Νέα:
Παρασκευή 26 Απριλίου 2024

Shoutbox!

Toula Aretaki

19-02-2024 13:17
Καλημέρα,γνωρίζει κανείς εάν το πτυχίο διοίκησης επιχειρήσεων μπορούμε να πάρουμε βεβαίωση χρήσης H/Y;

Debbie422657

11-01-2024 00:11
Καλησπέρα σας, ψάχνω σημειώσεις για μαθήματα του οικονομικού. Υπάρχει κάποιος που μπορεί να με βοηθήσει;

Alexis92

31-10-2023 21:12
γερασαμε

Timos Chartios

17-08-2023 03:00
Ψάχνω ρε παιδιά την Ιωάννα μετά από χρόνια από Διοίκηση ήταν στη ΠΑΣΠ το2010. Χαθήκαμε πέρασε δεκαετία και...

elisavet

03-04-2023 14:47
Καλησπερα μετα απο καιρο μπηκα και εγω να ζητησω υλη, σημειωσεις. μακρο αγγλικα διοικ.ολ. ποιοτητας,μαρκετινγ οτι εχετε

mar99

08-03-2023 05:33
εχω τελειωσει τει σερρων 1999 διοικηση οικονομια τμημα λογιστικης απο που θα παρω μια βεβαιωση σπουδων που χρειαζομαι

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ@

28-02-2023 10:03
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ!
ΕΧΩ ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΓΓΡΑΦΗ ΕΞΑΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΩΡΑ. ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ?ΕΥΧΑΡΙ

sony400

07-02-2023 21:03
Άλλη μια εξεταστική έφτασε στο τέλος της σχεδόν. Εύχομαι σε όλους/ες να έφτσαν λίγο περισσότερο στον στόχο τους.

ALS

23-10-2022 17:28
Καλησπέρα!!Πέρασαν 12 χρόνια που ήμουν πρώτο έτος !! 😅

marios9

17-10-2022 11:16
Καλημέρα σε όλους.

armiertz

24-09-2022 15:44
Είμαι στην Λογιστική. Έχω να έρθω πολλά χρόνια και έχουν αλλάξει πολλά. Για αυτό θέλω σημειώσεις μπας και πάρω το πτυχίο

tonidemis

24-09-2022 00:18
Armiertz Σου έστειλα μήνυμα

armiertz

03-08-2022 12:50
Μπορεί να μου πει κανείς που μπορώ να βρω σημειώσεις των μαθημάτων γιατί η παρουσία μου στα μαθήματα είναι λίγο αδύνατη

armiertz

03-08-2022 12:49
Καλησπέρα. Είμαι καινούρια στο forum αλλά παλιά φοιτήτρια του τει που επιτέλους πήρα την απόφαση να ολοκληρώσω το πτυχίο
 

Sérmac

28-07-2022 19:25

Εμφάνιση 50 τελευταίων
Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε. Χάσατε το email ενεργοποίησης;
26 Απριλίου 2024, 08:31

Σύνδεση με όνομα, κωδικό και διάρκεια σύνδεσης

Μέλη
  • Σύνολο μελών: 5294
  • Τελευταία: AreusTes

Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 83541
  • Σύνολο θεμάτων: 10650
  • Σε σύνδεση σήμερα: 46
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1245
  • (16 Απριλίου 2022, 00:20)

Συνδεδεμένοι
Μέλη: 0
Επισκέπτες: 39
Σύνολο: 39

Για να γραφτείτε σε κάποια ομάδα μελών, πατήστε εδώ.

Μέσα Μεταφοράς

Αστικό ΚΤΕΛ Σερρών
ΚΤΕΛ Ν. Σερρών
Δρομολόγια ΤΡΑΙΝΟΣΕ

Πρόσφατα

Υπηρεσίες ΕΔΕΤ

Εύδοξος
Okeanos
Άτλας
Ακαδημαϊκή Ταυτότητα
Σελίδες: 1 [2]   Κάτω
Εκτύπωση
Farm Manager για το χωράφι σου!
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα. Αναγνώστηκε 12000 φορές.
riffmaster
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
***
Μηνύματα: 367
Θετικοί ψήφοι: +234

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Άντρας
Απάντηση #10 - 19 Φεβρουαρίου 2014, 14:28
+2

1)Τότε τι πρόσφερες στο "project"; :P

Το ΕΓΕΚΤ έχει αρκετές εφαρμογές. Εγώ ως νέο μέλος έκανα μια demo εφαρμογή η οποία αν κρίνει ο καθηγητής ότι αξίζει να την συνεχίσουμε θα το κάνουμε.

