Νέα:
Παρασκευή 29 Μαρτίου 2024

Shoutbox!

Toula Aretaki

19-02-2024 13:17
Καλημέρα,γνωρίζει κανείς εάν το πτυχίο διοίκησης επιχειρήσεων μπορούμε να πάρουμε βεβαίωση χρήσης H/Y;

Debbie422657

11-01-2024 00:11
Καλησπέρα σας, ψάχνω σημειώσεις για μαθήματα του οικονομικού. Υπάρχει κάποιος που μπορεί να με βοηθήσει;

Alexis92

31-10-2023 21:12
γερασαμε

Timos Chartios

17-08-2023 03:00
Ψάχνω ρε παιδιά την Ιωάννα μετά από χρόνια από Διοίκηση ήταν στη ΠΑΣΠ το2010. Χαθήκαμε πέρασε δεκαετία και...

elisavet

03-04-2023 14:47
Καλησπερα μετα απο καιρο μπηκα και εγω να ζητησω υλη, σημειωσεις. μακρο αγγλικα διοικ.ολ. ποιοτητας,μαρκετινγ οτι εχετε

mar99

08-03-2023 05:33
εχω τελειωσει τει σερρων 1999 διοικηση οικονομια τμημα λογιστικης απο που θα παρω μια βεβαιωση σπουδων που χρειαζομαι

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ@

28-02-2023 10:03
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ!
ΕΧΩ ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΓΓΡΑΦΗ ΕΞΑΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΩΡΑ. ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ?ΕΥΧΑΡΙ

sony400

07-02-2023 21:03
Άλλη μια εξεταστική έφτασε στο τέλος της σχεδόν. Εύχομαι σε όλους/ες να έφτσαν λίγο περισσότερο στον στόχο τους.

ALS

23-10-2022 17:28
Καλησπέρα!!Πέρασαν 12 χρόνια που ήμουν πρώτο έτος !! 😅

marios9

17-10-2022 11:16
Καλημέρα σε όλους.

armiertz

24-09-2022 15:44
Είμαι στην Λογιστική. Έχω να έρθω πολλά χρόνια και έχουν αλλάξει πολλά. Για αυτό θέλω σημειώσεις μπας και πάρω το πτυχίο

tonidemis

24-09-2022 00:18
Armiertz Σου έστειλα μήνυμα

armiertz

03-08-2022 12:50
Μπορεί να μου πει κανείς που μπορώ να βρω σημειώσεις των μαθημάτων γιατί η παρουσία μου στα μαθήματα είναι λίγο αδύνατη

armiertz

03-08-2022 12:49
Καλησπέρα. Είμαι καινούρια στο forum αλλά παλιά φοιτήτρια του τει που επιτέλους πήρα την απόφαση να ολοκληρώσω το πτυχίο
 

Sérmac

28-07-2022 19:25

Εμφάνιση 50 τελευταίων
Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε. Χάσατε το email ενεργοποίησης;
29 Μαρτίου 2024, 02:40

Σύνδεση με όνομα, κωδικό και διάρκεια σύνδεσης

Μέλη
  • Σύνολο μελών: 5293
  • Τελευταία: marina23

Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 83540
  • Σύνολο θεμάτων: 10650
  • Σε σύνδεση σήμερα: 46
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1245
  • (16 Απριλίου 2022, 00:20)

Συνδεδεμένοι
Μέλη: 0
Επισκέπτες: 36
Σύνολο: 36

Για να γραφτείτε σε κάποια ομάδα μελών, πατήστε εδώ.

