Νέα:
Πέμπτη 2 Μαΐου 2024

Shoutbox!

Toula Aretaki

19-02-2024 13:17
Καλημέρα,γνωρίζει κανείς εάν το πτυχίο διοίκησης επιχειρήσεων μπορούμε να πάρουμε βεβαίωση χρήσης H/Y;

Debbie422657

11-01-2024 00:11
Καλησπέρα σας, ψάχνω σημειώσεις για μαθήματα του οικονομικού. Υπάρχει κάποιος που μπορεί να με βοηθήσει;

Alexis92

31-10-2023 21:12
γερασαμε

Timos Chartios

17-08-2023 03:00
Ψάχνω ρε παιδιά την Ιωάννα μετά από χρόνια από Διοίκηση ήταν στη ΠΑΣΠ το2010. Χαθήκαμε πέρασε δεκαετία και...

elisavet

03-04-2023 14:47
Καλησπερα μετα απο καιρο μπηκα και εγω να ζητησω υλη, σημειωσεις. μακρο αγγλικα διοικ.ολ. ποιοτητας,μαρκετινγ οτι εχετε

mar99

08-03-2023 05:33
εχω τελειωσει τει σερρων 1999 διοικηση οικονομια τμημα λογιστικης απο που θα παρω μια βεβαιωση σπουδων που χρειαζομαι

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ@

28-02-2023 10:03
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ!
ΕΧΩ ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΓΓΡΑΦΗ ΕΞΑΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΩΡΑ. ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ?ΕΥΧΑΡΙ

sony400

07-02-2023 21:03
Άλλη μια εξεταστική έφτασε στο τέλος της σχεδόν. Εύχομαι σε όλους/ες να έφτσαν λίγο περισσότερο στον στόχο τους.

ALS

23-10-2022 17:28
Καλησπέρα!!Πέρασαν 12 χρόνια που ήμουν πρώτο έτος !! 😅

marios9

17-10-2022 11:16
Καλημέρα σε όλους.

armiertz

24-09-2022 15:44
Είμαι στην Λογιστική. Έχω να έρθω πολλά χρόνια και έχουν αλλάξει πολλά. Για αυτό θέλω σημειώσεις μπας και πάρω το πτυχίο

tonidemis

24-09-2022 00:18
Armiertz Σου έστειλα μήνυμα

armiertz

03-08-2022 12:50
Μπορεί να μου πει κανείς που μπορώ να βρω σημειώσεις των μαθημάτων γιατί η παρουσία μου στα μαθήματα είναι λίγο αδύνατη

armiertz

03-08-2022 12:49
Καλησπέρα. Είμαι καινούρια στο forum αλλά παλιά φοιτήτρια του τει που επιτέλους πήρα την απόφαση να ολοκληρώσω το πτυχίο
 

Sérmac

28-07-2022 19:25

Εμφάνιση 50 τελευταίων
Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε. Χάσατε το email ενεργοποίησης;
02 Μαΐου 2024, 01:02

Σύνδεση με όνομα, κωδικό και διάρκεια σύνδεσης

Μέλη
  • Σύνολο μελών: 5294
  • Τελευταία: AreusTes

Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 83541
  • Σύνολο θεμάτων: 10650
  • Σε σύνδεση σήμερα: 97
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1245
  • (16 Απριλίου 2022, 00:20)

Συνδεδεμένοι
Μέλη: 0
Επισκέπτες: 91
Σύνολο: 91

Για να γραφτείτε σε κάποια ομάδα μελών, πατήστε εδώ.

Μέσα Μεταφοράς

Αστικό ΚΤΕΛ Σερρών
ΚΤΕΛ Ν. Σερρών
Δρομολόγια ΤΡΑΙΝΟΣΕ

Πρόσφατα

Υπηρεσίες ΕΔΕΤ

Εύδοξος
Okeanos
Άτλας
Ακαδημαϊκή Ταυτότητα
Σελίδες: 1 [2] 3   Κάτω
Εκτύπωση
Αργία ή όχι;;
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα. Αναγνώστηκε 15465 φορές.
stormnick
Μηχανολόγων Μηχανικών ΤΕ
*
Μηνύματα: 41
Θετικοί ψήφοι: +2

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Απάντηση #10 - 07 Νοεμβρίου 2011, 02:56
-3

Δεν ειναι ακριβως πολιουχοι αλλα ασ πουμε οτι γιορταζονται καπως...οπως και να χει το τει ειναι καθε χρονο ανοιχτο...ποτε δεν εκλεισε...
Καταγράφηκε
jerry
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
***
Μηνύματα: 452
Θετικοί ψήφοι: +71

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Απάντηση #11 - 07 Νοεμβρίου 2011, 20:45
+1

Επειδή είμαι από Σέρρες και ξέρω θα σας πω ότι οι πολιούχοι των Σερρών είναι οι Ταξιάρχες. Αύριο σχολεία και αγορά είναι κλειστά. Αν πάρετε το ημερολόγιο της Μητροπόλεως θα το δείτε ότι γράφετε εκεί μέσα. Όποιος δεν ξέρει καλύτερα να μην μιλάει.

