Νέα:
Τετάρτη 24 Απριλίου 2024

Shoutbox!

Toula Aretaki

19-02-2024 13:17
Καλημέρα,γνωρίζει κανείς εάν το πτυχίο διοίκησης επιχειρήσεων μπορούμε να πάρουμε βεβαίωση χρήσης H/Y;

Debbie422657

11-01-2024 00:11
Καλησπέρα σας, ψάχνω σημειώσεις για μαθήματα του οικονομικού. Υπάρχει κάποιος που μπορεί να με βοηθήσει;

Alexis92

31-10-2023 21:12
γερασαμε

Timos Chartios

17-08-2023 03:00
Ψάχνω ρε παιδιά την Ιωάννα μετά από χρόνια από Διοίκηση ήταν στη ΠΑΣΠ το2010. Χαθήκαμε πέρασε δεκαετία και...

elisavet

03-04-2023 14:47
Καλησπερα μετα απο καιρο μπηκα και εγω να ζητησω υλη, σημειωσεις. μακρο αγγλικα διοικ.ολ. ποιοτητας,μαρκετινγ οτι εχετε

mar99

08-03-2023 05:33
εχω τελειωσει τει σερρων 1999 διοικηση οικονομια τμημα λογιστικης απο που θα παρω μια βεβαιωση σπουδων που χρειαζομαι

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ@

28-02-2023 10:03
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ!
ΕΧΩ ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΓΓΡΑΦΗ ΕΞΑΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΩΡΑ. ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ?ΕΥΧΑΡΙ

sony400

07-02-2023 21:03
Άλλη μια εξεταστική έφτασε στο τέλος της σχεδόν. Εύχομαι σε όλους/ες να έφτσαν λίγο περισσότερο στον στόχο τους.

ALS

23-10-2022 17:28
Καλησπέρα!!Πέρασαν 12 χρόνια που ήμουν πρώτο έτος !! 😅

marios9

17-10-2022 11:16
Καλημέρα σε όλους.

armiertz

24-09-2022 15:44
Είμαι στην Λογιστική. Έχω να έρθω πολλά χρόνια και έχουν αλλάξει πολλά. Για αυτό θέλω σημειώσεις μπας και πάρω το πτυχίο

tonidemis

24-09-2022 00:18
Armiertz Σου έστειλα μήνυμα

armiertz

03-08-2022 12:50
Μπορεί να μου πει κανείς που μπορώ να βρω σημειώσεις των μαθημάτων γιατί η παρουσία μου στα μαθήματα είναι λίγο αδύνατη

armiertz

03-08-2022 12:49
Καλησπέρα. Είμαι καινούρια στο forum αλλά παλιά φοιτήτρια του τει που επιτέλους πήρα την απόφαση να ολοκληρώσω το πτυχίο
 

Sérmac

28-07-2022 19:25

Εμφάνιση 50 τελευταίων
Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε. Χάσατε το email ενεργοποίησης;
24 Απριλίου 2024, 11:00

Σύνδεση με όνομα, κωδικό και διάρκεια σύνδεσης

Μέλη
  • Σύνολο μελών: 5294
  • Τελευταία: AreusTes

Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 83541
  • Σύνολο θεμάτων: 10650
  • Σε σύνδεση σήμερα: 40
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1245
  • (16 Απριλίου 2022, 00:20)

Συνδεδεμένοι
Μέλη: 0
Επισκέπτες: 31
Σύνολο: 31

Για να γραφτείτε σε κάποια ομάδα μελών, πατήστε εδώ.

Μέσα Μεταφοράς

Αστικό ΚΤΕΛ Σερρών
ΚΤΕΛ Ν. Σερρών
Δρομολόγια ΤΡΑΙΝΟΣΕ

Πρόσφατα

Υπηρεσίες ΕΔΕΤ

Εύδοξος
Okeanos
Άτλας
Ακαδημαϊκή Ταυτότητα
TeiSerron.gr Συζητήσεις Καφενείο ραδιο αρβυλα αφιερωμα στην αποποινικοποιηση της ινδικης καναβης
Σελίδες: 1 [2] 3 4   Κάτω
Εκτύπωση
ραδιο αρβυλα αφιερωμα στην αποποινικοποιηση της ινδικης καναβης
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα. Αναγνώστηκε 21161 φορές.
fairy-taler
*
Μηνύματα: 36
Θετικοί ψήφοι: 0

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Απάντηση #10 - 15 Μαΐου 2008, 21:14
0

