Νέα:
Παρασκευή 29 Μαρτίου 2024

Shoutbox!

Toula Aretaki

19-02-2024 13:17
Καλημέρα,γνωρίζει κανείς εάν το πτυχίο διοίκησης επιχειρήσεων μπορούμε να πάρουμε βεβαίωση χρήσης H/Y;

Debbie422657

11-01-2024 00:11
Καλησπέρα σας, ψάχνω σημειώσεις για μαθήματα του οικονομικού. Υπάρχει κάποιος που μπορεί να με βοηθήσει;

Alexis92

31-10-2023 21:12
γερασαμε

Timos Chartios

17-08-2023 03:00
Ψάχνω ρε παιδιά την Ιωάννα μετά από χρόνια από Διοίκηση ήταν στη ΠΑΣΠ το2010. Χαθήκαμε πέρασε δεκαετία και...

elisavet

03-04-2023 14:47
Καλησπερα μετα απο καιρο μπηκα και εγω να ζητησω υλη, σημειωσεις. μακρο αγγλικα διοικ.ολ. ποιοτητας,μαρκετινγ οτι εχετε

mar99

08-03-2023 05:33
εχω τελειωσει τει σερρων 1999 διοικηση οικονομια τμημα λογιστικης απο που θα παρω μια βεβαιωση σπουδων που χρειαζομαι

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ@

28-02-2023 10:03
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ!
ΕΧΩ ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΓΓΡΑΦΗ ΕΞΑΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΩΡΑ. ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ?ΕΥΧΑΡΙ

sony400

07-02-2023 21:03
Άλλη μια εξεταστική έφτασε στο τέλος της σχεδόν. Εύχομαι σε όλους/ες να έφτσαν λίγο περισσότερο στον στόχο τους.

ALS

23-10-2022 17:28
Καλησπέρα!!Πέρασαν 12 χρόνια που ήμουν πρώτο έτος !! 😅

marios9

17-10-2022 11:16
Καλημέρα σε όλους.

armiertz

24-09-2022 15:44
Είμαι στην Λογιστική. Έχω να έρθω πολλά χρόνια και έχουν αλλάξει πολλά. Για αυτό θέλω σημειώσεις μπας και πάρω το πτυχίο

tonidemis

24-09-2022 00:18
Armiertz Σου έστειλα μήνυμα

armiertz

03-08-2022 12:50
Μπορεί να μου πει κανείς που μπορώ να βρω σημειώσεις των μαθημάτων γιατί η παρουσία μου στα μαθήματα είναι λίγο αδύνατη

armiertz

03-08-2022 12:49
Καλησπέρα. Είμαι καινούρια στο forum αλλά παλιά φοιτήτρια του τει που επιτέλους πήρα την απόφαση να ολοκληρώσω το πτυχίο
 

Sérmac

28-07-2022 19:25

Εμφάνιση 50 τελευταίων
Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε. Χάσατε το email ενεργοποίησης;
29 Μαρτίου 2024, 11:28

Σύνδεση με όνομα, κωδικό και διάρκεια σύνδεσης

Μέλη
  • Σύνολο μελών: 5293
  • Τελευταία: marina23

Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 83540
  • Σύνολο θεμάτων: 10650
  • Σε σύνδεση σήμερα: 51
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1245
  • (16 Απριλίου 2022, 00:20)

Συνδεδεμένοι
Μέλη: 0
Επισκέπτες: 56
Σύνολο: 56

Για να γραφτείτε σε κάποια ομάδα μελών, πατήστε εδώ.

Μέσα Μεταφοράς

Αστικό ΚΤΕΛ Σερρών
ΚΤΕΛ Ν. Σερρών
Δρομολόγια ΤΡΑΙΝΟΣΕ

Πρόσφατα

Υπηρεσίες ΕΔΕΤ

Εύδοξος
Okeanos
Άτλας
Ακαδημαϊκή Ταυτότητα
Σελίδες: 1 [2] 3   Κάτω
Εκτύπωση
Απεργίες???
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα. Αναγνώστηκε 8189 φορές.
PANOS__20
Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής
*
Μηνύματα: 516
Θετικοί ψήφοι: 0

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Άντρας
Απάντηση #10 - 05 Φεβρουαρίου 2008, 10:42
-1

