Νέα:
Σαββάτο 27 Απριλίου 2024

Shoutbox!

Toula Aretaki

19-02-2024 13:17
Καλημέρα,γνωρίζει κανείς εάν το πτυχίο διοίκησης επιχειρήσεων μπορούμε να πάρουμε βεβαίωση χρήσης H/Y;

Debbie422657

11-01-2024 00:11
Καλησπέρα σας, ψάχνω σημειώσεις για μαθήματα του οικονομικού. Υπάρχει κάποιος που μπορεί να με βοηθήσει;

Alexis92

31-10-2023 21:12
γερασαμε

Timos Chartios

17-08-2023 03:00
Ψάχνω ρε παιδιά την Ιωάννα μετά από χρόνια από Διοίκηση ήταν στη ΠΑΣΠ το2010. Χαθήκαμε πέρασε δεκαετία και...

elisavet

03-04-2023 14:47
Καλησπερα μετα απο καιρο μπηκα και εγω να ζητησω υλη, σημειωσεις. μακρο αγγλικα διοικ.ολ. ποιοτητας,μαρκετινγ οτι εχετε

mar99

08-03-2023 05:33
εχω τελειωσει τει σερρων 1999 διοικηση οικονομια τμημα λογιστικης απο που θα παρω μια βεβαιωση σπουδων που χρειαζομαι

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ@

28-02-2023 10:03
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ!
ΕΧΩ ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΓΓΡΑΦΗ ΕΞΑΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΩΡΑ. ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ?ΕΥΧΑΡΙ

sony400

07-02-2023 21:03
Άλλη μια εξεταστική έφτασε στο τέλος της σχεδόν. Εύχομαι σε όλους/ες να έφτσαν λίγο περισσότερο στον στόχο τους.

ALS

23-10-2022 17:28
Καλησπέρα!!Πέρασαν 12 χρόνια που ήμουν πρώτο έτος !! 😅

marios9

17-10-2022 11:16
Καλημέρα σε όλους.

armiertz

24-09-2022 15:44
Είμαι στην Λογιστική. Έχω να έρθω πολλά χρόνια και έχουν αλλάξει πολλά. Για αυτό θέλω σημειώσεις μπας και πάρω το πτυχίο

tonidemis

24-09-2022 00:18
Armiertz Σου έστειλα μήνυμα

armiertz

03-08-2022 12:50
Μπορεί να μου πει κανείς που μπορώ να βρω σημειώσεις των μαθημάτων γιατί η παρουσία μου στα μαθήματα είναι λίγο αδύνατη

armiertz

03-08-2022 12:49
Καλησπέρα. Είμαι καινούρια στο forum αλλά παλιά φοιτήτρια του τει που επιτέλους πήρα την απόφαση να ολοκληρώσω το πτυχίο
 

Sérmac

28-07-2022 19:25

Εμφάνιση 50 τελευταίων
Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε. Χάσατε το email ενεργοποίησης;
27 Απριλίου 2024, 04:28

Σύνδεση με όνομα, κωδικό και διάρκεια σύνδεσης

Μέλη
  • Σύνολο μελών: 5294
  • Τελευταία: AreusTes

Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 83541
  • Σύνολο θεμάτων: 10650
  • Σε σύνδεση σήμερα: 50
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1245
  • (16 Απριλίου 2022, 00:20)

Συνδεδεμένοι
Μέλη: 0
Επισκέπτες: 41
Σύνολο: 41

Για να γραφτείτε σε κάποια ομάδα μελών, πατήστε εδώ.

Μέσα Μεταφοράς

Αστικό ΚΤΕΛ Σερρών
ΚΤΕΛ Ν. Σερρών
Δρομολόγια ΤΡΑΙΝΟΣΕ

Πρόσφατα

Υπηρεσίες ΕΔΕΤ

Εύδοξος
Okeanos
Άτλας
Ακαδημαϊκή Ταυτότητα
Ψηφοφορία
Ερώτηση: Root or not to root! Ιδού η απορία -Cyber Hamlet
Windows - 9 (40.9%)
Linux - 13 (59.1%)
Σύνολο ψηφοφόρων: 19

Σελίδες: 1 [2] 3 4 5 ... 11   Κάτω
Εκτύπωση
Linux Vs Windows
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα. Αναγνώστηκε 41836 φορές.
Chrisp
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
****
Μηνύματα: 1176
Θετικοί ψήφοι: +83