Μέσα Μεταφοράς

Αστικό ΚΤΕΛ Σερρών
ΚΤΕΛ Ν. Σερρών
Δρομολόγια ΤΡΑΙΝΟΣΕ

Πρόσφατα

Υπηρεσίες ΕΔΕΤ

Εύδοξος
Okeanos
Άτλας
Ακαδημαϊκή Ταυτότητα
Σελίδες: 1 ... 28 29 30 [31] 32 33 34 ... 48   Κάτω
Εκτύπωση
Κινητοποιήσεις για το Σχέδιο Αθηνά
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα. Αναγνώστηκε 160314 φορές.
trecool
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
*
Μηνύματα: 19
Θετικοί ψήφοι: +12

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Απάντηση #300 - 10 Φεβρουαρίου 2013, 01:51
-1

Όποιος θέλει να γίνει κανονικά η εμβόλιμη και είναι κατά του σχέδιου Αθηνά ας ρίξει μια ματιά.
http://freeteiserron.com/

Βρωμαει ΔΑΠιλα λένε ???... Για μενα ειναι σωστός τροπος διαμαρτυρίας.
Τελευταία τροποποίηση: 10 Φεβρουαρίου 2013, 02:16 από trecool Καταγράφηκε
Arwen
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
**
Μηνύματα: 121
Θετικοί ψήφοι: 0

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

I'm not shy, I just don't like you.

Γυναίκα
Απάντηση #301 - 10 Φεβρουαρίου 2013, 01:58
+3

Α και κάτι ακόμα. Πιστευω οτι πανω απ' τους μισούς φοιτητες δεν ξέρουν καν ακριβως τι παίζει με το σχέδιο (στο λεωφορείο ακουσα κατι παιδιά από μικρό εξάμηνο να λένε για το σχέδιο "Αθήνα"), αλλοι παραπονιούνται για πτυχία τα οποία δεν αλλάζουν, αλλοι παραπονιούνται για το πρόγραμμα σπουδών το οποίο θα αλλάξει μόνο γι'αυτούς που θα ρθουν στο Τει (απ'οτι ακουσα απο καθηγητή) και γενικά υπάρχει ενα μεγάλο μπουρδούκλωμα. Και υποτίθεται αυτα τα άτομα πρεπει να ψηφίσουν αν θέλουν κατάληψη ή οχι.

Η άλλη παραπονιέται οτι είναι ποσα χρόνια στην σχολή της και δεν θα εχει δικαιώματα που δεν είχε καν όταν μπηκε στην σχολή και το ήξερε όταν την δήλωσε και τωρα της ήρθε επιφωτιση να γκρινιάξει. ότι θυμάται χαίρετε ο καθένας.
Τελευταία τροποποίηση: 10 Φεβρουαρίου 2013, 02:07 από Arwen Καταγράφηκε
sad_death
*
Μηνύματα: 53
Θετικοί ψήφοι: +17

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Απάντηση #302 - 10 Φεβρουαρίου 2013, 03:11
+1

Αναστασια θα σε εμποδισουν 10 ατομα που εχουν κλεισει το τει.Για να τους δω και τη Δευτερα αν θα ειναι εκει....

Και καποιος παρεξηγηθηκε με τα λεγομενα του κ.Πασχαλουδη,τι ειπε ρε παιδια? Σας πειραξε που ο ανθρωπος εκανε ενεργειες για να μεινει το τει στην πολη των Σερρων?Εφερε ενα παραδειγμα με το ποσα χρηματα πηγαινουν στην πολη των Σερρων και ολοι το πηραν οτι μας βλεπουν σαν χρηματα?
ΞΥΠΝΗΣΤΕ ΡΕ ΒΟΔΙΑ...
Ευρωπαικη Χωρα κανει καταληψεις? Που ζητε ρε ποντικια?
Παντε στα χωρια σας ρε...ΔΕΝ ΕΙΣΤΕ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΕΣΕΙΣ...
Μπηκατε σε ενα τει κ κανετε να το βγαλετε οσο βγαζουν οι αλλοι την Ιατρικη...


