Νέα:
Πέμπτη 28 Μαρτίου 2024

Shoutbox!

Toula Aretaki

19-02-2024 13:17
Καλημέρα,γνωρίζει κανείς εάν το πτυχίο διοίκησης επιχειρήσεων μπορούμε να πάρουμε βεβαίωση χρήσης H/Y;

Debbie422657

11-01-2024 00:11
Καλησπέρα σας, ψάχνω σημειώσεις για μαθήματα του οικονομικού. Υπάρχει κάποιος που μπορεί να με βοηθήσει;

Alexis92

31-10-2023 21:12
γερασαμε

Timos Chartios

17-08-2023 03:00
Ψάχνω ρε παιδιά την Ιωάννα μετά από χρόνια από Διοίκηση ήταν στη ΠΑΣΠ το2010. Χαθήκαμε πέρασε δεκαετία και...

elisavet

03-04-2023 14:47
Καλησπερα μετα απο καιρο μπηκα και εγω να ζητησω υλη, σημειωσεις. μακρο αγγλικα διοικ.ολ. ποιοτητας,μαρκετινγ οτι εχετε

mar99

08-03-2023 05:33
εχω τελειωσει τει σερρων 1999 διοικηση οικονομια τμημα λογιστικης απο που θα παρω μια βεβαιωση σπουδων που χρειαζομαι

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ@

28-02-2023 10:03
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ!
ΕΧΩ ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΓΓΡΑΦΗ ΕΞΑΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΩΡΑ. ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ?ΕΥΧΑΡΙ

sony400

07-02-2023 21:03
Άλλη μια εξεταστική έφτασε στο τέλος της σχεδόν. Εύχομαι σε όλους/ες να έφτσαν λίγο περισσότερο στον στόχο τους.

ALS

23-10-2022 17:28
Καλησπέρα!!Πέρασαν 12 χρόνια που ήμουν πρώτο έτος !! 😅

marios9

17-10-2022 11:16
Καλημέρα σε όλους.

armiertz

24-09-2022 15:44
Είμαι στην Λογιστική. Έχω να έρθω πολλά χρόνια και έχουν αλλάξει πολλά. Για αυτό θέλω σημειώσεις μπας και πάρω το πτυχίο

tonidemis

24-09-2022 00:18
Armiertz Σου έστειλα μήνυμα

armiertz

03-08-2022 12:50
Μπορεί να μου πει κανείς που μπορώ να βρω σημειώσεις των μαθημάτων γιατί η παρουσία μου στα μαθήματα είναι λίγο αδύνατη

armiertz

03-08-2022 12:49
Καλησπέρα. Είμαι καινούρια στο forum αλλά παλιά φοιτήτρια του τει που επιτέλους πήρα την απόφαση να ολοκληρώσω το πτυχίο
 

Sérmac

28-07-2022 19:25

Εμφάνιση 50 τελευταίων
Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε. Χάσατε το email ενεργοποίησης;
28 Μαρτίου 2024, 22:54

Σύνδεση με όνομα, κωδικό και διάρκεια σύνδεσης

Μέλη
  • Σύνολο μελών: 5293
  • Τελευταία: marina23

Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 83540
  • Σύνολο θεμάτων: 10650
  • Σε σύνδεση σήμερα: 49
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1245
  • (16 Απριλίου 2022, 00:20)

Συνδεδεμένοι
Μέλη: 0
Επισκέπτες: 36
Σύνολο: 36

Για να γραφτείτε σε κάποια ομάδα μελών, πατήστε εδώ.

Μέσα Μεταφοράς

Αστικό ΚΤΕΛ Σερρών
ΚΤΕΛ Ν. Σερρών
Δρομολόγια ΤΡΑΙΝΟΣΕ

Πρόσφατα

Υπηρεσίες ΕΔΕΤ

Εύδοξος
Okeanos
Άτλας
Ακαδημαϊκή Ταυτότητα
Σελίδες: 1 2 [3] 4 5 6 ... 10   Κάτω
Εκτύπωση
O ΑΡΗΣ ΠΑΝΩ ΑΠ'ΟΛΑ
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα. Αναγνώστηκε 39401 φορές.
constantino
Μηχανολόγων Μηχανικών ΤΕ
*
Μηνύματα: 190
Θετικοί ψήφοι: 0

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Άντρας
Απάντηση #20 - 15 Μαρτίου 2010, 14:16
0

Freedom Man από που είσαι;
Καταγράφηκε
nicktheasian
*
Μηνύματα: 58
Θετικοί ψήφοι: +24