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Άντρας
Απάντηση #10 - 17 Ιανουαρίου 2008, 12:49
0

Τα Ms Windows είναι ευκολότερα στη χρήση για το ευρύ κοινό...και επειδή η Microsoft έπαιξε γερό παιχνίδι, μπόρεσε και κατάφερε να θέλουν οι περισσότεροι χρήστες τα Ms Windows. Τώρα, αυτοί που ξέρουν κάτι παραπάνω και θέλουν μεγαλύτερη σταθερότητα, ασφάλεια, επεκτασιμότητα, διαχείρηση και πολλές άλλες λειτουργίες-υπηρεσίες...είναι βέβαιο ότι το Linux, κατέχει την πρώτη θέση.
Αλλά ο κόσμος συνεχώς προτιμά το πιο έυκολο...δεν θέλει να δυσκολεύει τον εαυτό του. Σιγά μην καθίσει π.χ. μια γραμματέας να μάθει καινούργιο κειμενογράφο. Αυτό χρειάζεται, αυτό έμαθε σου λέει. Δεν θα καθίσει να σχοληθεί με κώδικες και κέλυφοι στο Linux. Δεν τα χρειάζεται. Κι επειδή όπως αυτή έτσι και πολλοί άλλοι, δεν τα χρειάζονται αυτά...δεν ασχολούνται. Να, ένας λόγος που αποδυκνείει γιατί χρησιμοποιούνται τόσο πολύ τα Ms Windows. Και υπάρχουν πολλοί άλλοι λόγοι.
Ενημερωτικά σχεδόν το 89% στη γη...έχουν Ms Windows. To 6% Linux, το 4% OS και το 1% Άλλα.
Όμως το ότι είναι κάτι διαδεδομένο και συνηθισμένο, δεν σημαίνει κατ' ανάγκη ότι είναι και καλό.

 Aυτο ακριβως, για τον πολυ κοσμο που θελει το pc για να παιζει ενα παιχνιδι, να βλεπει καμια ταινια, να εχει τα mp3 του και να μπαινει στο internet τα windows ειναι μονοδρομος γιατι αυτα εμαθε και δεν προκειται να αλλαξει είναι και πιο απλα εδω που τα λεμε. Αν παλι θελησει να προχωρησει ενα επιπεδο παραπανω παλι τα windows ειναι μονοδρομος γιατι πολυ απλα μπορει να βρει πολυ πιο ευκολα οτι προγραμματακι χρειαστει. Το Linux δυστυχως ειναι μονο γι'αυτους που θελουν το κατι παραπανω αν αρχισει να διαδιδεται περισσοτερο ισως αλλαξουν αυτες οι στατιστικες αλλα οσο η microsoft διατηρησει αυτη την πραγματικα εξυπνη πολιτικη με τα αντεγραμενα windows τα πραγματα ειναι δυσκολα.
Καταγράφηκε

Υπάρχουν 10 είδη ανθρώπων αυτοί που καταλαβαίνουν το δυαδικό σύστημα και αυτοί που δεν το καταλαβαίνουν.
Wolfsoul
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
***
Μηνύματα: 351
Θετικοί ψήφοι: +42

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Beware the Wolf!

Άντρας WWW
Απάντηση #11 - 17 Ιανουαρίου 2008, 22:19
0

Aυτο ακριβως, για τον πολυ κοσμο που θελει το pc για να παιζει ενα παιχνιδι, να βλεπει καμια ταινια, να εχει τα mp3 του και να μπαινει στο internet τα windows ειναι μονοδρομος γιατι αυτα εμαθε και δεν προκειται να αλλαξει είναι και πιο απλα εδω που τα λεμε. Αν παλι θελησει να προχωρησει ενα επιπεδο παραπανω παλι τα windows ειναι μονοδρομος γιατι πολυ απλα μπορει να βρει πολυ πιο ευκολα οτι προγραμματακι χρειαστει. Το Linux δυστυχως ειναι μονο γι'αυτους που θελουν το κατι παραπανω αν αρχισει να διαδιδεται περισσοτερο ισως αλλαξουν αυτες οι στατιστικες αλλα οσο η microsoft διατηρησει αυτη την πραγματικα εξυπνη πολιτικη με τα αντεγραμενα windows τα πραγματα ειναι δυσκολα.
[/quote]