Ναι... Στη Σκοτία οταν ήταν να βάλουν δίδακτρα στα ΑΕΙ τους δεν έκαναν καταλήψεις, αλλά μόνο φωτιά τα ΑΕΙ και τις πόλεις δεν έβαλαν.
Καταγράφηκε

He who chooses not to fight has already lost.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
He who chooses security over freedom deserves neither.
synzeus
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
BEng in Informatics and Communications
*
Μηνύματα: 2906
Θετικοί ψήφοι: +249

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Άντρας WWW
Απάντηση #303 - 10 Φεβρουαρίου 2013, 10:42
+3

Την προειδοποίηση μου την ανέφερα!

Οι χρήστες toyfas23 και Soberphobic δε θα μπορούν να συμμετέχουν στα κοινά (δημοσίευση) για μια ημέρα.

Αν συνεχίσουν στον ίδιο τόνο, θα ανέβει η κατηγορία σε μόνιμο αποκλεισμό.

Κρατήστε ένα επίπεδο και αφήστε τα ούγκα μπούγκα για άλλους  8)

Τελευταία τροποποίηση: 10 Φεβρουαρίου 2013, 10:44 από synzeus Καταγράφηκε
sirex
**
Μηνύματα: 106
Θετικοί ψήφοι: +29

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Επιτρέπεται να πέσεις,επιβάλλεται να σηκωθείς!

Άντρας
Απάντηση #304 - 10 Φεβρουαρίου 2013, 12:15
0

το θεατρο του παραλογου συνεχιζεται!ε βαλτε το και φωτια να τελειωνουμε λεω εγω! αιντε μας πρηξατε η αλλη λεει ειναι 7 χρονια εχει κανει 15 καταληψεις.εχει παρει τα @@ τους και ακομα να καταλαβει οτι με καταληψεις δεν βγαζει πουθενα!θελει πιο δραστικα μετρα για να πετυχεις πραγματα..και μην αρχισετε τις μλκιες του στυλ ας ερχοσουν στη συνελευση να εκφερεις αποψη,που ψηφισαν 400 ατομα καταληψη απο τα 15χιλιαρικα φοιτητες και το θεωρειτε νομιμοποιηση της καταληψης αυτο!με το ιδιο σκεπτικο παρολο που οι βουλευτικες εκλογες εχουν 50% αποχη(που σημαινει οτι αυτος που εχει δικαιωμα να ψηφισει δεν εκφραζεται απο αυτο που του προτεινεται) οποιος βγει μας εκφραζει και το υπολοιπο 50% απεχει ...και αν θελετε συντονισμο αφηστε τα κομματικα στην ακρη καντε συντονισμο με καποιο τροπο πανελλαδικα με ολα τα τει και τα πανεπιστημια και κλειστε τα ΕΠ'ΑΟΡΙΣΤΟΝ ..να δω τη μαγκια σας οταν σας πει σε καποια απο τις γ.σ η δαπ ή η πασπ μετα απο 3-4βδομαδες  οτι μπορει να χαθει το εξαμηνο πως σαν κοτες θα πατε να ψηφισετε να ανοιξει το τει και ξαφνικα-απο εκει που ησασταν υπερ της πκσ(καταληψη)- ολα θα ξεχαστουν ..υποκρισια

Σ'ευχαριστώ πραγματικά. Εχω σιχαθεί να κράζω για τις καταλήψεις.

Από παλιότερες χρονιές κάθε φορά έλεγα να μην γίνει κατάληψη γιατί υπάρχει πολύ μεγάλο ποσοστό φοιτητών που δεν θελει να χασει εξετάσεις και ότι τόσα χρόνια με τις καταλήψεις δεν γίνεται τίποτα! Οταν συζητάμε να γίνει κάτι ουσιαστικό όλοι λένε ναι ναι! αλλά μετά @@... Ακόμα και αυτοί που δραστηριοποιούνται σ'αυτά τα θέματα είδα την μαγκιά τους..όταν ερθει η ώρα να γίνει κάτι "να μωρέ θα κανουμε καταληψη".



