Νέα:
Πέμπτη 28 Μαρτίου 2024

Shoutbox!

Toula Aretaki

19-02-2024 13:17
Καλημέρα,γνωρίζει κανείς εάν το πτυχίο διοίκησης επιχειρήσεων μπορούμε να πάρουμε βεβαίωση χρήσης H/Y;

Debbie422657

11-01-2024 00:11
Καλησπέρα σας, ψάχνω σημειώσεις για μαθήματα του οικονομικού. Υπάρχει κάποιος που μπορεί να με βοηθήσει;

Alexis92

31-10-2023 21:12
γερασαμε

Timos Chartios

17-08-2023 03:00
Ψάχνω ρε παιδιά την Ιωάννα μετά από χρόνια από Διοίκηση ήταν στη ΠΑΣΠ το2010. Χαθήκαμε πέρασε δεκαετία και...

elisavet

03-04-2023 14:47
Καλησπερα μετα απο καιρο μπηκα και εγω να ζητησω υλη, σημειωσεις. μακρο αγγλικα διοικ.ολ. ποιοτητας,μαρκετινγ οτι εχετε

mar99

08-03-2023 05:33
εχω τελειωσει τει σερρων 1999 διοικηση οικονομια τμημα λογιστικης απο που θα παρω μια βεβαιωση σπουδων που χρειαζομαι

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ@

28-02-2023 10:03
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ!
ΕΧΩ ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΓΓΡΑΦΗ ΕΞΑΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΩΡΑ. ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ?ΕΥΧΑΡΙ

sony400

07-02-2023 21:03
Άλλη μια εξεταστική έφτασε στο τέλος της σχεδόν. Εύχομαι σε όλους/ες να έφτσαν λίγο περισσότερο στον στόχο τους.

ALS

23-10-2022 17:28
Καλησπέρα!!Πέρασαν 12 χρόνια που ήμουν πρώτο έτος !! 😅

marios9

17-10-2022 11:16
Καλημέρα σε όλους.

armiertz

24-09-2022 15:44
Είμαι στην Λογιστική. Έχω να έρθω πολλά χρόνια και έχουν αλλάξει πολλά. Για αυτό θέλω σημειώσεις μπας και πάρω το πτυχίο

tonidemis

24-09-2022 00:18
Armiertz Σου έστειλα μήνυμα

armiertz

03-08-2022 12:50
Μπορεί να μου πει κανείς που μπορώ να βρω σημειώσεις των μαθημάτων γιατί η παρουσία μου στα μαθήματα είναι λίγο αδύνατη

armiertz

03-08-2022 12:49
Καλησπέρα. Είμαι καινούρια στο forum αλλά παλιά φοιτήτρια του τει που επιτέλους πήρα την απόφαση να ολοκληρώσω το πτυχίο
 

Sérmac

28-07-2022 19:25

Εμφάνιση 50 τελευταίων
Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε. Χάσατε το email ενεργοποίησης;
28 Μαρτίου 2024, 11:59

Σύνδεση με όνομα, κωδικό και διάρκεια σύνδεσης

Μέλη
  • Σύνολο μελών: 5293
  • Τελευταία: marina23

Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 83540
  • Σύνολο θεμάτων: 10650
  • Σε σύνδεση σήμερα: 47
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1245
  • (16 Απριλίου 2022, 00:20)

Συνδεδεμένοι
Μέλη: 0
Επισκέπτες: 32
Σύνολο: 32

Για να γραφτείτε σε κάποια ομάδα μελών, πατήστε εδώ.