Πανεντελώς Λάθος
Ταινίες το Ubuntu παίζει τα πάντα,mp3 έχει support για κλειστού κόδικα εφαρμογές.Internet να τρέχει όσο πάει η γραμμή σου ΜΟΝΙΜΑ και να μην κολλάει ποτέ ΠΟΤΕ ΠΟΤΕ,Ουτε να κάνεις φορμάτ και ανασυγροτήσεις το στείνεις μια φορά το έχεις για μια ζωή που λέει ο λόγος.Τα δεδομένα έχουν αλλάξει τον τελευταίο χρόνο παρα πολύ.

Προγράμματα υπάρχουν καλύτερα και ποιοτικότερα σχεδόν για όλα. Μόνο Autocad δεν έχει μεταφερθεί αλλά έρχεται και αυτό.Παιχνίδια μέχρι πρν 2 χρόνια δεν έπαιζαν.Αν βάλεις Ubuntu υπάρχουν drivers για NVIDIA και ATI και με ένα windows emulator παίζεις και παιχνίδια.Ε τα παιχνίδια είναι το τομέας που υστερεί αλλά σε κανά 2 χρόνια φίλε θα είναι full support.


Λοιπόν πλέον δεν υπάρχει μονόδρομος αλλά και το Linux είναι εδώ και όποιος θέλει να του δείξω κάποια πράγματα και να του απομυθοποιήσω τον μύθο.Έχω Laptop με Ubuntu θα χαρώ πολύ να του δείξω ένα μηχάνημα που για 9μήνες τρέχει να το έκανα install χτες με μια πληθόρα εφαρμογών μέσα.

Φίλε Linux RULES 8)
Καταγράφηκε

When Life is not enough for you...nothing is...
Chrisp
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
****
Μηνύματα: 1176
Θετικοί ψήφοι: +83

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Άντρας
Απάντηση #12 - 17 Ιανουαρίου 2008, 23:43
0

 Δεν καταλαβες τι ηθελα να πω. Οταν μιλησα για ταινιες κλπ και την ευκολια με την οποια βρισκεις προγραμματα μιλουσα για τον απλο χρηστη που βαρια βαρια θα μπει στο download.com. Και οταν λεω απλως χρηστη εννοω που πηρε εναν ΗΥ χωρις να ξερει τι παιρνει διαθετοντας ενα ποσο ε, αυτος θελει να μην κολλαει τιποτα να ειναι ολα τελεια και να τρεχουν ολα τελεια δεν θα κατσει ποτε να βαλει εναν emulator η να παιδευτει με καποιο driver.

 Και εγω ubuntu 7.10 εχω  ;) σαν 2ο λειτουργικο μεχρι στιγμης.
Καταγράφηκε

Υπάρχουν 10 είδη ανθρώπων αυτοί που καταλαβαίνουν το δυαδικό σύστημα και αυτοί που δεν το καταλαβαίνουν.
kexa
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
**
Μηνύματα: 77
Θετικοί ψήφοι: 0

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

egram.teiser.gr developer

Άντρας
Απάντηση #13 - 17 Ιανουαρίου 2008, 23:58
0

Δεν καταλαβες τι ηθελα να πω. Οταν μιλησα για ταινιες κλπ και την ευκολια με την οποια βρισκεις προγραμματα μιλουσα για τον απλο χρηστη που βαρια βαρια θα μπει στο download.com. Και οταν λεω απλως χρηστη εννοω που πηρε εναν ΗΥ χωρις να ξερει τι παιρνει διαθετοντας ενα ποσο ε, αυτος θελει να μην κολλαει τιποτα να ειναι ολα τελεια και να τρεχουν ολα τελεια δεν θα κατσει ποτε να βαλει εναν emulator η να παιδευτει με καποιο driver.

 Και εγω ubuntu 7.10 εχω  ;) σαν 2ο λειτουργικο μεχρι στιγμης.

