Νέα:
Πέμπτη 28 Μαρτίου 2024

Shoutbox!

Toula Aretaki

19-02-2024 13:17
Καλημέρα,γνωρίζει κανείς εάν το πτυχίο διοίκησης επιχειρήσεων μπορούμε να πάρουμε βεβαίωση χρήσης H/Y;

Debbie422657

11-01-2024 00:11
Καλησπέρα σας, ψάχνω σημειώσεις για μαθήματα του οικονομικού. Υπάρχει κάποιος που μπορεί να με βοηθήσει;

Alexis92

31-10-2023 21:12
γερασαμε

Timos Chartios

17-08-2023 03:00
Ψάχνω ρε παιδιά την Ιωάννα μετά από χρόνια από Διοίκηση ήταν στη ΠΑΣΠ το2010. Χαθήκαμε πέρασε δεκαετία και...

elisavet

03-04-2023 14:47
Καλησπερα μετα απο καιρο μπηκα και εγω να ζητησω υλη, σημειωσεις. μακρο αγγλικα διοικ.ολ. ποιοτητας,μαρκετινγ οτι εχετε

mar99

08-03-2023 05:33
εχω τελειωσει τει σερρων 1999 διοικηση οικονομια τμημα λογιστικης απο που θα παρω μια βεβαιωση σπουδων που χρειαζομαι

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ@

28-02-2023 10:03
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ!
ΕΧΩ ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΓΓΡΑΦΗ ΕΞΑΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΩΡΑ. ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ?ΕΥΧΑΡΙ

sony400

07-02-2023 21:03
Άλλη μια εξεταστική έφτασε στο τέλος της σχεδόν. Εύχομαι σε όλους/ες να έφτσαν λίγο περισσότερο στον στόχο τους.

ALS

23-10-2022 17:28
Καλησπέρα!!Πέρασαν 12 χρόνια που ήμουν πρώτο έτος !! 😅

marios9

17-10-2022 11:16
Καλημέρα σε όλους.

armiertz

24-09-2022 15:44
Είμαι στην Λογιστική. Έχω να έρθω πολλά χρόνια και έχουν αλλάξει πολλά. Για αυτό θέλω σημειώσεις μπας και πάρω το πτυχίο

tonidemis

24-09-2022 00:18
Armiertz Σου έστειλα μήνυμα

armiertz

03-08-2022 12:50
Μπορεί να μου πει κανείς που μπορώ να βρω σημειώσεις των μαθημάτων γιατί η παρουσία μου στα μαθήματα είναι λίγο αδύνατη

armiertz

03-08-2022 12:49
Καλησπέρα. Είμαι καινούρια στο forum αλλά παλιά φοιτήτρια του τει που επιτέλους πήρα την απόφαση να ολοκληρώσω το πτυχίο
 

Sérmac

28-07-2022 19:25

Εμφάνιση 50 τελευταίων
Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε. Χάσατε το email ενεργοποίησης;
28 Μαρτίου 2024, 14:18

Σύνδεση με όνομα, κωδικό και διάρκεια σύνδεσης

Μέλη
  • Σύνολο μελών: 5293
  • Τελευταία: marina23

Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 83540
  • Σύνολο θεμάτων: 10650
  • Σε σύνδεση σήμερα: 47
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1245
  • (16 Απριλίου 2022, 00:20)

Συνδεδεμένοι
Μέλη: 1
Επισκέπτες: 32
Σύνολο: 33

Για να γραφτείτε σε κάποια ομάδα μελών, πατήστε εδώ.

Μέσα Μεταφοράς

Αστικό ΚΤΕΛ Σερρών
ΚΤΕΛ Ν. Σερρών
Δρομολόγια ΤΡΑΙΝΟΣΕ

Πρόσφατα

Υπηρεσίες ΕΔΕΤ

Εύδοξος
Okeanos
Άτλας
Ακαδημαϊκή Ταυτότητα
Σελίδες: [1]   Κάτω
Εκτύπωση
Ευδοξος & Βιβλία
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα. Αναγνώστηκε 2981 φορές.
largko
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
**
Μηνύματα: 103
Θετικοί ψήφοι: +1

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Burning in Programming !!!

