Νέα:
Παρασκευή 19 Απριλίου 2024

Shoutbox!

Toula Aretaki

19-02-2024 13:17
Καλημέρα,γνωρίζει κανείς εάν το πτυχίο διοίκησης επιχειρήσεων μπορούμε να πάρουμε βεβαίωση χρήσης H/Y;

Debbie422657

11-01-2024 00:11
Καλησπέρα σας, ψάχνω σημειώσεις για μαθήματα του οικονομικού. Υπάρχει κάποιος που μπορεί να με βοηθήσει;

Alexis92

31-10-2023 21:12
γερασαμε

Timos Chartios

17-08-2023 03:00
Ψάχνω ρε παιδιά την Ιωάννα μετά από χρόνια από Διοίκηση ήταν στη ΠΑΣΠ το2010. Χαθήκαμε πέρασε δεκαετία και...

elisavet

03-04-2023 14:47
Καλησπερα μετα απο καιρο μπηκα και εγω να ζητησω υλη, σημειωσεις. μακρο αγγλικα διοικ.ολ. ποιοτητας,μαρκετινγ οτι εχετε

mar99

08-03-2023 05:33
εχω τελειωσει τει σερρων 1999 διοικηση οικονομια τμημα λογιστικης απο που θα παρω μια βεβαιωση σπουδων που χρειαζομαι

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ@

28-02-2023 10:03
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ!
ΕΧΩ ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΓΓΡΑΦΗ ΕΞΑΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΩΡΑ. ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ?ΕΥΧΑΡΙ

sony400

07-02-2023 21:03
Άλλη μια εξεταστική έφτασε στο τέλος της σχεδόν. Εύχομαι σε όλους/ες να έφτσαν λίγο περισσότερο στον στόχο τους.

ALS

23-10-2022 17:28
Καλησπέρα!!Πέρασαν 12 χρόνια που ήμουν πρώτο έτος !! 😅

marios9

17-10-2022 11:16
Καλημέρα σε όλους.

armiertz

24-09-2022 15:44
Είμαι στην Λογιστική. Έχω να έρθω πολλά χρόνια και έχουν αλλάξει πολλά. Για αυτό θέλω σημειώσεις μπας και πάρω το πτυχίο

tonidemis

24-09-2022 00:18
Armiertz Σου έστειλα μήνυμα

armiertz

03-08-2022 12:50
Μπορεί να μου πει κανείς που μπορώ να βρω σημειώσεις των μαθημάτων γιατί η παρουσία μου στα μαθήματα είναι λίγο αδύνατη

armiertz

03-08-2022 12:49
Καλησπέρα. Είμαι καινούρια στο forum αλλά παλιά φοιτήτρια του τει που επιτέλους πήρα την απόφαση να ολοκληρώσω το πτυχίο
 

Sérmac

28-07-2022 19:25

Εμφάνιση 50 τελευταίων
Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε. Χάσατε το email ενεργοποίησης;
19 Απριλίου 2024, 23:52

Σύνδεση με όνομα, κωδικό και διάρκεια σύνδεσης

Μέλη
  • Σύνολο μελών: 5294
  • Τελευταία: AreusTes

Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 83541
  • Σύνολο θεμάτων: 10650
  • Σε σύνδεση σήμερα: 50
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1245
  • (16 Απριλίου 2022, 00:20)

Συνδεδεμένοι
Μέλη: 0
Επισκέπτες: 31
Σύνολο: 31

Για να γραφτείτε σε κάποια ομάδα μελών, πατήστε εδώ.

Μέσα Μεταφοράς

Αστικό ΚΤΕΛ Σερρών
ΚΤΕΛ Ν. Σερρών
Δρομολόγια ΤΡΑΙΝΟΣΕ

Πρόσφατα

Υπηρεσίες ΕΔΕΤ

Εύδοξος
Okeanos
Άτλας
Ακαδημαϊκή Ταυτότητα
Σελίδες: 1 ... 26 27 28 [29] 30 31 32 ... 48   Κάτω
Εκτύπωση
Κινητοποιήσεις για το Σχέδιο Αθηνά
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα. Αναγνώστηκε 160412 φορές.
Soberphobic
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
***
Μηνύματα: 481
Θετικοί ψήφοι: 0

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Sugar Oi!