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Απάντηση #21 - 15 Μαρτίου 2010, 14:17
0

constantino αυτά που γράφεις είναι αντικειμενικά έτσι?Δηλαδή θέλεις να μας πεις ότι εσύ και οι υπόλοιποι της ομάδας σου,όπως και οι άλλοι της ομάδας με τα ασπρόμαυρα δεν χαιρόσασταν όταν πέσαμε Β Εθνική,όταν τρώγαμε έξι από την Μπάγερν,όταν χάναμε το Κύπελλο και τόσα άλλα.Ήσασταν λυπημένοι και εσείς όπως ήμασταν εμείς;;;Έλεος.
Πότε δημιουργήσαμε τέτοια ατμόσφαιρα;;;Ξανά έλεος.Μπες και δες ότι βίντεο θέλεις.Είτε σε ελληνικό αγώνα είτε σε ευρωπαϊκό αγώνα.Ήμαρτον δηλαδή.
Ο ΑΡΗΣ δεν πάει πουθενά στη Super League;Ο ΑΡΗΣ θέλει να μπει στα play-off.Να βγει στην Ευρώπη.Εκεί που σου έλεγε ο πρόεδρος σου,οι οπαδοί σου και οι δημοσιογράφοι σου ότι θα είσαι εσύ στο τέλος της χρονιάς.Ο ΑΡΗΣ παίζει ΠΑΝΤΑ και ΜΟΝΟ για τη νίκη.Άλλοι βρίζανε τον παίκτη τους όταν έβαλε γκολ στην Καλαμαριά και σηκώνανε πανί.
Έλεος, με αυτά που διαβάζουμε από χτες το βράδυ.Πραγματικά.Λυπηθείτε τα ματάκια μας.
Καταγράφηκε
The_Freedom_Man
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
****
Μηνύματα: 1559
Θετικοί ψήφοι: +375

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Άντρας
Απάντηση #22 - 15 Μαρτίου 2010, 14:19
0

Freedom Man από που είσαι;

Απο Χαριλάου. 2 τετράγωνα πάνω απο το γήπεδο.
Καταγράφηκε

Θεωρώ πιο γενναίο εκείνον που κυριαρχεί στα πάθη του από εκείνον που κυριαρχεί στους εχθρούς του. Η δυσκολότερη νίκη είναι εκείνη ενάντια στον ίδιο σου τον εαυτό.» {Αριστοτέλης}

No matter how long the winter, spring is sure to follow.  ~Proverb
palaxito13
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
**
Μηνύματα: 98
Θετικοί ψήφοι: 0

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

ΤΡΑΓΟΥΔΑ ΚΑΙ ΓΕΛΑ

Άντρας
Απάντηση #23 - 15 Μαρτίου 2010, 14:43
0

Ενα πραγμα απλα θελω να πω για να συμμετασχω στο θεμα και εγω!!
Πρωτον στους παοκτσηδες να πω οτι μια ομαδα δεν χτιζεται σε 2 χρονια και αυτο ισχυει για ολους γιατι εσεισ νομιζετε οτι αν πατε καλα 2 χρονιες θα παρετε πρωταθλημα κυπελλο και ολα τα συναφη...Δυστυχως παιδια δεν ειναι ετσι γιατι οταν ο αρης ανεβηκε κατηγορια επαιζε τρελη μπαλα σε ευρωπη και Ελλαδα(και μια χρονια και ο ΗΡΑΚΛΗΣ) και ομωσ δεν καταφερε να παρει τιποτα αλλα συνεχιζει να προσπαθει!!!
Κατι ακομα διαβασα σημερα στην και καλα αντικειμενικη και οχι φιλοπαοκτσηδικη εφημεριδα ΣΠΟΡ ΤΟΥ ΒΟΡΡΑ
τον τιτλο ΣΠΑ ΝΑ ΘΑΣ και γελασα μεχρι δακρυων γιατι αν ειναι δυνατον ενας διαιτητησ του συνδεσμου ΠΕΙΡΑΙΑ να θελει πρωταθλητη τον Παναθηναικο!!Τελος να δωσω πολλα μπραβο στον ΑΡΗ που ξεσκισε κυριολεκτικα το κεντρο του Σαντος και την τακτικη του -κατι που καμια αλλη ομδα δεν το εχει επιτυχει τοσο καλα φετος-και επαιξε παρα πολυ ωραια μπαλα!ΔΕΝ λεω ευνοηθηκε απο την διαιτησια αλλα μεχρι εκει!!ΔΕΝ πρεπει σε καμια περιπτωση να μενει εκει ο ΠΑΟΚ αλλα να συνεχισει να παλευει και αλλα 22 χρονια για να φτασει σε τιτλο!!!
Υ.Γ ΠΑΝΑΘΑ ΓΕΡΑ ΤΟΝ ΤΙΤΛΟ ΞΑΝΑ ΠΟΤΕ ΣΤΟΝ ΠΕΙΡΑΙΑ
Καταγράφηκε

