Νέα:
Παρασκευή 19 Απριλίου 2024

Shoutbox!

Toula Aretaki

19-02-2024 13:17
Καλημέρα,γνωρίζει κανείς εάν το πτυχίο διοίκησης επιχειρήσεων μπορούμε να πάρουμε βεβαίωση χρήσης H/Y;

Debbie422657

11-01-2024 00:11
Καλησπέρα σας, ψάχνω σημειώσεις για μαθήματα του οικονομικού. Υπάρχει κάποιος που μπορεί να με βοηθήσει;

Alexis92

31-10-2023 21:12
γερασαμε

Timos Chartios

17-08-2023 03:00
Ψάχνω ρε παιδιά την Ιωάννα μετά από χρόνια από Διοίκηση ήταν στη ΠΑΣΠ το2010. Χαθήκαμε πέρασε δεκαετία και...

elisavet

03-04-2023 14:47
Καλησπερα μετα απο καιρο μπηκα και εγω να ζητησω υλη, σημειωσεις. μακρο αγγλικα διοικ.ολ. ποιοτητας,μαρκετινγ οτι εχετε

mar99

08-03-2023 05:33
εχω τελειωσει τει σερρων 1999 διοικηση οικονομια τμημα λογιστικης απο που θα παρω μια βεβαιωση σπουδων που χρειαζομαι

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ@

28-02-2023 10:03
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ!
ΕΧΩ ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΓΓΡΑΦΗ ΕΞΑΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΩΡΑ. ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ?ΕΥΧΑΡΙ

sony400

07-02-2023 21:03
Άλλη μια εξεταστική έφτασε στο τέλος της σχεδόν. Εύχομαι σε όλους/ες να έφτσαν λίγο περισσότερο στον στόχο τους.

ALS

23-10-2022 17:28
Καλησπέρα!!Πέρασαν 12 χρόνια που ήμουν πρώτο έτος !! 😅

marios9

17-10-2022 11:16
Καλημέρα σε όλους.

armiertz

24-09-2022 15:44
Είμαι στην Λογιστική. Έχω να έρθω πολλά χρόνια και έχουν αλλάξει πολλά. Για αυτό θέλω σημειώσεις μπας και πάρω το πτυχίο

tonidemis

24-09-2022 00:18
Armiertz Σου έστειλα μήνυμα

armiertz

03-08-2022 12:50
Μπορεί να μου πει κανείς που μπορώ να βρω σημειώσεις των μαθημάτων γιατί η παρουσία μου στα μαθήματα είναι λίγο αδύνατη

armiertz

03-08-2022 12:49
Καλησπέρα. Είμαι καινούρια στο forum αλλά παλιά φοιτήτρια του τει που επιτέλους πήρα την απόφαση να ολοκληρώσω το πτυχίο
 

Sérmac

28-07-2022 19:25

Εμφάνιση 50 τελευταίων
Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε. Χάσατε το email ενεργοποίησης;
19 Απριλίου 2024, 00:57

Σύνδεση με όνομα, κωδικό και διάρκεια σύνδεσης

Μέλη
  • Σύνολο μελών: 5294
  • Τελευταία: AreusTes

Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 83541
  • Σύνολο θεμάτων: 10650
  • Σε σύνδεση σήμερα: 26
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1245
  • (16 Απριλίου 2022, 00:20)

Συνδεδεμένοι
Μέλη: 0
Επισκέπτες: 20
Σύνολο: 20

Για να γραφτείτε σε κάποια ομάδα μελών, πατήστε εδώ.

Μέσα Μεταφοράς

Αστικό ΚΤΕΛ Σερρών
ΚΤΕΛ Ν. Σερρών
Δρομολόγια ΤΡΑΙΝΟΣΕ

Πρόσφατα

Υπηρεσίες ΕΔΕΤ

Εύδοξος
Okeanos
Άτλας
Ακαδημαϊκή Ταυτότητα
TeiSerron.gr Αίθουσα Υποδοχής Πληροφορίες για τους πρωτοετείς Για τα παιδιά της πληροφορικής(Ά εξάμηνο) για τις αίθουσες
Σελίδες: [1] 2   Κάτω
Εκτύπωση
Για τα παιδιά της πληροφορικής(Ά εξάμηνο) για τις αίθουσες
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα. Αναγνώστηκε 7174 φορές.
fss
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
*
Μηνύματα: 207
Θετικοί ψήφοι: +5

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Άντρας
27 Φεβρουαρίου 2009, 21:13
0

Μια πρόχειρη εικόνα για τα κτήρια και τις αίθουσες που θα χρησιμοποιούν τα παιδιά του Ά εξαμήνου για να μην ψάχνουν άδικα.
Καλή αρχή από την Τρίτη.

