Νέα:
Πέμπτη 18 Απριλίου 2024

Shoutbox!

Toula Aretaki

19-02-2024 13:17
Καλημέρα,γνωρίζει κανείς εάν το πτυχίο διοίκησης επιχειρήσεων μπορούμε να πάρουμε βεβαίωση χρήσης H/Y;

Debbie422657

11-01-2024 00:11
Καλησπέρα σας, ψάχνω σημειώσεις για μαθήματα του οικονομικού. Υπάρχει κάποιος που μπορεί να με βοηθήσει;

Alexis92

31-10-2023 21:12
γερασαμε

Timos Chartios

17-08-2023 03:00
Ψάχνω ρε παιδιά την Ιωάννα μετά από χρόνια από Διοίκηση ήταν στη ΠΑΣΠ το2010. Χαθήκαμε πέρασε δεκαετία και...

elisavet

03-04-2023 14:47
Καλησπερα μετα απο καιρο μπηκα και εγω να ζητησω υλη, σημειωσεις. μακρο αγγλικα διοικ.ολ. ποιοτητας,μαρκετινγ οτι εχετε

mar99

08-03-2023 05:33
εχω τελειωσει τει σερρων 1999 διοικηση οικονομια τμημα λογιστικης απο που θα παρω μια βεβαιωση σπουδων που χρειαζομαι

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ@

28-02-2023 10:03
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ!
ΕΧΩ ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΓΓΡΑΦΗ ΕΞΑΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΩΡΑ. ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ?ΕΥΧΑΡΙ

sony400

07-02-2023 21:03
Άλλη μια εξεταστική έφτασε στο τέλος της σχεδόν. Εύχομαι σε όλους/ες να έφτσαν λίγο περισσότερο στον στόχο τους.

ALS

23-10-2022 17:28
Καλησπέρα!!Πέρασαν 12 χρόνια που ήμουν πρώτο έτος !! 😅

marios9

17-10-2022 11:16
Καλημέρα σε όλους.

armiertz

24-09-2022 15:44
Είμαι στην Λογιστική. Έχω να έρθω πολλά χρόνια και έχουν αλλάξει πολλά. Για αυτό θέλω σημειώσεις μπας και πάρω το πτυχίο

tonidemis

24-09-2022 00:18
Armiertz Σου έστειλα μήνυμα

armiertz

03-08-2022 12:50
Μπορεί να μου πει κανείς που μπορώ να βρω σημειώσεις των μαθημάτων γιατί η παρουσία μου στα μαθήματα είναι λίγο αδύνατη

armiertz

03-08-2022 12:49
Καλησπέρα. Είμαι καινούρια στο forum αλλά παλιά φοιτήτρια του τει που επιτέλους πήρα την απόφαση να ολοκληρώσω το πτυχίο
 

Sérmac

28-07-2022 19:25

Εμφάνιση 50 τελευταίων
Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε. Χάσατε το email ενεργοποίησης;
18 Απριλίου 2024, 15:46

Σύνδεση με όνομα, κωδικό και διάρκεια σύνδεσης

Μέλη
  • Σύνολο μελών: 5294
  • Τελευταία: AreusTes

Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 83541
  • Σύνολο θεμάτων: 10650
  • Σε σύνδεση σήμερα: 40
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1245
  • (16 Απριλίου 2022, 00:20)

Συνδεδεμένοι
Μέλη: 0
Επισκέπτες: 27
Σύνολο: 27

Για να γραφτείτε σε κάποια ομάδα μελών, πατήστε εδώ.

Μέσα Μεταφοράς

Αστικό ΚΤΕΛ Σερρών
ΚΤΕΛ Ν. Σερρών
Δρομολόγια ΤΡΑΙΝΟΣΕ

Πρόσφατα

Υπηρεσίες ΕΔΕΤ

Εύδοξος
Okeanos
Άτλας
Ακαδημαϊκή Ταυτότητα
Σελίδες: 1 ... 39 40 41 [42] 43 44 45 ... 48   Κάτω
Εκτύπωση
Κινητοποιήσεις για το Σχέδιο Αθηνά
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα. Αναγνώστηκε 160382 φορές.
primitiveart
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
***
Μηνύματα: 355
Θετικοί ψήφοι: +264

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Άντρας WWW
Απάντηση #410 - 13 Φεβρουαρίου 2013, 10:58
0

Παιδιά μια απορία μόνο, έχει ανέβει πουθενά το κείμενο των φυλλαδίων που μοιράζετε στον κόσμο;
Καταγράφηκε
anastasia1
**
Μηνύματα: 122
Θετικοί ψήφοι: 0

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Γυναίκα
Απάντηση #411 - 13 Φεβρουαρίου 2013, 12:07
0