Γυναίκα WWW
Απάντηση #280 - 10 Φεβρουαρίου 2013, 00:25
0

Μα φυσικά και το κανες.
Ότι κάναν όλα τα χρόνια οι Έλληνες όταν τους συνέφερε ο σκοπός τους..\
Και τώρα ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ Γ%$&^$ΝΗ ΚΡΙΣΗ!!!!! >:( >:( >:( >:( >:(
Καταγράφηκε

Banned From The Pubs
charon
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
**
Μηνύματα: 85
Θετικοί ψήφοι: +63

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Απάντηση #281 - 10 Φεβρουαρίου 2013, 00:27
+3

Το 2006 πάντως η διοίκηση ήθελε να μας κόψει την εξεταστική αφού είχαμε κάνει 1 μήνα και κατάληψη. Ξέρετε πως την κερδίσαμε; Όχι γκρινιάζοντας ασύστολα στο φόρουμ και βρίζοντας τους συμφοιτητές που αγωνίζονταν, αλλά αντίθετα μαζευτήκαμε 100 άτομα στη διοίκηση και είπαμε ότι αν δε δώσουμε εξεταστική ούτε εμείς θα φύγουμε από το κτίριο ούτε αυτοί.
Αντί να γκρινιάζετε βοηθήστε στον αγώνα που στο κάτω κάτω είναι για το συμφέρον όλων μας και θα βρεθεί κι η λύση για την εξεταστική. Και είμαι από αυτούς που τη χρειάζομαι πολύ την εμβόλιμη καθώς ο αριθμός εξαμήνου μου είναι διαστημικός πλέον και θα έπρεπε να έχω τελειώσει εδώ και χρόνια. Παρόλα αυτά στηρίζω τα παιδιά και στη χειρότερη περίπτωση πάλι ξέρω πως πήραν τη σωστή απόφαση γιατί το ζήτημα μάγκες πραγματικά δεν είναι αν θα πάρουμε πτυχίο τώρα ή σε 4 μήνες αλλά ότι τα πράγματα είναι τόσο μαύρα που αν δεν αγωνιστούμε, έστω και αύριο να πάρουμε πτυχίο, μάλλον θα το κάνουμε προσάναμμα για τη σόμπα.
Καταγράφηκε
billyboy
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
**
Μηνύματα: 65
Θετικοί ψήφοι: +34

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Άντρας WWW
Απάντηση #282 - 10 Φεβρουαρίου 2013, 00:30
+1

Μα φυσικά και το κανες.
Ότι κάναν όλα τα χρόνια οι Έλληνες όταν τους συνέφερε ο σκοπός τους..\
Και τώρα ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ Γ%$&^$ΝΗ ΚΡΙΣΗ!!!!! >:( >:( >:( >:( >:(

δεν ειναι ετσι, εχει να κανει οτι ειμαι με το δικαιο κατα την αποψη μου. τυχαινει σε αυτη τη περιπτωση το δικαιο για μενα να το θεωρω και σωστο για ολους. οταν κανεις μια καταληψη στερωντας μου μια εξεταστικη οταν εσυ δεν χανεις τιποτα ειναι αντιδεοντολογικο. μια βδομαδα πριν θα ημουν μαζι σου.
Καταγράφηκε

Don't smell the flowers
They're an evil drug to make you loose your mind
Soberphobic
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
***
Μηνύματα: 481
Θετικοί ψήφοι: 0

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Sugar Oi!