Φυσικά ο απλός/άπειρος χρήστος δέν θα ήταν καλό να χρησιμοποιήσει Linux γιατι εφόσον δέν γνωρίζει κάποια πράγματα πάνω στους υπολογιστές "βολεύεται" με τα windows.
Άν όμως γνωρίζεις το αντικείμενο και ασχολείσαι κάποια χρονάκια...δεν θα ήθελες ένα ΛΣ με περισσότερες δυνατότητες, καλύτερη ασφάλεια(χωρίς trojans,backdoors,malwares,spywares κτλ), δωρεάν λογισμικό(χωρίς crack,serial,patch κτλ)???
Καταγράφηκε

Όποιος θέλει έχω καλούς ιούς...
PM για να τους δοκιμάσετε.
Wolfsoul
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
***
Μηνύματα: 351
Θετικοί ψήφοι: +42

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Beware the Wolf!

Άντρας WWW
Απάντηση #14 - 18 Ιανουαρίου 2008, 00:02
0

Εγώ primary σε PC & Laptop.Έχω ένα partition για Windows μόνο για παιχίδια και είναι σε "deepfreeze" οπότε πάντα είναι σε άριστη κατάσταση.Όλα τα υπόλοιπα Ubuntu.

Άντε ψηθείτε να κανονήσουμε καμιά συνάντηση η Linuxαδες και οι Linux-ενδιαφερόμενοι(νυν VVindow$ users future Linuxάδες).
Καταγράφηκε

When Life is not enough for you...nothing is...
xXxMagiciaNxXx
Επισκέπτης
Απάντηση #15 - 18 Ιανουαρίου 2008, 23:19
0

1-ErnestoZ ---> Μην είσαι και τόσο σίγουρος,και πίστεψέ με σε ένα κόσμο που αλλάζει με τις ταχύτητες του φωτός δεν θα είναι και μεγάλο θέμα μία ανατροπή των χρηστών υπολογιστών σε Linux,σκέψου απλά τα εξής:Με την πάροδο του χρόνου οι υπολογιστές μαθαίνονται όλα και σε μικρότερη ηλικία στα νεαρά άτομα,αν δεν κάνω λάθος παλιότερα όποιος ήθελε να μάθει Η/Υ ήταν επιτακτική ανάγκη οι σπουδές του σε ένα πανεπιστήμιο του εξωτερικού γιατι στη Ελλάδα δεν υπήρχε Η/Υ ούτε διακοσμητικός..Αργότερα έπεφταν οι τιμές οι υπολογιστές έγιναν μικρότεροι γρηγορότεροι και πρωπάντων >>φθηνότεροι<< .Έτσι από το δημοτικό ακόμα μαθαίνουν τα παιδιά τώρα πλέον τα βασικά χρήσης Η/Υ.Όσο για το μαρκαρισμένο >>φθηνότεροι<<,αυτό πιστεύω πως ήταν και παλιότερα το βασικότερο εμπόδιο εισαγωγής Η/Υ στα δικά μας σχολεία,και σε ένα Blog που διάβασα πρόσφατα συγκρότημα σχολείων στην Αμερική έκανε "Ban" στην microsoft εισάγωντας Linux Ubuntu στις αίθουσες διαδασκαλίας λόγου κόστους.Οι μέρες μας είναι δύσκολες και πιστεύω πως όλοι θα ήθελαν να στραφούν σε κάτι ίσως φθηνότερο,kai λέω φθηνότερο γιατι κακά τα ψέματα Η/Υ dεν μπορείς να προμηθευτείς "τσάμπα" Η/Υ,γιατί ο Η/Υ δεν είναι μόνο software,και αυτό το γνωρίζουμε όλοι μας απο το πιό δεινό προγραμματιστή μέχρι και το πιο "rookie" χρήστη,ο οποίος βλέπει τον Η/Υ σαν το καινούριο του CD-Player,ή DVD ή μερικές φορές ακόμα και σαν φωτιστικό "Hi-tech" πριν πέσει στο κρεβάτι του για ύπνο...