2)Το τι εικόνα δείχνεις είναι εξίσου (για να μη πω παραπάνω) σημαντικό με το αποτέλεσμα!Μια καλή εικόνα μπορεί να απογειώσει ένα μέτριο project και μια χάλια μπορεί να το χαντακώσει...

Έχεις δίκιο. Όμως δεν είναι ούτε στη δικαιοδοσία μου, αλλά ούτε έχω και τον χρόνο να ασχοληθώ με trivial πράγματα όπως αυτό. Στο εργαστήριο παίρνω μέρος για προσωπικό όφελος ( με ενδιαφέρει το mobile development ).


Giggity giggity goo giggity giggity giggity giggity goo Prosernat giggity giggity Μπαγκλαντές giggity giggity giggity goo.

Μχμ, ενδιαφέρον, ναι.

Και δεν επηρεάζει μόνο την εικόνα του προϊόντος αλλά και την δική σου/σας εικόνα ως επαγγελματίες (σου λέει ο άλλος με τέτοια σελίδα τι πληροφορικάριοι θα είναι αυτοί,20 άτομα ντεμεκ ομάδα ένας δε μπορούσε να τη βελτιώσει κ.λπ.)...

Επίσης,με το να μου λες "έλα μωρέ εντάξει,θα τη φτιάξει κάποιος" δείχνεις και ότι δεν έχεις καθόλου επαγγελματισμό!Έγινε η δουλειά,έχει τόσο καιρό που ανέβηκε,πήγε σε διαγωνισμούς,πήγε σε έκθεση,δηλαδή πότε το βλέπεις να τη φτιάχνεις;
Φαντάσου δηλαδή τι έχει να γίνει με τις ενημερώσεις! :P

Για την δική μου εικόνα και τον επαγγελματισμό άσε να ανησυχήσω εγώ.

3)Giggity googgity goo "αυθεντικότητα" goo "καινοτομία" giggity giggity.
Giggity giggity giggity goo copy/paste googgity giggity goo.

Whatever. Όπως σου είπα δεν γνωρίζω για το FarmManager. Αλλά για να μιλήσω στη γλώσσα σου, εφόσον έχουμε αυτοκίνητο, γιατί έχουμε διαφορετικές μάρκες; Ας είχαμε όλοι Zastava.

4)Άρα παραδέχεσαι ότι αδυνατείς ως τελειόφοιτος του Τ.Ε.Ι. Κεντρικής Μακεδονίας (όχι εσύ προσωπικά,γενικά) να κάνεις μια πτυχιακή όπως οι άλλοι συνάδελφοι σου στα εν λόγω ιδρύματα...αυτό τα λέει όλα! :)

Δεν είναι θέμα παραδοχής. Μην γυρνάς το θέμα όπως σε βολεύει, και μίλα με επιχειρήματα, μπορείς; Άλλο ίδρυμα το ΤΕΙ Σερρών, άλλο το ΑΠΘ. Επίσης, άλλους στόχους έχουν τα πανεπιστήμια, άλλους τα ΤΕΙ.
Συγκρίνεις μήλα με πορτοκάλια.

Άντε, θα στο εξηγήσω και αυτό.
Στα ΤΕΙ παίρνουμε μία κατεύθυνση ΚΥΡΙΩΣ* πρακτική, με στόχο την αγορά εργασίας.
Στα ΑΕΙ η κατεύθυνση είναι ΚΥΡΙΩΣ* προς ακαδημαϊκή/ερευνητική καριέρα.

* Προληπτική υποσημείωση : Ψάξε στο λεξικό τι θα πει ΚΥΡΙΩΣ προτού γυρίσεις να αλλοιώσεις αυτό που είπα. Για να σε βοηθήσω : ΚΥΡΙΩΣ !=** 100%

** Τελεστές σύγκρισης στον προγραμματισμό*** γνωρίζεις;

*** Άστο θα πάει πολύ να σου εξηγήσω τη δουλειά μου. Εξάλλου ήρθα ποτέ εγώ να σου πω πως να βάλεις γράσο στα γρανάζια;
Καταγράφηκε

☻/ This is Bob, copy & paste him
/▌ on every comment you see
/ \ so he can take over teiserron
primitiveart
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
***
Μηνύματα: 355
Θετικοί ψήφοι: +264

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Άντρας WWW
Απάντηση #11 - 19 Φεβρουαρίου 2014, 14:33
+2

Δηλαδή το να κατέβεις σε μια έκθεση και να εκπροσωπήσεις κάτι (μια εταιρία,ένα προϊόν,whatever) είναι εμπειρία απλησίαστη και ονειρεμένη;
Σιγά τα λάχανα ρε φίλε,σε μια καλή εταιρία να πιάσεις δουλειά (που συμμετέχει σε εκθέσεις) πρώτο εσένα θα στείλουνε να σε πρίξουν οι επισκέπτες και στο τέλος θα σιχαθείς την όλη διαδικασία (been there,done that)...