Μέσα Μεταφοράς

Αστικό ΚΤΕΛ Σερρών
ΚΤΕΛ Ν. Σερρών
Δρομολόγια ΤΡΑΙΝΟΣΕ

Πρόσφατα

Υπηρεσίες ΕΔΕΤ

Εύδοξος
Okeanos
Άτλας
Ακαδημαϊκή Ταυτότητα
Σελίδες: 1 ... 21 22 23 [24] 25 26 27 ... 48   Κάτω
Εκτύπωση
Κινητοποιήσεις για το Σχέδιο Αθηνά
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα. Αναγνώστηκε 160300 φορές.
michael
*
Μηνύματα: 14
Θετικοί ψήφοι: 0

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Απάντηση #230 - 09 Φεβρουαρίου 2013, 20:32
-6

Ανωνυμε μιλας πολυ αφοριστικα.αν δεν σε ενδιαφερει το προβλημα μας μην σταθεις εμποδιο,το ακους ρε;αιντε μην μας γυρνατε τα μυαλα.απεκτησε ξαφνικα νοημα η ζωη σου με την καταληψη;να βγεις στην πλατεια των σερρων και να κανεις πορεια.το τει δεν εχει κανενας δικαιωμα να το κλεισει.το ακουσες ρε λουλουκα;
Καταγράφηκε
constantino
Μηχανολόγων Μηχανικών ΤΕ
*
Μηνύματα: 190
Θετικοί ψήφοι: 0

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Άντρας
Απάντηση #231 - 09 Φεβρουαρίου 2013, 20:33
-2

1)Ρε εδώ μας γ@μ@ν3 καταλαβαίνετε τι συμβαίνει η το μόνο που σας νοιάζει είναι η εξεταστική η εμβόλιμη.
Θα γίνει λέμε μπούφο εσύ ο από πάνω costantino μπουρτζόβλαχε τι δεν καταλαβαίνεις?
Αλλά φυσικά τόσο μυαλό έχεις τόσα λες γίδι που αντί να κάτσεις και ν σκεφτείς 5 πράματα κάθεσαι και κράζεις εδώ μέσα.
2)Στη τελική είχε συνέλευση 5 η ώρα να πήγαινες να τα πεις εκεί και όχι πίσω από το pc σου,Το χουμε ξαναδεί αυτό το έργο,
3)και ακόμα στην τελική δεν κατάλαβες πως αυτό που έγινε δεν έγινε απο παρατάξεις αλλά απο φοιτητές αλλά στα @#%δια σου και αυτό.

1)Καταλαβαίνουμε απολύτως τι συμβαίνει,γι'αυτό και θέλουμε να αποφοιτήσουμε μια ώρα αρχίτερα και να ψάξουμε να δούμε τι θα κάνουμε,που και πως θα ζήσουμε!
Αν ήμασταν αργόσχολοι και χαρτζιλικωμένοι μπαχαλάκηδες σαν εσάς φυσικά θα ψηφίζαμε κατάληψη για να κάνουμε μια εβδομάδα παραπάνω διακοπές...
Ευτυχώς που έχουμε κι εσένα,ω σκεπτόμενε και πάνσοφε επαναστάτη και φροντίζεις και για την πάρτη μας!Είσαι ένα δώρο στην ανθρωπότητα!
Όρσε δύο ανοιχτές παλάμες!

2)Έννοια σου και θα τα πούμε τουλάχιστον την Παρασκευή που θα ξαναψηφίσετε για τη συνέχιση ή μη του χαβαλέ σας...

3)Και οι παρατάξεις από φοιτητές δεν αποτελούνται;"Φοιτητές",τρόπος του λέγειν! :P
Ποια η διαφορά;
Είναι γνωστό ότι σ'αυτές τις συνελεύσεις πηγαίνουν προσκεκλημένοι απ'τα κόμματα οι διάφοροι φοιτητές 1ου και 2ου εξαμήνου!
Αλλά στην επόμενη θα δείτε και όλους εμάς που θα παρατήσουμε τα βιβλία και θα έρθουμε με την ψήφο μας να σας χώσουμε πάλι στις σκοτεινές τρύπες σας!