μπερδεψαμε τα μπουτια μας με το θεμα,οταν καποιος μηλησε για την θεσσαλονικη το μυαλο μου πηγε κατευθειαν σε αυτο που σας ειπα,οτι ξερω ατομα που δεν εχουν δωσει ακομη εξεταστικη και αναφερομουν στις καταληψεις,εμεις σαν τει εχουμε κανει μια-δυο φορες καταληψη και δεν με εχει επιρεασει καθολου προσωπικα,το θεμα το εθιξα γιατι λοιπαμε εκεινα τα παιδια που θελουνε πτυχιο και δεν μπορουνε να το παρουνε εξ αιτιας ορισμενων ατομων που δεν τους νοιαζει...κι επειδη βλεπω οτι πειρατε το θεμα σε προσωπικο επιπεδο σας ενημερωνω πως δεν κανατε καλα...οσο για το αμαξι φιλε μου καλα κανω και το εχω,γιατι εγω περασα σερρες και ειμαι απο σερρες,ενω εσυ χρεωνεις καθε μηνα τοθς γονεις σου με τρελα εξοδα,αρα μην μοθ λες εμενα για τα λεφτα των γονιων μου,εγω ουτε να φραγκο δεν γουσταρα ποτε να τους φαω για σπουδες κι ας εβγαζα και βαθμο για αει...εχεις να πεις κατι αλλο???
επεισεις στελιτσα ο φιλος μοθ τα εχωσε για αυτο που ειπα για το φανταριλικι πρωτος,εγω εστειλα το ποστακι μου κι εκεινος το κατεκρινε,αρα τωρα να δεχτει και την δικη μου λογοκρισια...
καλα να περνατε..και οποιος θελει ειμαι διαθεσιμος να μηλησουμε και απο κοντα για το θεμα
Καταγράφηκε

Ὅπου θαρριέται γιὰ καλό,καὶ δίχως διάκι ἀνοίγεται,τὸν βρίσκ᾿ ἡ μπόρα στὸν γιαλὸ καὶ ναυαγεῖ καὶ πνίγεται
theios23
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
***
Μηνύματα: 379
Θετικοί ψήφοι: 0

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Άντρας WWW
Απάντηση #11 - 05 Φεβρουαρίου 2008, 11:28
0

όχι φίλε μου με κάλυψες .
alles gut

(αρχίζω και αισθάνομαι τύψεις)
Τελευταία τροποποίηση: 05 Φεβρουαρίου 2008, 11:33 από ErnestoZ Καταγράφηκε

The quieter you become, the more you are able to hear

http://sapioi.blogspot.com/
Stellitsa
Διοίκησης Επιχειρήσεων
*
Μηνύματα: 590
Θετικοί ψήφοι: +1

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Γυναίκα
Απάντηση #12 - 05 Φεβρουαρίου 2008, 14:29
0

Λοιπον, για να παρουμε απ'την αρχη τα πραγματα

Παράθεση
λυπαμε εκεινα τα παιδια που θελουνε πτυχιο και δεν μπορουνε να το παρουνε
εξ αιτιας ορισμενων ατομων που δεν τους νοιαζει...

Στο ξαναλεω οι καταληψεις δεν γινονται για να μας βγαλουν απο το προγραμμα και ουτε γινονται απο ατομα που δεν νοιαζονται,γινονται για να εχουμε εμεις ενα καλυτερο αυριο και το πτυχιο μας να περναει και να μην μενει στασιμο..

Παράθεση
αν εσυ εισαι αρπακολας και περνας καλα με τα λεφτα του μπαμπα,ε τοτε καλα κανεις και καθεσαι και 8 και 10 χρονια,εγω ομως τι φταιω??
Δεν περασα κανενα θεμα σε προσωπικο επιπεδο απλα εκανα μια υποσημειωση σε αυτο που ειπες ο ιδιος..Δεν ξερω ουτε εσενα ουτε τον Ernesto αρα δεν ειμαι σε θεση να σας κρινω (εσας και τους γονεις σας) Και στην τελικη εσυ το αρχισες πρωτος,περιμενες να αιωρηθει ετσι χωρις καποια απαντηση;

Παράθεση
Στάλθηκε από: ErnestoZ
σε κρατάει κανείς στο τει και σου λέει πάρε πτυχίο αλλιώς δεν πας φαντάρος ??

Αυτο το θεωρεις χωσιμο;Γιατι εγω σαν μια απλη παρατηρηση το πηρα!


