Νέα:
Παρασκευή 26 Απριλίου 2024

Shoutbox!

Toula Aretaki

19-02-2024 13:17
Καλημέρα,γνωρίζει κανείς εάν το πτυχίο διοίκησης επιχειρήσεων μπορούμε να πάρουμε βεβαίωση χρήσης H/Y;

Debbie422657

11-01-2024 00:11
Καλησπέρα σας, ψάχνω σημειώσεις για μαθήματα του οικονομικού. Υπάρχει κάποιος που μπορεί να με βοηθήσει;

Alexis92

31-10-2023 21:12
γερασαμε

Timos Chartios

17-08-2023 03:00
Ψάχνω ρε παιδιά την Ιωάννα μετά από χρόνια από Διοίκηση ήταν στη ΠΑΣΠ το2010. Χαθήκαμε πέρασε δεκαετία και...

elisavet

03-04-2023 14:47
Καλησπερα μετα απο καιρο μπηκα και εγω να ζητησω υλη, σημειωσεις. μακρο αγγλικα διοικ.ολ. ποιοτητας,μαρκετινγ οτι εχετε

mar99

08-03-2023 05:33
εχω τελειωσει τει σερρων 1999 διοικηση οικονομια τμημα λογιστικης απο που θα παρω μια βεβαιωση σπουδων που χρειαζομαι

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ@

28-02-2023 10:03
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ!
ΕΧΩ ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΓΓΡΑΦΗ ΕΞΑΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΩΡΑ. ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ?ΕΥΧΑΡΙ

sony400

07-02-2023 21:03
Άλλη μια εξεταστική έφτασε στο τέλος της σχεδόν. Εύχομαι σε όλους/ες να έφτσαν λίγο περισσότερο στον στόχο τους.

ALS

23-10-2022 17:28
Καλησπέρα!!Πέρασαν 12 χρόνια που ήμουν πρώτο έτος !! 😅

marios9

17-10-2022 11:16
Καλημέρα σε όλους.

armiertz

24-09-2022 15:44
Είμαι στην Λογιστική. Έχω να έρθω πολλά χρόνια και έχουν αλλάξει πολλά. Για αυτό θέλω σημειώσεις μπας και πάρω το πτυχίο

tonidemis

24-09-2022 00:18
Armiertz Σου έστειλα μήνυμα

armiertz

03-08-2022 12:50
Μπορεί να μου πει κανείς που μπορώ να βρω σημειώσεις των μαθημάτων γιατί η παρουσία μου στα μαθήματα είναι λίγο αδύνατη

armiertz

03-08-2022 12:49
Καλησπέρα. Είμαι καινούρια στο forum αλλά παλιά φοιτήτρια του τει που επιτέλους πήρα την απόφαση να ολοκληρώσω το πτυχίο
 

Sérmac

28-07-2022 19:25

Εμφάνιση 50 τελευταίων
Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε. Χάσατε το email ενεργοποίησης;
26 Απριλίου 2024, 10:50

Σύνδεση με όνομα, κωδικό και διάρκεια σύνδεσης

Μέλη
  • Σύνολο μελών: 5294
  • Τελευταία: AreusTes

Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 83541
  • Σύνολο θεμάτων: 10650
  • Σε σύνδεση σήμερα: 58
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1245
  • (16 Απριλίου 2022, 00:20)

Συνδεδεμένοι
Μέλη: 0
Επισκέπτες: 42
Σύνολο: 42

Για να γραφτείτε σε κάποια ομάδα μελών, πατήστε εδώ.