Υ.Γ. Δε μας είπες Che Guevara ιμιτασιόν,πέφτει μακριά το Μαρούσι εεε;;)
Τελευταία τροποποίηση: 09 Φεβρουαρίου 2013, 20:35 από constantino Καταγράφηκε
anastasia1
**
Μηνύματα: 122
Θετικοί ψήφοι: 0

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Γυναίκα
Απάντηση #232 - 09 Φεβρουαρίου 2013, 20:35
+2

Ορισμένους δεν μπορώ να τους καταλάβω. Είσαι από Κρήτη/Κύπρο/Αυστραλία. Πέρασες Σέρρες. ΗΞΕΡΕΣ ότι είναι μακριά και ότι αυτό έχει διαφόρων ειδών ρίσκα. Δική σου επιλογή ήταν όμως, μάθε να ζεις με αυτήν. Όπως και με την επιλογή ότι αποφάσισες να πας στρατό χωρίς να τελειώσεις. Όπως και με την επιλογή να μην διαβάζεις και να φτάσεις 14ο εξάμηνο και σε ένα χρόνο να είναι να διαγραφείς. Όπως και με την επιλογή να μην παραστείς στη συνέλευση.
Κανείς δεν σας ανάγκασε, είναι δικό σας πρόβλημα, δεν σας φταίει ούτε το ΤΕΙ, ούτε η συνέλευση, ούτε οι καθηγητές, ούτε οι αγρότες που κάνουν απεργίες, ούτε ο ΟΣΕ που δεν έχει δρομολόγια, ούτε ο καιρός άμα πιάσει πάγο και δεν μπορείτε να έρθετε.


Καποιον δεν ηταν επιλογη μας να περασουμε εδω.Δεν ξερεις ο καθενας πωσ βρεθηκε εδω και αν διαβαζει η οχι.
Καταγράφηκε
billyboy
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
**
Μηνύματα: 65
Θετικοί ψήφοι: +34

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Άντρας WWW
Απάντηση #233 - 09 Φεβρουαρίου 2013, 20:36
+2

Ορισμένους δεν μπορώ να τους καταλάβω. Είσαι από Κρήτη/Κύπρο/Αυστραλία. Πέρασες Σέρρες. ΗΞΕΡΕΣ ότι είναι μακριά και ότι αυτό έχει διαφόρων ειδών ρίσκα. Δική σου επιλογή ήταν όμως, μάθε να ζεις με αυτήν. Όπως και με την επιλογή ότι αποφάσισες να πας στρατό χωρίς να τελειώσεις. Όπως και με την επιλογή να μην διαβάζεις και να φτάσεις 14ο εξάμηνο και σε ένα χρόνο να είναι να διαγραφείς. Όπως και με την επιλογή να μην παραστείς στη συνέλευση.
Κανείς δεν σας ανάγκασε, είναι δικό σας πρόβλημα, δεν σας φταίει ούτε το ΤΕΙ, ούτε η συνέλευση, ούτε οι καθηγητές, ούτε οι αγρότες που κάνουν απεργίες, ούτε ο ΟΣΕ που δεν έχει δρομολόγια, ούτε ο καιρός άμα πιάσει πάγο και δεν μπορείτε να έρθετε.

αν το πας ετσι δικο σου προβλημα ειναι που η σχολη σου κλεινει-φευγει-καταργηται-κτλ, γιατι εγω ειμαι λογιστης και αναβαθμιζομαι, 'Η αλλιως, δικο σας προβλημα που χανεται την εξεταστικη σας εγω ειμαι λογιστης/μικρου εξαμηνου σπιτι μου θα ειμαι ετσι κι αλλιως.
Φιλε μου νομιζω δεν παει ετσι, ουτε καν ομως.
Καταγράφηκε

Don't smell the flowers
They're an evil drug to make you loose your mind
synzeus
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
BEng in Informatics and Communications
*
Μηνύματα: 2906
Θετικοί ψήφοι: +249

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Άντρας WWW
Απάντηση #234 - 09 Φεβρουαρίου 2013, 20:37
+5

Σύντροφοι και συντρόφισσες, να εκφράζεστε σαφώς, ευπρεπώς και ευανάγνωστα.

