Νέα:
Παρασκευή 19 Απριλίου 2024

Shoutbox!

Toula Aretaki

19-02-2024 13:17
Καλημέρα,γνωρίζει κανείς εάν το πτυχίο διοίκησης επιχειρήσεων μπορούμε να πάρουμε βεβαίωση χρήσης H/Y;

Debbie422657

11-01-2024 00:11
Καλησπέρα σας, ψάχνω σημειώσεις για μαθήματα του οικονομικού. Υπάρχει κάποιος που μπορεί να με βοηθήσει;

Alexis92

31-10-2023 21:12
γερασαμε

Timos Chartios

17-08-2023 03:00
Ψάχνω ρε παιδιά την Ιωάννα μετά από χρόνια από Διοίκηση ήταν στη ΠΑΣΠ το2010. Χαθήκαμε πέρασε δεκαετία και...

elisavet

03-04-2023 14:47
Καλησπερα μετα απο καιρο μπηκα και εγω να ζητησω υλη, σημειωσεις. μακρο αγγλικα διοικ.ολ. ποιοτητας,μαρκετινγ οτι εχετε

mar99

08-03-2023 05:33
εχω τελειωσει τει σερρων 1999 διοικηση οικονομια τμημα λογιστικης απο που θα παρω μια βεβαιωση σπουδων που χρειαζομαι

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ@

28-02-2023 10:03
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ!
ΕΧΩ ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΓΓΡΑΦΗ ΕΞΑΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΩΡΑ. ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ?ΕΥΧΑΡΙ

sony400

07-02-2023 21:03
Άλλη μια εξεταστική έφτασε στο τέλος της σχεδόν. Εύχομαι σε όλους/ες να έφτσαν λίγο περισσότερο στον στόχο τους.

ALS

23-10-2022 17:28
Καλησπέρα!!Πέρασαν 12 χρόνια που ήμουν πρώτο έτος !! 😅

marios9

17-10-2022 11:16
Καλημέρα σε όλους.

armiertz

24-09-2022 15:44
Είμαι στην Λογιστική. Έχω να έρθω πολλά χρόνια και έχουν αλλάξει πολλά. Για αυτό θέλω σημειώσεις μπας και πάρω το πτυχίο

tonidemis

24-09-2022 00:18
Armiertz Σου έστειλα μήνυμα

armiertz

03-08-2022 12:50
Μπορεί να μου πει κανείς που μπορώ να βρω σημειώσεις των μαθημάτων γιατί η παρουσία μου στα μαθήματα είναι λίγο αδύνατη

armiertz

03-08-2022 12:49
Καλησπέρα. Είμαι καινούρια στο forum αλλά παλιά φοιτήτρια του τει που επιτέλους πήρα την απόφαση να ολοκληρώσω το πτυχίο
 

Sérmac

28-07-2022 19:25

Εμφάνιση 50 τελευταίων
Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε. Χάσατε το email ενεργοποίησης;
19 Απριλίου 2024, 01:49

Σύνδεση με όνομα, κωδικό και διάρκεια σύνδεσης

Μέλη
  • Σύνολο μελών: 5294
  • Τελευταία: AreusTes

Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 83541
  • Σύνολο θεμάτων: 10650
  • Σε σύνδεση σήμερα: 26
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1245
  • (16 Απριλίου 2022, 00:20)

Συνδεδεμένοι
Μέλη: 0
Επισκέπτες: 34
Σύνολο: 34

Για να γραφτείτε σε κάποια ομάδα μελών, πατήστε εδώ.

Μέσα Μεταφοράς

Αστικό ΚΤΕΛ Σερρών
ΚΤΕΛ Ν. Σερρών
Δρομολόγια ΤΡΑΙΝΟΣΕ

Πρόσφατα

Υπηρεσίες ΕΔΕΤ

Εύδοξος
Okeanos
Άτλας
Ακαδημαϊκή Ταυτότητα
TeiSerron.gr Διεθνές Πανεπιστήμιο της Ελλάδος Φοιτητικές ομάδες Αναβάθμιση icd.teiser.gr Γιατι να ειναι τοσο αθλια η σελιδα του τμηματος της πληροφορικης??
Σελίδες: 1 2 [3] 4 5 6 ... 8   Κάτω
Εκτύπωση
Γιατι να ειναι τοσο αθλια η σελιδα του τμηματος της πληροφορικης??
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα. Αναγνώστηκε 31768 φορές.
kat
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
**
Μηνύματα: 108
Θετικοί ψήφοι: +9