Γυναίκα WWW
Απάντηση #283 - 10 Φεβρουαρίου 2013, 00:30
+1

Το 2006 πάντως η διοίκηση ήθελε να μας κόψει την εξεταστική αφού είχαμε κάνει 1 μήνα και κατάληψη. Ξέρετε πως την κερδίσαμε; Όχι γκρινιάζοντας ασύστολα στο φόρουμ και βρίζοντας τους συμφοιτητές που αγωνίζονταν, αλλά αντίθετα μαζευτήκαμε 100 άτομα στη διοίκηση και είπαμε ότι αν δε δώσουμε εξεταστική ούτε εμείς θα φύγουμε από το κτίριο ούτε αυτοί.
Αντί να γκρινιάζετε βοηθήστε στον αγώνα που στο κάτω κάτω είναι για το συμφέρον όλων μας και θα βρεθεί κι η λύση για την εξεταστική. Και είμαι από αυτούς που τη χρειάζομαι πολύ την εμβόλιμη καθώς ο αριθμός εξαμήνου μου είναι διαστημικός πλέον και θα έπρεπε να έχω τελειώσει εδώ και χρόνια. Παρόλα αυτά στηρίζω τα παιδιά και στη χειρότερη περίπτωση πάλι ξέρω πως πήραν τη σωστή απόφαση γιατί το ζήτημα μάγκες πραγματικά δεν είναι αν θα πάρουμε πτυχίο τώρα ή σε 4 μήνες αλλά ότι τα πράγματα είναι τόσο μαύρα που αν δεν αγωνιστούμε, έστω και αύριο να πάρουμε πτυχίο, μάλλον θα το κάνουμε προσάναμμα για τη σόμπα.

Νοών Detected :P
Καταγράφηκε

Banned From The Pubs
Soberphobic
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
***
Μηνύματα: 481
Θετικοί ψήφοι: 0

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Sugar Oi!

Γυναίκα WWW
Απάντηση #284 - 10 Φεβρουαρίου 2013, 00:32
0

Μα φυσικά και το κανες.
Ότι κάναν όλα τα χρόνια οι Έλληνες όταν τους συνέφερε ο σκοπός τους..\
Και τώρα ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ Γ%$&^$ΝΗ ΚΡΙΣΗ!!!!! >:( >:( >:( >:( >:(

δεν ειναι ετσι, εχει να κανει οτι ειμαι με το δικαιο κατα την αποψη μου. τυχαινει σε αυτη τη περιπτωση το δικαιο για μενα να το θεωρω και σωστο για ολους. οταν κανεις μια καταληψη στερωντας μου μια εξεταστικη οταν εσυ δεν χανεις τιποτα ειναι αντιδεοντολογικο. μια βδομαδα πριν θα ημουν μαζι σου.

Εγώ δεν χάνω τίποτα συγκεκριμένα εννοείς γιατί δεν ξέρω αν είδες παραπάνω και τί εξάμηνο είσαι εσύ αλλά την εμβόλιμη την χρειάζομαι αλλά παρ όλα αυτά ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΟΡΚΙΣΤΩ ΜΕ ΕΝΑ ΚΩΛΟΧΑΡΤΟ!!!!!! Τι πιο απλό από αυτό!!
Καταγράφηκε

Banned From The Pubs
efthimis_op
Μηχανικών Τοπογραφίας & Γεωπληροφορικής ΤΕ
*
Μηνύματα: 4
Θετικοί ψήφοι: +3

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Απάντηση #285 - 10 Φεβρουαρίου 2013, 00:36
+2

η εμβολιμη δεν θα χαθει.το ειπαμε 100 φορες.οποιοσ θελει να σηζητησει στισ 5 στο ΤΕΙ.Κανεις δεν ειναι εναντια στην εξεταστικη.Αν δεν γινει η κινητοποιηση με τον ποιο ηχηρο τροπο και περασει το σχεδιο, κυριοι που τοσο πολυ φωναζετε οτι νοιαζεστε, τα πτυχια που θα παρετε τον νοεμβρη στα χερια σας ειδικα ορισμενων τμηματων θα εχουν τιτιλο διαφορετικο απ το αντικειμενο που σπουδασατε.Αλλα και τον ιδιο τιτλο να εχει εαν η σχολη εχει καταργηθει θα ναι σαν εχεισ πτυχιο φαντασμα στα χερια σου.Δε ειναι δυσκολο να το κατανοησουμε ολοι αυτο.Γιατι ειναι ΣΑΝ ερχεται κατα πανω μασ μια καταστροφη και μεις αντι να προσπαθησουμε να σωσουμε την ζωη μας  κοιταμε μην λερωσουμε τα ρουχα μας
ποσο χρονων εισαι ρε φιλε;μηπως επαναπαευεσαι που εδωσες κανονικα τα μαθηματα σου;
με ρωτας τι νοιαζομαι αν θα παρω τωρα το πτυχιο μου;παρανοιαζομαι γιατι χρονια ολοκληρα παλευα.
Σκασε μου ενα 30ρι ευρωπουλα για βενζινες περα απο το αγχος που τραβαω και δε μιλαω καν,