Υ.γ. Το είπε και ο Πολίτης στο απογευματινό μάθημα ότι είναι οι πολιούχοι.
Καταγράφηκε

Οι καλοί φίλοι είναι σαν τ'αστέρια, δεν τους βλέπεις πάντα αλλά ξέρεις ότι υπάρχουν!
anaslach
Μηχανολόγων Μηχανικών ΤΕ
*
Μηνύματα: 139
Θετικοί ψήφοι: +41

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Γυναίκα
Απάντηση #12 - 07 Νοεμβρίου 2011, 20:45
-1

Επισήμανε μου σε παρακαλώ αυτά τα 10 site sainhs, θέλω πολύ να τα μάθω κι εγώ. Δεν είναι απίθανο να κάνουν λάθος.
Συνήθως,ο μητροπολιτικός ναός κάθε πόλεως φέρει το όνομα του πολιούχου της και την ημέρα που τιμάται είναι αργία για την πόλη ολόκληρη. Ο άγιος Νικήτας που αναφέρεις ως πολιούχο, γιορτάζει στις Σέρρες την Κυριακή του Θωμά και όχι στις 21 Ιουνίου. Μαρτύρησε στις Σέρρες και υπάρχει και ναός αφιερωμένος σ' αυτόν. Την ημέρα που τιμάται όμως είναι όλα ανοιχτά. Άρα δεν είναι ο πολιούχος των Σερρών..
Και για του λόγου το αληθές, για όλους εμάς οι οποίοι αύριο θα έχουμε μάθημα θα τελεστεί αγρυπνία σήμερα στην Μητρόπολη στις 10μ.μ.
Stormnick δεν καταλαβαίνω τι σημαίνει δεν είναι ακριβώς πολιούχοι αλλά τους γιορτάζουμε κάπως..
Καταγράφηκε

Οι άνθρωποι που θέλουν να είναι ευτυχισμένοι βρίσκουν τον τρόπο!!! Oι υπόλοιποι βρίσκουν απλά μια δικαιολογία..
sainhs
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
*
Μηνύματα: 144
Θετικοί ψήφοι: 0

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Άντρας
Απάντηση #13 - 07 Νοεμβρίου 2011, 21:06
-6

@Anaslach: Αν εκτος απο το εορτολογιο ξερεις και το google, χρησιμοποιησε το γραφοντας "Πολιούχος Σερρων" και θα βρεις τα site αυτα.

Εντάξει λοιπον, μετανοω ο αμαρτωλος (αν εχετε δικιο) αφου επεσα θυμα της παραπληροφορησης των 10αδων site του διαδικτυου.
Τα μαγαζια ειναι κλειστα, τα σχολεία επισης (κακος για μενα), το ΤΕΙ ΔΕΝ ειναι κλειστο και καλα κανει....ηρεμηστε τωρα, πατε στην αγρυπνια σας και αφηστε μας να κανουμε μαθημα αυριο.

@Jerry: Αν εισαι και Σερραίος και φοιτητης τοτε γιατι πηρες την γραμματεια τηλεφωνο αν θα ειμαστε ανοιχτα? Πρωτο εξαμηνο εισαι και δεν ξερεις? Και το θυμηθηκες μετα απο τοσα post...καλημερα!

ΥΓ: @Sermac ή οποιονδηποτε αλλο υπευθυνο: Γραψε με μεγαλα κοκκινα γραμματα καπου στο φορουμ οτι αυριο ειμαστε ανοιχτα γιατι δεν παμε καλα.
Καταγράφηκε

Live for ever or Die trying...
anaslach
Μηχανολόγων Μηχανικών ΤΕ
*
Μηνύματα: 139
Θετικοί ψήφοι: +41

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Γυναίκα
Απάντηση #14 - 07 Νοεμβρίου 2011, 21:30
+2

Σιγά ρε μεγάλε sainh..μόνο εξυπνάδες ξέρεις να λες, παραπληροφορείς τον κόσμο με 10καδες site. Εκτός από το google, μπορείς να ρωτήσεις και κάποιο Σερραίο, κακό δεν κάνει. Η μονομερής πληροφόρηση δεν κάνει καλό. Και δεν είπε κανείς ότι δεν είναι αύριο ανοιχτό το Τει,μη τα μπερδεύεις. Η κουβέντα γίνεται για το αν είναι πολιούχοι οι Ταξιάρχες ή ο Αγ. Νικήτας.
Όσο για το αυριανό σου μάθημα.. κανείς δεν σε υποχρέωσε να πας στην αγρυπνία. Η ενημέρωση έγινε για όποιον ενδιαφέρεται και δεν γνωρίζει.
Καταγράφηκε

