Νέα:
Παρασκευή 19 Απριλίου 2024

Shoutbox!

Toula Aretaki

19-02-2024 13:17
Καλημέρα,γνωρίζει κανείς εάν το πτυχίο διοίκησης επιχειρήσεων μπορούμε να πάρουμε βεβαίωση χρήσης H/Y;

Debbie422657

11-01-2024 00:11
Καλησπέρα σας, ψάχνω σημειώσεις για μαθήματα του οικονομικού. Υπάρχει κάποιος που μπορεί να με βοηθήσει;

Alexis92

31-10-2023 21:12
γερασαμε

Timos Chartios

17-08-2023 03:00
Ψάχνω ρε παιδιά την Ιωάννα μετά από χρόνια από Διοίκηση ήταν στη ΠΑΣΠ το2010. Χαθήκαμε πέρασε δεκαετία και...

elisavet

03-04-2023 14:47
Καλησπερα μετα απο καιρο μπηκα και εγω να ζητησω υλη, σημειωσεις. μακρο αγγλικα διοικ.ολ. ποιοτητας,μαρκετινγ οτι εχετε

mar99

08-03-2023 05:33
εχω τελειωσει τει σερρων 1999 διοικηση οικονομια τμημα λογιστικης απο που θα παρω μια βεβαιωση σπουδων που χρειαζομαι

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ@

28-02-2023 10:03
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ!
ΕΧΩ ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΓΓΡΑΦΗ ΕΞΑΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΩΡΑ. ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ?ΕΥΧΑΡΙ

sony400

07-02-2023 21:03
Άλλη μια εξεταστική έφτασε στο τέλος της σχεδόν. Εύχομαι σε όλους/ες να έφτσαν λίγο περισσότερο στον στόχο τους.

ALS

23-10-2022 17:28
Καλησπέρα!!Πέρασαν 12 χρόνια που ήμουν πρώτο έτος !! 😅

marios9

17-10-2022 11:16
Καλημέρα σε όλους.

armiertz

24-09-2022 15:44
Είμαι στην Λογιστική. Έχω να έρθω πολλά χρόνια και έχουν αλλάξει πολλά. Για αυτό θέλω σημειώσεις μπας και πάρω το πτυχίο

tonidemis

24-09-2022 00:18
Armiertz Σου έστειλα μήνυμα

armiertz

03-08-2022 12:50
Μπορεί να μου πει κανείς που μπορώ να βρω σημειώσεις των μαθημάτων γιατί η παρουσία μου στα μαθήματα είναι λίγο αδύνατη

armiertz

03-08-2022 12:49
Καλησπέρα. Είμαι καινούρια στο forum αλλά παλιά φοιτήτρια του τει που επιτέλους πήρα την απόφαση να ολοκληρώσω το πτυχίο
 

Sérmac

28-07-2022 19:25

Εμφάνιση 50 τελευταίων
Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε. Χάσατε το email ενεργοποίησης;
19 Απριλίου 2024, 02:33

Σύνδεση με όνομα, κωδικό και διάρκεια σύνδεσης

Μέλη
  • Σύνολο μελών: 5294
  • Τελευταία: AreusTes

Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 83541
  • Σύνολο θεμάτων: 10650
  • Σε σύνδεση σήμερα: 26
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1245
  • (16 Απριλίου 2022, 00:20)

Συνδεδεμένοι
Μέλη: 0
Επισκέπτες: 36
Σύνολο: 36

Για να γραφτείτε σε κάποια ομάδα μελών, πατήστε εδώ.

Μέσα Μεταφοράς

Αστικό ΚΤΕΛ Σερρών
ΚΤΕΛ Ν. Σερρών
Δρομολόγια ΤΡΑΙΝΟΣΕ

Πρόσφατα

Υπηρεσίες ΕΔΕΤ

Εύδοξος
Okeanos
Άτλας
Ακαδημαϊκή Ταυτότητα
TeiSerron.gr Συζητήσεις Καφενείο ΦΙΛΛΙΠΕ ΜΑΣ ΑΦΗΣΕΣ ΝΩΡΙΣ
Σελίδες: [1]   Κάτω
Εκτύπωση
ΦΙΛΛΙΠΕ ΜΑΣ ΑΦΗΣΕΣ ΝΩΡΙΣ
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα. Αναγνώστηκε 3825 φορές.
MaryPoppins
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
*
Μηνύματα: 52
Θετικοί ψήφοι: 0