Πρώτη και τελευταία προειδοποίηση.
Καταγράφηκε
constantino
Μηχανολόγων Μηχανικών ΤΕ
*
Μηνύματα: 190
Θετικοί ψήφοι: 0

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Άντρας
Απάντηση #235 - 09 Φεβρουαρίου 2013, 20:47
+2

13 εξάμηνο είμαι και πίστεψε με ούτε εμένα με συμφέρει η κατάληψη αλλά δεν υπάρχει άλλος δρόμος πλέον ήταν η έσχατη λύση.

"Τεκμηριωμένη αιτιολογική έκθεση στο Υπουργείο Παιδείας και Διαβούλευση με αυτό" (1)
"Διαμαρτυρία έξω από το Υπουργείο Παιδείας"! (2)

ΝΑ ΛΥΣΕΙΣ!Αν πράγματι σε ενδιέφερε η "κατάσταση" θα τις είχες ήδη καταγράψει και προτείνει στους καταληψίες!
Αλλά είπαμε,το Μαρούσι πέφτει πολύ μακριά! ;)
Εγώ δε πρόκειται να κατέβω να ανταλλάξω απόψεις με βάνδαλους που θα απειλήσουν τη σωματική μου ακεραιότητα παρά μόνο την Παρασκευή το απόγευμα που θα έρθω να ψηφίσω κατά της κατάληψης...

Ξαναλέω,το τμήμα Εφαρμοσμένης ΠΛηροφορικής ακολούθησε το (1) ΚΑΙ ΠΕΤΥΧΕ το σκοπό του!
Εσείς ΔΕΝ έχετε "σκοπό",απλά σας αρέσει το καθισιό και το μπάχαλο!

Τα περί "έσχατης λύσης" λοιπόν να τα πεις εκεί που σε παίρνει!
Εύχομαι προσωπικά να μη φτάσω στο εξάμηνό σου και να είμαι ακόμα στο Τ.Ε.Ι.!
Τελευταία τροποποίηση: 09 Φεβρουαρίου 2013, 20:49 από constantino Καταγράφηκε
pistevon
Μηχανολόγων Μηχανικών ΤΕ
*
Μηνύματα: 7
Θετικοί ψήφοι: +8

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Η σιωπή των πολών είναι η δύναμη των λίγων(ΞΥΠΝΑ)

Απάντηση #236 - 09 Φεβρουαρίου 2013, 20:48
0

Επειδή κ εγώ λόγω της οικονομικής επίθεσης δεν μπορώ να είμαι στις Σέρρες αναγκάζομαι να κάνω πολλά χιλιόμετρα όποτε χρειάζεται να δώσω εξετάσεις,οπότε καλό είναι να μας κρατάτε συνεχώς ενήμερους για την εξέλιξη της κατάληψης αλλά κ για ενδεχόμενη γενική συνέλευση.
Καταγράφηκε
anonym.me
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
***
Μηνύματα: 258
Θετικοί ψήφοι: +203

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Remember remember the 5th of November

Απάντηση #237 - 09 Φεβρουαρίου 2013, 20:48
+2

Αντί για Σέρρες περνάω στο ΤΕΙ στη Γη του Πυρός. Αποφασίζω να πάω από Ελλάδα στη Γη του Πυρός. Ξέρω ότι εκεί στα 4+2 χρόνια σε διώχνουν.
Επειδή δεν αντέχουν τα οικονομικά της οικογένειάς μου, αναγκάζομαι να δουλέψω κιόλας παράλληλα για να ζήσω εκεί.

1 εξάμηνο πριν το όριο και ενώ χρωστάω μαθήματα αποφασίζω να γυρίσω Ελλάδα για τον Χ, Ψ, (σημαντικό για μένα) λόγο.
Διαλέχτε σενάριο:
α) Το ΤΕΙ στη Γη του Πυρός κλείνει.
β) Κάνουν απεργία οι αεροπορικές.
γ) Πάω στρατό.
δ) Δεν έχω λεφτά να γυρίσω πίσω.