2-Πιστεύω πώς δεν μπορούμε και είναι μεγάλο λάθος να λέμε ότι τα windows ή το linux είναι δυσκολέτερο η ευκολότερο το ένα από το άλλο..Με ότι μεγαλώσεις αυτό θα μάθεις και είμαι ανένδοτος αυτής της απόψεώς μου,διότι σκεφτείτε κάποιον που μεγάλωσε με linux και δεν ξέρει τον όρο "crack" γιατί μία ζωή παίρνει τα προγραμματάκια του τσαμπε,πόσο δύσκολο θα του φανεί να το κάνει,αλλά και πόσο δύσκολο θα του φανεί η ομαδοποίηση φακέλων στα windows.Αυτό δεν μπορούμε όμως να το συνηδειτοποιήσουμε διότι το 99% ή ίσως και το 100% των ανθρώπων έχουν ξεκινήση με windows,προσέξτε-->άθελά τους όμως,διότι η "X" εταιρία δεν μπορεί να σου λανσάρει το τσάμπα,θα χασει λεφτά!!Σκεφτείται πώς θα κρατηθουν εταιρίες όπως Adobe η και εταιρίες firewall symantec πχ(NOD 32) αλλά και πώς θα αποροφηθούν τα εμπορεύματα τους από την αγορά πρώτων γιατί τα windows έχουν απαιτείσεις μεγατώνων και δεύτερο γιατί οι δυτικη αγορά είναι κορεσμένη!(Όλοι μας έχουμε για πχ 2 κινητά 3 usb κάρτες και άλλα).Και ναι θέλω να πω τα windows κυκλοφορούν την αγορά,κάρτες γραφικών οθόνες ram και τα συναφή,και ζωντανο παράδειγμα τα vista,που προσωπικά το μηχάνημα μου τα έφτυσε,και είναι και dual-core..

--Σημείωση-- Δηλαδή δεν κατάλαβα ρε Bill να πάρω καινούριο μηχάνημα για ένα λειτουργικό που είναι σαν "σουρωτήρι?"Η μάλλον γίνεται και το άλλο,και μάλον θα ήταν το πιο φρόνιμο,να πάρω συν ένα σκληρο για τα updates σου...

3-Προσωπική μου άποψη είναι ότι ο Bill δεν θα ήταν αυτός που είναι άμα δεν έβαζε και το χεράκι του λίγο ο "θεός",και το μπαλάκι πηγαίνει στις μεγάλες κυβερνηικές οργανώσεις σε επιχηρήσεις ασφαλείας στρατιωτικού περιεχομένου,δηλαδή πιστεύω ότι το ήθελαν και αυτές να πασάρουν το windows σε τελικούς χρήστες ώστε να είναι όλοι αυτοί σαν το τυρί το rockfor(μες την τρύπα)και να είναι ελέξημοι!!Τα έχει σκεφτεί κανένας αυτά ?Επίσης γιατι όλες μα όλες οι τράπεζες ftp servers πατάν επάνω σε συστήματα unix??Και μη μου πει κανείς ότι αυτοί είναι χαζοι και εμείς οι έξυπνοι..Αν με ρωτήσετε να σας πώ τι λειτουργικο σύστημα φορούν οι υποσταθμοι της Nasa και η ιδια η Nasa θα σας απαντήσω μονολεκτικἀ:Linux fedora..Γιατί?Γιατί όχι windows?Γιατί όχι macintosh ή OS/2 ?

4-Τελικά το μόνο που περιμένω είναι η μεγάλη ανατροπή και πιστεύω πως αυτή η μέρα δεν θα είναι κοντα και κάποτε όλοι μας θα σταματήσουμε να κοιμόμαστε τον ύπνο του δικαίου.Το linux είναι κλάσης ανώτερο λειτουργικο των windows απλά ο άνθρωπος για να βγάλει λεφτά κάνει τα απίστευτα και τα πιο αποτρόπαια και σου πασάρει το σκουπίδι windows αντι του linux.Περπαντώντας στα ψηφιακά δρομάκια του internet τόσα χρόνια διαπίστωσα ότι ελάχστες εταιρίες συνοδεύουν Η/Υ με άλλο λειτουργικο εκτός των windows,ο σκοπός άλλωστε αγιάζει τα μέσα  ;) ...

Είμαι εδώ και περιμένω την μέρα που θα γίνει to big bang όταν καταλάβουμε πόσο "κότσους" μας έχουν πιασμένους μερικοι μερικοί πληρώνοντας τα τρύπια παντελόνια τους,οι οποίοι δεν βλέπουν την τεχνολογία αντικειμενικά ωσάν τεχνολογία δηλαδή αλλά ως ένα μέσω "ατέρμανου αγωγού" χρημάτων...

