Νέα:
Τρίτη 23 Απριλίου 2024

Shoutbox!

Toula Aretaki

19-02-2024 13:17
Καλημέρα,γνωρίζει κανείς εάν το πτυχίο διοίκησης επιχειρήσεων μπορούμε να πάρουμε βεβαίωση χρήσης H/Y;

Debbie422657

11-01-2024 00:11
Καλησπέρα σας, ψάχνω σημειώσεις για μαθήματα του οικονομικού. Υπάρχει κάποιος που μπορεί να με βοηθήσει;

Alexis92

31-10-2023 21:12
γερασαμε

Timos Chartios

17-08-2023 03:00
Ψάχνω ρε παιδιά την Ιωάννα μετά από χρόνια από Διοίκηση ήταν στη ΠΑΣΠ το2010. Χαθήκαμε πέρασε δεκαετία και...

elisavet

03-04-2023 14:47
Καλησπερα μετα απο καιρο μπηκα και εγω να ζητησω υλη, σημειωσεις. μακρο αγγλικα διοικ.ολ. ποιοτητας,μαρκετινγ οτι εχετε

mar99

08-03-2023 05:33
εχω τελειωσει τει σερρων 1999 διοικηση οικονομια τμημα λογιστικης απο που θα παρω μια βεβαιωση σπουδων που χρειαζομαι

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ@

28-02-2023 10:03
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ!
ΕΧΩ ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΓΓΡΑΦΗ ΕΞΑΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΩΡΑ. ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ?ΕΥΧΑΡΙ

sony400

07-02-2023 21:03
Άλλη μια εξεταστική έφτασε στο τέλος της σχεδόν. Εύχομαι σε όλους/ες να έφτσαν λίγο περισσότερο στον στόχο τους.

ALS

23-10-2022 17:28
Καλησπέρα!!Πέρασαν 12 χρόνια που ήμουν πρώτο έτος !! 😅

marios9

17-10-2022 11:16
Καλημέρα σε όλους.

armiertz

24-09-2022 15:44
Είμαι στην Λογιστική. Έχω να έρθω πολλά χρόνια και έχουν αλλάξει πολλά. Για αυτό θέλω σημειώσεις μπας και πάρω το πτυχίο

tonidemis

24-09-2022 00:18
Armiertz Σου έστειλα μήνυμα

armiertz

03-08-2022 12:50
Μπορεί να μου πει κανείς που μπορώ να βρω σημειώσεις των μαθημάτων γιατί η παρουσία μου στα μαθήματα είναι λίγο αδύνατη

armiertz

03-08-2022 12:49
Καλησπέρα. Είμαι καινούρια στο forum αλλά παλιά φοιτήτρια του τει που επιτέλους πήρα την απόφαση να ολοκληρώσω το πτυχίο
 

Sérmac

28-07-2022 19:25

Εμφάνιση 50 τελευταίων
Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε. Χάσατε το email ενεργοποίησης;
23 Απριλίου 2024, 22:36

Σύνδεση με όνομα, κωδικό και διάρκεια σύνδεσης

Μέλη
  • Σύνολο μελών: 5294
  • Τελευταία: AreusTes

Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 83541
  • Σύνολο θεμάτων: 10650
  • Σε σύνδεση σήμερα: 39
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1245
  • (16 Απριλίου 2022, 00:20)

Συνδεδεμένοι
Μέλη: 0
Επισκέπτες: 38
Σύνολο: 38

Για να γραφτείτε σε κάποια ομάδα μελών, πατήστε εδώ.

Μέσα Μεταφοράς

Αστικό ΚΤΕΛ Σερρών
ΚΤΕΛ Ν. Σερρών
Δρομολόγια ΤΡΑΙΝΟΣΕ

Πρόσφατα

Υπηρεσίες ΕΔΕΤ

Εύδοξος
Okeanos
Άτλας
Ακαδημαϊκή Ταυτότητα
Σελίδες: [1]   Κάτω
Εκτύπωση
Δυσαρέσκεια
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα. Αναγνώστηκε 5923 φορές.
aikaterini
*
Μηνύματα: 2
Θετικοί ψήφοι: 0