Εν ολλιγοις αυτα δεν εχω κατι αλλο να προσθεσω,πρεπει να διαβασω κιολλας
Καταγράφηκε
Semiaz
Πολιτικών Μηχανικών ΤΕ
*
Μηνύματα: 3
Θετικοί ψήφοι: 0

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Απάντηση #13 - 05 Φεβρουαρίου 2008, 20:21
0

Eimai sto tei 19 eksamina kai prwti fora perisy akousa na epikroteitai kinhtopoisi entos eksetastikis eite ayth legetai katalhpsh eite apergia. Ti paei na pei ginetai gia diko mas kalo? Politiko ekviasmo to vlepw egw pros thn ekastote kyvernhsh me 8umata tous spoudastes kai tous goneis tous pou plirwnoun gia ena epipleon eksamino enoikia. Oson afora to "kerdos" pistepste me oti kai na sas lene otan vgeite sthn agora ergasias tipota de 8a metraei ektos apo tis gnwseis pou 8a exete parei apo th sxoli kai to poso eksupnoi kai mages eiste sth douleia. Oson afora ta epaggelmatika dikaiwmata as vgei kapoios apo aytous pou tosa xronia mas paramy8iazoun me katalhpseis kai "agwnes" na mas pei poies oi ousiastikes allages pou exoune ginei ta teleytaia xronia. Gt 10 xronia twra "agwnes" akouw kai "agwnes" de vlepw. Ekmetalleysi vlepw twn spoudastwn gia na anadeixtoune kapoioi magkes mesa stis 2 "mi kommatikes" parata3eis pou kamia sxesi den exoune me ta 2 megala kommata ektos apo to oti ws parata3eis xrhmatodotountai apo ayta.

Epeidi teinw na ksefygw tou 8ematos 8a epanel8w leian lakwnika:
Den einai logiko kleisimo twn sxolwn mesa e3etastikis. Logiko to kanoun na fainetai aytoi pou tous simferei na xtypoun politika thn ekastote galazia i prasini kyvernhsh me to prosxhma tou agwna. An 8elete na agwnisteite (eite eiste ma8htes eite ka8hghtes) vgeite stous dromous meta apo dyo vdomades kai mi stereite thn eksetastiki apo aytous pou 8eloun na dwsoun ma8hmata kai na mi katanthsoun san emena "aiwnioi foithtes".
Καταγράφηκε
Chrisp
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
****
Μηνύματα: 1176
Θετικοί ψήφοι: +83

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Άντρας
Απάντηση #14 - 05 Φεβρουαρίου 2008, 20:59
0

 Η Καταληψη θα πρεπει να ειναι ΠΑΝΤΑ η τελευταια και οχι η 1η επιλογη υπαρχουν πολλοι τροποι διαμαρτηριας απο το να κλεισεις ενα εκπαιδευτικο ιδρυμα.

 Semiaz αν μπορεις γραφε με Ελληνικους χαρακτηρες.
Καταγράφηκε

Υπάρχουν 10 είδη ανθρώπων αυτοί που καταλαβαίνουν το δυαδικό σύστημα και αυτοί που δεν το καταλαβαίνουν.
kttrelos
Πολιτικών Μηχανικών ΤΕ
***
Μηνύματα: 323
Θετικοί ψήφοι: 0

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Άντρας
Απάντηση #15 - 05 Φεβρουαρίου 2008, 21:06
0

Ναι φυσικα...οι οποιες πεφτουν στο κενο...Τι πουλαει στα ΜΜΕ? Οι καταληψεις..λες αν φοραγαμε μπλουζακια με σλογκαν "κατω ο νομος-πλαισιο" να μας διναν σημασια? Η ζωη ειναι ενας συνεχομενος αγωνας απο οτι εχω καταλαβει...Θες να βγεις γρηγορα να παρεις το πτυχιο σου?Μπραβο τρεχα για να φας μετα την πικρα της ανεργειας... Δεν επικροτω φυσικα τα πολιτικα ωφελη που κερδιζουν απο αυτη την ιστορια καποια κομματα...Και οπως ειδες επιπλεον την προηγουμενη εξεταστικη δεν χαθηκε και περασαν και πολλοι γιατι σε αρκετες σχολες εσπασαν οι αλυσιδες.
Καταγράφηκε

Εγγονος:  Ρε Γιαγια, ειδες μηπως τα χαπια μου? Γραφανε LSD απεξω..

Γιαγια:     Γάμησέ τα τα χαπια ρε! Τους πρασινους δρακους στην κουζινα τους ειδες??
fairy-taler
*
Μηνύματα: 36
Θετικοί ψήφοι: 0

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Απάντηση #16 - 06 Φεβρουαρίου 2008, 17:08
0

ναι μωρε τζαμπα γιναν οι καταληψεις περσι περασε και το αρθρο 16 και ο νομος πλαισιο τζαμπα τοσος ποδαροδρομος και οι εξεταστικες.
δε λεω καλο ειναι να σκεφτομαστε 2 φορες οταν θελουμε να κανουμε κατι τετοιο μεσα σε εξεταστικες γιατι περνουμε στον αγωνα και καποιους που θελουν να δωσουν.καθε αγωνας απετει θυσιες.ισως βεβαια να μην ειδες τις περσινες κινητοποιησεις ως δικο σου αγωνα.ισως ενα καλυτερο εκπαιδευτικο συστημα να μη σε αφορα.
ε μα σιγουρα πρεπει να πας απεναντι σε πρασινους γαλαζιους κοκκινους φουξ οταν για το δικο τους σημερα κοβουν το δικο σου αυριο και σημερα
Καταγράφηκε
Chrisp
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
****
Μηνύματα: 1176
Θετικοί ψήφοι: +83