ΔΩΣ' ΜΟΥ ΕΝΑ ΗΛΙΟ ΣΥΡΜΑΤΙΝΟ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΣΗΜΑΔΙ ΧΑΡΑΓΜΕΝΟ ΣΤΟΝ ΩΜΟ,ΡΑΨΕ ΜΟΥ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΤΟ ΒΛΑΣΦΗΜΟ ΣΤΟΜΑ ΕΧΩ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΟΥ ΕΝΑ ΑΠΕΡΑΝΤΟ ΔΡΟΜΟ!!!!
AlieN
***
Μηνύματα: 490
Θετικοί ψήφοι: +43

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Άντρας
Απάντηση #24 - 15 Μαρτίου 2010, 14:49
0

Δεν ήταν κοκκινη του νικοπολίδη προχθες με γιάννενα ούτε ήταν πεναλντυ τ ατρόμητου και ηταν τ νίνη και οι κόκκινες και κιτρινες όλης της εντεκάδας του ΠΑΟΚ.
Ναι χάσαμε από τον Αρη δικαια και μαγκιά τους δεν θα κλαφτούμε όπως κάποιοι άλλοι αλλά αν εσεις θεωρείτε σωστή την διαιτισία τ σπαθα τότε όντως σας αξίζει αυτό το επίπεδο ποδοσφραίρου του ελλαδισταν.
Αν προσέξατε πείραν οι σωστοί παίκτες καρτες και αυτοί που συμπλήρωναν σε ένα παιχνίδι που έτσι κ αλιώς ηταν του Άρη...
Αυτό σε βάζει σε υποψία και αν είναι κόκκινη του σνάουτσνερ και όχι του νικοπολίδη τότε μας αποδεικνύετε πόσο σχετικοί είστε με το ποδοσφαιρο.
Αλλά όταν εκανε τις σφαγές ο θείος ήταν σφαγές τώρα π μας ευνοούν είναι διαιτητικά λάθη ..
Ετσί κούμπαρε του πατέρα?
Καταγράφηκε

Θα 'θελα να γίνω αυτό που Ήμουν...
Όταν ήθελα να γίνω αυτό που Έιμαι Τώρα....!!!!
The_Freedom_Man
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
****
Μηνύματα: 1559
Θετικοί ψήφοι: +375

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Άντρας
Απάντηση #25 - 15 Μαρτίου 2010, 15:02
0

Δεν ήταν κοκκινη του νικοπολίδη ................Ετσί κούμπαρε του πατέρα?

1 - Κοίτα, ναι οκ ρε συ, εσυ δεν κλαίγεσαι αλλά απο χθές κλαίγεται ολόκληρος ο λαός του ΠΑΟΚ που ούτως ή άλλως ο Άρης θα κέρδιζε  ( λόγω καλού στησίματος της ομάδας απο τον Κούπερ και ενός Κάμπορα που έβγαζε μάτια )

2 - Είναι πολύ άσχημο που προπαγανδίζουν με τόσο χυδαίο τρόπο οι φυλλάδες της πόλης μας και κάνουν τον απλό οπαδό του ΠΑΟΚ να νομίζει πως μπορεί αν χτυπήσει τις ομαδάρες ή απλά πολύ καλύτερες ομάδες της Αθήνας. Κακά τα ψέματα, χωρίς budget δεν πάς πουθενά.
Καταγράφηκε

Θεωρώ πιο γενναίο εκείνον που κυριαρχεί στα πάθη του από εκείνον που κυριαρχεί στους εχθρούς του. Η δυσκολότερη νίκη είναι εκείνη ενάντια στον ίδιο σου τον εαυτό.» {Αριστοτέλης}

No matter how long the winter, spring is sure to follow.  ~Proverb
titikos
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
**
Μηνύματα: 75
Θετικοί ψήφοι: 0

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Άντρας
Απάντηση #26 - 15 Μαρτίου 2010, 15:04
0

Εγώ έχω να πω τα εξής:
1) Με μηδέν σουτ εντός περιοχής...δε πας για πρωτάθλημα...
2) Όταν ο Βιερίνια κάνει φάουλ από πίσω ενώ το ματς είναι 2-0 και ενώ έχει κάρτα και ενώ η ομάδα του την άλλη κυριακή παίζει με την αεκ... πείτε μου..ποιός φταίει??? Ο Σπάθας???