Και κλασσικά θα ακουσω πάλι για αλληλεγγύη, αλληλεγγύη την οποία βλέπω μόνο όπου τον συμφέρει τον καθένα.. Δείξε αλλυλεγγύη στους συμφοιτητές τους που θέλουν να δώσουν μαθηματα και να τελειωνουν απ'αυτην την ρημαδοσχολή μπας και βρουνε καμιά δουλειά να φέρουν κανα λεφτό στο σπιτι.
μα φυσικα γιατι οποιος δεν θελει να το καταλαβει (και δεν αναφερομαι για αυτους που εχουν 1-2 χρονια στο τει) πως με τις καταληψεις δεν βγαζει πουθενα ενω εχουν δοκιμαστει παμπολες φορες στο παρελθον!1ον ή ειναι μπουφος ή 2ον περνει "χαρτακι"προβατοποιειται απο καποια παραταξη που μονιμως χρησιμοποιει τετοια γραμμη ..η αληθεια ποναει αλλα αυτη ειναι!
Καταγράφηκε
pistevon
Μηχανολόγων Μηχανικών ΤΕ
*
Μηνύματα: 7
Θετικοί ψήφοι: +8

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Η σιωπή των πολών είναι η δύναμη των λίγων(ΞΥΠΝΑ)

Απάντηση #305 - 10 Φεβρουαρίου 2013, 14:27
+4

Είμαι 11 εξάμηνο χρωστάω 5 μαθήματα κ έχω φύγει από τις Σέρρες λόγω της οικονομικής επίθεσης (9κ10 εξάμηνο υπηρέτησα),ωστόσο ένα πτυχίο χωρίς προοπτική δεν έχει σημασία αν θα το έχω αύριο ή μεθάυριο. Χωρίς να αγωνιστείς
δεν μπορείς να διεκδικήσεις κάτι.Η τεχνική των επιστολών που καταλήγουν στα σκουπίδια έχει δοκιμαστεί πολλές φορές. Ίσως έφτασε η ώρα ¨να φτάσει το μαχαίρι στο κόκαλο¨
 Υ.Γ. πότε δεν χάθηκε εξεταστική λόγω κατάληξης που κράτησε 1 2 βδομάδες.
Καταγράφηκε
cmpahar
*
Μηνύματα: 236
Θετικοί ψήφοι: +23

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Άντρας WWW
Απάντηση #306 - 10 Φεβρουαρίου 2013, 14:50
+4

Όποιος θέλει να γίνει κανονικά η εμβόλιμη και είναι κατά του σχέδιου Αθηνά ας ρίξει μια ματιά.
http://freeteiserron.com/

Βρωμαει ΔΑΠιλα λένε ???... Για μενα ειναι σωστός τροπος διαμαρτυρίας.

Είμαι ένας ανεξάρτητος φοιτητής που διαμαρτύρομαι μόνος μου. Αν ήταν ΔΑΠίλα θα είχε μαζευτεί ένας αστρονομικός αριθμός υπογραφών και θα είχε βουίξει το σύμπαν. Επίσης αν ήταν η ΔΑΠ θα υπέγραφε σαν ΔΑΠ, όχι σαν ένα μεμονωμένο άτομο.
Επίσης όσοι με γνωρίζουν προσωπικά γνωρίζουν ότι δεν ανήκω σε καμία φοιτητική παράταξη, ούτε στο παρελθόν ούτε στο παρόν.

~Μπαχαράκης Χρήστος

Καταγράφηκε

Go away or I will replace you with a very small shell script
betalouda
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
***
Μηνύματα: 308
Θετικοί ψήφοι: +47

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Γυναίκα
Απάντηση #307 - 10 Φεβρουαρίου 2013, 14:59
+4

Υ.Γ. πότε δεν χάθηκε εξεταστική λόγω κατάληξης που κράτησε 1 2 βδομάδες.

