Νέα:
Σαββάτο 27 Απριλίου 2024

Shoutbox!

Toula Aretaki

19-02-2024 13:17
Καλημέρα,γνωρίζει κανείς εάν το πτυχίο διοίκησης επιχειρήσεων μπορούμε να πάρουμε βεβαίωση χρήσης H/Y;

Debbie422657

11-01-2024 00:11
Καλησπέρα σας, ψάχνω σημειώσεις για μαθήματα του οικονομικού. Υπάρχει κάποιος που μπορεί να με βοηθήσει;

Alexis92

31-10-2023 21:12
γερασαμε

Timos Chartios

17-08-2023 03:00
Ψάχνω ρε παιδιά την Ιωάννα μετά από χρόνια από Διοίκηση ήταν στη ΠΑΣΠ το2010. Χαθήκαμε πέρασε δεκαετία και...

elisavet

03-04-2023 14:47
Καλησπερα μετα απο καιρο μπηκα και εγω να ζητησω υλη, σημειωσεις. μακρο αγγλικα διοικ.ολ. ποιοτητας,μαρκετινγ οτι εχετε

mar99

08-03-2023 05:33
εχω τελειωσει τει σερρων 1999 διοικηση οικονομια τμημα λογιστικης απο που θα παρω μια βεβαιωση σπουδων που χρειαζομαι

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ@

28-02-2023 10:03
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ!
ΕΧΩ ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΓΓΡΑΦΗ ΕΞΑΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΩΡΑ. ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ?ΕΥΧΑΡΙ

sony400

07-02-2023 21:03
Άλλη μια εξεταστική έφτασε στο τέλος της σχεδόν. Εύχομαι σε όλους/ες να έφτσαν λίγο περισσότερο στον στόχο τους.

ALS

23-10-2022 17:28
Καλησπέρα!!Πέρασαν 12 χρόνια που ήμουν πρώτο έτος !! 😅

marios9

17-10-2022 11:16
Καλημέρα σε όλους.

armiertz

24-09-2022 15:44
Είμαι στην Λογιστική. Έχω να έρθω πολλά χρόνια και έχουν αλλάξει πολλά. Για αυτό θέλω σημειώσεις μπας και πάρω το πτυχίο

tonidemis

24-09-2022 00:18
Armiertz Σου έστειλα μήνυμα

armiertz

03-08-2022 12:50
Μπορεί να μου πει κανείς που μπορώ να βρω σημειώσεις των μαθημάτων γιατί η παρουσία μου στα μαθήματα είναι λίγο αδύνατη

armiertz

03-08-2022 12:49
Καλησπέρα. Είμαι καινούρια στο forum αλλά παλιά φοιτήτρια του τει που επιτέλους πήρα την απόφαση να ολοκληρώσω το πτυχίο
 

Sérmac

28-07-2022 19:25

Εμφάνιση 50 τελευταίων
Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε. Χάσατε το email ενεργοποίησης;
27 Απριλίου 2024, 01:47

Σύνδεση με όνομα, κωδικό και διάρκεια σύνδεσης

Μέλη
  • Σύνολο μελών: 5294
  • Τελευταία: AreusTes

Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 83541
  • Σύνολο θεμάτων: 10650
  • Σε σύνδεση σήμερα: 44
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1245
  • (16 Απριλίου 2022, 00:20)

Συνδεδεμένοι
Μέλη: 0
Επισκέπτες: 36
Σύνολο: 36

Για να γραφτείτε σε κάποια ομάδα μελών, πατήστε εδώ.

Μέσα Μεταφοράς

Αστικό ΚΤΕΛ Σερρών
ΚΤΕΛ Ν. Σερρών
Δρομολόγια ΤΡΑΙΝΟΣΕ

Πρόσφατα

Υπηρεσίες ΕΔΕΤ

Εύδοξος
Okeanos
Άτλας
Ακαδημαϊκή Ταυτότητα
Σελίδες: 1 [2] 3 4   Κάτω
Εκτύπωση
δημιουργεια RACING TEAM!
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα. Αναγνώστηκε 19595 φορές.
Xaeron
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
Πληροφορικής & Επικοινωνιών
*
Μηνύματα: 3205
Θετικοί ψήφοι: +40

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

If you smell...what Xaeron...is cooking...

Άντρας
Απάντηση #10 - 14 Οκτωβρίου 2007, 02:03
0

Ναι ρε φίλε, την έχουν παραμελήσει. Στη Γερμανία και στην Ιταλία που έχω πάει έχουν 1000 φορές καλύτερες. Κάτι είχε ακουστεί ότι θα γίνει πίστα Formula1 στην Ελλάδα και ειδικά στις Σέρρες αλλά όπως και άλλα πράγματα έτσι και αυτό μόνο στα σχέδια θα μείνει μάλλον.