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Γυναίκα
Απάντηση #20 - 07 Μαΐου 2009, 18:37
0

Εγώ ξέρω πως υπαρχει ηδη μια πολυ καλη,παλια, πτυχιακη που την δειχνουν κ ως παραδειγμα η οποια ειναι με την ιστοσελιδα της πληροφορικης...τουλαχιστον ας παρουν μια ιδεα....αλλα τι να πω.....
Καταγράφηκε
differentreality
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
*
Μηνύματα: 602
Θετικοί ψήφοι: +20

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Γυναίκα
Απάντηση #21 - 07 Μαΐου 2009, 21:08
0

Εγώ δεν την ξέρω αυτή την πτυχιακή, αν την έχει κάποιος μπορεί να μας τη δείξει. 
Πάντως μου φαίνεται απίθανο να έχει γίνει μια καλή πτυχιακή με μια καλή σελίδα -καλύτερη από την υπάρχουσα - και να μην έχει ανέβει εκείνη η σελίδα αντί για αυτή που έχουμε τώρα.
Καταγράφηκε
multidanze
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
***
Μηνύματα: 360
Θετικοί ψήφοι: 0

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Άντρας
Απάντηση #22 - 08 Μαΐου 2009, 00:20
0

Παιδιά το θέμα έχει γίνει εφιάλτης! Επειδή η δουλειά μου είναι σχεδίαση ιστοσελίδων (www.designed.gr) πρότεινα να κάνω τη σελίδα του τμήματός μας στον κ. Τσίτσο, ο κ. Τσίτσος μου είπε να απευθυνθώ στον κ. Καζαρλή, ο κ. Καζαρλής μου είπε να απευθυνθώ στον κ. Στρουθόπουλο (στον οποίο και δεν πήγα). Με τα πολλά και τα λίγα είπα στον κ. Παπατσώρη να την κάνω και μου είπε πως δεν χρειάζεται να ρωτήσω κανέναν και πως θα την ξεκινήσω ώσπου ήρθε μία μέρα και μου λέει το εξής εκπληκτικό "Τελικά θες να συμμετάσχεις στην κατασκευή της ιστοσελίδας?". Εγώ το πρότεινα και τελικά βρέθηκα να έχω πάρει ουσιαστικά πόδι. Το πιο πιθανό είναι να παίζονται συμφέροντα από πίσω! Κανείς δεν ξέρει!! Το παιδί πάντως που έχει βάλει τα links είναι άσχετο από ιστοσελίδες και απλώς του ανέθεσαν να το κάνει!
Τελευταία τροποποίηση: 08 Μαΐου 2009, 00:24 από multidanze Καταγράφηκε

Μπορώ να σας πω έξυπνες λύσεις για την κατασκευή ιστοσελίδων
differentreality
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
*
Μηνύματα: 602
Θετικοί ψήφοι: +20

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Γυναίκα
Απάντηση #23 - 08 Μαΐου 2009, 11:19
0

Αχμ, μερικές απορίες...

Υπάρχει παιδί - δλδ φοιτητής - που προσθέτει πράγματα στη σελίδα μας?

Ποιος είναι αυτός που τα έχει βάλει τα links ?

Υπάρχει ομάδα για τη σχεδίαση της σελίδας του τμήματός μας?

Ποιός την οργάνωσε αυτή την ομάδα?

Συμφέροντα πάντα και παντού παίζονται!  Το θέμα αυτή τη στιγμή είναι απλά να κάνουμε τη δουλειά μας και να έχουμε μια όμορφη σελίδα, τπτ παραπάνω τπτ λιγότερα. 

Btw ίσως θα έπρεπε να χεις πάει στον κ . Στρουθόπουλο... 