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

06 Δεκεμβρίου 2010, 17:21
0

Θα ήθελα να εκφρασω την δυσαρέσκεια μου σχετικά με την ανοδιοργάνωση του τμήματος και της γραμματείας.
Επίσης για την αγένεια του διευθυντή κ Παυλίδη που απαξιεί να μιλήσει με άτομα που θεωρεί ότι ειναι κατώτερα από τον ίδιο, μιλώντας ειρωνικά και βαριεστημένα.
Ακόμη θέλω να πω ότι είναι απαρεδεκτο να έρχεται κάποιος να δίνει κατακτήριες εξετάσεις και πριν από αυτό να κάνει αίτηση σε ένα απλό λευκό χαρτί, που??? σε ένα τριτοβάθμιο ίδρυμα το οποίο υποτίθεται το συντονίζουν υπεύθυνα άτομα τα οποία έχουν επιλεγεί με κάποια κριτήρια(λέμε τώρα).
Καταγράφηκε
The_Freedom_Man
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
****
Μηνύματα: 1559
Θετικοί ψήφοι: +375

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Άντρας
Απάντηση #1 - 06 Δεκεμβρίου 2010, 19:18
0

Θες να μας πείς τί ακριβώς έγινε και ποιό είναι το πρόβλημα?
Καταγράφηκε

Θεωρώ πιο γενναίο εκείνον που κυριαρχεί στα πάθη του από εκείνον που κυριαρχεί στους εχθρούς του. Η δυσκολότερη νίκη είναι εκείνη ενάντια στον ίδιο σου τον εαυτό.» {Αριστοτέλης}

No matter how long the winter, spring is sure to follow.  ~Proverb
sarig
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
****
Μηνύματα: 1185
Θετικοί ψήφοι: +175

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Απάντηση #2 - 06 Δεκεμβρίου 2010, 21:04
0

Α, μην προσπαθείς να μας εντυπωσιάσεις, εμείς είμαστε Πληροφορικάριοι, έχουμε μάθει σε τέτοια. :P :P

Πες όμως τι έγινε, πάντα έχει πλάκα η επίδειξη οργάνωσης που επικρατεί. :D
Καταγράφηκε
kostakis
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
*
Μηνύματα: 183
Θετικοί ψήφοι: +25

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Απάντηση #3 - 06 Δεκεμβρίου 2010, 21:21
0

προκαλώ τον κύριο "νταή και μάγκα" Παυλίδη να κοντραριστεί στην αγένεια και ανοργάνωση το
δικό μας αστέρι,κύριο μάνου.Εκεί να δω τη μαγκιά του!!
Καταγράφηκε
aikaterini
*
Μηνύματα: 2
Θετικοί ψήφοι: 0

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Απάντηση #4 - 07 Δεκεμβρίου 2010, 15:18
0

1ο:από αυτούς που έχουν βάλει μέσα να διοικούν το τμήμα ότι και να ρωτήσεις δε ξέρουν να σου απαντήσουν σχετικά με θέματα που αφόρουν το τμήμα.
2ο:ο κ Παυλίδης αντι να σε ενθαρύνει να κάνεις κάτι βαριέται να σου δείξει οτιδήποτε σχετικά με τις απορίες σου έστω να σε κατευθύνει κάπου τουλαχιστον να ψαξεις ούτε τα βασικά. και στο κάτω κάτω αν δεν ήταν έτοιμοι να μη τον λειτουργούσαν το τμήμα. κάθε φορά δηλάδή για να βρούμε κάτι θα πρέπει να γινόμαστε μάντεις ή να μυρίζουμε τα δαχτυλα μας????
3ο:άκουσα τα παιδιά που ερχόταν να κάνουν αίτηση για κατατακτήριες δεν υπήρχε μηχανογραφημένη αίτηση άλλα σου έδιναν από την γραμματεία μια λευκή κόλλα να τα γράψεις όλα μόνος σου. έλεοςς..... και όταν ρωτούσαν για την εξέταση τι χρειάζεται να έχει κάποιος μαζί του δεν ήξεραν να σου πουν τίποτα μα τίποτα.