Οι άνθρωποι που θέλουν να είναι ευτυχισμένοι βρίσκουν τον τρόπο!!! Oι υπόλοιποι βρίσκουν απλά μια δικαιολογία..
jerry
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
***
Μηνύματα: 452
Θετικοί ψήφοι: +71

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Απάντηση #15 - 07 Νοεμβρίου 2011, 21:51
+3

Κοίτα sainhs πήρα τηλέφωνο για διασταυρώσω την πληροφορία γιατί λογικά θα έπρεπε να είναι κλειστό το ΤΕΙ όπως και τα σχολεία και όλοι η αγορά. Ο καθένας αυτή την ημέρα έχει δικαίωμα να κάνει ότι θέλει είτε να πάει στην αγρυπνία είτε να μείνει στο σπίτι του να κοιμηθεί. Όπως είπες κάνουμε μαθήματα με τα 1002 προβλήματα και θέλεις να γίνει μάθημα αύριο τότε πρέπει και στις 17 Νοέμβρη το ΤΕΙ να παραμείνει ανοιχτό και όχι να το κλείσουν επειδή το θέλουν κάποιοι.
Καταγράφηκε

Οι καλοί φίλοι είναι σαν τ'αστέρια, δεν τους βλέπεις πάντα αλλά ξέρεις ότι υπάρχουν!
nabz0r
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
*
Μηνύματα: 624
Θετικοί ψήφοι: +75

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

(•‿•)

Άντρας
Απάντηση #16 - 07 Νοεμβρίου 2011, 21:53
0

Ναι ρε παιδιά αλλά θα γίνει τελικά μάθημα αύριο;
Καταγράφηκε

You're older than you've ever been, and now you're even older
      ...and now you're even older...and now you're even older...
anaslach
Μηχανολόγων Μηχανικών ΤΕ
*
Μηνύματα: 139
Θετικοί ψήφοι: +41

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Γυναίκα
Απάντηση #17 - 07 Νοεμβρίου 2011, 21:54
0

nabzor θα γίνει κανονικά!
Καταγράφηκε

Οι άνθρωποι που θέλουν να είναι ευτυχισμένοι βρίσκουν τον τρόπο!!! Oι υπόλοιποι βρίσκουν απλά μια δικαιολογία..
giosif
*
Μηνύματα: 22
Θετικοί ψήφοι: 0

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Απάντηση #18 - 07 Νοεμβρίου 2011, 22:34
-3

συγνώμη που έκανα λάθος απο δώ και πέρα θα το ξέρω και ευχαριστώ πολύ για το κράξιμο  :-[ αλλα βλέπεις στο google αυτά βγάζει http://www.makthes.gr/news/opinions/17211/ έχω και αποδείξεις πάντος για το λόγο το αληθές σπουδάζω μηχανολογία και όχι θεολογία!!! :oops:

Αυτόματη ένωση μηνύματος: 07 Νοεμβρίου 2011, 22:37
μόλις διάβασα και το σχόλιο του σαίνυ χαίρομαι που υπάρχουν και αυτές οι απόψεις η ελλάδα έφτασε εδώ απο την λούφα!!! :$
Τελευταία τροποποίηση: 07 Νοεμβρίου 2011, 22:37 από giosif Καταγράφηκε
p_314159
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
*
Μηνύματα: 218
Θετικοί ψήφοι: +49

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Απάντηση #19 - 07 Νοεμβρίου 2011, 22:52
0

το σημερινο ειναι τρανη αποδειξη στο οτι στο διαδικτυο βρισκεις τρελη παραπληροφορηση

τοσα χρονια σχολειο που πηγαιναμε χαναμε αυτη την ημερα

οποιος δεν θελει να γιορταζει η πολη ας μην εχει και ονομαστικη εορτη, ας βαλει ενα barcode στο σβερκο του αν εχει προβλημα με τις ονομαστικες εορτες και ας λεγεται Νο11122324229812498124891891839189
λογος δεν μου πεφτει, αλλα ως εκει, δεν θα αφοριζει τους υπολοιπους

δεν ημουν σιγουρος οτι θα ειναι ανοικτο αυριο το τει και κανονισα εκδρομουλα, θα παω και ας παρω απουσια..τοσα χρονια δεν εκανα μαθημα αυτη την ημερα, και οχι επειδη ειμαι βαθια θρησκευομενος, παραδοση το λενε καποιοι  8)

και οχι δεν ειμαι λουφαδορος, αυτος που θα μου το πει ας εχει αναλυτικη και απουσιες για την παρτυ του να τα συγκρινουμε

και κατι αλλο..μια πολη εχει 2 γιορτες, η μια ειναι αυριο και η αλλη στις 29 ιουνιου...το τει αποφασισε να γιορταζει τον ιουνιο γιατι τους βολευει το μπανιο (σσ δικαιουται μονο μια απο τις δυο)..
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 [2] 3   Πάνω
Εκτύπωση