Νέα:
Τρίτη 16 Απριλίου 2024

Shoutbox!

Toula Aretaki

19-02-2024 13:17
Καλημέρα,γνωρίζει κανείς εάν το πτυχίο διοίκησης επιχειρήσεων μπορούμε να πάρουμε βεβαίωση χρήσης H/Y;

Debbie422657

11-01-2024 00:11
Καλησπέρα σας, ψάχνω σημειώσεις για μαθήματα του οικονομικού. Υπάρχει κάποιος που μπορεί να με βοηθήσει;

Alexis92

31-10-2023 21:12
γερασαμε

Timos Chartios

17-08-2023 03:00
Ψάχνω ρε παιδιά την Ιωάννα μετά από χρόνια από Διοίκηση ήταν στη ΠΑΣΠ το2010. Χαθήκαμε πέρασε δεκαετία και...

elisavet

03-04-2023 14:47
Καλησπερα μετα απο καιρο μπηκα και εγω να ζητησω υλη, σημειωσεις. μακρο αγγλικα διοικ.ολ. ποιοτητας,μαρκετινγ οτι εχετε

mar99

08-03-2023 05:33
εχω τελειωσει τει σερρων 1999 διοικηση οικονομια τμημα λογιστικης απο που θα παρω μια βεβαιωση σπουδων που χρειαζομαι

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ@

28-02-2023 10:03
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ!
ΕΧΩ ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΓΓΡΑΦΗ ΕΞΑΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΩΡΑ. ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ?ΕΥΧΑΡΙ

sony400

07-02-2023 21:03
Άλλη μια εξεταστική έφτασε στο τέλος της σχεδόν. Εύχομαι σε όλους/ες να έφτσαν λίγο περισσότερο στον στόχο τους.

ALS

23-10-2022 17:28
Καλησπέρα!!Πέρασαν 12 χρόνια που ήμουν πρώτο έτος !! 😅

marios9

17-10-2022 11:16
Καλημέρα σε όλους.

armiertz

24-09-2022 15:44
Είμαι στην Λογιστική. Έχω να έρθω πολλά χρόνια και έχουν αλλάξει πολλά. Για αυτό θέλω σημειώσεις μπας και πάρω το πτυχίο

tonidemis

24-09-2022 00:18
Armiertz Σου έστειλα μήνυμα

armiertz

03-08-2022 12:50
Μπορεί να μου πει κανείς που μπορώ να βρω σημειώσεις των μαθημάτων γιατί η παρουσία μου στα μαθήματα είναι λίγο αδύνατη

armiertz

03-08-2022 12:49
Καλησπέρα. Είμαι καινούρια στο forum αλλά παλιά φοιτήτρια του τει που επιτέλους πήρα την απόφαση να ολοκληρώσω το πτυχίο
 

Sérmac

28-07-2022 19:25

Εμφάνιση 50 τελευταίων
Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε. Χάσατε το email ενεργοποίησης;
16 Απριλίου 2024, 12:14

Σύνδεση με όνομα, κωδικό και διάρκεια σύνδεσης

Μέλη
  • Σύνολο μελών: 5294
  • Τελευταία: AreusTes

Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 83541
  • Σύνολο θεμάτων: 10650
  • Σε σύνδεση σήμερα: 21
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1245
  • (16 Απριλίου 2022, 00:20)

Συνδεδεμένοι
Μέλη: 0
Επισκέπτες: 12
Σύνολο: 12

Για να γραφτείτε σε κάποια ομάδα μελών, πατήστε εδώ.

Μέσα Μεταφοράς

Αστικό ΚΤΕΛ Σερρών
ΚΤΕΛ Ν. Σερρών
Δρομολόγια ΤΡΑΙΝΟΣΕ

Πρόσφατα

Υπηρεσίες ΕΔΕΤ

Εύδοξος
Okeanos
Άτλας
Ακαδημαϊκή Ταυτότητα
Σελίδες: [1]   Κάτω
Εκτύπωση
SOS για εργαστήριο
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα. Αναγνώστηκε 3523 φορές.
NaaBCore
*
Μηνύματα: 6
Θετικοί ψήφοι: 0

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

21 Οκτωβρίου 2016, 14:09
0

Paidia gnwrizei kaneis ama papatsoris bazei kathe xrono ta idia themata sto ergasthrio stn prwth kai telikh e3etash? exei kaneis palia themata ts 1hs e3etashs? oi askiseis pou bazei einai mesa apo to biblio??????????????

P.S opoios boithisei pragmatika exw kales shmeiwseis (poly kales) gia analogika (to perasa me tn prwth :P)


Παιδιά γνωρίζει κανείς άμα Παπατσώρης βάζει κάθε χρόνο τα ίδια θέματα στο εργαστήριο στην πρώτη και τελική εξέταση; Έχει κανείς παλιά θέματα της 1ης εξέτασης; Οι ασκήσεις που βάζει είναι μέσα από το βιβλίο;

Υ.Γ. Όποιος βοηθήσει πραγματικά έχω καλές σημειώσεις (πολύ καλές) για αναλογικά (το πέρασα με την πρώτη :P)
Τελευταία τροποποίηση: 11 Νοεμβρίου 2016, 08:55 από synzeus Καταγράφηκε
johncornflex
*
Μηνύματα: 19
Θετικοί ψήφοι: 0