Άντρας WWW
05 Οκτωβρίου 2010, 13:56
0

Θα ήθελα να ρωτήσω όσοι κάνετε δήλωση βιβλίων και λέει διαθέσημα 0 σημαίνει οτι θα έρθουν πιο αργά
ή ότι δεν θα τα ξαναπαραγγείλουν ποτε για φέτος ?
Καταγράφηκε

Ματίνα
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
*
Μηνύματα: 211
Θετικοί ψήφοι: +3

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Ακόμα και με χίλια βάσανα η ζωή είναι πολύ ωραία!!

Γυναίκα
Απάντηση #1 - 05 Οκτωβρίου 2010, 14:29
0

Το τμήμα της Πληροφορικής κάνει δηλώσεις μαθημάτων και συγγραμμάτων από την Τετάρτη 6 Οκτωβρίου 2010 μέχρι και Τρίτη 19 Οκτωβρίου 2010 οπότε δεν έχουμε κάνει ακόμα δήλωση.Βγήκε ανακοίνωση που είναι η εξής:


Τμήμα Πληροφορικής και Επικοινωνιών
Α Ν Α Κ Ο Ι Ν Ω Σ Η
Aνανεώσεις εγγραφών-δηλώσεις μαθημάτων και συγγραμμάτων
Γίνεται γνωστό στους σπουδαστές του Τμήματος Πληροφορικής και Επικοινωνιών , ότι οι ανανεώσεις εγγραφών-δηλώσεις μαθημάτων και συγγραμμάτων για το Χειμερινό Εξάμηνο του Ακαδημαϊκού έτους 2010-2011 θα υποβληθούν ηλεκτρονικά στην ιστοσελίδα http://egram.teiser.gr/ στο χρονικό διάστημα από :
Τετάρτη 6 Οκτωβρίου 2010 μέχρι και Τρίτη 19 Οκτωβρίου 2010
Παρακαλούνται οι σπουδαστές μας να προσέξουν ιδιαίτερα τα εξής :
Στην ηλεκτρονική δήλωση πρέπει απαραίτητα να συμπεριληφθούν τα εργαστηριακά μέρη των μαθημάτων .
Η δήλωση γίνεται από τον ίδιο το σπουδαστή και όχι από άλλα πρόσωπα. Αν γίνει από τρίτους αυτό δεν αποτελεί δικαιολογία για τυχόν λάθη που θα προκύψουν.
Όσοι βρίσκονται στο τυπικό ΣΤ΄ εξάμηνο πριν κάνουν τη δήλωση θα πρέπει να περάσουν από τη Γραμματεία για επιλογή κατεύθυνσης.
Η εκτύπωση της δήλωσης είναι υποχρεωτική δεν αποτελεί όμως αποδεικτικό στοιχείο ότι ο φοιτητής έκανε δήλωση γιατί πιθανό να εκτυπώσει αλλά να μην αποστείλει τη δήλωση.
Αφού πρώτα ολοκληρώσετε τη δήλωση μαθημάτων, στη συνέχεια πρέπει να πατήσετε ΑΠΟΣΤΟΛΗ προκειμένου η δήλωσή σας αυτή να κατοχυρωθεί και να αποσταλεί με επιτυχία στη Γραμματεία.
Για να ελέγξουν οι σπουδαστές αν η δήλωση έχει αποσταλεί, θα πρέπει να βγουν από το σύστημα και να ξαναμπούν σε αυτό. Αν εμφανίζεται η δήλωσή τους, τότε έχει αποσταλεί. Διαφορετικά θα πρέπει να την ξανακάνουν.
Οι δηλώσεις μαθημάτων των σπουδαστών του Α΄ εξαμήνου γίνονται από την Γραμματεία .Θα πρέπει όμως οι ίδιοι υποχρεωτικά να δηλώσουν συγγράμματα.
Τηλεφωνικά ερωτήματα για το αν παραλάβαμε την δήλωση δεν μπορούν να απαντηθούν.
Διορθώσεις των δηλώσεων θα γίνονται στο ίδιο διάστημα.
Σημειώστε ότι όσοι δεν κάνουν τις δηλώσεις τους μέσα στις οριζόμενες προθεσμίες, χάνουν τη δυνατότητα δήλωσης των μαθημάτων του τρέχοντος εξαμήνου και δεν έχουν δικαίωμα στη διανομή των δωρεάν συγγραμμάτων για τα αντίστοιχα μαθήματα του εξαμήνου τους, όπως επίσης δε μπορούν εξεταστούν κατά την τρέχουσα εξεταστική περίοδο σε μάθημα που δεν έχουν δηλώσει.
Το σύνολο του μέγιστου αριθμού ωρών ανά τυπικό εξάμηνο σύμφωνα με την κείμενη νομοθεσία είναι:
Τυπικό Εξάμηνο Σπουδών: Α΄ Β΄ Γ΄ Δ΄ Ε΄ ΣΤ΄ Ζ΄ Επί Πτυχίω
Μέγιστος Αριθμός Ωρών: 33 33 35 35 35 32 32 39
Δήλωση Συγγραμμάτων
Μετά την επιτυχή υποβολή και οριστικοποίηση της δήλωσης των μαθημάτων σας, πρέπει να επιλέξετε το σύγγραμμα της επιλογής σας για κάθε μάθημα.
Η Δήλωση συγγραμμάτων θα γίνει ηλεκτρονικά μέσω της ιστοσελίδας www.eudoxus.gr