Μπορεί γενικά να μην είναι απλησίαστη και ονειρεμένη, αλλά σίγουρα είναι εμπειρία που πολλοί φοιτητές δεν έχουν ζήσει και σίγουρα είναι μια εμπειρία που θα έπρεπε να ζήσουν στα πλαίσια των σπουδών τους, ε, τώρα είχαν την ευκαιρία. Άσε που αυτή η εμπειρία θα τους δώσει και τη δυνατότητα να εξελιχθούν λίγο περισσότερο σε αυτό τον τομέα χωρίς τον φόβο αρνητικού αποτελέσματος ή υποδείξεων κάποιου άλλου.

Αλλά πες, "εντάξει, σιγά τα αυγά, εγώ κάθε μέρα κάνω παρουσιάσεις με τη δουλειά", εδώ ξεχνάς μια πολύ σημαντική λεπτομέρεια όμως, τα παιδιά δεν πήγαν εκεί "ανώνυμα" ως εργαζόμενοι μιας εταιρίας για να παρουσιάσουν κάποιο προϊόν, αλλά πήγαν εκεί ως άτομα για να παρουσιάσουν κάτι που κάνανε μόνοι τους. Αυτοί είναι που φάνηκαν και τα δικά τους ονόματα είναι που άκουσαν όσοι δείξανε ενδιαφέρον, όσο και να σκυλιάζεις εσύ για να το παρουσιάσεις ως τίποτα, είναι κάτι...
Καταγράφηκε
Saviordargon
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
*
Μηνύματα: 248
Θετικοί ψήφοι: +69

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

ελα ρε φιλε......

Άντρας
Απάντηση #12 - 19 Φεβρουαρίου 2014, 14:48
+2


2)Το τι εικόνα δείχνεις είναι εξίσου (για να μη πω παραπάνω) σημαντικό με το αποτέλεσμα!Μια καλή εικόνα μπορεί να απογειώσει ένα μέτριο project και μια χάλια μπορεί να το χαντακώσει...
Το να επισκέπεται κανείς αυτή τη σελίδα για να κατεβάσει την εφαρμογή σου είναι το ίδιο με το να έρχεται σε μας επιθεωρητής απ'την Prosernat π.χ. και να βλέπει στο εργοτάξιο να πατάνε οι συγκολλητές με τα αρβίλια πάνω στα ανοξείδωτα ή αντίστοιχα να πήγαινες εσύ ως επιθεωρητής στο Μπαγκλαντές και να έβλεπες τον Μπαγκλαντέζο να χέζει πάνω τους!
Και δεν επηρεάζει μόνο την εικόνα του προϊόντος αλλά και την δική σου/σας εικόνα ως επαγγελματίες (σου λέει ο άλλος με τέτοια σελίδα τι πληροφορικάριοι θα είναι αυτοί,20 άτομα ντεμεκ ομάδα ένας δε μπορούσε να τη βελτιώσει κ.λπ.)...


Καθαρά χάνεις την ουσία εδώ και βλέπεις εντελώς την αρνητική πλευρά των πραγμάτων. Σίγουρα σε έναν βαθμό ισχύουν αυτά που λες και όπως πολύ σοφά λέει ο λαός "μία εικόνα είναι ίση με χίλιες λέξεις αλλά από την άλλη πλευρά σίγουρα όσοι πραγματικά γνωρίζουν από το αντικείμενο δεν πρόκειται να ενδιαφερθούν ιδιαίτερα για το πόσο όμορφη είναι η σελίδα. (σου επαναλαμβάνω και πάλι συμφωνώ σε έναν βαθμό με αυτό που λες). Δεν υπάρχει ανάγκη για τόσο αρνητικότητα όμως.