και άλλα πολλά και χειρότερα δε θέλω να επεκταθώ περισσότερο γιατί ξεφτιλίζομαι κι εγώ και υποβαθμίζομαι νομίζω μόνο που τα λέω

να πω και μια κακία όλοι αυτοί στις θέσεις της διοίκησης είναι τα λεφτά του κάδου, δηλαδή είτε το κράτος τα πετάει στον κάδο είτε τα δίνει σε αυτούς
νομίζω πως είναι ακριβώς το ίδιο.(υπάρχουν ελάχιστες εξαιρέσεις που προσπαθούν αρκετά και αξίζουν τη θέση τους εκει μέσα)
Καταγράφηκε
sarig
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
****
Μηνύματα: 1185
Θετικοί ψήφοι: +175

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Απάντηση #5 - 07 Δεκεμβρίου 2010, 15:46
0

To 1o είναι γενικό χαρακτηριστικό όλων των σχολών και των γραμματείων τους.
Για το 2ο δες το ποστ του kostakis από πάνω. Μόνο τον Μάνου να βάλουμε σας έχουμε. ;)
Τώρα για το 3ο... δυστυχώς έχετε το αρνητικό ότι είστε και καινούριο τμήμα οπότε είστε σε αυτή την κατάσταση και λόγω νεότητας.
Εμείς είμαστε συνειδητοποιημένοι :P
Καταγράφηκε
Irini
Εσωτερικής Αρχιτεκτονικής, Διακόσμησης & Σχεδιασμού Αντικειμένων
*
Μηνύματα: 27
Θετικοί ψήφοι: +8

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Γυναίκα
Απάντηση #6 - 07 Δεκεμβρίου 2010, 16:10
0

Μην σκάς, πέρσι ήταν πολυ χειρότερα τα πράγματα! Εμείς το συνηθύσαμε πια!
Καταγράφηκε
kosmos890
*
Μηνύματα: 12
Θετικοί ψήφοι: 0

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Απάντηση #7 - 07 Δεκεμβρίου 2010, 20:20
0

aikaterini διάβασα ότι θες να δώσεις κατατακτήριες.
Λοιπόν έγω έδωσα κατατακτήριες σε ΤΕΙ πληροφορικής (στην επαρχία, όχι Σέρρες).
Δυστηχώς ανακάλυψα την πληροφορική λίγο καθυστερημένα (διότι δεν είμαι πιτσιρικάς)
και αποφάσισα να κάνω μία νέα αρχή και παρα πολλές θυσίες.
Στην σχολή μου, η εικόνα που αντίκρισα ήταν απογοητευτική.
Μπαίνω στο forum του ΤΕΙ Σερρών γία να κατεβάσω σημειώσεις. Πραγματικά οι σημειώσεις που
δίνουν οι καθηγητές του ΤΕΙ Σερρών είναι καταπληκτικές, έχω σχηματίσει πολύ καλή εικόνα.
Λίγα ονόματα που έρχονται πρόχειρα Ούτσιος, Χειλάς, Ευσταθίου, Μαστοροκώστας, Κόκκινος, Βαρσάμης...
(Ευχαριστώ το forum για την φιλοξενία)
Πρωτού δώσεις κατατακτήριες σκέψου τι ζητάς απο την σχολή, τι επαγγελματικούς ορίζοντες θα σου ανοίξει
το δεύτερο πτυχίο, και κατα πόσο επαγγελματικές και άλλες υποχρεώσεις θα σε αφήσουν να ασχολήθεις με την σχολή.
   
Καταγράφηκε
eadsa_nat
*
Μηνύματα: 2
Θετικοί ψήφοι: 0

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Απάντηση #8 - 29 Δεκεμβρίου 2010, 18:59
0

γένικα στο τμήμα μας υπάρχει πλήρεις αποδιοργάνωση!..ισχύει απόλυτα αυτό που λες,πως δεν υπάρχει κανείς να σου απαντήσει σε περίπτωση που έχεις μια απορία! τα πράγματα δυστυχώς για εμάς που μπήκαμε πρώτοι είναι ακόμα χειρότερα καθώς πειραματίζονται όλοι στο δικό μας κεφάλι αφού και αυτοί οι ίδιοι,καθηγητές κ άνθρωποι της διοίκησης,έχουν πλήρη αγνοία για το πως πρέπει να γίνουν τα μαθήματα και το πως πρέπει να λειτουργεί ένα τμήμα!!   
Καταγράφηκε
Σελίδες: [1]   Πάνω
Εκτύπωση