Νέα:
Παρασκευή 26 Απριλίου 2024

Shoutbox!

Toula Aretaki

19-02-2024 13:17
Καλημέρα,γνωρίζει κανείς εάν το πτυχίο διοίκησης επιχειρήσεων μπορούμε να πάρουμε βεβαίωση χρήσης H/Y;

Debbie422657

11-01-2024 00:11
Καλησπέρα σας, ψάχνω σημειώσεις για μαθήματα του οικονομικού. Υπάρχει κάποιος που μπορεί να με βοηθήσει;

Alexis92

31-10-2023 21:12
γερασαμε

Timos Chartios

17-08-2023 03:00
Ψάχνω ρε παιδιά την Ιωάννα μετά από χρόνια από Διοίκηση ήταν στη ΠΑΣΠ το2010. Χαθήκαμε πέρασε δεκαετία και...

elisavet

03-04-2023 14:47
Καλησπερα μετα απο καιρο μπηκα και εγω να ζητησω υλη, σημειωσεις. μακρο αγγλικα διοικ.ολ. ποιοτητας,μαρκετινγ οτι εχετε

mar99

08-03-2023 05:33
εχω τελειωσει τει σερρων 1999 διοικηση οικονομια τμημα λογιστικης απο που θα παρω μια βεβαιωση σπουδων που χρειαζομαι

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ@

28-02-2023 10:03
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ!
ΕΧΩ ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΓΓΡΑΦΗ ΕΞΑΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΩΡΑ. ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ?ΕΥΧΑΡΙ

sony400

07-02-2023 21:03
Άλλη μια εξεταστική έφτασε στο τέλος της σχεδόν. Εύχομαι σε όλους/ες να έφτσαν λίγο περισσότερο στον στόχο τους.

ALS

23-10-2022 17:28
Καλησπέρα!!Πέρασαν 12 χρόνια που ήμουν πρώτο έτος !! 😅

marios9

17-10-2022 11:16
Καλημέρα σε όλους.

armiertz

24-09-2022 15:44
Είμαι στην Λογιστική. Έχω να έρθω πολλά χρόνια και έχουν αλλάξει πολλά. Για αυτό θέλω σημειώσεις μπας και πάρω το πτυχίο

tonidemis

24-09-2022 00:18
Armiertz Σου έστειλα μήνυμα

armiertz

03-08-2022 12:50
Μπορεί να μου πει κανείς που μπορώ να βρω σημειώσεις των μαθημάτων γιατί η παρουσία μου στα μαθήματα είναι λίγο αδύνατη

armiertz

03-08-2022 12:49
Καλησπέρα. Είμαι καινούρια στο forum αλλά παλιά φοιτήτρια του τει που επιτέλους πήρα την απόφαση να ολοκληρώσω το πτυχίο
 

Sérmac

28-07-2022 19:25

Εμφάνιση 50 τελευταίων
Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε. Χάσατε το email ενεργοποίησης;
26 Απριλίου 2024, 14:04

Σύνδεση με όνομα, κωδικό και διάρκεια σύνδεσης

Μέλη
  • Σύνολο μελών: 5294
  • Τελευταία: AreusTes

Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 83541
  • Σύνολο θεμάτων: 10650
  • Σε σύνδεση σήμερα: 58
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1245
  • (16 Απριλίου 2022, 00:20)

Συνδεδεμένοι
Μέλη: 0
Επισκέπτες: 43
Σύνολο: 43

Για να γραφτείτε σε κάποια ομάδα μελών, πατήστε εδώ.

Μέσα Μεταφοράς

Αστικό ΚΤΕΛ Σερρών
ΚΤΕΛ Ν. Σερρών
Δρομολόγια ΤΡΑΙΝΟΣΕ

Πρόσφατα

Υπηρεσίες ΕΔΕΤ

Εύδοξος
Okeanos
Άτλας
Ακαδημαϊκή Ταυτότητα
Σελίδες: [1] 2 3   Κάτω
Εκτύπωση
Βιβλιοπωλειο εντος του τει?
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα. Αναγνώστηκε 11540 φορές.
an
*
Μηνύματα: 51
Θετικοί ψήφοι: 0

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

12 Ιουνίου 2010, 23:57
0

Ποια η αποψη σας για την λειτουργια μικρομαγαζου σχολικων ειδων εντος του τει στην παλια θεση του κεντρου υπολογιστων?
Καταγράφηκε
Dominator
Μηχανολόγων Μηχανικών ΤΕ
**
Μηνύματα: 103
Θετικοί ψήφοι: 0

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Άντρας
Απάντηση #1 - 13 Ιουνίου 2010, 00:14
0

Η καλύτερη!Καιρός ήταν!
Θα μπορούσε πάντως το ΤΕΙ να στήσει και κάνα φρουτάκι ή καμιά μπαρμπουτιέρα δια το κοινόν,οι καιροί είναι δύσκολοι λέμε! :P

Να κάνω και μια σοβαρή ερώτηση...παραγγελίες βιβλίων δέχονται;Όχι συγγραμμάτων των προγραμμάτων σπουδών,βιβλίων γενικότερα...
Καταγράφηκε
carpe diem
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
*
Μηνύματα: 913
Θετικοί ψήφοι: 0

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

carpe diem ρεεεε η ζωη είναι μικρή....