Anyway όμως, multidanze για ρίξε προτάσεις για το πώς να γίνει η σελίδα μας
Καταγράφηκε
multidanze
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
***
Μηνύματα: 360
Θετικοί ψήφοι: 0

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Άντρας
Απάντηση #24 - 08 Μαΐου 2009, 11:39
0

Μπα... δεν πρόκειται να ασχοληθώ! Είχα μία πολύ καλή ιδέα και πραγματικά η σελίδα θα ανέβαζε επίπεδο τη σχολή αλλά ουσιαστικά με έβγαλαν διακριτικά από τη μέση, οπότε τέλος. Άλλωστε δεν πρόκειται να κάτσω και πολύ ακόμα! Σε λίγο τελειώνω.
Απ'ότι κατάλαβα την "ομάδα" την οργανώνει ο κ. Παπατσώρης, αν θέλεις μπορείς να πας σ' εκείνον.
Καταγράφηκε

Μπορώ να σας πω έξυπνες λύσεις για την κατασκευή ιστοσελίδων
lafs
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
*
Μηνύματα: 839
Θετικοί ψήφοι: 0

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Άντρας WWW
Απάντηση #25 - 09 Μαΐου 2009, 13:16
0

Παρακαλώ διαβάστε (Επιστημονική Κοινότητα Φοιτητών).
Καταγράφηκε

Efstathios Chatzikyriakidis (efxa)
Informatics & Communications Engineer (BSc)

WEB: efxa.org - EMAIL: contact@efxa.org
casper
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
*
Μηνύματα: 897
Θετικοί ψήφοι: 0

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Οι κλέφτες βολεμένοι, η Ελλάδα διαλυμένη...

Απάντηση #26 - 09 Μαΐου 2009, 16:01
0

lafs.. νομιζω πως υπαρχει καποιος που φτιαχνει τις σελιδες για το τει!!. οποτε δεν πιστευω πως αν γινει κατι θα αφησουν να την ανεβασεις.. γιατι υπαρχει ηδη καποιος που πληρωνεται γιαυτη τη δουλεια!!
Καταγράφηκε

Πίσω από την ανωνυμία κρύβονται φοβερές αλήθειες αλλά και φοβερά ψέματα!
multidanze
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
***
Μηνύματα: 360
Θετικοί ψήφοι: 0

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Άντρας
Απάντηση #27 - 09 Μαΐου 2009, 16:06
0

Κάθε τμήμα είναι υπεύθυνο για την σελίδα του. Η κεντρική σελίδα έχει γίνει από τον Σάββα Πασχαλίδη. lafs ο κ. Παπατσώρης έχει αναλάβει να φτιάξει μία ομάδα οπότε μην μπαίνεις σε κόπο αν δεν τον ενημερώσεις πρώτα γιατί το πιό πιθανό είναι ο "τζάμπα κόπος"... ;)
Καταγράφηκε

Μπορώ να σας πω έξυπνες λύσεις για την κατασκευή ιστοσελίδων
aqua
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
*
Μηνύματα: 234
Θετικοί ψήφοι: 0

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Απάντηση #28 - 09 Μαΐου 2009, 16:55
0

Αυτός ο Πασχαλίδης ποιός είναι;
Καταγράφηκε
Sérmac
Διαχειριστής
*****
Μηνύματα: 3887
Θετικοί ψήφοι: +908

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Άντρας
Απάντηση #29 - 09 Μαΐου 2009, 17:31
0

*** Μετέφερα τα 3 τελευταία μηνύματα εδώ για να μην χαλάσουμε το άλλο τόπικ. ***

Κάθε τμήμα είναι υπεύθυνο για την σελίδα του.
Τότε γιατί τις διαχειρίζεται όλες το κέντρο διαχείρισης δικτύου;

ο κ. Παπατσώρης έχει αναλάβει να φτιάξει μία ομάδα οπότε μην μπαίνεις σε κόπο αν δεν τον ενημερώσεις πρώτα γιατί το πιό πιθανό είναι ο "τζάμπα κόπος"... ;)
Αν είναι αλήθεια γιατί δεν έβγαλε μια ανακοίνωση; Υπάρχουν πολλά παιδιά που μπορούν και θέλουν να βοηθήσουν αφιλοκερδώς.

νομιζω πως υπαρχει καποιος που φτιαχνει τις σελιδες για το τει!!. οποτε δεν πιστευω πως αν γινει κατι θα αφησουν να την ανεβασεις.. γιατι υπαρχει ηδη καποιος που πληρωνεται γιαυτη τη δουλεια!!
Πληρώνεται για να κατασκευάζει σελίδες ή να τις διαχειρίζεται και να τις ενημερώνει; Δεν είναι το ίδιο.
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 2 [3] 4 5 6 ... 8   Πάνω
Εκτύπωση