Διαγράφομαι και έχασα 6 χρόνια από τη ζωή μου.
Πού ακριβώς φταίει το ΤΕΙ στη Γη του Πυρός;
Με ανάγκασε κανείς να πάω; Όχι.
Ήξερα ότι θα ήταν δύσκολα; Ναι.
Με ανάγκασε κανείς να μην διαβάσω; Οι συνθήκες.
Ήξερα ότι θα ήταν δύσκολα; Ναι.
Με ανάγκασε κανείς να γυρίσω Ελλάδα; Όχι.
Ήξερα ότι δεν είμαι δίπλα εκεί που σπουδάζω; Ναι.
Ήξερα ότι έχει ρίσκο; Ναι.
Φταίει κάποιος άλλος εκτός από μένα; Όχι.

Είναι αδικία για μένα που έχασα 6 χρόνια; ΣΑΦΩΣ.

Δεν είπα ότι δεν έχετε δίκιο που αισθάνεστε αδικημένοι, είπα ότι είναι δικές σας επιλογές που κανείς δεν σας ανάγκασε να κάνετε. Προσπαθήστε για το καλύτερο, αλλά δεν σας φταίει ούτε το ΤΕΙ, ούτε κανείς για τις επιλογές που κάνετε.

Over and out.
Τελευταία τροποποίηση: 09 Φεβρουαρίου 2013, 20:54 από anonym.me Καταγράφηκε

The only verdict is vengeance
anastasia1
**
Μηνύματα: 122
Θετικοί ψήφοι: 0

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Γυναίκα
Απάντηση #238 - 09 Φεβρουαρίου 2013, 20:54
-1

anonym.me Αν δεν ξερεις μην κρινεις τους αλλους.Το θεμα ειναι να βρεθει μια λυση και η ΛΥΣΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΤΑΛΗΨΗ εις βαρος των αλλων φοιτητων......
Καταγράφηκε
constantino
Μηχανολόγων Μηχανικών ΤΕ
*
Μηνύματα: 190
Θετικοί ψήφοι: 0

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Άντρας
Απάντηση #239 - 09 Φεβρουαρίου 2013, 20:55
-4

Κανείς δεν σας ανάγκασε, είναι δικό σας πρόβλημα, δεν σας φταίει ούτε το ΤΕΙ, ούτε η συνέλευση, ούτε οι καθηγητές, ούτε οι αγρότες που κάνουν απεργίες, ούτε ο ΟΣΕ που δεν έχει δρομολόγια, ούτε ο καιρός άμα πιάσει πάγο και δεν μπορείτε να έρθετε.

Ωραίο παραλήρημα και σύγκριση μήλων με αχλίαδια (καιρικά φαινόμενα με απεργίες και καταλήψεις)...

"Τεκμηριωμένη αιτιολογική έκθεση στο Υπουργείο Παιδείας και Διαβούλευση με αυτό" (1)
"Διαμαρτυρία έξω από το Υπουργείο Παιδείας"! (2)

ΝΑ ΛΥΣΕΙΣ!Αν πράγματι σε ενδιέφερε η "κατάσταση" θα τις είχες ήδη καταγράψει και προτείνει στους καταληψίες!
Αλλά είπαμε,το Μαρούσι πέφτει πολύ μακριά! ;)

Ξαναλέω,το τμήμα Εφαρμοσμένης ΠΛηροφορικής ακολούθησε το (1) ΚΑΙ ΠΕΤΥΧΕ το σκοπό του!
Εσείς ΔΕΝ έχετε "σκοπό",απλά σας αρέσει το καθισιό και το μπάχαλο!

ΑΥΤΑ ΤΑ ΚΑΝΕΤΕ ΓΑΡΓΑΡΑ! ;)Επιβεβαιώνοντας έτσι ότι είστε ένα μάτσο κηφήνες και "δήθεν" επαναστάτες...
Τελευταία τροποποίηση: 09 Φεβρουαρίου 2013, 21:02 από constantino Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 ... 21 22 23 [24] 25 26 27 ... 48   Πάνω
Εκτύπωση