Νέα:
Τετάρτη 24 Απριλίου 2024

Shoutbox!

Toula Aretaki

19-02-2024 13:17
Καλημέρα,γνωρίζει κανείς εάν το πτυχίο διοίκησης επιχειρήσεων μπορούμε να πάρουμε βεβαίωση χρήσης H/Y;

Debbie422657

11-01-2024 00:11
Καλησπέρα σας, ψάχνω σημειώσεις για μαθήματα του οικονομικού. Υπάρχει κάποιος που μπορεί να με βοηθήσει;

Alexis92

31-10-2023 21:12
γερασαμε

Timos Chartios

17-08-2023 03:00
Ψάχνω ρε παιδιά την Ιωάννα μετά από χρόνια από Διοίκηση ήταν στη ΠΑΣΠ το2010. Χαθήκαμε πέρασε δεκαετία και...

elisavet

03-04-2023 14:47
Καλησπερα μετα απο καιρο μπηκα και εγω να ζητησω υλη, σημειωσεις. μακρο αγγλικα διοικ.ολ. ποιοτητας,μαρκετινγ οτι εχετε

mar99

08-03-2023 05:33
εχω τελειωσει τει σερρων 1999 διοικηση οικονομια τμημα λογιστικης απο που θα παρω μια βεβαιωση σπουδων που χρειαζομαι

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ@

28-02-2023 10:03
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ!
ΕΧΩ ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΓΓΡΑΦΗ ΕΞΑΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΩΡΑ. ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ?ΕΥΧΑΡΙ

sony400

07-02-2023 21:03
Άλλη μια εξεταστική έφτασε στο τέλος της σχεδόν. Εύχομαι σε όλους/ες να έφτσαν λίγο περισσότερο στον στόχο τους.

ALS

23-10-2022 17:28
Καλησπέρα!!Πέρασαν 12 χρόνια που ήμουν πρώτο έτος !! 😅

marios9

17-10-2022 11:16
Καλημέρα σε όλους.

armiertz

24-09-2022 15:44
Είμαι στην Λογιστική. Έχω να έρθω πολλά χρόνια και έχουν αλλάξει πολλά. Για αυτό θέλω σημειώσεις μπας και πάρω το πτυχίο

tonidemis

24-09-2022 00:18
Armiertz Σου έστειλα μήνυμα

armiertz

03-08-2022 12:50
Μπορεί να μου πει κανείς που μπορώ να βρω σημειώσεις των μαθημάτων γιατί η παρουσία μου στα μαθήματα είναι λίγο αδύνατη

armiertz

03-08-2022 12:49
Καλησπέρα. Είμαι καινούρια στο forum αλλά παλιά φοιτήτρια του τει που επιτέλους πήρα την απόφαση να ολοκληρώσω το πτυχίο
 

Sérmac

28-07-2022 19:25

Εμφάνιση 50 τελευταίων
Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε. Χάσατε το email ενεργοποίησης;
24 Απριλίου 2024, 13:16

Σύνδεση με όνομα, κωδικό και διάρκεια σύνδεσης

Μέλη
  • Σύνολο μελών: 5294
  • Τελευταία: AreusTes

Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 83541
  • Σύνολο θεμάτων: 10650
  • Σε σύνδεση σήμερα: 40
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1245
  • (16 Απριλίου 2022, 00:20)

Συνδεδεμένοι
Μέλη: 0
Επισκέπτες: 30
Σύνολο: 30

Για να γραφτείτε σε κάποια ομάδα μελών, πατήστε εδώ.

Μέσα Μεταφοράς

Αστικό ΚΤΕΛ Σερρών
ΚΤΕΛ Ν. Σερρών
Δρομολόγια ΤΡΑΙΝΟΣΕ

Πρόσφατα

Υπηρεσίες ΕΔΕΤ

Εύδοξος
Okeanos
Άτλας
Ακαδημαϊκή Ταυτότητα
Σελίδες: 1 ... 20 21 22 [23] 24 25 26 ... 48   Κάτω
Εκτύπωση
Κινητοποιήσεις για το Σχέδιο Αθηνά
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα. Αναγνώστηκε 160456 φορές.
Soberphobic
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
***
Μηνύματα: 481
Θετικοί ψήφοι: 0

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Sugar Oi!