Αφήστε την τεχνολογία ελεύθερη,αφήστε την τεχνολογία στα παιδιά της  8)--->Open source(ανοιχτός κώδικας) live young die younger,save da world<--- 8)
Καταγράφηκε
Wolfsoul
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
***
Μηνύματα: 351
Θετικοί ψήφοι: +42

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Beware the Wolf!

Άντρας WWW
Απάντηση #16 - 19 Ιανουαρίου 2008, 00:16
0

Δείτε το Pirates Of The Silicon Valley και θα δείτε την πραγματική ιστορία πίσω από όλα αυτά.Προσωπικά πιστεύω ότι ο Gay-ts είναι επιχειρηματίας και ΟΧΙ προγραμματιστής.Υπάρχουν κάποιοι που τον θαυμάζουν.Το μόνο που θα πω σε αυτούς είναι "Συλυπητήρια Μα...α!!!".

Linux Rules.The Time Of The Penguin Has Come....
Καταγράφηκε

When Life is not enough for you...nothing is...
Fott1
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
***
Μηνύματα: 414
Θετικοί ψήφοι: +58

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Άντρας
Απάντηση #17 - 19 Ιανουαρίου 2008, 00:44
0

Ο Μπιλ Γκειτς μπορεί να είναι μαλάκας κ επιχειρηματίας αλλα όταν αυτός προγραμμάτιζε στο "σκοτάδι" και στην τέλεια άγνοια της άρτιας τεχνολογίας κάποιοι ακόμα δεν είχαν ρεύμα.. και γενικά δεν ξέρανε που πάνε τα 4....

Καλός ο πιγκουίνος δεν λέω... Αλλα όχι ότι είναι σε θέση να πάρει σε ποσοστό τα "Παράθυρα"...

Σε 40 χρονάκια μπορεί να είναι στην πρωτοκαθεδρία.... Δηλαδή μόλις περάσουν 1 γενιά...

Κάποτε ο πιγκουίνος κατειχε το 0.001 %....  Σε 10 χρονάκια αυτό άλλαξε.Πήγε στο 5%.Σε 20-30-40-50 Λογικό είναι να αφομοιωθει..

Αλλα προς το παρόν δεν είναι το πλέον κατάλληλο λειτουργικό σύστημα για τους απλούς χρήστες. ;)





Καταγράφηκε

ΕΒΓΑΛΑ ΤΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ, ΕΒΓΑΛΑ ΤΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ, ΕΒΓΑΛΑ ΤΟ ΛΥΚΕΙΟ, ΕΒΓΑΛΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ... ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΒΡΩ ΔΟΥΛΕΙΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΚΑΙ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ!!!
Don't be like Water , become water
Xaeron
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
Πληροφορικής & Επικοινωνιών
*
Μηνύματα: 3205
Θετικοί ψήφοι: +40

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

If you smell...what Xaeron...is cooking...

Άντρας
Απάντηση #18 - 19 Ιανουαρίου 2008, 01:58
0

xXxMagiciaNxXx χαρά στο κουράγιο σου που έγραψες τόσα πολλά. Πολύ μεγάλο κείμενο...
Τέλος έχω να προσθέσω...ότι τα συμφέροντα και τα παιχνίδια που παίζονται μ'αυτές τις μεγάλες εταιρίες, ούτε κατα διάνοια μπορούμε να τα φανταστούμε.
Καταγράφηκε
xXxMagiciaNxXx
Επισκέπτης
Απάντηση #19 - 19 Ιανουαρίου 2008, 03:41
0

Fott1 --> Θα σου πρότεινα να κάνεις ένα search στο google ή να διαβάσεις λίγο ιστορία σχετικά με τους υπολογιστές γιατί έχω την εντύπωση ότι το unix είναι μακράν παλιότερο σύστημα από το ----DOS  ;).;Να χαίρεσε επίσης που έχεις ρεύμα και ζεστούλα σπιτάκι σου γιατί η ΔΕΗ μάλλον σε κανά unix θα πατάει αλλιώς η microsoft θα μας είχε κάνει πυγολαμπίδες,με τις συνεχές διακοπές ρεύματος...

 Xaeron ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια αλλά πίστεψε με και εγώ σαν computeroπληκτος έχω φρικάρει να πληρώνω κάθε κλικ στο PC μου.Το δίκιο να είναι δίκιο..
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 [2] 3 4 5 ... 11   Πάνω
Εκτύπωση