3)Η απάντηση σου δεν τεκμηριώνει την "αυθεντικότητα" και "καινοτομία" της εφαρμογής,κάθε άλλο,το ότι κάνεις αναφορά σε Μεξικάνικες και Ισπανικές εταιρίες περιπλέκει τα πράγματα (κάτι θα έχετε δει εκεί μάλλον)...

Δεν μπορώ να πω ότι συμφωνώ ούτε εδώ. Σε κάποια σημεία ίσως έχεις δίκιο με την "αυθεντικότητα" της εφαρμογής αλλά μην ξεχνάς ότι δύσκολα μπορείς να κάνεις κάτι και να μην υπάρχει ήδη έτοιμο από κάποιον άλλο έστω και εν μέρη και ότι επίσης το ότι μοιάζει δεν σημαίνει ότι ονομάζετε και αντιγραφή.

4)Άρα παραδέχεσαι ότι αδυνατείς ως τελειόφοιτος του Τ.Ε.Ι. Κεντρικής Μακεδονίας (όχι εσύ προσωπικά,γενικά) να κάνεις μια πτυχιακή όπως οι άλλοι συνάδελφοι σου στα εν λόγω ιδρύματα...αυτό τα λέει όλα! :)

Τι εντύπωση προσπαθείς να προκαλέσεις εδώ;

Δηλαδή το να κατέβεις σε μια έκθεση και να εκπροσωπήσεις κάτι (μια εταιρία,ένα προϊόν,whatever) είναι εμπειρία απλησίαστη και ονειρεμένη;
Σιγά τα λάχανα ρε φίλε,σε μια καλή εταιρία να πιάσεις δουλειά (που συμμετέχει σε εκθέσεις) πρώτο εσένα θα στείλουνε να σε πρίξουν οι επισκέπτες και στο τέλος θα σιχαθείς την όλη διαδικασία (been there,done that)...

Δεν είναι το κάτι απλησίαστο αλλά σίγουρα δεν είναι κάτι που το κάνεις κάθε μέρα. Μην πας ούτε στο ένα ούτε στο άλλο άκρο. Μην μειώνεις κάποιον χωρίς ιδιαίτερο λόγο μόνο και μόνο για να το κάνεις. Δεν κερδίζεις ούτε εσύ ούτε αυτός τίποτα. Επίσης για πολλούς και μάλιστα καταξιωμένους επαγγελματίες αυτό που εσύ παρουσιάζεις ως "αγγαρεία" είναι κάτι πολύ ευχάριστο.

Ένα ψώνιο ομολογουμένως έλειπε από τη συζήτηση...τρέμε Bill Gates! :P
Θα τις αναφέρεις τις εταιρείΑΣ να ξέρουμε σε ποια θα γίνεις CEO να σου στέλνουμε στο mail απελπισμένες αιτήσεις να μας πάρεις βοηθούς; :P

Πάλι προσπαθείς να προκαλέσεις εντυπώσεις, γιατί;
Καταγράφηκε

☻/ This is Bob, copy & paste him
/▌ on every comment you see
/ \ so he can take over teiserron
leytis4
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
*
Μηνύματα: 224
Θετικοί ψήφοι: +84

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Απάντηση #13 - 19 Φεβρουαρίου 2014, 15:52
0

Πολυς λογος για την σελιδα εχει γινει, οι εφαρμογες υπαρχουν στο σχετικο link στο Play Store

https://play.google.com/store/apps/developer?id=TEICM-Agricultural+Lab+of+mobile+phone+appps+EGEKT

Απορω γιατι στον αρθρο βαλανε την σελιδα, η οποια ειναι υπο κατασκευη (εχει δωθει σαν πτυχιακη).
Pargalatsos απορω γιατι ενα μυαλο σαν το δικο σου ειναι ακομα στην Ελλαδα και οχι στη NASA και καθεσαι και σχολιαζεις Posts στο Forum.
Καταγράφηκε
michaelscofield
***
Μηνύματα: 498
Θετικοί ψήφοι: +19

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Άντρας
Απάντηση #14 - 19 Φεβρουαρίου 2014, 16:20
+1

Στην έκθεση αν θες να ξέρεις ήρθανε σοβαροί άνθρωποι Που ενδιαφέρονταν πραγματικά για τις εφαρμογές (ενδεικτικά θα αναφέρω τις εταιρείας που έδειξαν μεγάλο ενδιαφέρον για τις εφαρμογές)