Τονισα οτι ειμαι κατα του ΑΘΗΝΑ οπως ολοι μας ,και ξερω και πιστευω οτι μια βδομαδα καθυστερηση δε θα λυσει το προβλημα.Εχω παει σε πολλες πορειες και συγκεντρωσεις αλλα μη μου μιλας εκ του ασφαλους.
Eimai 23 αν και δεν παιζει κανενα κ κανεις δεν μιλαει εκ του ασφαλους.Οσο πληγεσαι αλλο τοσο και ολοι υπολοιποι.ολοι κυνδινευουμε.Το να ειμαστε απλα κατα και και να μην κανουμε κατι δεν λεει τιποτα.Κανενας ρε παιδι μου δεν θελω να χασει το πτυχιο του.Εσυ νομιζεις οτι με το να δωσεις τωρα μερικα μαθηματα θα σωσεις το πτυχιο σου?Που πανε να το κανουν κωλοχαρτο?Εγω προσωπικα δεν το πιστευω.ΟΙ καθηγητες μας διαβεβαιωνουν πως ειναι μαζι μας και πως δεν θα χαθει η εμβολιμη.
Καταγράφηκε
anastasia1
**
Μηνύματα: 122
Θετικοί ψήφοι: 0

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Γυναίκα
Απάντηση #286 - 10 Φεβρουαρίου 2013, 00:37
-1

ποιοι καθηγητες το διαβεβαιωνουν?και απο ποια τμηματα?
Καταγράφηκε
billyboy
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
**
Μηνύματα: 65
Θετικοί ψήφοι: +34

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Άντρας WWW
Απάντηση #287 - 10 Φεβρουαρίου 2013, 00:41
+1

Εγώ δεν χάνω τίποτα συγκεκριμένα εννοείς γιατί δεν ξέρω αν είδες παραπάνω και τί εξάμηνο είσαι εσύ αλλά την εμβόλιμη την χρειάζομαι αλλά παρ όλα αυτά ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΟΡΚΙΣΤΩ ΜΕ ΕΝΑ ΚΩΛΟΧΑΡΤΟ!!!!!! Τι πιο απλό από αυτό!!

οπως ανεφερα μερικες σελιδες πριν, καποτε ειχα σκοπο να γινω επιστημονας, να τελειωσω με βαθμο (εβαζα και ρητρα στα γραπτα μου), πλεον θελω απλα να πω πως δεν χαραμισα αυτα τα χρονια που εμεινα σερρες και να παρω τουλαχιστον το πτυχιο. ουτε εγω ουτε πολλοι δεν αντεχουν οικονομικα να σπουδαζουν και απλα παρατανε τη σχολη. το ιδιο θα εκανα κι εγω αλλα ειναι 2 μαθηματα τα ευλογιμενα, και γνωριζω κοσμο που ειναι στην ιδια κατασταση με μενα. ισως καποιοι στην επομενη εξεταστικη να μην εχουν χρηματα ουτε για να ερθουν να δωσουν. μην τα ισοπεδωνουμε ολα.
Καταγράφηκε

Don't smell the flowers
They're an evil drug to make you loose your mind
anastasia1
**
Μηνύματα: 122
Θετικοί ψήφοι: 0

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Γυναίκα
Απάντηση #288 - 10 Φεβρουαρίου 2013, 00:50
-1

και ποιος θα μας ενημερωνει????????????
Καταγράφηκε
Soberphobic
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
***
Μηνύματα: 481
Θετικοί ψήφοι: 0

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Sugar Oi!

Γυναίκα WWW
Απάντηση #289 - 10 Φεβρουαρίου 2013, 00:51
-1

Έχει δημιουργηθεί λογαριασμός απο τα παιδιά των Ανεξάρτητων Φοιτητών.
Θα ενημερώνει αυτή
Καταγράφηκε

Banned From The Pubs
Σελίδες: 1 ... 26 27 28 [29] 30 31 32 ... 48   Πάνω
Εκτύπωση