα: 3887
Θετικοί ψήφοι: +908

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Άντρας
Απάντηση #21 - 08 Νοεμβρίου 2011, 01:33
0

Επειδή το γράφετε και το ξαναγράφετε. Στα 12 σχολικά έτη που έζησα εδώ, ποτέ δεν έκλειναν τα σχολεία στις 8 Νοεμβρίου. Μας ανάγκαζαν να πηγαίνουμε εκκλησία τις πρώτες 1-2 ώρες και την υπόλοιπη μέρα γινόταν μάθημα.
Τελευταία τροποποίηση: 08 Νοεμβρίου 2011, 12:54 από Sermac Καταγράφηκε
anaslach
Μηχανολόγων Μηχανικών ΤΕ
*
Μηνύματα: 139
Θετικοί ψήφοι: +41

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Γυναίκα
Απάντηση #22 - 08 Νοεμβρίου 2011, 02:34
0

sainhs:Tα 10 site που λες και ακόμη δεν μας τα έδειξες , εξήγησα για ποιο λόγο τιμούν τον Αγ.Νικήτα το Σερραίο.[εν τω μεταξύ η γιορτή που ανέφερες εσύ στις 21 Ιουνίου είναι του Αγ. Νικήτα του Νισυρίου, άτοπο εντελώς].
Όσο για τις δημόσιες υπηρεσίες και τα σχολεία που λες δεν διαφέρουν σε τίποτα με τα καταστήματα ως προς το δικαίωμα τους να τιμήσουν και αυτοί τους πολιούχους τους. Δεν καταλαβαίνω τον διαχωρισμό σου αυτό με τέτοια αντίδραση. ''Όχι ρε φίλε'', δεν είναι παραμικρό αλλά πολύ μεγάλο. Χάρη στην Αγάπη Του Θεού και τις προσευχές κάποιων ανθρώπων κρατιέται ακόμη η Ελλάδα.
Ωστόσο,πιστεύω ότι μπορεί να διάλεξαν την εθνική γιορτή για το λόγο που λες. Πολλές φορές ντρέπονται οι σύγχρονοι Έλληνες να δείξουν ότι πιστεύουν.
Τέλος, σου εύχομαι να γνωρίσεις γιατί έχεις όνομα, γιορτή και ύπαρξη σε αυτό τον κόσμο.Είναι κρίμα να το μάθεις αργά..Για κάποιο σκοπό υπάρχουμε,τίποτα δεν μας δόθηκε τυχαία.Δεν γιορτάζει κανείς για τη μαγκιά του, όλα έχουν ένα αντίκρυσμα. Ελπίζω να το αναζητήσεις στη ζωή σου για να βρεις την πραγματική ευτυχία που δεν έχει τέλος ποτέ !!
Καταγράφηκε

Οι άνθρωποι που θέλουν να είναι ευτυχισμένοι βρίσκουν τον τρόπο!!! Oι υπόλοιποι βρίσκουν απλά μια δικαιολογία..
mica1987
*
Μηνύματα: 19
Θετικοί ψήφοι: +7

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Απάντηση #23 - 08 Νοεμβρίου 2011, 12:13
-2

Επειδή το γράφετε και το ξαναγράφετε. Στα 12 σχολικά έτη που έζησα εδώ, ποτέ δεν έκλειναν τα σχολεία στις 8 Νοεμβρίου. Μας ανάγκαζαν να πηγαίνουμε εκκλησία τις πρώτες 1-2 ώρες και την υπόλοιπη μέρα γινόταν μάθημα.
Καλημέρα , συγγνώμη αλλά δεν κατάλαβα ποιος σας ανάγκαζε τις πρώτες 1-2 ώρες να πηγαίνετε εκκλησία ? Είχανε και μαστίγιο ?
Καταγράφηκε
Sérmac
Διαχειριστής
*****
Μηνύματα: 3887
Θετικοί ψήφοι: +908

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Άντρας
Απάντηση #24 - 08 Νοεμβρίου 2011, 12:23
0

Το "Είσαι ελεύθερος να έρθεις αλλά αν δεν έρθεις παίρνεις απουσία" δεν αφήνει και πολλές επιλογές...
Καταγράφηκε
jerry
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
***
Μηνύματα: 452
Θετικοί ψήφοι: +71

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Απάντηση #25 - 08 Νοεμβρίου 2011, 12:43
+3

Επειδή το γράφετε και το ξαναγράφετε. Στα 12 σχολικά έτη που έζησα εδώ, ποτέ δεν έκλειναν τα σχολεία στις 8 Νοεμβρίου. Μας ανάγκαζαν να πηγαίνουμε εκκλησία τις πρώτες 1-2 ώρες και την υπόλοιπη μέρα γινόταν μάθημα.

