Νέα:
Παρασκευή 19 Απριλίου 2024

Shoutbox!

Toula Aretaki

19-02-2024 13:17
Καλημέρα,γνωρίζει κανείς εάν το πτυχίο διοίκησης επιχειρήσεων μπορούμε να πάρουμε βεβαίωση χρήσης H/Y;

Debbie422657

11-01-2024 00:11
Καλησπέρα σας, ψάχνω σημειώσεις για μαθήματα του οικονομικού. Υπάρχει κάποιος που μπορεί να με βοηθήσει;

Alexis92

31-10-2023 21:12
γερασαμε

Timos Chartios

17-08-2023 03:00
Ψάχνω ρε παιδιά την Ιωάννα μετά από χρόνια από Διοίκηση ήταν στη ΠΑΣΠ το2010. Χαθήκαμε πέρασε δεκαετία και...

elisavet

03-04-2023 14:47
Καλησπερα μετα απο καιρο μπηκα και εγω να ζητησω υλη, σημειωσεις. μακρο αγγλικα διοικ.ολ. ποιοτητας,μαρκετινγ οτι εχετε

mar99

08-03-2023 05:33
εχω τελειωσει τει σερρων 1999 διοικηση οικονομια τμημα λογιστικης απο που θα παρω μια βεβαιωση σπουδων που χρειαζομαι

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ@

28-02-2023 10:03
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ!
ΕΧΩ ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΓΓΡΑΦΗ ΕΞΑΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΩΡΑ. ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ?ΕΥΧΑΡΙ

sony400

07-02-2023 21:03
Άλλη μια εξεταστική έφτασε στο τέλος της σχεδόν. Εύχομαι σε όλους/ες να έφτσαν λίγο περισσότερο στον στόχο τους.

ALS

23-10-2022 17:28
Καλησπέρα!!Πέρασαν 12 χρόνια που ήμουν πρώτο έτος !! 😅

marios9

17-10-2022 11:16
Καλημέρα σε όλους.

armiertz

24-09-2022 15:44
Είμαι στην Λογιστική. Έχω να έρθω πολλά χρόνια και έχουν αλλάξει πολλά. Για αυτό θέλω σημειώσεις μπας και πάρω το πτυχίο

tonidemis

24-09-2022 00:18
Armiertz Σου έστειλα μήνυμα

armiertz

03-08-2022 12:50
Μπορεί να μου πει κανείς που μπορώ να βρω σημειώσεις των μαθημάτων γιατί η παρουσία μου στα μαθήματα είναι λίγο αδύνατη

armiertz

03-08-2022 12:49
Καλησπέρα. Είμαι καινούρια στο forum αλλά παλιά φοιτήτρια του τει που επιτέλους πήρα την απόφαση να ολοκληρώσω το πτυχίο
 

Sérmac

28-07-2022 19:25

Εμφάνιση 50 τελευταίων
Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε. Χάσατε το email ενεργοποίησης;
19 Απριλίου 2024, 07:47

Σύνδεση με όνομα, κωδικό και διάρκεια σύνδεσης

Μέλη
  • Σύνολο μελών: 5294
  • Τελευταία: AreusTes

Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 83541
  • Σύνολο θεμάτων: 10650
  • Σε σύνδεση σήμερα: 43
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1245
  • (16 Απριλίου 2022, 00:20)

Συνδεδεμένοι
Μέλη: 0
Επισκέπτες: 25
Σύνολο: 25

Για να γραφτείτε σε κάποια ομάδα μελών, πατήστε εδώ.

Μέσα Μεταφοράς

Αστικό ΚΤΕΛ Σερρών
ΚΤΕΛ Ν. Σερρών
Δρομολόγια ΤΡΑΙΝΟΣΕ

Πρόσφατα

Υπηρεσίες ΕΔΕΤ

Εύδοξος
Okeanos
Άτλας
Ακαδημαϊκή Ταυτότητα
Σελίδες: 1 2 3 [4] 5 6 7   Κάτω
Εκτύπωση
Εκλογές στο ΤΕΙ Σερρών
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα. Αναγνώστηκε 28727 φορές.
xamhlovlepousa
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
*
Μηνύματα: 27
Θετικοί ψήφοι: 0

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Απάντηση #30 - 25 Μαΐου 2008, 19:56
0

diafotisti αν δεν ήξερα ότι η ΠΚΣ λέει αποχή από τις εκλογές, ο τρόπος που γράφεις θα έλεγα ότι είναι ΠΚΣ. Από την άλλη πολλή πίεση για να ψηφίσουμε. Σίγουρα είσαι φοιτητής?