Sermac σε τι αναφέρεσαι; Για να παρακολουθήσεις αγώνα λες ή για να μπεις με το αυτοκίνητο σου;

Πάντως για να παρακολουθήσεις αγώνες την τελευταία φορά πλήρωσα 14Ευρώ.

Όσο για το να βάλεις το αυτοκίνητο σου...μία φορά το είχε βάλει ένας φίλο μου παλιά...αλλά δεν θυμάμαι αν είχαμε πληρώσει.
Καταγράφηκε
Tortest
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
*
Μηνύματα: 32
Θετικοί ψήφοι: 0

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

IT Pro (soon)

Απάντηση #11 - 14 Οκτωβρίου 2007, 02:04
0

50 Ευρώ για ένα αυτοκίνητο όλη μέρα, απ όσο ξέρω

Παιδιά πάντως για τους δρόμους των Σερρών ειδικά δεν έχω λόγια.. θυμάμαι πριν από 2 χρόνια περίπου (;) σε ένα τοπικό κανάλι ο δήμαρχος να δηλώνει μεταξύ άλλων ότι οι δρόμοι είναι χάλια και θα παραμείνουν έτσι! LOL.. (είπαμε να έχουμε αυτογνωσία, αλλά όχι και έτσι...)
Δεν παίζονται πάντως, θυμάμαι μπροστά στο σπίτι μου ασφατόστρωσαν τον δρόμο και μετά απο 3 εβδομάδες έκαναν τρύπες για το νερό  ???, αν είναι δυνατόν...   :o
Καταγράφηκε
Xaeron
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
Πληροφορικής & Επικοινωνιών
*
Μηνύματα: 3205
Θετικοί ψήφοι: +40

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

If you smell...what Xaeron...is cooking...

Άντρας
Απάντηση #12 - 14 Οκτωβρίου 2007, 02:13
0

Έλεος ρε παιδιά...είπαμε αλλά με αυτό γέλασα πολύ. Αυτό θα πει το άκρον άωτον της βλακείας...να φτιάχνεις καλό δρόμο και μετά να το σκάβεις για να κάνεις τρύπες.

Και αυτός ο Δήμαρχος άπαιχτος...

Ο δρόμος Σερρών - Θεσ/νίκης σε περίπτωση που βρέχει...γίνεται δρόμος θανάτου για μερικούς...ειδικά στις στροφές εκεί στα βουνά, γι'αυτό κάνουν έργα εκεί και πιο πέρα νομίζω...

Πάντως εγώ αποκλείεται να έδινα 50Ευρώ για να μπω στην πίστα των Σερρών. Προτιμώ να φουλάρω το αμάξι με βενζίνη.
Τελευταία τροποποίηση: 14 Οκτωβρίου 2007, 02:14 από Xaeron Καταγράφηκε
Tortest
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
*
Μηνύματα: 32
Θετικοί ψήφοι: 0

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

IT Pro (soon)

Απάντηση #13 - 14 Οκτωβρίου 2007, 02:15
0

Ναι, προσοχή στον δρόμο παιδιά, μια φορά και εγώ την πάτησα, έβρεχε και είχα τετακέ.. Καλά που δεν τρέχαν και οι άλλοι και δεν έγινε τίποτα..
Καταγράφηκε
Sérmac
Διαχειριστής
*****
Μηνύματα: 3887
Θετικοί ψήφοι: +908

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Άντρας
Απάντηση #14 - 14 Οκτωβρίου 2007, 02:19
0

Να μπω με το αμάξι μου εννοώ και να κάνω γύρους. Είχα ακούσει ότι είναι 20 ευρώ (πάρα πολλά πιστεύω) για μισή ώρα χρήση της πίστας. Δεν είμαι σίγουρος όμως.

Τα όνειρα για δημιουργία πίστας προδιαγραφών F1 στην Ελλάδα ας τα αφήσουμε καλύτερα. Δεν υπάρχει κανένας λόγος να έρθουν σε τέτοια ακριβή χώρα με αρκετά κορεσμένη αγορά.

Καλά για τα έργα στην πόλη τι να πρωτοπείς. Ούτε μελέτες, ούτε ενημέρωση, ούτε σήμανση τίποτα. Κι αν ποτέ τελειώσουν, θα περάσει το πολύ ένας μήνας και θα ξαναρχίσουν το σκάψιμο. Σε δουλειά να βρίσκονται...
Καταγράφηκε
Xaeron
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
Πληροφορικής & Επικοινωνιών
*
Μηνύματα: 3205
Θετικοί ψήφοι: +40

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

If you smell...what Xaeron...is cooking...