Μέσα Μεταφοράς

Αστικό ΚΤΕΛ Σερρών
ΚΤΕΛ Ν. Σερρών
Δρομολόγια ΤΡΑΙΝΟΣΕ

Πρόσφατα

Υπηρεσίες ΕΔΕΤ

Εύδοξος
Okeanos
Άτλας
Ακαδημαϊκή Ταυτότητα
Σελίδες: 1 2 3 [4] 5 6 7 ... 10   Κάτω
Εκτύπωση
O ΑΡΗΣ ΠΑΝΩ ΑΠ'ΟΛΑ
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα. Αναγνώστηκε 39433 φορές.
The_Freedom_Man
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
****
Μηνύματα: 1559
Θετικοί ψήφοι: +375

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Άντρας
Απάντηση #30 - 15 Μαρτίου 2010, 15:20
0

τώρα κάτι μας είπες ρε φίλε και συ δες πρωτοσέλιδο "αθλητικά νέα" όταν χάσατε.
Δλδ το επιχείρημα σου είναι μία οπαδική εφημερίδα που όπως όλες θέλουν να χαιδεύουν τα αυτιά των πελατών τους?τι να σ πω...

Αυτό ακριβώς. Δεν μου αρέσουν οι οπαδικές εφημερίδες που δεν αναφέρουν τον τιτλο π.χ. Με την "Super aris" δεν έχω κανένα πρόβλημα. Με τα αθλητικά νές όμως έχω...   Δεν ξέρω αν κατάλαβες τι θέλω να πω....
Καταγράφηκε

Θεωρώ πιο γενναίο εκείνον που κυριαρχεί στα πάθη του από εκείνον που κυριαρχεί στους εχθρούς του. Η δυσκολότερη νίκη είναι εκείνη ενάντια στον ίδιο σου τον εαυτό.» {Αριστοτέλης}

No matter how long the winter, spring is sure to follow.  ~Proverb
palaxito13
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
**
Μηνύματα: 98
Θετικοί ψήφοι: 0

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

ΤΡΑΓΟΥΔΑ ΚΑΙ ΓΕΛΑ

Άντρας
Απάντηση #31 - 15 Μαρτίου 2010, 15:27
0

Ακριβως θελει κουραγιο και υπομονη!! ο παναθηναικος τοσα χρονια πληρωνει τα τσατσικα πρωταθληματα που πηρε την δεκαετια 70-80 χανοντασ τοσα αλλα απο τον θειο και απο την παραγκα του!!εμεισ κλαφτηκαμε και για την διαιτησια και για τα λαθη τους και ετσι δημιουεργησαμε ενα κομπλεξ απεναντι στην ομαδα τους αλλα παρ ολαυτα κοιταξαμε και τα δικα μας λαθη και προσπαθησαμε τοσα χρονια και καταφεραμε να ειμαστε σημερα εδω σαν ομαδα και με ενα καταπληκτικο ποδοσφαιρο!!μας ευνοησαν και εμας δεν λεω αλλα μακαρι να επαιζαν ολοι ετσι και ας τουσ ευνοοθσε και η διαιτησια κ αυτουσ!!φετοσ με τον ολυμπιακο χαλια και με τν διαιτησια λιγο το τονιζω λιγο για να μην πω ελαχιστα κατα του και ειδαμε απ ολεσ της ομαδεσ μπαλαρα ακομα και απο τον αρη τον παοκ  την καβαλα και πολλεσ αλλες!!!θελει προσπαθεια για να φτασεις σε ενα επιθυμητο αποτελεσμα και φετος ηρθε και η ωρα της κρισης και για τον γαυρο που πληρωνει ολα αυταα τα λαθη που εχουν καταστρεψει το ελληνικο ποδοσφαιρο..και μια μερα θα δουμε καλυτερη μπαλα απ ολους
Καταγράφηκε

ΔΩΣ' ΜΟΥ ΕΝΑ ΗΛΙΟ ΣΥΡΜΑΤΙΝΟ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΣΗΜΑΔΙ ΧΑΡΑΓΜΕΝΟ ΣΤΟΝ ΩΜΟ,ΡΑΨΕ ΜΟΥ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΤΟ ΒΛΑΣΦΗΜΟ ΣΤΟΜΑ ΕΧΩ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΟΥ ΕΝΑ ΑΠΕΡΑΝΤΟ ΔΡΟΜΟ!!!!
Fott1
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
***
Μηνύματα: 414
Θετικοί ψήφοι: +58

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Άντρας
Απάντηση #32 - 15 Μαρτίου 2010, 16:43
0

Σε πειραζει ο που γραφουμε στο τοπικ αυτο..και δεν λες οτι το ονομα του τοπικ ειναι ιδιο με συνθημα του ΠΑΟΚ .. ισως δεν το γνωριζες..