Εχω μια απορια,Την Παρασκευη λετε θα γινει Γενικη Συνελευση.Αν αποφασιστει να δωσουμε εμβολιμη,πως θα γινει αυτο?Αφου,δεν θα ειναι προετοιμασμενα τα τμηματα για να γινει η εμβολιμη Δευτερα 18 του μηνος ,Και για να γινει η μεταφορα της εμβολιμης δεν πρεπει και το Δ.Σ των καθηγητων να αποφασισει?Ολα αυτα τα εχετε σκεφτει?
Τελευταία τροποποίηση: 13 Φεβρουαρίου 2013, 12:08 από anastasia1 Καταγράφηκε
Arwen
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
**
Μηνύματα: 121
Θετικοί ψήφοι: 0

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

I'm not shy, I just don't like you.

Γυναίκα
Απάντηση #412 - 13 Φεβρουαρίου 2013, 12:57
+1

5) Η εμβόλιμη εξεταστική ήρθε φέτος (!!!) αφού την κατήργησαν πέρυσι(εγώ δεν είχα ιδέα περι εμβόλιμης μέχρι χτες) Κανένας παλιός φοιτητής δεν έχασε τίποτα ακόμα και αν δεν γίνει η εξεταστική(γιατι δεν αντέδρασαν πέρυσι που καταργήθηκε η εξεταστική φεβρουαρίου? ? ? ?)

Τι θα πει "κανενας παλιός δεν θα χασει τίποτα";; Απ'την στιγμή που το δικαιούμαι βάση νόμου προφανώς και θα χάσω και γω και όλοι!! Η β' εξεταστική του Φεβρουαρίου (που δεν λεγόταν ούτε εμβόλιμη ούτε πτυχιακή προφανώς) δεν καταργήθηκε πέρυσι, και είχαν γίνει και τότε φασαρίες (δεν θυμάμαι σίγουρα αν εγινε κατάληψη) και όοοοπως βλέπεις δεν έγινε τίποτα..! Το φάγαμε στην μάπα και ησυχάσαμε! Η πτυχιακή εξεταστική έχει τουλάχιστον απ'το προηγούμενο εξάμηνο που συζητιέται, για να μην ασχολήθηκες προφανώς δεν σε πιάνει... Γι'αυτό μάλλον δεν έχεις και ιδιαίτερη γκαΐλα αν θα χαθεί ή όχι..

*Και κάτι ακόμα: όλοι εσείς που είστε υπερ της κατάληψης και λετε ελάτε να συζητήσουμε όλοι μαζί, πως είμαι 2000% σίγουρη ότι δεν θα μπορέσουμε να συζητήσουμε;! Γιατί προφανώς έχουμε εντελώς διαφορετικές απόψεις και διαφωνούμε με διαφορετικά πράγματα... Και έτσι και διαφωνεί κάποιος θα πέσουν οι υπόλοιποι να τον φάνε. Ούτε αυτός που είναι υπέρ θα αλλάξει γνώμη, ούτε αυτός που είναι κατά. Οπότε ο μόνος τρόπος για να βγει άκρη είναι να ψηφισουν οι φοιτητές ξανά - αλλά αυτήν την φορά όχι μονο 500 απ'τα 15000 άτομα..
Τελευταία τροποποίηση: 13 Φεβρουαρίου 2013, 14:14 από Arwen Καταγράφηκε
Thanos.k
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
***
Μηνύματα: 466
Θετικοί ψήφοι: +124

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Απάντηση #413 - 13 Φεβρουαρίου 2013, 13:42
0

 Οργανακια της ακροαριστερας για λυπηση .
Καταγράφηκε
Arwen
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
**
Μηνύματα: 121
Θετικοί ψήφοι: 0

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

I'm not shy, I just don't like you.

Γυναίκα
Απάντηση #414 - 13 Φεβρουαρίου 2013, 14:23
0

Και τέλος θέλω να θυμίσω σε όλους εσάς τους "επί πτυχίο" , πως δεν νομίζω όταν σπουδάζατε εσείς να είχατε Μνημόνια , Τρόικες, χαράτσια και ότι άλλο κουλό βλέπουνε τα ματάκια μας. Δεν νομίζω όταν σπουδάζατε εσείς να μένατε σε σπίτι χωρίς θέρμανση (γιατί κάτι πήρε το μάτι μου για "ζεστά σπίτια").