Συμφωνώ, αλλά αν είναι στάνταρ ότι η κατάληψη θα κρατήσει 2 βδομάδες και μετά τίποτα όλα καλά κι όλα ωραία , γιατί να ιδρώσει το όποιο αυτί;

Και για να μην παρεξηγηθώ, εννοώ ότι δεν παίρνουμε σαν δεδομένο το γεγονός ότι θα αλλάξει κάτι μέσα στις 2 βδομάδες.
Τελευταία τροποποίηση: 10 Φεβρουαρίου 2013, 15:05 από betalouda Καταγράφηκε

"Αυτό που κάνεις μπορεί να σου φαίνεται ασήμαντο, είναι όμως πολύ σημαντικό να συνεχίσεις να το κάνεις". M.Gandhi
pistevon
Μηχανολόγων Μηχανικών ΤΕ
*
Μηνύματα: 7
Θετικοί ψήφοι: +8

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Η σιωπή των πολών είναι η δύναμη των λίγων(ΞΥΠΝΑ)

Απάντηση #308 - 10 Φεβρουαρίου 2013, 15:15
+1

Υ.Γ. πότε δεν χάθηκε εξεταστική λόγω κατάληξης που κράτησε 1 2 βδομάδες.

Συμφωνώ, αλλά αν είναι στάνταρ ότι η κατάληψη θα κρατήσει 2 βδομάδες και μετά τίποτα όλα καλά κι όλα ωραία , γιατί να ιδρώσει το όποιο αυτί;

Και για να μην παρεξηγηθώ, εννοώ ότι δεν παίρνουμε σαν δεδομένο το γεγονός ότι θα αλλάξει κάτι μέσα στις 2 βδομάδες.
Η αρχή είναι το ήμισυ του παντώς. Ξεκινάς και ανάλογα με τις εξελίξεις παίρνεις τις αποφάσεις σου.
Καταγράφηκε
Constantin493
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
*
Μηνύματα: 31
Θετικοί ψήφοι: +9

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

I push my fingers into my eyes...

Άντρας
Απάντηση #309 - 10 Φεβρουαρίου 2013, 15:35
0

Έχω να μπω από χθες και πεφτω απο τα συνενφα με αυτα που διαβαζω. Αν μπορουσα αγαπητη μου carpe τρεχοντας θα ερχομουν στην συνελευση και δεν ημουν καθολου στο ζεστο σπιτακι μου (μονο ζεστο δεν ειναι) διαβαζα ψες και ξερεις πολυ καλα τι ειναι το ψες. και επιπλεον εγω ενα ποστ ειδα στο facebook για την συνελευση. πουθενα αλλου. παρολο που μπαινω συνεχεια στο φορουμ. και σε αυτο συμφωνουν και αλλοι μαζι μου. Και οσο για τα μαθηματικα που δεν ξερουμε και τη βαση του 10 να σε πληροφορησω COnstantine οτι περασα στο τει με 14300 και στα μαθηματικα ειχα γραψει 16. και ακομη εδω ειμαι γιατι η σχολη δεν εχει μονο μαθηματα με μαθηματικα. ευχαριστω. και οσο για τη καταληψη ας το παρουμε αποφαση πλεον οτι θα γινει. ας ελπιζουμε σε αναπληρωση. και εγω με τη σειρα μου τα λεω ολα φιλικα.


Μπράβο σου που πέρασες με 14300 και εγώ πέρασα με 12823 και επειδή έγραψα μαθηματικά δεν αναφέρομαι σε αυτά συγκεκριμένα αλλά σε όλα μαθήματα, στην τελική όποιος κατά την γνώμη του μιλάς για δευτεροβάθμια εξίσωση και λέει πως ήταν εκτός ύλης πιστεύω είναι ανάξιος της μοίρας του. ( αν θες συμφωνείς )
Τελευταία τροποποίηση: 10 Φεβρουαρίου 2013, 15:42 από synzeus Καταγράφηκε

You have to sacrifice something of equal value in order to gain something...
Σελίδες: 1 ... 28 29 30 [31] 32 33 34 ... 48   Πάνω
Εκτύπωση