Δεν μπορεις να μιλας για τιτλους.. εχεις πανω  απο 40 χρονια να παρεις τιτλο..

Ειμαστε η Θεσσαλονικη - Εισαι η Παπαναστασιου
Λεμε ο ΠΑΟΚ πανω απ'ολα - Λες Αρηθ θρησκεια θουπερ 3
Εχω 22000 διαρκειας - Δεν ξερεις καν πόσα εχεις
Εχω 16000 μετοχους - Στην πρωτοπορουσα λεσχη εχεις 1000
Εχω 14 βαθμους περισσοτερους - καλυτερη αμυνα , καλυτερη επιθεση
Παιζεις ευρωπη 0.2 φορες το χρονο ( 2 φορες τα δεκα χρονια)-Παιζω ανεληπως την τελευταια 20ετια (εκτος 3 χρονιες)
Ειμαι περιφανος και πληρωνω τα χρεη τριτων - Μπαινεις στο 44(αρηθ44)
Με λενε τουρκο για την καταγωγη μου - Σε λενε σκουλικι για τον χαρακτηρα σου.
Ιδρυθηκες απο άτομα αλλης ομάδος το 1914(Ηρακλής)- Τον μισείς αφάνταστα.
Ιδρυθηκα απο διωγμενους ελληνες και κουβαλαω μεγάλη ιδέα στο όνομα μου.

Σε φωνάζουν ΟΛΟΙ " Ξυπνα και δες οτι την νικη δεν την πηρε ο Καμπορα , εγινες κ εσυ όπως κ εγώ ενα πιονι του "Αφεντικού"
του πρωταθληματος .
Αυτο γινεται εδω και 30 χρόνια. Και Το μοναδικο κόμπλεξ που εχουμε με εσάς ειναι αυτο.. ΟΤΙ αντι για αντισταση σε αυτο..Παραμένετε συγκαταβατες.. Με αλλα λόγια ΦΥΤΑ.

Τέλος , το μοναδικο πράγμα που θα ήθελα (και χαιρομαι αφανταστα ως φιλαθλος) ειναι το εξής: Αν ειναι να χάσω απο τον ΠΑΟ ας γινει οπως γινεται στο Μπασκετ.Εκει οπου δικαια μας βαζει τα  γυαλια και μας εκπροσωπει απόλυτα στην ευρώπη.Εκει δείχνει μαγκιά.. Στο θέμα μας όμως διστυχώς όχι.
Καταγράφηκε

ΕΒΓΑΛΑ ΤΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ, ΕΒΓΑΛΑ ΤΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ, ΕΒΓΑΛΑ ΤΟ ΛΥΚΕΙΟ, ΕΒΓΑΛΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ... ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΒΡΩ ΔΟΥΛΕΙΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΚΑΙ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ!!!
Don't be like Water , become water
stavrosf4
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
*
Μηνύματα: 659
Θετικοί ψήφοι: +135

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Άντρας
Απάντηση #33 - 15 Μαρτίου 2010, 17:41
0