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Γυναίκα
23 Οκτωβρίου 2007, 22:42
0

ΟΛΟΙ ΛΟΓΙΚΑ ΘΑ ΑΚΟΥΣΑΤΕ ΟΤΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΧΑΘΗΚΑΝ 3 ΠΑΙΔΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΤΕΙ ΜΑΣ
ΤΟ ΕΝΑ ΔΝ ΤΟ ΓΝΩΡΙΖΑ,ΤΟ ΑΛΛΟ ΤΟ ΗΞΕΡΑ ΦΑΤΣΙΚΑ
ΚΑΙ ΤΟ 3ο ΗΤΑΝ ΦΙΛΟΣ ΜΟΥ
ΠΑΡΕΑ ΜΟΥ.ΟΧΙ ΕΝΑΣ ΑΠΛΟΣ ΣΥΜΦΟΙΤΗΤΗΣ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΠΟΥ ΜΕ ΕΚΑΝΕ ΝΑ ΓΕΛΑΩ ,ΠΟΥ ΠΕΡΝΟΥΣΑΜΕ ΩΡΕΣ ΜΑΖΙ
ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΝΑ ΕΚΦΡΑΣΩ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΜΟΥ,ΠΟΙΟΝ ΝΑ ΣΥΛΛΗΠΗΘΩ ΚΑΙ ΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΕ ΣΥΛΛΗΠΗΘΕΙ.
ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΔΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΠΟΙΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΘΕΜΑ ΣΥΖΗΤΗΣΗΣ
ΑΠΛΑ ΚΑΠΟΥ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΑ ΠΩ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΞΙΣΩ ΠΛΗΓΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΩΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΜΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΝΑ ΚΛΑΙΝΕ.
ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΣΙΡΙΞΩ ΚΑΙ ΝΑ ΜΕ ΑΚΟΥΣΕΙ ΟΛΟΣ Ο ΚΟΣΜΟΣ
ΣΤΗΝ ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ ΤΗΣ ΣΤΕΦ ΟΤΑΝ ΚΡΑΤΗΣΑΜΕ ΕΝΑ ΛΕΠΤΟ ΣΙΓΗΣ ΓΙΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΑΚΟΥΣΑ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΝΑ ΛΕΝΕ"ΑΣ ΜΗΝ ΤΡΕΧΑΝΕ"
Ε ΛΟΙΠΟΝ ΠΑΛΗΚΑΡΙ ΔΕΝ ΤΡΕΧΑΝΕ
ΠΡΙΝ 40 ΜΕΡΕΣ ΤΟΥΣ ΕΣΚΑΣΑ ΤΟ ΛΑΣΤΙΧΟ ΣΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ-ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ.
ΚΑΙ ΒΓΗΚΑΝ ΝΑ ΤΟ ΑΛΛΑΞΟΥΝ
ΒΑΛΑΝΕ ΤΡΙΓΩΝΟ ΚΑΙ ΑΝΑΨΑΝΕ ΑΛΑΡΜ
ΑΛΛΑ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΤΡΕΧΕ,ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΙΧΕ ΠΙΕΙ,ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΟΥΣ ΠΑΡΕΣΥΡΕ.ΣΚΟΤΩΣΕ 3 ΠΑΛΗΚΑΡΙΑ 21 ΧΡΟΝΩΝ
ΜΕ ΤΙ ΤΥΨΕΙΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΖΕΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ?
ΑΝ ΕΧΕΙ ΣΥΝΕΙΔΗΣΗ ΒΕΒΑΙΑ
ΟΙ 2 ΔΙΑΜΕΛΥΣΤΙΚΑΝ Ο ΦΙΛΟΣ ΜΟΥ ΟΧΙ
ΑΛΛΑ ΣΚΟΤΩΘΗΚΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΑΚΑΡΙΑΙΑ
Κ ΞΑΦΝΙΚΑ ΧΑΘΗΚΕ
ΕΦΥΓΕ ΓΙΑ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ(ΓΙΑ ΕΚΛΟΓΕΣ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ)ΚΑΙ ΔΝ ΞΑΝΑΓΥΡΙΣΕ
ΛΕΣ ΚΑ ΠΗΓΕ ΑΤΕΡΜΟΝΕΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ
ΔΝ ΞΑΝΑΓΥΡΙΣΕ ΔΝ ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ
ΒΓΗΚΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΣ ΞΑΦΝΙΚΑ
ΕΤΣΙ ΑΠΛΑ
ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΓΡΑΦΩ ΩΡΕΣ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ
ΑΛΛΑ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΣΑΣ ΚΟΥΡΑΣΩ
ΔΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ
ΑΠΛΑ ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΜΑΘΕΤΕ ΟΤΙ ΣΤΟ ΤΕΙ ΜΑΖΙ ΣΑΣ ΣΠΟΥΔΑΖΕ ΣΤΟ ΤΜΗΜΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΤΟ ΠΙΟ ΓΕΛΑΣΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ.Ο ΦΙΛΛΙΠΟΣ
ΑΥΡΙΟ ΕΙΝΑΙ ΤΑ 40 ΤΟΥ
ΣΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΡΟ ΘΑ ΝΑΙ ΚΑΙ Ο ΧΡΟΝΟΣ
ΕΜΕΙΣ ΣΥΝΕΧΙΣΑΜΕ ΤΙΣ ΖΩΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟΥΝΟΥ ΤΕΛΙΩΣΕ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΤΙΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ.
ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΦΥΓΕ
ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΕΔΩ
ΚΑΙ ΜΑΣ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΕΙ
ΕΓΙΝΕΣ ΑΓΓΕΛΑΚΙ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ
ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΤΖΟΥΓΚΡΑΜΕ ΤΑ ΠΟΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΧΤΥΠΑΜΕ ΣΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ ΘΑ ΝΑΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ
ΚΑΙ ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΛΕΜΕ ΝΑ ΝΑΙ ΚΑΛΑ ΟΠΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΝΑΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΘΑ ΝΑΙ ΠΑΛΙ(ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΣΑΙ ΣΤΟΝ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟ)
"ΘΕΟΣ ΣΧΩΡΕΣΤΟΝ " ΔΝ ΘΑ ΛΕΜΕ ΓΙΑΤΙ ΜΙΑ ΨΥΧΗ ΣΑΝ ΚΑΙ ΣΕΝΑ ΔΝ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΑΜΑΡΤΙΕΣ ΠΟΛΛΕΣ ΠΟΥ ΑΞΙΖΟΥΝ ΣΥΓΧΩΡΕΣΗ

ΚΑΛΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΚΑΙ ΟΠΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΣΕ ΜΗΝ ΜΑΣ ΞΕΧΝΑΣ

ΓΙΑΤΙ ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΘΑ ΣΕ ΞΕΧΑΣΟΥΜΕ ΠΟΤΕ
Καταγράφηκε
loxy
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
*
Μηνύματα: 193
Θετικοί ψήφοι: 0

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Καλυτερα ενας λυκος παρα 100 προβατα... SUPER 3

Άντρας
Απάντηση #1 - 24 Οκτωβρίου 2007, 00:21
0

Παληκαρι, δεν γραφω ακομα ενα συλληπητηριο...
Το φιλο σου (και συναδελφο μου) μπορει να μην τον ηξερα (προσωπικα, γιατι φατσικα λογικα ναι) αλλα ρε π@υστη μου ειναι κριμα ΝΕΟΙ ανθρωποι να χανουν τη ζωη τους συνεχως στο δρομο και οπου αλλου ειναι.
Το ξερω ,για σενα δεν ηταν ενας απλος ανθρωπος ,που απλα ακουσες γι αυτον  αλλα εζησες μαζι του -απ οτι καταλαβα- αρκετα,οπως τους περισσοτερους φανταζομαι απο εδω μεσα.
Ειναι πραγματικα , τιμη σου που εκδηλωνεις τη θλιψη για το χαμο του φιλου σου και συναδελφο μας,που δειχνει οτι ορισμενες αξιες οπως η φιλια παραμενουν ΥΠΑΡΚΤΕΣ ,
ακομα και στις αλλοπροσαλλες μερες μας.
Να εισαι σιγουρος οτι δεν κουραζεις κανεναν μας , και σιγουρα  οποιος πει ή νιωσει  κατι τετοιο απλα στρουθοκαμηλιζει.