Sermac μάλλον μπερδεύεις τους 3 Ιεράρχες με τους Ταξιάρχες. Στη Σέρρες πάντα στους Ταξιάρχες που είναι η Μητρόπολη τα σχολεία είναι κλειστά. Στους 3 Ιεράρχες που είναι προστάτες των γραμμάτων και των μαθητών όλα τα σχολεία της Ελλάδος πηγαίνουν τις 2 πρώτες ώρες στην εκκλησία και μετά συνεχιζόταν το μάθημα. 

Χρόνια πολλά κιόλας γιατί γιορτάζει η πόλη μας!
Καταγράφηκε

Οι καλοί φίλοι είναι σαν τ'αστέρια, δεν τους βλέπεις πάντα αλλά ξέρεις ότι υπάρχουν!
primitiveart
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
***
Μηνύματα: 355
Θετικοί ψήφοι: +264

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Άντρας WWW
Απάντηση #26 - 08 Νοεμβρίου 2011, 13:36
+2

....''Όχι ρε φίλε'', δεν είναι παραμικρό αλλά πολύ μεγάλο. Χάρη στην Αγάπη Του Θεού και τις προσευχές κάποιων ανθρώπων κρατιέται ακόμη η Ελλάδα....

Τώρα ειλικρινά, δηλαδή ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ...ΠΛΑΚΑ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙΣ;

...Τέλος, σου εύχομαι να γνωρίσεις γιατί έχεις όνομα, γιορτή και ύπαρξη σε αυτό τον κόσμο.Είναι κρίμα να το μάθεις αργά..Για κάποιο σκοπό υπάρχουμε,τίποτα δεν μας δόθηκε τυχαία.Δεν γιορτάζει κανείς για τη μαγκιά του, όλα έχουν ένα αντίκρυσμα.

Πάντως εγώ ξέρω πως οι άνθρωποι και όνομα είχανε και ύπαρξη σε αυτόν τον κόσμο πριν εμφανιστεί ο Χριστιανισμός...(για την ακρίβεια περισσότερα χρόνια υπάρχει ιστορία πριν τον Χριστιανισμό παρά μετά τον Χριστιανισμό)...

Εντάξει δεν λέω κι εγώ χριστιανός είμαι, αλλά ρε παιδιά άλλο πράγμα να είσαι χριστιανός και άλλο πράγμα να κάθεσαι και να αναλώνεσαι σε απόψεις που υπήρχαν πριν 10άδες και 100άδες χρόνια όταν ο απλός λαός ήταν αμόρφωτος και οι όποιοι μορφωμένοι στις κατάλληλες θέσεις προσπαθούσαν να έχουν τον πλήρη έλεγχο δίνοντας σε όλα θεϊκό σκοπό και νόημα...
Καταγράφηκε
jorge
*
Μηνύματα: 63
Θετικοί ψήφοι: +17

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Απάντηση #27 - 08 Νοεμβρίου 2011, 13:42
-1

του αγιου jorge ποτε ειναι ξερετε ; μαθημα εχουμε τοτε ; νομιζω ειναι αργια.. μπεε ρε με τις θρησκειες ελεος δλδ φτασαμε 2011-12 ..
Καταγράφηκε
p_314159
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
*
Μηνύματα: 218
Θετικοί ψήφοι: +49

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Απάντηση #28 - 08 Νοεμβρίου 2011, 17:26
0

ενα κακο που θα φερει η κριση ειναι οι ΠΟΛΛΟΙ ΣΩΤΗΡΕΣ
..ολοι θελουν να σωσουν πλεον την ελλαδα και ξαφνικα χωριστηκαν απο ολους εμας τους λουφαδορους
αντε να μην γραψω τιποτα παραπανω και κλειδωσει το θεμα

Καταγράφηκε
rougebeef
*
Μηνύματα: 23
Θετικοί ψήφοι: +22

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Απάντηση #29 - 08 Νοεμβρίου 2011, 18:22
+1

Χάρη στην Αγάπη Του Θεού και τις προσευχές κάποιων ανθρώπων κρατιέται ακόμη η Ελλάδα.

σωστα, ειναι ο ιδιος θεος που εσωσε τους τουρκους απο τους ελληνες στη μικρασιατικη καταστροφη και ο ιδιος θεος που βοηθησε να παταξουμε το ναζισμο.
πιστεψτε χριστιανοι και μη, ολα είναι προκαθορισμενα στη βουληση του ενος και μοναδικου θεου, εμεις ειμαστε αβουλα πιονα που οτι και να κανουμε δεν έχει νοημα.

ΠΡΟΣΕΥΧΗΘΕΙΤΕ γιατι χαθηκαμε
ΓΚΑΝΤ ΜΠΛΕΣ ΑΜΕΡΙΚΑ, επειδη το λεει ο ομπαμα, οχι τιποτε αλλο, για να το θυμισει στο θεο, καταλαβατε;
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 2 [3]   Πάνω
Εκτύπωση