ρε σεις.. χάνετε την ουσία.. Ο ΠΑΟΚ έχει έναν σκασμό χρέη και κάνει συμβόλαια 800 χιλιάδων σε παίχτες, κάνει μεταγραφή 1,5 εκατομμυρίων αντί να κοιτάζει να μαζεύει τα χρέη του. Πανηγυρίζατε πριν 1-2 χρόνια για το προπονητικό κέντρο που πήρατε την έκταση και είναι ακόμα χωράφι γιατί δεν υπάρχει σχέδιο και αντί να πιέζετε για πράγματα που θα μεγαλώσουν πραγματικά τον ΠΑΟΚ ακόμα περισσότερο κρύβεστε πίσω από "σχέδια" που δεν θέλουν την Θεσσαλονίκη ή τον ΠΑΟΚ και δεν ξέρω τι. Επίσης πριν πείτε για τον Άρη και τον βάζελο σκεφτείτε λίγο ότι με τα χρήματα του βάζελου κάνατε ομάδα από πέρυσι με μεταγραφές Μελίσση και Χριστοδουλόπουλου που κανείς δεν καταλάβε γιατί έγιναν όπως και χορηγίες Βγενόπουλου. Ο Άρης αν άφηνε κάποια κόμπλεξ πίσω του και δεν είχε τη μανία καταδίωξης από όλους θα έβλεπε ότι όταν παίζει μπάλα κερδίζει και όταν οι παίχτες του παίζουν με πάθος όπως χθες και όχι σαν "κυρίες" - γιατί ο Άρης παραείναι σοφτ ομάδα.. Τέλος για χθες θα έπρεπε να τα βάζετε ΜΟΝΟ με την ομάδα σας που έκανε 2-3 σουτ σε όλο το ματς και όχι με τον διαιτητή γιατί όταν βρίσκεις δικαιολογίες και όχι αίτια δεν γίνεσαι ΠΟΤΕ καλύτερος. Δεν είμαι Άρης δεν είμαι ΠΑΟΚ και μα τη Παναγία θα προτιμούσα να το πάρει ο οποιοσδήποτε εκτός του Παναθηναικού.. Αλλά να ξέρουμε τι λέμε..

Και φίλε Fott1 πριν πεις για αντιστάσεις και αγώνες μέσα στους 16000 μετόχους με ποσοστό 12% βρίσκετε ο Γκαγκάτσης.. Είναι σαν να επαναστατεί το ελληνικό ποδόσφαιρο με μπροστάρη τον Κόκαλη.. Μάλλον επαναστάση κόντρα σε κατεστημένα με τον αρχί κλέφτη μαζί σου δεν γίνεται..
Καταγράφηκε

"First they ignore you, then they ridicule you, then they fight you, and then you win."
Mahatma Gandhi


39°30'51.65"Β    25° 0'25.26"Α
Fott1
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
***
Μηνύματα: 414
Θετικοί ψήφοι: +58

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Άντρας
Απάντηση #34 - 15 Μαρτίου 2010, 17:56
0

Το ποσοστο του γκαγκατση ειναι ανενεργο  και όχι στα δικά του χέρια πλέον..
Αυτο π λες ισχυε πριν 3-4 μήνες.
Καταγράφηκε

ΕΒΓΑΛΑ ΤΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ, ΕΒΓΑΛΑ ΤΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ, ΕΒΓΑΛΑ ΤΟ ΛΥΚΕΙΟ, ΕΒΓΑΛΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ... ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΒΡΩ ΔΟΥΛΕΙΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΚΑΙ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ!!!
Don't be like Water , become water
stavrosf4
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
*
Μηνύματα: 659
Θετικοί ψήφοι: +135

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Άντρας
Απάντηση #35 - 15 Μαρτίου 2010, 17:59
0

και ευτυχώς που έγινε αυτό τουλάχιστον αλλά παρόλαυτα πιστεύω συμφωνείς πόσο φάουλ ήταν αυτό με τον Γκαγκάτση.. Και να σου πω την αλήθεια δεν εκφράζει ΚΑΘΟΛΟΥ τον ΠΑΟΚ (τον οποίο συμπαθώ λόγο καλής σχέσης με την ομάδα μου και τα γράφω όλα καλοπροαίρετα και όπως θα αντιμετώπιζα την δική μου ομάδα.. Απλά συμπαθώ και Άρη.. Μπέρδεμα!)..
Καταγράφηκε

"First they ignore you, then they ridicule you, then they fight you, and then you win."
Mahatma Gandhi


39°30'51.65"Β    25° 0'25.26"Α
The_Freedom_Man
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
****
Μηνύματα: 1559
Θετικοί ψήφοι: +375

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Άντρας
Απάντηση #36 - 15 Μαρτίου 2010, 18:36
0

Σε πειραζει ο που γραφουμε στο τοπικ αυτο..και δεν λες οτι το ονομα του τοπικ ειναι ιδιο με συνθημα του ΠΑΟΚ .. ισως δεν το γνωριζες..

