Νέα:
Τετάρτη 24 Απριλίου 2024

Shoutbox!

Toula Aretaki

19-02-2024 13:17
Καλημέρα,γνωρίζει κανείς εάν το πτυχίο διοίκησης επιχειρήσεων μπορούμε να πάρουμε βεβαίωση χρήσης H/Y;

Debbie422657

11-01-2024 00:11
Καλησπέρα σας, ψάχνω σημειώσεις για μαθήματα του οικονομικού. Υπάρχει κάποιος που μπορεί να με βοηθήσει;

Alexis92

31-10-2023 21:12
γερασαμε

Timos Chartios

17-08-2023 03:00
Ψάχνω ρε παιδιά την Ιωάννα μετά από χρόνια από Διοίκηση ήταν στη ΠΑΣΠ το2010. Χαθήκαμε πέρασε δεκαετία και...

elisavet

03-04-2023 14:47
Καλησπερα μετα απο καιρο μπηκα και εγω να ζητησω υλη, σημειωσεις. μακρο αγγλικα διοικ.ολ. ποιοτητας,μαρκετινγ οτι εχετε

mar99

08-03-2023 05:33
εχω τελειωσει τει σερρων 1999 διοικηση οικονομια τμημα λογιστικης απο που θα παρω μια βεβαιωση σπουδων που χρειαζομαι

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ@

28-02-2023 10:03
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ!
ΕΧΩ ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΓΓΡΑΦΗ ΕΞΑΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΩΡΑ. ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ?ΕΥΧΑΡΙ

sony400

07-02-2023 21:03
Άλλη μια εξεταστική έφτασε στο τέλος της σχεδόν. Εύχομαι σε όλους/ες να έφτσαν λίγο περισσότερο στον στόχο τους.

ALS

23-10-2022 17:28
Καλησπέρα!!Πέρασαν 12 χρόνια που ήμουν πρώτο έτος !! 😅

marios9

17-10-2022 11:16
Καλημέρα σε όλους.

armiertz

24-09-2022 15:44
Είμαι στην Λογιστική. Έχω να έρθω πολλά χρόνια και έχουν αλλάξει πολλά. Για αυτό θέλω σημειώσεις μπας και πάρω το πτυχίο

tonidemis

24-09-2022 00:18
Armiertz Σου έστειλα μήνυμα

armiertz

03-08-2022 12:50
Μπορεί να μου πει κανείς που μπορώ να βρω σημειώσεις των μαθημάτων γιατί η παρουσία μου στα μαθήματα είναι λίγο αδύνατη

armiertz

03-08-2022 12:49
Καλησπέρα. Είμαι καινούρια στο forum αλλά παλιά φοιτήτρια του τει που επιτέλους πήρα την απόφαση να ολοκληρώσω το πτυχίο
 

Sérmac

28-07-2022 19:25

Εμφάνιση 50 τελευταίων
Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε. Χάσατε το email ενεργοποίησης;
24 Απριλίου 2024, 06:25

Σύνδεση με όνομα, κωδικό και διάρκεια σύνδεσης

Μέλη
  • Σύνολο μελών: 5294
  • Τελευταία: AreusTes

Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 83541
  • Σύνολο θεμάτων: 10650
  • Σε σύνδεση σήμερα: 40
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1245
  • (16 Απριλίου 2022, 00:20)

Συνδεδεμένοι
Μέλη: 0
Επισκέπτες: 24
Σύνολο: 24

Για να γραφτείτε σε κάποια ομάδα μελών, πατήστε εδώ.

Μέσα Μεταφοράς

Αστικό ΚΤΕΛ Σερρών
ΚΤΕΛ Ν. Σερρών
Δρομολόγια ΤΡΑΙΝΟΣΕ

Πρόσφατα

Υπηρεσίες ΕΔΕΤ

Εύδοξος
Okeanos
Άτλας
Ακαδημαϊκή Ταυτότητα
TeiSerron.gr Συζητήσεις Κοινωνία - Πολιτική Καταδίκη σε φοιτητές του ΤΕΙ
Σελίδες: [1] 2   Κάτω
Εκτύπωση
Καταδίκη σε φοιτητές του ΤΕΙ
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα. Αναγνώστηκε 12026 φορές.
casper
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
*
Μηνύματα: 897
Θετικοί ψήφοι: 0

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Οι κλέφτες βολεμένοι, η Ελλάδα διαλυμένη...