Υ.Γ. Τα υπολοιπα περι ενος λεπτου σιγης και παπαριες, τα αφηνω στην κριση του καθενος. Μονο οι δικοι του ανθρωποι καταλαβαινουν πραγματικα το γεγονος.

Υ.Γ. Το κειμενο μπορει να απευθυνεται σε σενα και στο φιλο σου ,αλλα
περιλαμβανει και τα αλλα 2 παιδια που βρισκοντουσαν μαζι του

Αυτα! :-[

R.I.P. Φιλλιπος και τα παιδια που ηταν μαζι του

R.I.P. Στεφανος (Ιερολοχιτης απο την Μηχανολογια)
Καταγράφηκε
Xaeron
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
Πληροφορικής & Επικοινωνιών
*
Μηνύματα: 3205
Θετικοί ψήφοι: +40

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

If you smell...what Xaeron...is cooking...

Άντρας
Απάντηση #2 - 24 Οκτωβρίου 2007, 02:42
0

Παιδιά...ομολογώ ότι δεν είχα μάθει κάτι γι'αυτό και στενοχωρήθηκα πολύ. Για μία ακόμη φορά θα πω...ότι υπάρχει "καιρός και περίσταση". Μπορεί να βρισκόμαστε στο λάθος μέρος τη λάθος στιγμή. Μήπως ήξεραν τα παιδιά ότι θα τους συνέβαινε αυτό;
Επιπλέον, γι'αυτούς που λένε πως τρέχανε...αν δεν ξέρουν ας μην σχολιάζουν γιατί μπορεί να πικραίνουν κάποιους άλλους. Έξω από το χορό...πολλά τραγούδια παίζονται...

Λυπάμαι πολύ για τα παιδιά.... :(
Ακόμα και ο ίδιος να προσέχεις...δεν σημαίνει ότι δεν θα πάθεις κάτι...γιατί υπάρχουν άλλοι που δεν προσέχουν καθόλου...και συμβαίνουν αυτές οι δυσάρεστες καταστάσεις.
Για άλλη μια φορά διαπιστώνουμε ότι η ζωή είναι απρόσμενη...
Σήμερα είμαστε στη ζωή...αύριο δεν είμαστε...
Και είναι καλό να θυμόμαστε...ότι πρέπει να κάνουμε το καλύτερο που μπορούμε καθημερινά τόσο για εμάς όσο και για τους άλλους. Διότι η ημέρα θανάτου είναι καλύτερη από την ημέρα γέννησης. Αυτό σημαίνει ότι αυτός που θα πεθάνει αν έχει καλή φήμη θα τον θυμούνται...ενώ αν δεν συμβαίνει κάτι τέτοιο, θα είναι σαν την ημέρα γέννησης...όπως ένα μωρό που δεν έχει κάνει τίποτα και δεν το ξέρει κανείς.
Πιστεύω...ότι αυτά τα παιδιά θα τα θυμούνται πολλοί...

Κουράγιο στις οικογένειες, συγγενείς, φίλους...
Καταγράφηκε
B0neTruper
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
*
Μηνύματα: 147
Θετικοί ψήφοι: +5

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Password Sanity doublecheck

Άντρας WWW
Απάντηση #3 - 24 Οκτωβρίου 2007, 06:46
0

Τα θερμά μου συλλυπητήρια και από μένα.... Δεν ήξερα για το γεγονός. Είναι κρίμα που πήγαν έτσι άδοξα τα παιδιά... :'( :'( :'(
Καταγράφηκε

akis_x
*
Μηνύματα: 7
Θετικοί ψήφοι: 0

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Απάντηση #4 - 24 Οκτωβρίου 2007, 11:12
0