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Άντρας
Απάντηση #17 - 06 Φεβρουαρίου 2008, 18:42
0

ναι μωρε τζαμπα γιναν οι καταληψεις περσι περασε και το αρθρο 16 και ο νομος πλαισιο τζαμπα τοσος ποδαροδρομος και οι εξεταστικες.
δε λεω καλο ειναι να σκεφτομαστε 2 φορες οταν θελουμε να κανουμε κατι τετοιο μεσα σε εξεταστικες γιατι περνουμε στον αγωνα και καποιους που θελουν να δωσουν.καθε αγωνας απετει θυσιες.ισως βεβαια να μην ειδες τις περσινες κινητοποιησεις ως δικο σου αγωνα.ισως ενα καλυτερο εκπαιδευτικο συστημα να μη σε αφορα.
ε μα σιγουρα πρεπει να πας απεναντι σε πρασινους γαλαζιους κοκκινους φουξ οταν για το δικο τους σημερα κοβουν το δικο σου αυριο και σημερα

 Εσυ πιστευεις οτι λογω των καταληψεων δεν περασε το αρθρο 16; Ειμαι σιγουρος οτι το πολυ 1 στους 10 Ελληνες ηξεραν οτι γινονταν καταληψεις σε ΤΕΙ και ΑΕΙ.
 Οταν αρχισαν να γινονται οι πορειες και δοθηκε δημοσιοτητα τοτε αρχισε να συζητιεται το αρθρο 16. Για μενα καλυτερα να γινονταν περισσοτερες πορειες τις ομως δεν θα προσπαθουσε να εκμεταλευτει καμια παραταξη αλλα θα ηταν καθαρα πορειες φοιτητων παρα καταληψη.
 Και για να το θεσω αλλιως και 1 χρονο κλειστο να μεινει το ΤΕΙ μας ποιος θα ενδιαφερθει; Κανεις...
Καταγράφηκε

Υπάρχουν 10 είδη ανθρώπων αυτοί που καταλαβαίνουν το δυαδικό σύστημα και αυτοί που δεν το καταλαβαίνουν.
fairy-taler
*
Μηνύματα: 36
Θετικοί ψήφοι: 0

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Απάντηση #18 - 06 Φεβρουαρίου 2008, 19:02
0

σιγουρα οι πορειες ειναι το μεγαλο 'οπλο' των αγωνιζομενων αλλα και οι καταληψεις δημιουργουν το κλιμα σιγουρα περα απο τους φοιτητες που θελουν να ξεμπερδεψουν με τα μαθηματα κανεις αλλος δε νοιαζετε για το αν ειναι ανοιχτο ή κλειστο το τει .αλλα μεσα στι καταληψη ερχεσαι πιο κοντα στο κοσμο τον ενημερωνεις οργανωνεσαι και μπαινεις στο κλιμα τις εξεγερσης.για αυτο δεν γουσταρουν τις καταληψεις οι πιο πανω και ι πρωτη και καλυτερη δαπαρα κοβεται να μη γινει.γιατι ι καταληψη ειναι το καλυτερο κλιμα αφυπνισης του κοσμου
Καταγράφηκε
Chrisp
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
****
Μηνύματα: 1176
Θετικοί ψήφοι: +83

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Άντρας
Απάντηση #19 - 06 Φεβρουαρίου 2008, 21:44
0

 Εχουμε 10.000 φοιτητες στο ΤΕΙ πεσ να ειναι ενεργοι οι 5000-6000 ποσοι ηταν μεσα 100; Εγω γιατι νομιζω οτι ολοι εφυγαν για τα σπιτια τους; Πραγματικα πιστευεις οτι αν δεν γινονταν πορειες και φασαριες θα ασχολουνταν κανεις αν ειναι κλειστα σημερα τα ΤΕΙ και ΑΕΙ της χωρας;

 Οσο για ΔΑΠ,ΠΑΣΠ και ΠΚΣ ασε δεν λεω τιποτα γιατι εχω πολλα μαζεμενα για ολες τις παραταξεις.
 
Καταγράφηκε

Υπάρχουν 10 είδη ανθρώπων αυτοί που καταλαβαίνουν το δυαδικό σύστημα και αυτοί που δεν το καταλαβαίνουν.
Σελίδες: 1 [2] 3   Πάνω
Εκτύπωση