19 Απριλίου 2013, 10:45
0

Σε δέκα μήνες φυλάκιση με τριετή αναστολή καταδικάστηκαν από το Μονομελές Πλημμελειοδικείο Σερρών οι δυο φοιτητές που τον Αύγουστο του 2012 συνελήφθησαν να σκίζουν ελληνικές σημαίες και να προχωρούν σε βανδαλισμούς στα γραφεία του ΛΑΟΣ και της Χρυσής Αυγής.

Μάλιστα η εισαγγελέας ήταν χείμαρρος στην αγόρευσή της και όταν αναφέρθηκε στο σκίσιμο της σημαίας είπε στους νεαρούς: «αν δεν σας αρέσει να είστε στην Ελλάδα, να αλλάξετε χώρα. Κουκούλες φοράνε μόνο οι ρουφιάνοι και οι θρασύδειλοι». Στη συνέχεια ζήτησε την καταδίκη τους σε δύο χρόνια φυλάκιση, με την κατηγορία της περιύβρισης και προσβολής Εθνικού Συμβόλου.

Οι δύο νεαροί είναι φοιτητές του ΤΕΙ Σερρών και ανήκουν στην Οργάνωση «Αναρχοαυτόνομο Στέκι Φοιτητών του ΤΕΙ Σερρών».





Πηγή: http://www.defencenet.gr/defence/item/%CE%BA%CE%B1%CF%84%CE%B1%CE%B4%CE%AF%CE%BA%CE%B7-%CF%83%CE%B5-%CF%86%CE%BF%CE%B9%CF%84%CE%B7%CF%84%CE%AD%CF%82-%CF%80%CE%BF%CF%85-%CE%AD%CF%83%CE%BA%CE%B9%CF%83%CE%B1%CE%BD-%CF%83%CE%B7%CE%BC%CE%B1%CE%AF%CE%B5%CF%82
Καταγράφηκε

Πίσω από την ανωνυμία κρύβονται φοβερές αλήθειες αλλά και φοβερά ψέματα!
Sérmac
Διαχειριστής
*****
Μηνύματα: 3887
Θετικοί ψήφοι: +908

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Άντρας
Απάντηση #1 - 19 Απριλίου 2013, 11:34
+3

Την σκίσανε την ελληνική σημαία ή απλά την βγάλανε από τον ιστό στο μπαλκόνι της Χρυσής Αυγής; Γιατί αν είναι το δεύτερο είναι τεράστιος σεβασμός στο εθνικό σύμβολο.
Τελευταία τροποποίηση: 19 Απριλίου 2013, 11:46 από Sérmac Καταγράφηκε
Nal.ithoriseis
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
**
Μηνύματα: 113
Θετικοί ψήφοι: +6

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Απάντηση #2 - 19 Απριλίου 2013, 11:37
-2

ΣΚΑΤΑ ΣΤΟ ΚΡΑΤΟΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟ ΣΑΣ.
Καταγράφηκε

words will always be just words, only the feelings are real
anonym.me
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
***
Μηνύματα: 258
Θετικοί ψήφοι: +203

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Remember remember the 5th of November

Απάντηση #3 - 19 Απριλίου 2013, 11:50
+2

Καλά τους έκαναν και καλά τους είπαν.

Τώρα που έκαψαν την σημαία και κοπάνησαν/έσπασαν μερικά πράγματα τους έκαναν τα μούτρα κρέας. Θες να είσαι/το παίξεις επαναστάτης; Πάνε και πάρε στο κυνήγι κάθε φασιστοειδές. Όχι μια φορά, αλλά κάθε φορά, όπου τους δεις, να (ξαναρχίσουν να) ντρέπονται να κυκλοφορήσουν.

Εκτός αν θεωρούν ότι η "δίκαιη" απάντηση στο ξύλο που ρίχνουν οι άλλοι στον κόσμο, είναι να σπάσεις πράγματα.
Τελευταία τροποποίηση: 19 Απριλίου 2013, 11:53 από anonym.me Καταγράφηκε

The only verdict is vengeance
riffmaster
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
***
Μηνύματα: 367
Θετικοί ψήφοι: +234

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Άντρας
Απάντηση #4 - 19 Απριλίου 2013, 11:58
+2

ΣΚΑΤΑ ΣΤΟ ΚΡΑΤΟΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟ ΣΑΣ.

Μα τι επιχειρήματα... Θεμέλια από ατσάλι, δεν καταρρίπτονται με τίποτα. Σύντομος και περιεκτικός. Μου αρέσει η λακωνικότητά σου.