Καταγράφηκε
panserraikara
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
*
Μηνύματα: 18
Θετικοί ψήφοι: +1

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Απάντηση #1 - 02 Μαρτίου 2009, 17:51
0

Ευχαριστούμε πολύ!!! Αλλά τις αίθουσες που έχουμε συγκεκριμένα πως θα τις βρούμε; Τουλάχιστον έχει αριθμούς έξω από τις αίθουσες;  ;D ;D
Καταγράφηκε
Kolokythi
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
*
Μηνύματα: 241
Θετικοί ψήφοι: +4

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Γυναίκα
Απάντηση #2 - 02 Μαρτίου 2009, 20:36
-1

"ρωτώντας πας στην πόλη"  ???
Εγώ έτσι έκανα πάντα, μέχρι που τις έμαθα τις αίθουσες...
Όλο και κάποιος μεγαλύτερος θα είναι εκεί που ψάχνεις και θα ξέρει να σε κατατοπίσει..   Άλλοστε οι μεγαλύτεροι φάγανε πολλές ώρες ψάχνοντας αίθουσες οπότε είναι συνήθως πρόθυμοι να βοηθήσουν!  ;D
Καταγράφηκε

Ο καλός ο καπετάνιος, ξέρει κι άλλο μονοπάτι και το καλό το παλικάρι, στη φουρτούνα φαίνεται...
carpe diem
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
*
Μηνύματα: 913
Θετικοί ψήφοι: 0

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

carpe diem ρεεεε η ζωη είναι μικρή....

Γυναίκα
Απάντηση #3 - 02 Μαρτίου 2009, 21:44
0

xm ναι τα νούμερα είναι πάνω στις αίθουσες πχ η αίθοθσα 103 είναι ισόγειο (1) κ αριθμός (03), η αίθουσα 304 είναι στον τελευταίο όροφο (3) και αμφιθέατρο (04)

μπορεί να γίνει κάτι παρόμοιο κ για τα υπόλοιπα εξάμηνα?? :P :P

εεε φανταστικέ fss?
Καταγράφηκε

Μιλάς πίσω από την πλάτη μου; Σημαίνει ότι είμαι μπροστά.
Σχολιάζεις την ζωή μου; Σημαίνει ότι είναι πιο ενδιαφέρουσα από τη δική σου.
Προσπαθείς να βρεις τα μειονεκτήματά μου; Σημαίνει ότι με ζηλεύεις.

Συνέχισε αυτό που κάνεις... ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ !!!
Mordeth
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
**
Μηνύματα: 118
Θετικοί ψήφοι: +7

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Coding makes you fat.

Άντρας
Απάντηση #4 - 04 Μαρτίου 2009, 05:24
0

Μια πρόχειρη εικόνα για τα κτήρια και τις αίθουσες που θα χρησιμοποιούν τα παιδιά του Ά εξαμήνου για να μην ψάχνουν άδικα.
Καλή αρχή από την Τρίτη.

Πωω τρομερός μακάρι να είχα και εγώ μια τέτοια εικονίτσα στο πρώτο εξαμηνο, που ψαχνόμασταν κ είχε πεθάνει ολο το τει στα γέλια μ τους βλάκες που κόβαν βόλτες χωρίς να γνωρίζουν σε ποιά αίθουσα έχουν μάθημα..
Καταγράφηκε

After all.. its all just a game.
Troula
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
****
Μηνύματα: 1972
Θετικοί ψήφοι: +23

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Πτυχίο εδώ... Πτυχίο εκεί... Πτυχίο Παραπέρα...

Γυναίκα
Απάντηση #5 - 04 Μαρτίου 2009, 12:47
0

Αν και παίζει να το έχουμε ξανακάνει το θέμα θα κάνω μια προσπάθεια να καταγράψω όλες τις αίθουσες...