Ένα ψώνιο ομολογουμένως έλειπε από τη συζήτηση...τρέμε Bill Gates! :P
Θα τις αναφέρεις τις εταιρείΑΣ να ξέρουμε σε ποια θα γίνεις CEO να σου στέλνουμε στο mail απελπισμένες αιτήσεις να μας πάρεις βοηθούς; :P

Πολυς λογος για την σελιδα εχει γινει, οι εφαρμογες υπαρχουν στο σχετικο link στο Play Store

https://play.google.com/store/apps/developer?id=TEICM-Agricultural+Lab+of+mobile+phone+appps+EGEKT

Απορω γιατι στον αρθρο βαλανε την σελιδα, η οποια ειναι υπο κατασκευη (εχει δωθει σαν πτυχιακη).
Pargalatsos απορω γιατι ενα μυαλο σαν το δικο σου ειναι ακομα στην Ελλαδα και οχι στη NASA και καθεσαι και σχολιαζεις Posts στο Forum.

Ποιά NASA? Γι'αυτό το μυαλό τσακώνονται μεταξύ τους οι εταιρείες ποιος θα τον πάρει.

Pargalatsos δε ξέρω τι παίρνεις και δεν μας δίνεις αλλά όσο και να σκυλιάζεις και να λες ότι μ....α σου κατέβει απλά για προκαλέις. Παραδέξου το. Αυτή είναι η πραγματικότητα. Αυτά τα παιδιά έκαναν κάτι για πτυχιακή και έζησαν μια εμπειρία όπου κανένας φοιτητής δεν έχει ζήσει. Εσύ μπορεί να κοροιδεύεις και να λες ότι όλες οι εταιρείες πηγαίνουν σε εκθέσεις αλλά έχε στο νού σου ότι στη βράβευση από το υπουργείο ανάπτυξης βγήκαμε πιο πάνω από εταιρείες. Υπήρχε και η εταιρεία που έκανε το ifarma αλλά αν ήσουνα εκεί να δεις δεν είχε κόσμο. Ο εκπρόσωπός της ήτανε συνέχεια στο περίπτερό μας και παρατηρούσε τις εφαρμογές που έχουμε κάνει. Εσύ μπορεί να κοροϊδεύεις όπως κορόϊδευαν και όλοι στο τει όταν πρώτος έβγαλε πτυχιακές για android κάτι καινούργιο στο τεί που δεν είχε βγει ποτέ σε πτυχιακή. Οσοι κορόιδευαν μετά τρέχανε να βγάλουν και αυτοί πτυχιακές. Και που είναι οι δικές τους; Ακούστηκαν πουθενά; Μπα μάλλον θάφτηκαν μαζί με τις υπόλοιπες την επόμενη μέρα της παρουσίασης. Πρόσεξε μην παρακαλάς μια μέρα. Αλλά ξέχασα εσένα σε κυνηγάνε οι εταιρείες και ότι και αν γίνεται σου είναι απλά αδιάφορο γιατί οι άλλοι το έχουν κάνει ήδη και εμείς απλά τους αντιγράφουμε.

Όσο για τις εταιρείες που είπα ότι ήρθανε δεν πρόκυται να σου πω ποιες είναι διότι ότι και να πω θα συνεχίσεις τις μ....ς σου. Αν ήσουνα εκεί θα έβλεπες το ενδιαφέρον τους στην συζήτηση που είχανε μαζί μας.

Όσον αφορά το site φτιάχτηκε στα γρήγορα απλά και μόνο για τον FarmManager όταν ακόμα δεν υπήρχαν οι άλλες εφαρμογές. Κανείς δεν περίμενε αυτή την εξέλιξη που θα είχαμε. Επίσης δεν είναι υποχρέωση κανενός να κάτσει να το κάνει διότι όπως είπα όλες οι εφαρμογές από πτυχιακές ξεκίνησαν. Το site όπως ξέρω έχει δοθεί σε πτυχιακή για να φτιαχτεί σωστά και έτσι πρέπει να γίνει.
Καταγράφηκε

Σταματήστε το internet να κατέβω....
SpammerNumber2
*
Μηνύματα: 6
Θετικοί ψήφοι: 0

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Απάντηση #15 - 19 Φεβρουαρίου 2014, 22:58
0

//FIXME:

TEICM-Agricultural Lab of mobile phone appps EGEKT
Εργαστήριο Γεωργικών Εφαρμογών Κινητής Τελεφωνίας
Καθηγητής Λάντζος Θεόδωρος
Καταγράφηκε