εγω μπορει να γουσταρω να καταστραφω με αυτο τον τροπο ενοχλω κανεναν?γιατι να ζω στο περιθοριο και στη παρανομια ?
εχετε ακουσει τπτ για το αλκοολ και τις επιπτοσεις που εχει στην υγεια?εχετε ακουσει για την νικοτινη?
η καναβη δεν εχει καμοια σχεση με τα υπολοιπα ναρκωτικα το μονο τους κοινο ειναι οτι ειναι παρανομα μονο αυτο τα συνδεει.το οτι ειναι παρανομο μονο καποια μεγαλοσυμφεροντα εξυπηρετει.
στην ολλανδια που ποτε δεν ειχαν απαγορευτικη πολιτικη σε αυτο το θεμα εχουν ελαχιστους χρηστες βαριων ναρκωτικων και πολυ λιγοτερους ακομα θανατους απο αυτα(και κυριος οι θανατοι ειναι σε ατομα που ζουν χωρις χαρτια εκει(μεταναστες κτλ)γιατι δλδ να μην υιθετισουμε ενα πετυχιμενο μοντελο?
Καταγράφηκε
TabloMaxos
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
*
Μηνύματα: 931
Θετικοί ψήφοι: +81

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Απάντηση #11 - 15 Μαΐου 2008, 22:06
0

εγω μπορει να γουσταρω να καταστραφω με αυτο τον τροπο ενοχλω κανεναν?γιατι να ζω στο περιθοριο και στη παρανομια ?
Δικιά σου επιλογή είναι να καπνίζεις και να ζεις στο περιθώριο.

εχετε ακουσει τπτ για το αλκοολ και τις επιπτοσεις που εχει στην υγεια?εχετε ακουσει για την νικοτινη?
Το αλκοόλ έχει και τα θετικά του. Δες και αυτό:
Παράθεση
Τα θετικά αποτελέσματα της μέτριας κατανάλωσης του κρασιού για την καρδία και για τη μείωση της πίεσης, αποδόθηκαν στις αντιοξειδωτικές ουσίες όπως οι φλαβονοειδείς που περιέχονται σε αυτό
Όπως έλεγαν και οι αρχαίοι ημών πρόγονοι "Μέτρον Άριστον".
Όσο για την νικοτίνη, ας την απαγορεύσουν και αυτήν.

η καναβη δεν εχει καμοια σχεση με τα υπολοιπα ναρκωτικα το μονο τους κοινο ειναι οτι ειναι παρανομα μονο αυτο τα συνδεει.το οτι ειναι παρανομο μονο καποια μεγαλοσυμφεροντα εξυπηρετει.
στην ολλανδια που ποτε δεν ειχαν απαγορευτικη πολιτικη σε αυτο το θεμα εχουν ελαχιστους χρηστες βαριων ναρκωτικων και πολυ λιγοτερους ακομα θανατους απο αυτα(και κυριος οι θανατοι ειναι σε ατομα που ζουν χωρις χαρτια εκει(μεταναστες κτλ)γιατι δλδ να μην υιθετισουμε ενα πετυχιμενο μοντελο?
Και άπειρους χρήστες "ελαφριών" ναρκωτικών. Όχι ευχαριστώ δε θα πάρω.
Καταγράφηκε

Το Forum είχε +1 πριν το Google+
fairy-taler
*
Μηνύματα: 36
Θετικοί ψήφοι: 0

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Απάντηση #12 - 15 Μαΐου 2008, 23:34
0

επιλογη μ ειναι να καπνιζω οχι να με περιθοριοποιουνε και να με κυνηγανε μπατσοι χωρις να πειραζω κανεναν περα απο τον εαυτο μου.
εχεις δικιο ας μας βαλουν σε μια γυαλα να μη κανουμε τιποτα.η να βγουν και τα τανκς στο δρομο να μας απαγορευουν να ακουμε και μερικες μουσικες να μαζεβομαστε πανω απο 3 ατομα πιστεβω το προτιμας και αυτο.
αληθεια που ακριβως σε πειραζουν οι χασικλιδες?
Καταγράφηκε
synzeus
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
BEng in Informatics and Communications
*
Μηνύματα: 2906
Θετικοί ψήφοι: +249

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Άντρας WWW
Απάντηση #13 - 15 Μαΐου 2008, 23:39
0

επιλογη μ ειναι να καπνιζω οχι να με περιθοριοποιουνε και να με κυνηγανε μπατσοι χωρις να πειραζω κανεναν περα απο τον εαυτο μου.
εχεις δικιο ας μας βαλουν σε μια γυαλα να μη κανουμε τιποτα.η να βγουν και τα τανκς στο δρομο να μας απαγορευουν να ακουμε και μερικες μουσικες να μαζεβομαστε πανω απο 3 ατομα πιστεβω το προτιμας και αυτο.
αληθεια που ακριβως σε πειραζουν οι χασικλιδες?