Εργαστήρια:

102:Είναι στο μπροστά κτήριο της ΣΤΕΦ όπου γίνονται συνήθως οι θεωρίες. Ανεβαίνεις τα σκαλάκια από την μπροστά είσοδο, περνάς τα παιδιά στα τραπεζάκια και είναι η δεύτερη πόρτα που θα δεις στα αριστερά σου. Από πάνω γράφει 102 και μέσα είχει υπολογιστές... Εύκολα βρίσκεται.

ΥΠ1:Είναι στο μπροστά κτήριο της ΣΤΕΦ κάτω στο υπόγειο. Είτε μπαίνεις από την κανονική είσοδο και κατεβαίνεις τα σκαλάκια, είτε από το πλάι από μια μεγάλη σιδερένα πόρτα, έχει είσοδο στα αριστερά. Η αίθουσα είναι στο βάθος έτσι όπως βλέπεις το βιβλιοστάσιο αριστερά. Αν πάλι κατέβεις τα σκαλάκια από την πίσω μεριά του κτηρίου, είναι η αίθουσα που θα δεις μπροστά σου.

ΥΠ2: Είναι στο ίδιο μέρος με την ΥΠ1 απλά είναι αυτή δεξιά από το βιβλιοστάσιο.

ΑΥΤ:Είναι στο κτήριο των μηχανολόγων. Έτσι όπως πέρνεις την ευθεία για να πας στη ΣΤΕΦ συνεχίζεις ευθεία στο κτήριο στο βάθος. Γράφει βαριά εργαστήρια μηχανολόγων αν δεν κάνω λάθος. Μπαίνεις στο κτήριο και ανεβαίνεις τα σκαλάκια που θα δεις μπροστά σου. Φτάνεις στον 1ο όροφο και πας δεξιά (αριστερά δεν έχει τίποτα) μέχρι το τέλος του διαδρόμου. Η αίθοισα είναι αυτή που είναι στα δεξιά. Γράφει πάνω κάτι με πληροφορική νομίζω. (αν και δεν είμαι σίγουρη). Προσοχή είναι στα δεξιά αφού τελειώσει ο διάδρομος και μέσα πάλι δεξιά που έχει μια εσοχή. (Το λέω γιατί έχει μια άλλη αίθουσα δεξιά στην άκρη του διαδρόμου που είναι τον μηχανολόγων)

Γ:Είναι στο πίσω κτήριο της ΣΤΕΦ που λέει απ' έξω ελαφρά εργαστήρια. Αφού μπεις στο κτήριο καταιβένεις τα σκαλάκια που θα δεις αριστερά σου στο υπόγειο. Η αίθουσα είναι η πρώτη στα αριστερά, η γωνιακή.

ΗΛ/ΤΕΧΝ:Αφού φτάσεις στην Γ συνεχίζει λίγο πιο κάτω. Είναι η πρώτη αίθουσα που θα δεις στα αριστερά σου. Ουσιατικά είναι αυτή που είναι δίπλα στη Γ.

ΦΥΣ1:Και αυτή είναι στα ελαφριά εργαστήρια της ΣΤΕΦ. Δηλαδή στο πίσω κτήριο. Αφού μπεις στο κτήριο πας ευθεία μέχρι το τέλος του διαδρόμου. Στο τέρμα θα δεις 2 αίθουσες. Είναι αυτή στα αριστερά. Γράφει πάνω και Φυσικη 1.

ΦΥΣ2:Είναι αυτή απέναντια από τη ΦΥΣ1. Δηλαδή στο τέρμα του διαδρόμου στα δεξιά. Και αυτή γράφει πάνω Φυσική 2.

ΣΔΟ:Αυτή πάλι δεν είναι στα δικά μας κτήρια. Είναι στο μπροστά κτήριο της ΣΔΟ. δηλαδή το κτήριο πριν από το δικό μας. Μπαίνοντας λοιπόν σε αυτό το κτήριο θα δεις σκαλάκια στα δεξιά σου. Ανεβαίνεις τα σκαλάκια. και φτάνεις στο επάνω όροφο. Μπαίνεις στο διάδρομο στα δεξιά και είναι η πρώτη αίθουσα που θα δεις δεξιά σου, γωνιακή και αυτή. Γράφει πάνω τμήμα Πληροφορικής.

ΕΠΙΚ:Λοιπόν αυτή δεν έχω ιδέα που είναι. Από ότι διάβασα στο αιθουσολόγιο που είχε το πρόγραμμα λέει ΣΔΟ. άρα και αυτή κάπου στα κτήρια της ΣΔΟ είναι. Τώρα που. Δεν ξέρω. Όποιος ξέρει ας μας πει.