T̟̝̭͍͚̰͈̰̻̹ͫ̍ͫͧ̉͟͡ͅE̶̡̧̋̐̾͊̎̾ͦ͊͂͑͏̟̞̞̖͎͟I̡͓̱̙̖͖͌̔̅ͤ͐́ͦ̉ͮͬ̊̄̿ͬ̔ͣ̋͜͡ͅC̷̷͈̮͙̩̞̘̗̲̪͔͖̟̟͓̰̦̳̥̗ͦͤͣ͋̓ͫ͛̓ͯ͛̂̏͐̊̄ͫͫ́́͟M̴̡̟̦̱̠̮͕͉͚̤̩̠͔̰͉̻̩̒̑̈̃̉ͧ͑͂͌̋͋̎̓͐͂ͩ͠ ̶̡͉̮̹̱̤̫̙̣͔̜̱͔͖͙̹̔̀̈ͬͥͨ̚̚͜͝=͙̫̲̞̻̞͎̤̞̯̭̪̦̼̺̤̮͕̉̓ͩ͆̿ͤ̅̈́͋̕͢͟͢ ̨̉̃̋́̾̊̔̏̈́̅̇҉̨̻̘͖͙̣̖̘̗͎́F̷̧̧̠͇̘͎̘̻̗̘̮̣̹͉̝̬̾̀ͧ̑̍ͬͩ̀͘Ǎ̸̭̠̭̞͕̤͓̤̥̤̖͌ͤ̓̏̄̾̀ͯ̽̌͌͟͡I͒́̑̋ͫͦ̐̌ͮ͟͝͏̨͏̭̘̹͔͈ͅḼ̛̞͖̮̣̟̠͚͎͊̍͆̿ͬ̍ͣ́ͭ̏̎̚͘
michaelscofield
***
Μηνύματα: 498
Θετικοί ψήφοι: +19

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Άντρας
Απάντηση #16 - 20 Φεβρουαρίου 2014, 20:53
0

Τι θες να πεις με τις μαυρισμένες λέξεις;
Καταγράφηκε

Σταματήστε το internet να κατέβω....
jimis1991
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
*
Μηνύματα: 37
Θετικοί ψήφοι: +6

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Άντρας
Απάντηση #17 - 22 Φεβρουαρίου 2014, 00:20
0

Το Καθηγητής έτσι γράφεται :P
Καταγράφηκε
SpammerNumber2
*
Μηνύματα: 6
Θετικοί ψήφοι: 0

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Απάντηση #18 - 22 Φεβρουαρίου 2014, 00:44
0

Το Καθηγητής έτσι γράφεται :P
Ναί μόνο που Δρ. Λάντζος δεν είναι καθηγητής...
Καταγράφηκε

T̟̝̭͍͚̰͈̰̻̹ͫ̍ͫͧ̉͟͡ͅE̶̡̧̋̐̾͊̎̾ͦ͊͂͑͏̟̞̞̖͎͟I̡͓̱̙̖͖͌̔̅ͤ͐́ͦ̉ͮͬ̊̄̿ͬ̔ͣ̋͜͡ͅC̷̷͈̮͙̩̞̘̗̲̪͔͖̟̟͓̰̦̳̥̗ͦͤͣ͋̓ͫ͛̓ͯ͛̂̏͐̊̄ͫͫ́́͟M̴̡̟̦̱̠̮͕͉͚̤̩̠͔̰͉̻̩̒̑̈̃̉ͧ͑͂͌̋͋̎̓͐͂ͩ͠ ̶̡͉̮̹̱̤̫̙̣͔̜̱͔͖͙̹̔̀̈ͬͥͨ̚̚͜͝=͙̫̲̞̻̞͎̤̞̯̭̪̦̼̺̤̮͕̉̓ͩ͆̿ͤ̅̈́͋̕͢͟͢ ̨̉̃̋́̾̊̔̏̈́̅̇҉̨̻̘͖͙̣̖̘̗͎́F̷̧̧̠͇̘͎̘̻̗̘̮̣̹͉̝̬̾̀ͧ̑̍ͬͩ̀͘Ǎ̸̭̠̭̞͕̤͓̤̥̤̖͌ͤ̓̏̄̾̀ͯ̽̌͌͟͡I͒́̑̋ͫͦ̐̌ͮ͟͝͏̨͏̭̘̹͔͈ͅḼ̛̞͖̮̣̟̠͚͎͊̍͆̿ͬ̍ͣ́ͭ̏̎̚͘
Σελίδες: 1 [2]   Πάνω
Εκτύπωση