Προσωπικά επειδή ακριβώς έβγαλα τον τελευταίο χρόνο μες στον ψόφο και την μιζέρια επειδή δεν είχα λεφτά γι'αυτό ξενοίκιασα. Και για τον ίδιο λόγο θέλω να περνάω μαθήματα να τελειώνω γιατί έχει πέσει πολλή φτωχολογιά και δεν μπορώ να σπουδάζω για 7+ χρόνια όπως κάποιοι άλλοι που παραπονιούνται για το οικονομικό αλλά αντί να κοιτάνε να περάσουν κανα μάθημα κάνουν καταλήψεις..
Τελευταία τροποποίηση: 13 Φεβρουαρίου 2013, 14:54 από Arwen Καταγράφηκε
billyboy
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
**
Μηνύματα: 65
Θετικοί ψήφοι: +34

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Άντρας WWW
Απάντηση #415 - 13 Φεβρουαρίου 2013, 16:18
+1



*Και κάτι ακόμα: όλοι εσείς που είστε υπερ της κατάληψης και λετε ελάτε να συζητήσουμε όλοι μαζί, πως είμαι 2000% σίγουρη ότι δεν θα μπορέσουμε να συζητήσουμε;! Γιατί προφανώς έχουμε εντελώς διαφορετικές απόψεις και διαφωνούμε με διαφορετικά πράγματα... Και έτσι και διαφωνεί κάποιος θα πέσουν οι υπόλοιποι να τον φάνε. Ούτε αυτός που είναι υπέρ θα αλλάξει γνώμη, ούτε αυτός που είναι κατά. Οπότε ο μόνος τρόπος για να βγει άκρη είναι να ψηφισουν οι φοιτητές ξανά - αλλά αυτήν την φορά όχι μονο 500 απ'τα 15000 άτομα..

Arwen κι εγω κατα της καταληψης ειμαι αλλα πηγα και συζητησα μαζι τους και αμα μπορουσα θα ξαναπηγαινα. δεν επεσε κανεις να με φαει. εχεισ δικιο και εχουν δικιο ο καθενας για τον λογο του. και εγω ποναω με την εμβολιμη.

Υ.Γ. παρακαλω τους καταληψιες να ενημερωσουν οταν τελειωσει η καταληψη και οχι απλα να αποχωρησουν γιατι καποιοι απο εμας θελουμε πανω απο μερα για να ερθουμε Σερρες.
Καταγράφηκε

Don't smell the flowers
They're an evil drug to make you loose your mind
Jooji
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
*
Μηνύματα: 52
Θετικοί ψήφοι: +3

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Through vast valleys I wonder To the highest peaks

Απάντηση #416 - 13 Φεβρουαρίου 2013, 17:27
0

Η κατάληψη σύμφωνα με το πλαίσιο θα λήξη την παρασκευή,
είμαι αρκετά σίγουρος γιαυτό.
Την Δευτέρα το ΤΕΙ θα λειτουργήσει και νομίζω ότι θα καλεστεί
και Γ.Σ φοιτητών την ίδια μέρα.!

και εγώ παραβρεθήκατε  σε συνέλευση μέσα στην κατάληψη
και ισχύει όταν υπάρχει μια ένταση γενικά κ το βρίσκω
λογικό αλλά ανθρωποφάγου και κανιβαλισμού δεν είδα.!


[Υ.Σ:] όποιος γνωρίζει για το Γ.Σ φοιτητών ας ενημερώσει.!

Καταγράφηκε

Ruler of Asgard, father of Thorr,
send me your powers devine...
Grant me your wisdom, strengthen my soul,
so revenge of your blood shall be mine...
Jooji
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
*
Μηνύματα: 52
Θετικοί ψήφοι: +3

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Through vast valleys I wonder To the highest peaks

Απάντηση #417 - 13 Φεβρουαρίου 2013, 17:59
0

Μόλις ενημερώθηκα ότι η Γ.Σ φοιτητών έχει αποφασιστεί ύστερα από συζητήσεις και μετά τα μέλη του Δ.Σ φοιτητών να πραγματοποιηθεί
Δευτέρα 18/2  και ώρα 17:00 απλώς δεν έχει βγει μια επίσημη ανακοίνωση.!
Καταγράφηκε

Ruler of Asgard, father of Thorr,
send me your powers devine...
Grant me your wisdom, strengthen my soul,
so revenge of your blood shall be mine...
jimis
*
Μηνύματα: 32
Θετικοί ψήφοι: +4

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Απάντηση #418 - 13 Φεβρουαρίου 2013, 18:07
0

Δηλαδη την δευτερα θα ξερουμε αν θα συνεχισστει η καταληψη?? και τι οσοι γραφουμε την αλλη μερα και ειμαστε απο μακρια τι θα κανουμε.. Παρακαλω διευκρινειστε.
Καταγράφηκε
Garf
**
Μηνύματα: 121
Θετικοί ψήφοι: +8

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Απάντηση #419 - 13 Φεβρουαρίου 2013, 19:05
0

Δηλαδή δίνουμε κανονικά τα μαθήματα της Δευτέρας?
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 ... 39 40 41 [42] 43 44 45 ... 48   Πάνω
Εκτύπωση