Όσο αφορά τις θεωρίες. Είναι πολύ απλό. Όλες γίνονται στο μπροστά κτήριο της ΣΤΕΦ. Ανάλογα με τον αριθμό της αίθουσας βρίσκεις και τον όροφο όπως είπε και η carpe diem. Δηλαδή 104 στον πρώτο όροφο 203 στο 2ο και 304 στο 3ο και τελευταίο όροφο. (Για να μην υπάρχουν συγχήσεις ουσιαστικά εισόγειο δεν υπάρχει. Ο 1ος όροφος είναι αυτός με το που μπαίνεις στα κτήρια και ο από κάτω είναι το υπόγειο)
οι αίθουσες είναι όλες αριθμημένες και θα τις βρείτε εύκολα. Γράφουν από πάνω τα νούμερα.
Η μόνη αίθουσα που δεν είναι στο μπροστά κτήριο της ΣΤΕΦ είναι αυτή που γράφει ΑΜΦ. Αυτή βρίσκεται στο πίσω κτήριο της ΣΤΕΦ. Έχει είσοδο και έξω από το κτήριο. Είναι οι 2 πόρτες αριστερά από τα σκαλάκια τηε εισόδου του κτηρίου. Αλλά μπαίνεις και από μέσα από το κτήριο. Μόλις ανέβεις τα σκαλάκια είναι η πόρτα που θα δεις αφού περάσεις το μικρό διάδρομο αριστερά. Είναι δίπλα στα σκαλάκια.


Νομίζω ότι τις έγραψα όλες. Αν πάλι κάποιος έχει απορία. Εδώ είμαστε όλοι να βοηθήσουμε.
Καταγράφηκε

Φωνάζουν οι.... Κουμπάροι, να φοβηθούν οι νοικοκύριδες...
Ρε που καταντήσαμε...
carpe diem
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
*
Μηνύματα: 913
Θετικοί ψήφοι: 0

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

carpe diem ρεεεε η ζωη είναι μικρή....

Γυναίκα
Απάντηση #6 - 05 Μαρτίου 2009, 00:02
0

 8) 8) 8) απίστευτη δουλειά Troula! δεν σε ρώταγα στο προηγούμενο εξάμηνο.... έτρεχα δεξιά και αριστερά σαν χαμένο  :P :P :P
Καταγράφηκε

Μιλάς πίσω από την πλάτη μου; Σημαίνει ότι είμαι μπροστά.
Σχολιάζεις την ζωή μου; Σημαίνει ότι είναι πιο ενδιαφέρουσα από τη δική σου.
Προσπαθείς να βρεις τα μειονεκτήματά μου; Σημαίνει ότι με ζηλεύεις.

Συνέχισε αυτό που κάνεις... ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ !!!
cotsos
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
**
Μηνύματα: 114
Θετικοί ψήφοι: 0

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Απάντηση #7 - 05 Μαρτίου 2009, 00:36
0

όντως Troula κατάφερες; να μας εντυπωσιάσεις.
Καταγράφηκε
xrysa82
*
Μηνύματα: 168
Θετικοί ψήφοι: +10

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Γυναίκα
Απάντηση #8 - 05 Οκτωβρίου 2009, 19:27
0

Παιδιά,η φυσική 1 που λέει στο προγραμμα ότι γίνεται στο ΑΜΦ,εννοεί αυτό πίσω από το κτίριο της ΣΤΕΦ;
Καταγράφηκε
Troula
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
****
Μηνύματα: 1972
Θετικοί ψήφοι: +23

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Πτυχίο εδώ... Πτυχίο εκεί... Πτυχίο Παραπέρα...

Γυναίκα
Απάντηση #9 - 05 Οκτωβρίου 2009, 20:49
0

Πλέον όπου λέει ΑΜΦ εννοεί το καινούριο Αμφιθέατρο στα νέα κτήρια.
Το διευκρινίζει σε κάποια από τις καινούριες ανακοινώσεις που είχαν βγάλει.
Καταγράφηκε

Φωνάζουν οι.... Κουμπάροι, να φοβηθούν οι νοικοκύριδες...
Ρε που καταντήσαμε...
Σελίδες: [1] 2   Πάνω
Εκτύπωση