Με έπεισες.
Καταγράφηκε

☻/ This is Bob, copy & paste him
/▌ on every comment you see
/ \ so he can take over teiserron
Nal.ithoriseis
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
**
Μηνύματα: 113
Θετικοί ψήφοι: +6

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Απάντηση #5 - 19 Απριλίου 2013, 12:26
+1

<3
Καταγράφηκε

words will always be just words, only the feelings are real
bas_lambri
*
Μηνύματα: 7
Θετικοί ψήφοι: +1

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

DONT GET SERIOUS ABOUT LIFE,NO ONE GETS ALIVE ANYW

Άντρας
Απάντηση #6 - 19 Απριλίου 2013, 15:02
+2

http://www.youtube.com/watch?v=u_1HydmFWH4
 ???
Καταγράφηκε
Heisenberg
*
Μηνύματα: 5
Θετικοί ψήφοι: +7

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Απάντηση #7 - 20 Απριλίου 2013, 01:43
+1

κακό ψόφο στην "εισαγγελέα" και στους ομοίους της
απλά κοιτάχτε τα σχόλια στο λινκ του πρώτου ποστ. εμετός είστε γαμημένα φασιστάκια.
Καταγράφηκε

ομλέ
dream_addicted
Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής
*
Μηνύματα: 32
Θετικοί ψήφοι: +27

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

..Dream on until your dreams come true..

Γυναίκα
Απάντηση #8 - 20 Απριλίου 2013, 02:38
+3

'Σκίσανε της σημαίες της Χρισης Αβγης και βγάλανε την ελληνική σημαία από τον ιστό στο μπαλκόνι. Μόνο παραπληροφόρηση είναι το άρθρο.' από σχόλιο στο κάτω μέρος του συνδέσμου. Όταν τα χρυσαύγουλα όμως ξυλοφορτώνουν αβέρτα ανθρώπους και υποστηρίζουν την 'Ελληνικός Χρυσός Α.Ε.' δεν σας προσβάλει ε;; Όταν προτείνουν στείρωση στα ΑΜΕΑ και ευγονική δε σας θίγει σαν ανθρώπους ε; Όταν βλέπετε αυτή τη σημαία, που κατά το πτωχό τω πνεύματι μυαλό σας οι παππούδες σας πολέμησαν γι' αυτή (δηλαδή ένα κομμάτι ύφασμα) και όχι για να έχει ο καθένας δικαίωμα να εκφράζει την άποψη του (δηλαδή να μην ξαναζήσουμε ΧΟΥΝΤΑ), κρεμασμένη στο μπαλκόνι του συνδέσμου μιας ομάδας ανθρώπων που ο πνευματικός τους ορίζοντας και οι ιστορικές τους γνώσεις δεν ξεπερνάν το ύψος της μύτης τους, δε σας ατιμάζει ε; Η Μέρκελ που τόσο τη μισείτε όλοι, αυτό το θεσμό τον έχει απαγορευμένο..εσείς τον στέλνετε στη βουλή...
Καταγράφηκε
primitiveart
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
***
Μηνύματα: 355
Θετικοί ψήφοι: +264

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Άντρας WWW
Απάντηση #9 - 20 Απριλίου 2013, 12:01
+2

Καλά ήμουν 100% σίγουρος πως όλοι θα μένανε στο "σκίσανε σημαίες", τους βανδαλισμούς τους προσπερνάμε, ε; Οκ, το άρθρο λογικό να μένει εκεί, κλασσικές δημοσιογραφικές τακτικές, τονίζουμε ό,τι μπορεί να προκαλέσει ντόρο και να πουλήσει. Άσε που μάλλον εθνικιστές είναι (τι να πρώτο πάρεις, τις εκδόσεις τους, τους αναγνώστες τους...).

Από εκεί και πέρα όμως ότι είναι βάνδαλοι το προσπερνάμε, δηλαδή αφού το κάνανε στους Χρυσαυγίτες να τους την χαρίσουμε, ε;

Άσε το άλλο, τι έγινε ρε παιδιά από πότε οι αναρχικοί έγιναν υποστηρικτές της δημοκρατίας και τους παρουσιάζουμε και ως τέτοιους, από πότε έγιναν τα καλά παιδιά...;
Καταγράφηκε
Σελίδες: [1] 2   Πάνω
Εκτύπωση