Εδώ στην Ελλάδα όλοι κοιτάμε στο τι μας φταίει ο διπλανός μας αντί να κοιτάμε τα χάλια μας...
Καταγράφηκε
AlieN
***
Μηνύματα: 490
Θετικοί ψήφοι: +43

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Άντρας
Απάντηση #27 - 15 Μαρτίου 2010, 15:07
0

Μα ρε φίλε μ το γραψα και σε άλλο ποστ... δεν φωνάζουμε ότι χάσαμε λόγο διαιτησίας ούτε ότι ο Άρης δεν πήρε δίκαια την νίκη.Απλά αυτές οι κάρτες μας βάζουν σε υποψίες και σε σκέψεις και το ξέρεις και συ τι παίζεται.
Και ναι  εννοείτε δεν υπάρχουν λεφτά στις ομάδες τις θεσσαλονίκης αλλά αν τώρα μας παίζουν έτσι ποιος να βάλει λεφτά και για πιο λόγο?
Καταγράφηκε

Θα 'θελα να γίνω αυτό που Ήμουν...
Όταν ήθελα να γίνω αυτό που Έιμαι Τώρα....!!!!
The_Freedom_Man
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
****
Μηνύματα: 1559
Θετικοί ψήφοι: +375

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Άντρας
Απάντηση #28 - 15 Μαρτίου 2010, 15:09
0

Εγώ έχω να πω τα εξής:
1) Με μηδέν σουτ εντός περιοχής...δε πας για πρωτάθλημα...
2) Όταν ο Βιερίνια κάνει φάουλ από πίσω ενώ το ματς είναι 2-0 και ενώ έχει κάρτα και ενώ η ομάδα του την άλλη κυριακή παίζει με την αεκ... πείτε μου..ποιός φταίει??? Ο Σπάθας???

Εδώ στην Ελλάδα όλοι κοιτάμε στο τι μας φταίει ο διπλανός μας αντί να κοιτάμε τα χάλια μας...

Μεταφράζω τα λέγόμενα σου με μία φράση του Κένεντι::::::  Μην ρωτάτε τι μπορεί να κάνει η χώρα σας για εσάς. Ρωτήστε τι μπορείτε να κανετε εσείς για την χώρα σας.

Συμφωνώ απολύτως. Θέλει κουράγιο υπομονή και να ΠΑΤΑΣ ΣΤΗΝ ΓΗ

Αυτόματη ένωση μηνύματος: [time]Δευ 15 Μάρ 2010 03:11:46 μμ GMT-2[/time]
Μα ρε φίλε μ το γραψα και σε άλλο ποστ... δεν φωνάζουμε ότι χάσαμε λόγο διαιτησίας ούτε ότι ο Άρης δεν πήρε δίκαια την νίκη.Απλά αυτές οι κάρτες μας βάζουν σε υποψίες και σε σκέψεις και το ξέρεις και συ τι παίζεται.
Και ναι  εννοείτε δεν υπάρχουν λεφτά στις ομάδες τις θεσσαλονίκης αλλά αν τώρα μας παίζουν έτσι ποιος να βάλει λεφτά και για πιο λόγο?

ΕΔΩ οι Γαυροι βρίζουν τον Κόκκαλη που τους έχει πάρει - αγοράσει 15 πρωταθλήματα στον ΠΑΟΚ θα έρθει?
αχχααά
...Δες εξώφυλλο σπορ του βορρά ... Πολύ πολύ δυστηχώς... Αυτ'η είναι η μήτρα των κλαμάτων
Καταγράφηκε

Θεωρώ πιο γενναίο εκείνον που κυριαρχεί στα πάθη του από εκείνον που κυριαρχεί στους εχθρούς του. Η δυσκολότερη νίκη είναι εκείνη ενάντια στον ίδιο σου τον εαυτό.» {Αριστοτέλης}

No matter how long the winter, spring is sure to follow.  ~Proverb
AlieN
***
Μηνύματα: 490
Θετικοί ψήφοι: +43

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Άντρας
Απάντηση #29 - 15 Μαρτίου 2010, 15:18
0

τώρα κάτι μας είπες ρε φίλε και συ δες πρωτοσέλιδο "αθλητικά νέα" όταν χάσατε.
Δλδ το επιχείρημα σου είναι μία οπαδική εφημερίδα που όπως όλες θέλουν να χαιδεύουν τα αυτιά των πελατών τους?τι να σ πω...
Καταγράφηκε

Θα 'θελα να γίνω αυτό που Ήμουν...
Όταν ήθελα να γίνω αυτό που Έιμαι Τώρα....!!!!
Σελίδες: 1 2 [3] 4 5 6 ... 10   Πάνω
Εκτύπωση