Γυναίκα WWW
Απάντηση #220 - 09 Φεβρουαρίου 2013, 20:12
0

nik.......τι δεν καταλαβαίνεις και συ ρε παλικάρι μου κινέζικα μιλάμε??
Φτάνει θα εκραγώ σαν τον Μπουγάτσα στον Ραπτόπουλο. >:( 8)
Καταγράφηκε

Banned From The Pubs
michael
*
Μηνύματα: 14
Θετικοί ψήφοι: 0

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Απάντηση #221 - 09 Φεβρουαρίου 2013, 20:12
0

Δηλαδη ρε αδερφε τι μου λες;να ρθω αυριο στις σερρες απο την κοζανη για να συζητησουμε για τα θεματα της καταληψης;την στιγμη που την πεμπτη δινω κατασκευες κτιριων,το τελευταιο μου μαθημα για να ορκιστω και πρεπει να βγαλω 3 βιβλια ενος κομπλεξικου καθηγητη;Αν αυτο που μου λες το θεωρεις εφικτο πες το μου.ισως εγω ειμαι ο παραλογος.και δεν εχω κατι με κανεναν.ολοι νεα παιδια ειστε με τις ιδιες ανησυχιες που εχω και εγω.Το θεμα ειναι οτι τυχαινει η συγκυρια να μην μπορω να δωσω το μαθημα αλλη μερα πλην της αλλης πεμπτης γιατι ειμαι φανταρος.
Καταγράφηκε
anastasia1
**
Μηνύματα: 122
Θετικοί ψήφοι: 0

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Γυναίκα
Απάντηση #222 - 09 Φεβρουαρίου 2013, 20:15
-1

ΚΑΙ Η ΕΜΒΟΛΙΜΗ ΘΑ ΔΩΘΕΙ!ΠΗΓΑΙΝΕΤΕ ΑΥΡΙΟ ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΘΕΙΤΕ ΛΕΜΕ!!!
Το θεμα ειναι ποτε θα δοθει??????????
Καταγράφηκε
Saviordargon
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
*
Μηνύματα: 248
Θετικοί ψήφοι: +69

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

ελα ρε φιλε......

Άντρας
Απάντηση #223 - 09 Φεβρουαρίου 2013, 20:20
0

οτι χειροτερο να θεωρεις τα "κεκτημενα" δεδομενα, γιατι θα σου λειψουν περισσοτερο οταν θα τα αποσυρουν. επισης σαν φοιτητες δεν θεωρουμαστε ανεργοι αρα μην το τραβας γιατι ισως να μην χαρουμε εμβολιμη μεχρι το πτυχιο.
εμενα η αποψη μου ειναι οτι αφου υπαρχει σε ολους θα επρεπε να υπαρχει κ σε εμας νωριτερα,, η σκεψη του αμα θα μου την παρουν η οχι δεν με απασχολει κοιταω απλα το σωστο. οπως κ να εχει καλη τυχη σε ολους.
Καταγράφηκε

☻/ This is Bob, copy & paste him
/▌ on every comment you see
/ \ so he can take over teiserron
Soberphobic
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
***
Μηνύματα: 481
Θετικοί ψήφοι: 0

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Sugar Oi!

Γυναίκα WWW
Απάντηση #224 - 09 Φεβρουαρίου 2013, 20:22
0

Λοιπόν κανένας δεν θέλει να σταθεί εμπόδιο στην σταδιοδρομία του άλλου και όλοι μας ξέρουμε πολύ καλά
και ποια είναι η κατάσταση στα στα σπίτια μας, στο ΤΕΙ μας και στη χώρα.Όλοι θέλουμε να παλέψουμε για ένα καλύτερο ΤΕΙ
και όλοι μας δεν θέλουμε να χάσουμε τίποτα.Είναι απόλυτα λογικό.Το σίγουρο είναι ένα κάθονται οι από πάνω και γελάνε
που μας βλέπουν να σκοτωνόμαστε μεταξύ μας σαν φοιτητικό κίνημα.Μας "χάρισαν" και μία εμβόλιμη από την καλή τους την καρδιά και όλως τυχαίως το κάναν τη στιγμή που θέλουν να περάσουν το σχέδιο Αθηνά.Όσον αφορά την εμβόλιμη ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΕΡΑΣ ΤΗΣ ΚΑΤΑΛΗΨΗΣ.
Καταγράφηκε