Γυναίκα
Απάντηση #2 - 13 Ιουνίου 2010, 02:12
0

Μπορείς πάντα να πας και να τους ρωτήσεις :)

Τώρα πιτσαρία και γυράδικο λείπει  :P
Καταγράφηκε

Μιλάς πίσω από την πλάτη μου; Σημαίνει ότι είμαι μπροστά.
Σχολιάζεις την ζωή μου; Σημαίνει ότι είναι πιο ενδιαφέρουσα από τη δική σου.
Προσπαθείς να βρεις τα μειονεκτήματά μου; Σημαίνει ότι με ζηλεύεις.

Συνέχισε αυτό που κάνεις... ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ !!!
Trixes Baby...Trixes...
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
*
Μηνύματα: 169
Θετικοί ψήφοι: +13

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Πτυχίο θα πάρουμε ?

Άντρας
Απάντηση #3 - 13 Ιουνίου 2010, 02:51
0

Κανενα video club και ιδιωτες μεσα να νοικιαζουν σπιτια .. Εχε χαρη που δεν χωρεσε και η σχολη οδηγων π ειναι απεξω , να τη φερουν μεσα κ αυτην ... Μαγαζακι το εκαναν ... Χεχεχε ... ;)
Καταγράφηκε

John Georgoudakis
carpe diem
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
*
Μηνύματα: 913
Θετικοί ψήφοι: 0

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

carpe diem ρεεεε η ζωη είναι μικρή....

Γυναίκα
Απάντηση #4 - 13 Ιουνίου 2010, 02:52
0

off topic
@Τrixes Baby...Trixes... Το ονομά σου τα σπααααααειιιιιιιιι
δεν εχω σταματήσει να γελάω :D
Καταγράφηκε

Μιλάς πίσω από την πλάτη μου; Σημαίνει ότι είμαι μπροστά.
Σχολιάζεις την ζωή μου; Σημαίνει ότι είναι πιο ενδιαφέρουσα από τη δική σου.
Προσπαθείς να βρεις τα μειονεκτήματά μου; Σημαίνει ότι με ζηλεύεις.

Συνέχισε αυτό που κάνεις... ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ !!!
Trixes Baby...Trixes...
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
*
Μηνύματα: 169
Θετικοί ψήφοι: +13

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Πτυχίο θα πάρουμε ?

Άντρας
Απάντηση #5 - 13 Ιουνίου 2010, 02:55
0

Εχω να ξυριστω αρκετο καιρο θα ελεγα (λογω εξεταστικης διαβαζω ξερεις κ δν εχω χρονο για τετοιες κουταμαρες  :-[ ) και ανοιγοντας λογαριασμο αυτες μου ηρθαν στο μυαλο  :D

Αυτόματη ένωση μηνύματος: 13 Ιουνίου 2010, 03:00
PS -> Ανοιξτε και κανεναν Καντζα εκει μεσα .Χαμενος δεν θα παει ο καημενουλης  ;)
Τελευταία τροποποίηση: 13 Ιουνίου 2010, 03:00 από Trixes Baby...Trixes... Καταγράφηκε

John Georgoudakis
carpe diem
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
*
Μηνύματα: 913
Θετικοί ψήφοι: 0

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

carpe diem ρεεεε η ζωη είναι μικρή....

Γυναίκα
Απάντηση #6 - 13 Ιουνίου 2010, 03:07
0

Ανάγκη έχει ο Καντζας τους φοιτητές  :P

Πάντως στο κτήριο που είναι τώρα τα pc-ακια μπορεί να συστεγαστεί άνετα ένα dvd-club :)


Α και που σαι... Μην  :-[ οι Trixes Baby είναι γοητεία  :P (οχι ομως οταν φτανουν στα γόνατα σαν του Τομ Χανκς )
Καταγράφηκε

Μιλάς πίσω από την πλάτη μου; Σημαίνει ότι είμαι μπροστά.
Σχολιάζεις την ζωή μου; Σημαίνει ότι είναι πιο ενδιαφέρουσα από τη δική σου.
Προσπαθείς να βρεις τα μειονεκτήματά μου; Σημαίνει ότι με ζηλεύεις.

Συνέχισε αυτό που κάνεις... ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ !!!
Trixes Baby...Trixes...
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
*
Μηνύματα: 169
Θετικοί ψήφοι: +13

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Πτυχίο θα πάρουμε ?

Άντρας
Απάντηση #7 - 13 Ιουνίου 2010, 03:12
0

Σκεψου το και αλλιως.. Οταν κλεινει το ΤΕΙ κατα τις 9 μπορει οι αιθουσες των εργαστηριων να γινονται Ιντερνετ cafe  8) . Εχει κ καλη συνδεση .....