Άντρας
Απάντηση #15 - 14 Οκτωβρίου 2007, 02:26
0

Εγώ ρε συ Tortest...στο δρόμο εκεί στα βουνά με εκείνες τις συνεχόμενες στροφές έχω δει πολλές φορές ατυχήματα...αλλά εκείνο που μ'εκανε να ανατριχιάσω...ήταν, όταν πήγαινα Θεσ/νίκη με τον πατέρα μου...και μπροστά μας...έχασε τον έλεγχο ένα Pegeuot Cabrio...τουμπάρησε και κατέληξε στο χαντάκι. Ευτυχώς κρατήθηκε από τα δέντρα τ'αμάξι...και βγήκαν ζωντανοί και για καλή τους τύχη χωρίς σοβαρά τραύματα. Δεν θα το ξεχάσω ποτέ...λες και έβλεπα ταινία....

Γι'αυτό προσοχή στο δρόμο παιδιά...όχι μόνο στο συγκεκριμένο αλλά παντού. Ιδιαίτερα, όταν οι καιρικές συνθήκες δεν είναι ευνοϊκές...

Καλά για τα έργα στην πόλη τι να πρωτοπείς. Ούτε μελέτες, ούτε ενημέρωση, ούτε σήμανση τίποτα. Κι αν ποτέ τελειώσουν, θα περάσει το πολύ ένας μήνας και θα ξαναρχίσουν το σκάψιμο. Σε δουλειά να βρίσκονται...

Καλά για την πίστα Formula1 δεν σχολιάζω...αλλά αυτό δεν μπορώ να μην το σχολιάσω για τα έργα. Εδώ ρε συ...και που σκάβουν έπειτα τα μπαλώνουν πρόχειρα...και μετά...σκέφτονται...αχ είναι πρόχειρα μπαλωμένο...δεν αρχίζουμε να σκάβουμε πάλι να περνάει η ώρα; Μια ζωή η ίδια Ιστορία...

Παιδιά το πολύ 10ευρώ δίνω για την πίστα...
Τελευταία τροποποίηση: 14 Οκτωβρίου 2007, 02:28 από Xaeron Καταγράφηκε
Tortest
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
*
Μηνύματα: 32
Θετικοί ψήφοι: 0

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

IT Pro (soon)

Απάντηση #16 - 14 Οκτωβρίου 2007, 02:30
0

Έτσι ακριβώς..
Αν προσέξεις κιολας οι μπάρες σε μερικές στροφές κάνουν ζιγκ-ζαγκ  :)

Εκείνη την μέρα που το έπαθα αυτό μετά απο δυο στροφές ήταν ένας που είχε τουμπάρει...

αλλά οι άτιμες οι στροφές πολυ δελεαστικές.. Ελπίζω να μην τις κλείσουν ή ας τις κάνουν ειδική για WRC :)

Xaeron, τα pm τα βλέπεις καθόλου;  :D
Καταγράφηκε
Xaeron
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
Πληροφορικής & Επικοινωνιών
*
Μηνύματα: 3205
Θετικοί ψήφοι: +40

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

If you smell...what Xaeron...is cooking...

Άντρας
Απάντηση #17 - 14 Οκτωβρίου 2007, 02:37
0

(Tortest, τώρα το πρόσεξα...σ'απάντησα)

Κοίταξε γενικά ο δρόμος εκεί είναι άθλιος.... αλλά αν το δούμε από πλευρά WRC είναι τέλειος... :)

Εκεί ξέρεις τι θέλει; Να έχεις ένα Subaru Impreza WRX STI και να το σκίζεις...να μπαίνεις με τα 4 στη στροφή...και να βγάζεις γούστα. Αλλά αυτή τη φαντασίωση προς το παρόν μόνο σε παιχνιδομηχανή το κάνω... Άντε να αγοράσεις Subaru....
Καταγράφηκε
Sérmac
Διαχειριστής
*****
Μηνύματα: 3887
Θετικοί ψήφοι: +908

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Άντρας
Απάντηση #18 - 14 Οκτωβρίου 2007, 02:47
0

Δηλαδή, είμαστε έτοιμοι να διοργανώσουμε 2 πρωταθλήματα:
WRC στην εθνική οδό Σερρών-Θεσσαλονίκης και Αγώνες Ανωμάλου Δρόμου 4x4 στο κέντρο της πόλης!

Ε μετά από αυτά μη μου θέλετε και Φόρμουλα 1!
Καταγράφηκε
TabloMaxos
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
*
Μηνύματα: 931
Θετικοί ψήφοι: +81

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Απάντηση #19 - 14 Οκτωβρίου 2007, 02:49
0

... Αγώνες Ανωμάλου Δρόμου 4x4 στο κέντρο της πόλης!...
Καλά που με το θύμισες. Έχω να αλλάξω λάστιχα και να ξανακάνω ευθυγράμμιση. Πότε πέρασε κιόλας ένας χρόνος απο την προησούμενη φορα...
Καταγράφηκε

Το Forum είχε +1 πριν το Google+
Σελίδες: 1 [2] 3 4   Πάνω
Εκτύπωση