Banned From The Pubs
nik
*
Μηνύματα: 25
Θετικοί ψήφοι: +4

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Απάντηση #225 - 09 Φεβρουαρίου 2013, 20:24
0

ΦΙΛΕ Μ  Soberphobic ΚΑΤΑΜΒΑΙΝΩ ΤΑ ΚΙΝΕΖΙΚΑ ... ΑΠΛΑ ΦΙΛΕ Μ ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΕΝΑ ΜΑΘΗΜΑ ΓΙΑ ΠΡΑΚΤΙΚΗ Κ ΕΓΩ ΕΔΩ ΗΡΘΑ ΑΠΟ ΚΥΠΡΟ ΝΑ ΔΩΣΩ ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΤΙΣ ΕΜΒΟΛΙΜΗΣ ΚΑΙ ΠΛΗΡΩΝΩ ΔΙΑΜΟΝΗ ΚΑΙ ΕΙΣΗΤΗΡΙΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Κ ΛΙΓΑ!ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΗΝ  ΚΑΤΑΛΗΨΗ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΤΠΤ Κ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΔΩ ΠΟΤΕ ΘΑ ΔΩΘΕΙ Κ ΑΝ ΔΩΘΕΙ

Φίλε μου Soberphobic καταλαβαίνω τα κινέζικα.. Απλά φίλε μου εγώ θέλω ένα μάθημα για πρακτική και εγώ εδώ ήρθα από Κύπρο να δώσω τα μαθήματα της εμβόλιμης και πληρώνω διαμονή και εισιτήριο που δεν είναι και λίγα! Και τώρα για την κατάληψη δεν κάνω τίποτα και περιμένω να δω πότε θα δοθεί και αν δοθεί

Τροποποιήθηκε από synzeus για χρήση κεφαλαίων.
Υ.Γ.: Σου έχω πει ότι είσαι τραγικός; Χρήση κεφαλαίων, ανορθογραφίας, χωρίς στίξη και νόημα!
Τελευταία τροποποίηση: 09 Φεβρουαρίου 2013, 20:31 από synzeus Καταγράφηκε
anonym.me
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
***
Μηνύματα: 258
Θετικοί ψήφοι: +203

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Remember remember the 5th of November

Απάντηση #226 - 09 Φεβρουαρίου 2013, 20:26
-5

Ορισμένους δεν μπορώ να τους καταλάβω. Είσαι από Κρήτη/Κύπρο/Αυστραλία. Πέρασες Σέρρες. ΗΞΕΡΕΣ ότι είναι μακριά και ότι αυτό έχει διαφόρων ειδών ρίσκα. Δική σου επιλογή ήταν όμως, μάθε να ζεις με αυτήν. Όπως και με την επιλογή ότι αποφάσισες να πας στρατό χωρίς να τελειώσεις. Όπως και με την επιλογή να μην διαβάζεις και να φτάσεις 14ο εξάμηνο και σε ένα χρόνο να είναι να διαγραφείς. Όπως και με την επιλογή να μην παραστείς στη συνέλευση.
Κανείς δεν σας ανάγκασε, είναι δικό σας πρόβλημα, δεν σας φταίει ούτε το ΤΕΙ, ούτε η συνέλευση, ούτε οι καθηγητές, ούτε οι αγρότες που κάνουν απεργίες, ούτε ο ΟΣΕ που δεν έχει δρομολόγια, ούτε ο καιρός άμα πιάσει πάγο και δεν μπορείτε να έρθετε.
Καταγράφηκε

The only verdict is vengeance
ΜΑΡΙΑ-18
*
Μηνύματα: 25
Θετικοί ψήφοι: +13

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Γυναίκα
Απάντηση #227 - 09 Φεβρουαρίου 2013, 20:27
+4