Οι τριχες εκτος απο γοητεια ειναι καλες και οταν σκεφτεσαι ...Τις πειραζεις τις κανεις και μπουκλες  :doubt:

( θα ανοιξω θεμα με τα υπερ των τριχων )
Καταγράφηκε

John Georgoudakis
kostaspde
Πολιτικών Μηχανικών ΤΕ
*
Μηνύματα: 199
Θετικοί ψήφοι: +28

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

ή tan, ή .... archtan

Άντρας
Απάντηση #8 - 13 Ιουνίου 2010, 05:43
0

Απ'ό,τι ξέρω, αυτός που αναλαμβάνει να οργανώσει το φλέγον θέμα των συγγραμμάτων (παραγγελία και διανομή στους φοιτητές) έχει δικαίωμα να ανοίξει και μαγαζί για φωτοτυπίες και κάποια γραφικά είδη.
Κατά τη γνώμη μου καλά έγινε. Προκειμένου να παρακαλάω κανένα τεμπελαρά δημόσιο υπάλληλο, ή κανένα φοιτητή που τα έχει παίξει από το χώσιμο που τρώει για τα βιβλία, καλύτερα να πηγαίνω εκεί σε έναν ιδιώτη ο οποίος πληρώνεται για να το κάνει.
Και όπως βλέπω ήδη από φέτος κιόλας υπήρξε βελτίωση και οι άνθρωποι είναι ευγενέστατοι.
Φαντάζομαι με τον καιρό θα βελτιωθεί το σύστημα και επιτέλους θα παίρνουμε τα βιβλία μας.
Για το χάλι το φετινό δεν φταίνε οι άνθρωποι αυτοί, αλλά το υπουργείο που άρχισε τις περικοπές δαπανών...
Ας βλέπουμε τα πράγματα λίγο ανοιχτόμυαλα: Και η δική μας η δουλειά θα γίνεται, και ένας-δύο άνθρωποι θα βγάζουν τίμια το μεροκάματό τους.
Και αν έχετε πάει για φωτοτυπίες καμιά φορά, θα δείτε οτι οι τιμές είναι πολύ χαμηλές, σε αντίθεση με μερικά φωτοτυπάδικα πολύ κοντά στο ΤΕΙ (μη λέμε ονόματα) που σφαγιάζουν κόσμο.
Ή το άλλο για παράδειγμα: είναι Δευτέρα πρωί και έχεις στις 9 το πρωί σχέδιο αλλά έχεις ξεμείνει από ριζόχαρτα (συμβαίνει πολλές φορές). Πας εκεί και εξυπηρετείσαι.

ps Ηη λειτουργία όμως των άλλων "μικρό-μεγάλο-μάγαζων" (ΔΑΠ, ΠΑΣΠ, ΠΚΣ)μέσα στο ΤΕΙ δε βλεπω να σας απασχολεί καθόλου....
Τελευταία τροποποίηση: 13 Ιουνίου 2010, 05:49 από kostaspde Καταγράφηκε

Παραδίδονται μαθήματα για το τμήμα Πολιτικών Μηχανικών ΤΕ.

Μαθηματικά Ι & ΙΙ, Φυσική, Τεχνική Μηχανική, Αντοχή υλικών, Στατική Ι & ΙΙ, Δυναμική, Αντισεισμικός, Beton, Μεταλλικές, Θεμελιώσεις.

1ο μάθημα δωρεάν
blindmaggot
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
*
Μηνύματα: 46
Θετικοί ψήφοι: 0

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Texan Steel

Άντρας WWW
Απάντηση #9 - 13 Ιουνίου 2010, 11:20
0

Δεν είναι μικρομάγαζο σχολικών ειδών.Είναι εκδοτικός οίκος που μπήκε με διαγωνισμό εκεί μέσα με σκοπό να μας παρέχει ΔΩΡΕΑΝ τα συγγράματα.Από κει κι έπειτα του έχουν δώσει τη σχετική άδεια να πουλάει και κάποια πράματα παραπάνω,που όπως λέει και ο Kostaspde,άσχημα δε μας κάθεται,ούτε και μας ενοχλεί ιδιαίτερα..και όντως οι τιμές του μου έρχονται αρκετά μαλακά στα μάτια-αυτιά μου καμιά φορά σε περίπτωση ανάγκης.
Τώρα όσον αφορά τα "άλλα" μαγαζάκια που καλά κάνει και αναφέρει ο Κώστας,οι πιο πολλοί δεν ασχολείστε καν γιατι οι μισοί έχουν όφελος...πόσοι άραγε παν και παρακαλάνε καμιά σημείωση παραπάνω,ή κάποιο extra θεματάκι που οι έγγυρες πηγές τους λένε πως θα πέσει??
Εν ολίγοις,εγώ είμαι υπέρ του ΒΙΒΛΙΟΠΩΛΕΙΟΥ!
Καταγράφηκε
Σελίδες: [1] 2 3   Πάνω
Εκτύπωση