Ε εντάξει δεν έχουμε ακόμα κομμουνισμό.  8)
Εγώ πιστεύω σε αυτή τη πρόταση πολλά χρόνια τώρα..Σημείωση ότι ήμουν φανατικός αντι-καπνιστής αλλά τώρα το κάνω που και που..
Και κάτι ακόμα που πιστεύω ακράδαντα για την χώρα μας, είναι ότι δεν είμαστε προοδευτικοί λόγω του δεσμού της οικογένειας που χαρακτηρίζει το λαό μας. (με ότι αυτό μπορεί να αποφέρει ή όχι στις προοδευτικές ιδέες)
Καταγράφηκε
Chrisp
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
****
Μηνύματα: 1176
Θετικοί ψήφοι: +83

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Άντρας
Απάντηση #14 - 15 Μαΐου 2008, 23:41
0

Ε εντάξει δεν έχουμε ακόμα κομμουνισμό.  8)

  ;D  ;D  ;D
Καταγράφηκε

Υπάρχουν 10 είδη ανθρώπων αυτοί που καταλαβαίνουν το δυαδικό σύστημα και αυτοί που δεν το καταλαβαίνουν.
TabloMaxos
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
*
Μηνύματα: 931
Θετικοί ψήφοι: +81

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Απάντηση #15 - 16 Μαΐου 2008, 01:15
0

Δε βρίσκω λόγο να κάνεις κάτι που είναι επιβλαβές στον οργανισμό σου. Αυτό προσπαθώ να τονίσω κυρίως. Το κάπνισμα είτε το "απλό" είτε το "σπέσιαλ" είναι επιβλαβές. Και στο χώρο που καπνίζεις υπάρχουν και άτομα που δε θέλουν τον καπνό. Δε γίνεται να τους το επιβάλεις με τις και καλά "φιλελεύθερες" απόψεις σου.
Όσο για τις συναυλίες, δεν είπα τίποτα. Και μάλιστα τις γουστάρω. Να γίνονται και να μαζευόμαστε όλοι μαζί να πηγαίνουμε να διασκεδάζουμε χωρίς να μαστουρώνουμε και να σουρώνουμε.
Για τους χασικλήδες, όταν βρίσκονται στη φάση της μαστούρας τι μπορούν να προσφέρουν στο γενικό σύνολο;

Οι δεσμοί που λες εσύ synzeus, είναι αρκετά ισχυροί και καλό να υπάρχουν. Αλλιώς θα γινόμασταν όπως το χάλι που γίνεται στην Αμερική και άλλες "προοδευτικές" χώρες.
Καταγράφηκε

Το Forum είχε +1 πριν το Google+
fairy-taler
*
Μηνύματα: 36
Θετικοί ψήφοι: 0

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Απάντηση #16 - 16 Μαΐου 2008, 19:55
0

http://video.google.com/videoplay?docid=230013986642540090
το λινκ για την εκπομπη δυστηχως ειναι λιγο κομενο στην αρχη αλλα απο οτι θυμαμαι δεν εχει κοπει πολη ωρα.
στην ολλανδια ο αντικαπνιστικος νομος λεει οτι μπορουν να καπνιζουν καναβη αρκει το τσιγαρο που στριβουν να μη περιεχει καθολου καπνο γιατι αυτο επιβαρινει το κλιμα και φερει επιπτοσεις στους εργαζομενους και στους υπολοιπους παθιτικους καπνιστες.
ο καθενας οπως τη βρισκει φιλε μου εγω την βρισκω ετσι εσυ αλλιως και εφοσων δεν ενοχλουμε και οι 2 κανεναν αλλο γιατι εγω να κρυβομαι και συ να εισαι χαλαρα και ολα καλα?
Καταγράφηκε
George_
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
*
Μηνύματα: 184
Θετικοί ψήφοι: +6

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Απάντηση #17 - 17 Μαΐου 2008, 13:18
0

Καλό το θεματάκι..(Το καλοκαίρι παρεπιπτοντος ήμουν στο Αμστερνταμ..) Η 'αποψη μου είναι οτι θα πρέπει να απαγορευσουν και το κανονικο τσιγαρο,που ειναι εθιστικο οπως και το αλκοολ..Δλδ αυτοι που γινονται κομματια απ τα ξυδια ειναι διαφορετικοι απο αυτους που κανουν χορτο?? Στην Ολλανδια τα ποσοστα θανατων απο ναρκωτικα ειναι πολυ μικροτερα απ οτι στην Ελλαδα..σε μια χωρα σχεδον 2πλασια απο εμας..
Καταγράφηκε
fairy-taler
*
Μηνύματα: 36
Θετικοί ψήφοι: 0

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Απάντηση #18 - 19 Μαΐου 2008, 16:25
0

εκει ομως δεν απαγορευουν :)
Καταγράφηκε
theios23
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
***
Μηνύματα: 379
Θετικοί ψήφοι: 0

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Άντρας WWW
Απάντηση #19 - 19 Μαΐου 2008, 17:44
0


Κατα την άποψη μου 10 γραμμάρια αλκοόλ , 10 γραμμάρια "χόρτο" και 10 ml οινοπνεύματος είναι το ίδιο.
(οι τιμές είναι ενδεικτικές  ;) )
Το χόρτο είναι παράνομο επειδή δεν φορολογείται.
Καταγράφηκε

The quieter you become, the more you are able to hear

http://sapioi.blogspot.com/
Σελίδες: 1 [2] 3 4   Πάνω
Εκτύπωση