οκ να ψηφίσουμε αλλά στα τυφλά? Ως τώρα μόνο ένα σχήμα ακούμε (βλέπουμε), οι άλλοι ποιοι είναι? αποτι καταλαβα ο υποψήφιος της ακαδ. πρωτ. διοικούσε έως τώρα. άρα για την πληροφορική τι έκανε, δεν πρεπει να μας πει? το ίδιο να κάνει κι ο άλλος υποψήφιος, δλδ τι θα κάνει αν βγει, για να καταλα΄βουμε (όσο μπορούμε απο λόγια πολιτικών) ποιος λέει αλήθεια και ποιος παραμυθιάζει.
Καταγράφηκε
akadimaiki_protoboylia
*
Μηνύματα: 5
Θετικοί ψήφοι: 0

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Απάντηση #31 - 25 Μαΐου 2008, 20:13
0

Ο συνδυασμός για τη διοίκηση του Τ.Ε.Ι. Σερρών "Ακαδημαϊκή Πρωτοβουλία" (Χασάπης - Θεοδωρίδου - Παπατσώρης), σας καλεί σε ανοιχτή συζήτηση για όλα τα θέματα που αφορούν το Ίδρυμα μας, στο συνεδριακό κέντρο τη Δευτέρα 26.05.2008 στις 13:00.
Καταγράφηκε
diafotistis
*
Μηνύματα: 5
Θετικοί ψήφοι: 0

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Απάντηση #32 - 25 Μαΐου 2008, 20:54
0

xamhlovlepousa το βιογραφικό του υποψήφιου της ακαδημαϊκής πρωτοβουλίας γράφει τι έκανε ο υποψήφιός της για την πληροφορική.
Τελευταία τροποποίηση: 25 Μαΐου 2008, 21:03 από diafotistis Καταγράφηκε
synzeus
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
BEng in Informatics and Communications
*
Μηνύματα: 2906
Θετικοί ψήφοι: +249

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Άντρας WWW
Απάντηση #33 - 26 Μαΐου 2008, 00:27
0

Ο συνδυασμός για τη διοίκηση του Τ.Ε.Ι. Σερρών "Ακαδημαϊκή Πρωτοβουλία" (Χασάπης - Θεοδωρίδου - Παπατσώρης), σας καλεί σε ανοιχτή συζήτηση για όλα τα θέματα που αφορούν το Ίδρυμα μας, στο συνεδριακό κέντρο τη Δευτέρα 26.05.2008 στις 13:00.

Απ' όσα λέτε (γενικά όλοι σας -για να μην υπάρχουν παρεξηγήσεις -), το μόνο που είναι σημαντικό να κρατήσουμε είναι το παραπάνω.

Τελευταία τροποποίηση: 26 Μαΐου 2008, 00:46 από synzeus Καταγράφηκε
Xaeron
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
Πληροφορικής & Επικοινωνιών
*
Μηνύματα: 3205
Θετικοί ψήφοι: +40

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

If you smell...what Xaeron...is cooking...

Άντρας
Απάντηση #34 - 26 Μαΐου 2008, 00:42
0

Λογικά θα πάρουμε απουσίες αν δεν πάμε στα Εργαστήρια...σωστα;;;
Καταγράφηκε
TabloMaxos
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
*
Μηνύματα: 931
Θετικοί ψήφοι: +81

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Απάντηση #35 - 26 Μαΐου 2008, 01:38
0

Εγώ θα είμαι μάλλον στην ανοιχτή συζήτηση. Οπότε τα λέμε εκεί.
Καταγράφηκε

Το Forum είχε +1 πριν το Google+
aqua
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
*
Μηνύματα: 234
Θετικοί ψήφοι: 0

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Απάντηση #36 - 26 Μαΐου 2008, 07:43
0

Για τον Παπατσώρη ρωτήστε κάποιον της πληροφορικης να σας πει τι εστί. Μπορεί να έχει πολλές γνώσεις αλλα απο μεταδοτικότητα μηδέν. Το ψώνιο πάει σύννεφο, νομίζει (όπως και κανα 2-3 άλλοι) ότι είναι στο Χάρβαρντ και διδάσκουν πυρηνική φυσική. Σε ένα τει στις Σέρρες είναι. Δεν γίνεται η βάση όταν περάσαμε εμείς να ήταν 10 και κάτι και να μας ζητούν να ανταπεξέλθουμε σαν να ήμασταν "στο πολυτεχνείο" όπως είπε κατα λέξη ένας καθηγητής...Αν είχαμε δυνατότητες για πολυτεχνείο θα ήμασταν εκεί και όχι στις Σέρρες....
Καταγράφηκε
soulis
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
**
Μηνύματα: 79
Θετικοί ψήφοι: 0