ΟΛΟΙ ΛΟΓΙΚΑ ΘΑ ΑΚΟΥΣΑΤΕ ΟΤΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΧΑΘΗΚΑΝ 3 ΠΑΙΔΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΤΕΙ ΜΑΣ
ΤΟ ΕΝΑ ΔΝ ΤΟ ΓΝΩΡΙΖΑ,ΤΟ ΑΛΛΟ ΤΟ ΗΞΕΡΑ ΦΑΤΣΙΚΑ
ΚΑΙ ΤΟ 3ο ΗΤΑΝ ΦΙΛΟΣ ΜΟΥ
ΠΑΡΕΑ ΜΟΥ.ΟΧΙ ΕΝΑΣ ΑΠΛΟΣ ΣΥΜΦΟΙΤΗΤΗΣ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΠΟΥ ΜΕ ΕΚΑΝΕ ΝΑ ΓΕΛΑΩ ,ΠΟΥ ΠΕΡΝΟΥΣΑΜΕ ΩΡΕΣ ΜΑΖΙ
ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΝΑ ΕΚΦΡΑΣΩ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΜΟΥ,ΠΟΙΟΝ ΝΑ ΣΥΛΛΗΠΗΘΩ ΚΑΙ ΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΕ ΣΥΛΛΗΠΗΘΕΙ.
ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΔΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΠΟΙΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΘΕΜΑ ΣΥΖΗΤΗΣΗΣ
ΑΠΛΑ ΚΑΠΟΥ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΑ ΠΩ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΞΙΣΩ ΠΛΗΓΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΩΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΜΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΝΑ ΚΛΑΙΝΕ.
ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΣΙΡΙΞΩ ΚΑΙ ΝΑ ΜΕ ΑΚΟΥΣΕΙ ΟΛΟΣ Ο ΚΟΣΜΟΣ
ΣΤΗΝ ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ ΤΗΣ ΣΤΕΦ ΟΤΑΝ ΚΡΑΤΗΣΑΜΕ ΕΝΑ ΛΕΠΤΟ ΣΙΓΗΣ ΓΙΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΑΚΟΥΣΑ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΝΑ ΛΕΝΕ"ΑΣ ΜΗΝ ΤΡΕΧΑΝΕ"
Ε ΛΟΙΠΟΝ ΠΑΛΗΚΑΡΙ ΔΕΝ ΤΡΕΧΑΝΕ
ΠΡΙΝ 40 ΜΕΡΕΣ ΤΟΥΣ ΕΣΚΑΣΑ ΤΟ ΛΑΣΤΙΧΟ ΣΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ-ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ.
ΚΑΙ ΒΓΗΚΑΝ ΝΑ ΤΟ ΑΛΛΑΞΟΥΝ
ΒΑΛΑΝΕ ΤΡΙΓΩΝΟ ΚΑΙ ΑΝΑΨΑΝΕ ΑΛΑΡΜ
ΑΛΛΑ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΤΡΕΧΕ,ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΙΧΕ ΠΙΕΙ,ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΟΥΣ ΠΑΡΕΣΥΡΕ.ΣΚΟΤΩΣΕ 3 ΠΑΛΗΚΑΡΙΑ 21 ΧΡΟΝΩΝ
ΜΕ ΤΙ ΤΥΨΕΙΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΖΕΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ?
ΑΝ ΕΧΕΙ ΣΥΝΕΙΔΗΣΗ ΒΕΒΑΙΑ
ΟΙ 2 ΔΙΑΜΕΛΥΣΤΙΚΑΝ Ο ΦΙΛΟΣ ΜΟΥ ΟΧΙ
ΑΛΛΑ ΣΚΟΤΩΘΗΚΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΑΚΑΡΙΑΙΑ
Κ ΞΑΦΝΙΚΑ ΧΑΘΗΚΕ
ΕΦΥΓΕ ΓΙΑ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ(ΓΙΑ ΕΚΛΟΓΕΣ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ)ΚΑΙ ΔΝ ΞΑΝΑΓΥΡΙΣΕ
ΛΕΣ ΚΑ ΠΗΓΕ ΑΤΕΡΜΟΝΕΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ
ΔΝ ΞΑΝΑΓΥΡΙΣΕ ΔΝ ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ
ΒΓΗΚΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΣ ΞΑΦΝΙΚΑ
ΕΤΣΙ ΑΠΛΑ
ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΓΡΑΦΩ ΩΡΕΣ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ
ΑΛΛΑ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΣΑΣ ΚΟΥΡΑΣΩ
ΔΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ
ΑΠΛΑ ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΜΑΘΕΤΕ ΟΤΙ ΣΤΟ ΤΕΙ ΜΑΖΙ ΣΑΣ ΣΠΟΥΔΑΖΕ ΣΤΟ ΤΜΗΜΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΤΟ ΠΙΟ ΓΕΛΑΣΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ.Ο ΦΙΛΛΙΠΟΣ
ΑΥΡΙΟ ΕΙΝΑΙ ΤΑ 40 ΤΟΥ
ΣΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΡΟ ΘΑ ΝΑΙ ΚΑΙ Ο ΧΡΟΝΟΣ
ΕΜΕΙΣ ΣΥΝΕΧΙΣΑΜΕ ΤΙΣ ΖΩΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟΥΝΟΥ ΤΕΛΙΩΣΕ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΤΙΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ.
ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΦΥΓΕ
ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΕΔΩ
ΚΑΙ ΜΑΣ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΕΙ
ΕΓΙΝΕΣ ΑΓΓΕΛΑΚΙ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ
ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΤΖΟΥΓΚΡΑΜΕ ΤΑ ΠΟΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΧΤΥΠΑΜΕ ΣΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ ΘΑ ΝΑΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ
ΚΑΙ ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΛΕΜΕ ΝΑ ΝΑΙ ΚΑΛΑ ΟΠΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΝΑΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΘΑ ΝΑΙ ΠΑΛΙ(ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΣΑΙ ΣΤΟΝ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟ)
"ΘΕΟΣ ΣΧΩΡΕΣΤΟΝ " ΔΝ ΘΑ ΛΕΜΕ ΓΙΑΤΙ ΜΙΑ ΨΥΧΗ ΣΑΝ ΚΑΙ ΣΕΝΑ ΔΝ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΑΜΑΡΤΙΕΣ ΠΟΛΛΕΣ ΠΟΥ ΑΞΙΖΟΥΝ ΣΥΓΧΩΡΕΣΗ

ΚΑΛΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΚΑΙ ΟΠΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΣΕ ΜΗΝ ΜΑΣ ΞΕΧΝΑΣ

ΓΙΑΤΙ ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΘΑ ΣΕ ΞΕΧΑΣΟΥΜΕ ΠΟΤΕ


ΝΑ'ΣΑΙ ΚΑΛΑ MARY...
ΤΟ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΚΕΙΜΕΝΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΓΡΑΜΜΕΝΟ ΣΤΟΝ ΤΑΦΟ ΤΟΥ ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑ....

Ο καιρός περνάει γρήγορα, οι μνήμες όμως ακόμα νωπές! το κενό σου μεγάλο. Το μυαλό και η καρδιά όλων μας είναι σε εσένα,
κάθε στιγμή αλλά κανείς δεν τολμά να το πει,
κάθε στιγμή έχω τα μάτια σου στα μάτια μου,
κάθε στιγμή τη φωνή σου στ' αυτιά μου,
κάθε στιγμή η λαμπερή σου μορφή ζει με σάρκα και οστά μπροστά μου!
Κοιτάμε ο ένας τον άλλον και χαμογελάμε. Κοιτάμε στο φως και είσαι πάντα κάπου εκεί. Και ξαφνικά, κάθε φορά... θυμόμαστε... Πως δε θα σε δούμε ποτέ μα ποτέ ξανά! Πως έφυγες μακριά από εμάς που σ' αγαπάμε! Άραγε ξέρεις...?
Πόσο μας λείπει η δική σου η αύρα? Η καθαρή, η λευκή, η αγνή... μας λείπεις πολύ και το ξέρεις,
λείπει το ζεστό σου βλέμμα, το βροντερό σου γέλιο, Το χαμόγελο εκείνο που τα 'φτιαχνε όλα, λες κι είχε μια δύναμη... ω ναι... μαγική! Πιο πολύ, όμως, να ξέρεις, πονάει η αλήθεια που κρύβει μια φράση. "Η ζωή προχωράει..."

Καλό σου ταξίδι καλέ μου φίλε και να θυμάσαι πως όσο κι αν μας βλέπεις να γελάμε πίσω εδώ, πολλές καρδιές, πιστεύουν μονάχα πως κοιμάσαι!!!
Να μας προσέχεις από εκεί ψηλά και όπως ξέρεις... κάθε φορά που τσουγκρίζουμε τα ποτήρια μας είναι στην θύμησή σου!!

Αν στην ζωή αλλάζουν όλα… Φίλιππα, δεν ξεχνώ!
Καταγράφηκε
Σελίδες: [1]   Πάνω
Εκτύπωση