Δεν μπορεις να μιλας για τιτλους.. εχεις πανω  απο 40 χρονια να παρεις τιτλο..

Ειμαστε η Θεσσαλονικη βαζει τα  γυαλια και μας εκπροσωπει απόλυτα στην ευρώπη.Εκει δείχνει μαγκιά.. Στο θέμα μας όμως διστυχώς όχι.


Ρε συ, δε μου λες.... ΠΟΣΕΣ ??    

ΚΑΙ ΣΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΑΥΤΟ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΕΥΧΗΘΩ ΚΑΤΙ.....  ΝΑΙ ΓΙΝΕΙΣ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΟΠΑΔΟΣ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΠΟΥ ΑΓΑΠΑΣ...  ΑΛΛΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΡΕΙΣ ΠΟΤΕ ΤΟ ΠΤΥΧΙΟ ΣΟΥ. ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΕ Ε, ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΕ...

Εδώ κάνουμε την πλάκα μας και εσύ πήγες και έγραψες ολόκληρη έκθεση για να μου την πεις.  ;) Ειλικρινά ρε φίλε ΠΟΣΕΣ?? Α! Και μην βρίσεις. Φέρσου όμορφα.
Καταγράφηκε

Θεωρώ πιο γενναίο εκείνον που κυριαρχεί στα πάθη του από εκείνον που κυριαρχεί στους εχθρούς του. Η δυσκολότερη νίκη είναι εκείνη ενάντια στον ίδιο σου τον εαυτό.» {Αριστοτέλης}

No matter how long the winter, spring is sure to follow.  ~Proverb
xXxMagiciaNxXx
Επισκέπτης
Απάντηση #37 - 15 Μαρτίου 2010, 18:55
0

Καλα μιλαμε δεν υπαρχετε ! Εχετε καταρχας ξεφυγει προ πολλου απο το θεμα ... Και οποιον τον πειραζει ο τιτλος του θεματος να ερθει να μου το πει . Εσεις κλετε για τον τιτλο και θιγεστε ... Και εγω θιχτικα οταν ειχα δει : "Ο ΠΑΟΚ πανω απ' ολα γιατι πανω απο τον ΠΑΟΚ για μενα ειναι το στρινκ της Τζουλιας Αλεξανδρατου ,αλλα δεν εκλαιγα κιολας ...

Peace >>
Καταγράφηκε
KivraS
***
Μηνύματα: 269
Θετικοί ψήφοι: +6

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Απάντηση #38 - 15 Μαρτίου 2010, 18:58
0


Λεμε ο ΠΑΟΚ πανω απ'ολα - Λες Αρηθ θρησκεια θουπερ 3



XAXAXaxaxaxaxax  :woot:

Πραγματικα ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΕΠΕΙΧΗΡΗΜΑΤΑ!!!!!!!


Καταγράφηκε
The_Freedom_Man
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
****
Μηνύματα: 1559
Θετικοί ψήφοι: +375

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Άντρας
Απάντηση #39 - 15 Μαρτίου 2010, 18:59
0


Λεμε ο ΠΑΟΚ πανω απ'ολα - Λες Αρηθ θρησκεια θουπερ 3



XAXAXaxaxaxaxax  :woot:

Πραγματικα ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΕΠΕΙΧΗΡΗΜΑΤΑ!!!!!!!

μαμησε τα φίλε...
Καταγράφηκε

Θεωρώ πιο γενναίο εκείνον που κυριαρχεί στα πάθη του από εκείνον που κυριαρχεί στους εχθρούς του. Η δυσκολότερη νίκη είναι εκείνη ενάντια στον ίδιο σου τον εαυτό.» {Αριστοτέλης}

No matter how long the winter, spring is sure to follow.  ~Proverb
Σελίδες: 1 2 3 [4] 5 6 7 ... 10   Πάνω
Εκτύπωση