Κατάληψη ξε-κατάληψη εγώ Δευτέρα δίνω μάθημα.Δεν θα μου στερήσετε εσείς το πτυχίο μου επειδή αποφασίσατε με δυο λόγια να κάνετε κατάληψη εντός εξεταστικής επι πτυχίο.Την μαγκιά να την κάνεις οταν δίνεις εσύ κι όχι όταν δίνουν οι παλιοί τόσων εξαμήνων!Ακόμη και να μεταφερθεί η εξεταστική εμένα ποιός θα μου πληρώσει τα έξοδα εσείς??Αν δεν μεταφερθεί τελικά τι γίνεται?Θα μου περάσετε εσείς το μάθημα?? Όταν άλλαζαν το πρόγραμμα και μου πρόσθεσαν μαθήματα κι εργαστήρια σε όσα μαθήματα δεν είχα περασμένα δεν με υπερασπίστηκε κανένας εμένα.Είμαι 6 χρόνια σε αυτή την σχολή και επιτέλους τελειώνω,κάντε οτι θέλετε και αλληλοβριστείτε όσο θέλετε.Κανένας δεν μπορεί να με εμποδίσει να δώσω το μάθημα μου και πάρτε το όπως θέλετε.Η τσέπη μου αδειάζει όχι η δική σας!
Καταγράφηκε
anastasia1
**
Μηνύματα: 122
Θετικοί ψήφοι: 0

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Γυναίκα
Απάντηση #228 - 09 Φεβρουαρίου 2013, 20:27
+1

Λοιπόν κανένας δεν θέλει να σταθεί εμπόδιο στην σταδιοδρομία του άλλου και όλοι μας ξέρουμε πολύ καλά
και ποια είναι η κατάσταση στα στα σπίτια μας, στο ΤΕΙ μας και στη χώρα.Όλοι θέλουμε να παλέψουμε για ένα καλύτερο ΤΕΙ
και όλοι μας δεν θέλουμε να χάσουμε τίποτα.Είναι απόλυτα λογικό.Το σίγουρο είναι ένα κάθονται οι από πάνω και γελάνε
που μας βλέπουν να σκοτωνόμαστε μεταξύ μας σαν φοιτητικό κίνημα.Μας "χάρισαν" και μία εμβόλιμη από την καλή τους την καρδιά και όλως τυχαίως το κάναν τη στιγμή που θέλουν να περάσουν το σχέδιο Αθηνά.Όσον αφορά την εμβόλιμη ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΕΡΑΣ ΤΗΣ ΚΑΤΑΛΗΨΗΣ.


Δηλαδη εμεις που ειμαστε σε ξενοδοχεια και εχουμε κλεσει εισητηρια να φυγουμε?τι να κανουμε?Η να περιμενουμε την Δευτερα.Ας βγει κατι επισημο....
Καταγράφηκε
pistevon
Μηχανολόγων Μηχανικών ΤΕ
*
Μηνύματα: 7
Θετικοί ψήφοι: +8

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Η σιωπή των πολών είναι η δύναμη των λίγων(ΞΥΠΝΑ)

Απάντηση #229 - 09 Φεβρουαρίου 2013, 20:30
+2

Κάθε αγώνας απαιτεί θυσίες,είτε μικρές είτε μεγάλες. Δυστυχώς τα λόγια από τον καναπέ δεν φέρνουν αποτέλεσμα.Είμαι κ εγώ από αυτούς που δίνουν στην εμβόλιμη εξεταστική,ωστόσο οφείλω (στους συμφοιτητές και στον εαυτό μου)να αγωνιστώ απέναντι στον σκοταδισμό του τώρα κ του μετά. Άλλωστε ένα πτυχίο χωρίς προοπτική δεν έχει σημασία αν θα το έχω σήμερα ή σε έξι μήνες(όχι ότι δεν μπορεί να δοθεί η εξεταστική,απλά χρειάζεται καλή θέληση).Κ επιτέλους ας κάνουμε κ οι Έλληνες κάτι για εμάς,οι άλλοι το φωνάζουν κ εμείς τον ύπνο του Νεοέλληνα υπνοτισμένου-μάγκα.Δείτε το βίντεο κ θα καταλάβετε http://www.youtube.com/watch?v=huzfSsSwT5Y
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 ... 20 21 22 [23] 24 25 26 ... 48   Πάνω
Εκτύπωση