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Απάντηση #1 - 07 Νοεμβρίου 2016, 15:28
0

οι ασκησεις που βαζει δεν ειναι σιγουρα μεσα απο το βιβλιο..τωρα περισσυ που το ειχα δωσει δεν θυμαμαι και πολλα..θυμαμαι σιγουρα οτι ειχε μετατροπες παρομοιες με αυτες που εχει και στο δευτερο κεφαλαιο και ειχε βαλει και μια ασκηση απο το 3 κεφαλαιο με τα uplink και downlink,απο 4 και 5 κεφαλαιο δεν θυμαμαι τιποτα
Καταγράφηκε
d3vi4n
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
**
Μηνύματα: 104
Θετικοί ψήφοι: +73

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Άντρας
Απάντηση #2 - 08 Νοεμβρίου 2016, 19:21
0

Αν καταλαβεις τι σου ζηταει η καθε ασκηση και βαση των δεδομενων που σου δινει σε ποιο Script να πας τοτε δεν θα εχεις θεμα. Διαβασε και λιγο θεωρια τα βασικα να ξερεις τους βασικους ορισμους τουλαχιστον των μεταβλητων. Επισης αν οντως εχεις τοσο καλες σημειωσεις αναλογικα ανεβασε τες στο φορουμ να βοηθησεις καμια ψυχη. Κανε το καλο που λενε...
Καταγράφηκε

☻/ This is Bob, copy & paste him
/▌ on every comment you see
/ \ so he can take over teiserron
johncornflex
*
Μηνύματα: 19
Θετικοί ψήφοι: 0

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Απάντηση #3 - 09 Νοεμβρίου 2016, 17:05
0

περίμενε λίγο γιατί τώρα έφαγα φλασιά..για ποιο ακριβως script μιλάς και για ποια βάση δεδομένων?η εξέταση θα γίνει σε υπολογιστή?είμαι παρατηρητής και δεν γνωρίζω..μόνο κάτι διαφάνεις μου έστειλε ένα παιδί απο ένα επαναληπτικό που τους έκαναν την παρασκευή
Καταγράφηκε
d3vi4n
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
**
Μηνύματα: 104
Θετικοί ψήφοι: +73

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Άντρας
Απάντηση #4 - 10 Νοεμβρίου 2016, 00:59
0

Αδερφε γραψε λαθος μπερδεψα τα μαθηματα τωρα ειδα για πιο λες. Νομιζα μιλουσες για δικτυα τηλ. ετσι μου φανηκε ο τιτλος Χιλια συγγνωμη ελπιζω να μη σε μπερδεψα τοσο και σου χαλασα το διαβασμα. Καλη επιτυχια και παλι συγγνωμη.
Καταγράφηκε

☻/ This is Bob, copy & paste him
/▌ on every comment you see
/ \ so he can take over teiserron
synzeus
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
BEng in Informatics and Communications
*
Μηνύματα: 2906
Θετικοί ψήφοι: +249

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Άντρας WWW
Απάντηση #5 - 11 Νοεμβρίου 2016, 09:01
+1

...
Υ.Γ. Όποιος βοηθήσει πραγματικά έχω καλές σημειώσεις (πολύ καλές) για αναλογικά (το πέρασα με την πρώτη :P)

TeiSerron.gr

Στις αρχές του 2007, μια παρέα φοιτητών του τμήματος Πληροφορικής & Επικοινωνιών του ΤΕΙ Σερρών, είχαμε την ιδέα να δημιουργήσουμε ένα ηλεκτρονικό φόρουμ επικοινωνίας, αδέσμευτο και ανεξάρτητο, φτιαγμένο από φοιτητές για φοιτητές. Σήμερα, το εγχείρημά μας όχι μόνο έχει γίνει ευρέως αποδεκτό, αλλά αποτελεί το κέντρο ηλεκτρονικής επικοινωνίας μεταξύ των φοιτητών του ΤΕΙ Σερρών.

Η ιστοσελίδα teiserron.gr, απαριθμεί σήμερα περισσότερα από 4.000 εγγεγραμμένα μέλη και πάνω από 80.000 μηνύματα σε 10.000 θέματα (topics). Στις σελίδες του teiserron.gr θα βρείτε οποιαδήποτε πληροφορία μπορεί να βοηθήσει έναν φοιτητή στην ακαδημαϊκή του ζωή. Πληροφορίες για όλα τα τμήματα του ΤΕΙ Σερρών, ανακοινώσεις, προσκλήσεις σε ημερίδες και σεμινάρια, απόψεις και άρθρα φοιτητών, συγκεντρωμένες σημειώσεις και λυμένες ασκήσεις, εκφωνήσεις παλαιών θεμάτων εξετάσεων, αγγελίες κ.α.

Το όλο εγχείρημα βασίζεται στην καλή θέληση των ίδιων των μελών της ιστοσελίδας, που δημοσιεύουν κάθε είδους υλικό διαθέτει ο καθένας για να βοηθήσουν τους συναδέλφους τους. Άλλωστε, η αξία και το περιεχόμενο κάθε διαδικτυακής κοινότητας, είναι τα ίδια της τα μέλη!

Όροι χρήσης του ιστοτόπου teiserron.gr
Καταγράφηκε
Σελίδες: [1]   Πάνω
Εκτύπωση