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Man with a very big cock

Άντρας
Απάντηση #37 - 26 Μαΐου 2008, 10:51
0

Για τον Παπατσώρη ρωτήστε κάποιον της πληροφορικης να σας πει τι εστί. Μπορεί να έχει πολλές γνώσεις αλλα απο μεταδοτικότητα μηδέν. Το ψώνιο πάει σύννεφο, νομίζει (όπως και κανα 2-3 άλλοι) ότι είναι στο Χάρβαρντ και διδάσκουν πυρηνική φυσική. Σε ένα τει στις Σέρρες είναι. Δεν γίνεται η βάση όταν περάσαμε εμείς να ήταν 10 και κάτι και να μας ζητούν να ανταπεξέλθουμε σαν να ήμασταν "στο πολυτεχνείο" όπως είπε κατα λέξη ένας καθηγητής...Αν είχαμε δυνατότητες για πολυτεχνείο θα ήμασταν εκεί και όχι στις Σέρρες....

Φίλε aqua, για τη μεταδοτικότητα που αναφέρεις, κατά ένα μέρος συμφωνώ. Ένας καθηγητής όμως που απευθύνεται σε σένα και σου διδάσκει σαν να είσαι σπουδαστής στο Χάρβαρντ θα πρέπει να σε τιμά και να σου δίνει χαρά. Μην ξεχνάς ότι βρίσκεσαι στην τριτοβάθμια εκπαίδευση. Τώρα αν για κάποιο λόγο δεν μπορείς να τα βγάλεις πέρα, δε φταίει ο κάθε κ.Παπατσώρης αλλά οι καθηγητές σου στο λύκειο-γυμνάσιο που δεν έκαναν σωστά τη δουλειά τους.

Όσο για τις εκλόγες που γίνονται φέτος, πιστεύω πως είναι το "τυρί" στη φάκα που λέγεται ιδιωτικοποίηση της Παιδείας.
Καταγράφηκε
xamhlovlepousa
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
*
Μηνύματα: 27
Θετικοί ψήφοι: 0

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Απάντηση #38 - 26 Μαΐου 2008, 16:35
0

Αν και είναι άσχετο με το post, θα πω το εξής: ο παπατσώρης δεν είναι ο πιο σωστός στις υποχρεώσεις του και ψιλοειρωνεύεται (λιγότερ ο όμως από τον Μαστροκώστα και τον Νικολαιδη) αλλά δεν είναι καλύτερα να τον έχουμε από το να μας κάνει μάθημα ο κάθε ένας με τη μπύρα (τον θυμάστε οι πιο παλιοί)? Επίσης μπήκα στις ιστοσελίδες τους και είδα ότι οι δικοί μας καθηγητές έχουν πιο καλά βιογραφικά από τους καθηγητές των άλλων τμημάτων. δε λέω ότι θα γ΄νουμε χαρβαρντ γιατί ούτε οι καθηγητές είναι του χαρβάρντ αλλά δεν είμαστε και πάτοι.

για τους βαθμούς και τις βάσεις: ξέρεις εσύ πιος είναι ο καθένας μας και γιατί βρέθηκε εδώ?

και κάτι σχετικό: αυριο ψηφίζουμε με πάσο?
Καταγράφηκε
PANOS__20
Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής
*
Μηνύματα: 516
Θετικοί ψήφοι: 0

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Άντρας
Απάντηση #39 - 26 Μαΐου 2008, 16:36
0

παιδιά δεν ξέρω αν έχετε απαντήσει είδη στην ερώτηση μου αλλά θέλω να μάθω αν την τρίτη τελικά θα έχουμε μάθημα κανονικά η όχι..
επίσης προτρέπω όλους τους σδοητες να ψηφισουνε αύριο τον συνδυασμό με τους σδοητες καθηγητές ώστε επιτέλους να νοιαστει κάποιος και για εμάς...
Καταγράφηκε

Ὅπου θαρριέται γιὰ καλό,καὶ δίχως διάκι ἀνοίγεται,τὸν βρίσκ᾿ ἡ μπόρα στὸν γιαλὸ καὶ ναυαγεῖ καὶ πνίγεται
Σελίδες: 1 2 3 [4] 5 6 7   Πάνω
Εκτύπωση