Τα συγγράμματα που έχουν δηλωθεί από το Τμήμα Πληροφορικής & Επικοινωνιών βρίσκονται στον ακόλουθο σύνδεσμο:
https://service.eudoxus.gr/secapp/public/?secretariatId=1904

Για την είσοδο στο σύστημα ΕΥΔΟΞΟΣ είναι απαραίτητη η χρήση των κωδικών πρόσβασης (username / password), που διαθέτουν οι σπουδαστές για τις κεντρικές ηλεκτρονικές υπηρεσίες του Ιδρύματος. Όσοι φοιτητές έχουν μη λειτουργικούς κωδικούς ή δεν έχουν καν λάβει κωδικούς πρόσβασης, πρέπει να απευθύνονται στο egram.teiser.gr (για ενεργοποίηση λογαριασμού)

Δήλωση συγγραμμάτων γίνεται από όλους τους σπουδαστές και από τους σπουδαστές του Α’ εξαμήνου

ΠΡΟΣΟΧΗ: Η δήλωση γίνεται από τον ίδιο το σπουδαστή και όχι από άλλα πρόσωπα.
Παρακαλούνται οι σπουδαστές μας να φροντίσουν να εκπληρώσουν εμπρόθεσμα τις υποχρεώσεις τους, ώστε να μην υποστούν τις συνέπειες από καθυστερήσεις ή παραλείψεις τους.
Γραμματεία Τμήματος Πληροφορικής & Επικοινωνιών

http://www.teiser.gr/icd/components/article/202/dilosis2010-2011.pdf
Καταγράφηκε
largko
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
**
Μηνύματα: 103
Θετικοί ψήφοι: +1

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Burning in Programming !!!

Άντρας WWW
Απάντηση #2 - 05 Οκτωβρίου 2010, 14:37
0

Χμχμχμ το διαβασα αυτο αλλα το θεμα με μενα ειναι οτι εκανα την δηλωση αλλα στα περισσοτερα βιβλια μου λεει : διαθεσημα (0).
Να την αποστείλω την δήλωση ? θα έρθουν κάποια στιγμη τα βιβλια αυτα ή οχι ? Η πρέπει να αλλάξω την δήλωση ?
Καταγράφηκε

betalouda
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
***
Μηνύματα: 308
Θετικοί ψήφοι: +47

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Γυναίκα
Απάντηση #3 - 05 Οκτωβρίου 2010, 15:32
0

Πρέπει πρώτα να κάνεις τη δήλωση μαθημάτων και μετά τη δήλωση συγγραμμάτων.
Καταγράφηκε

"Αυτό που κάνεις μπορεί να σου φαίνεται ασήμαντο, είναι όμως πολύ σημαντικό να συνεχίσεις να το κάνεις". M.Gandhi
Σελίδες: [1]   Πάνω
Εκτύπωση