Νέα:
Πέμπτη 28 Μαρτίου 2024

Shoutbox!

Toula Aretaki

19-02-2024 13:17
Καλημέρα,γνωρίζει κανείς εάν το πτυχίο διοίκησης επιχειρήσεων μπορούμε να πάρουμε βεβαίωση χρήσης H/Y;

Debbie422657

11-01-2024 00:11
Καλησπέρα σας, ψάχνω σημειώσεις για μαθήματα του οικονομικού. Υπάρχει κάποιος που μπορεί να με βοηθήσει;

Alexis92

31-10-2023 21:12
γερασαμε

Timos Chartios

17-08-2023 03:00
Ψάχνω ρε παιδιά την Ιωάννα μετά από χρόνια από Διοίκηση ήταν στη ΠΑΣΠ το2010. Χαθήκαμε πέρασε δεκαετία και...

elisavet

03-04-2023 14:47
Καλησπερα μετα απο καιρο μπηκα και εγω να ζητησω υλη, σημειωσεις. μακρο αγγλικα διοικ.ολ. ποιοτητας,μαρκετινγ οτι εχετε

mar99

08-03-2023 05:33
εχω τελειωσει τει σερρων 1999 διοικηση οικονομια τμημα λογιστικης απο που θα παρω μια βεβαιωση σπουδων που χρειαζομαι

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ@

28-02-2023 10:03
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ!
ΕΧΩ ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΓΓΡΑΦΗ ΕΞΑΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΩΡΑ. ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ?ΕΥΧΑΡΙ

sony400

07-02-2023 21:03
Άλλη μια εξεταστική έφτασε στο τέλος της σχεδόν. Εύχομαι σε όλους/ες να έφτσαν λίγο περισσότερο στον στόχο τους.

ALS

23-10-2022 17:28
Καλησπέρα!!Πέρασαν 12 χρόνια που ήμουν πρώτο έτος !! 😅

marios9

17-10-2022 11:16
Καλημέρα σε όλους.

armiertz

24-09-2022 15:44
Είμαι στην Λογιστική. Έχω να έρθω πολλά χρόνια και έχουν αλλάξει πολλά. Για αυτό θέλω σημειώσεις μπας και πάρω το πτυχίο

tonidemis

24-09-2022 00:18
Armiertz Σου έστειλα μήνυμα

armiertz

03-08-2022 12:50
Μπορεί να μου πει κανείς που μπορώ να βρω σημειώσεις των μαθημάτων γιατί η παρουσία μου στα μαθήματα είναι λίγο αδύνατη

armiertz

03-08-2022 12:49
Καλησπέρα. Είμαι καινούρια στο forum αλλά παλιά φοιτήτρια του τει που επιτέλους πήρα την απόφαση να ολοκληρώσω το πτυχίο
 

Sérmac

28-07-2022 19:25

Εμφάνιση 50 τελευταίων
Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε. Χάσατε το email ενεργοποίησης;
28 Μαρτίου 2024, 15:09

Σύνδεση με όνομα, κωδικό και διάρκεια σύνδεσης

Μέλη
  • Σύνολο μελών: 5293
  • Τελευταία: marina23

Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 83540
  • Σύνολο θεμάτων: 10650
  • Σε σύνδεση σήμερα: 47
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1245
  • (16 Απριλίου 2022, 00:20)

Συνδεδεμένοι
Μέλη: 0
Επισκέπτες: 35
Σύνολο: 35

Για να γραφτείτε σε κάποια ομάδα μελών, πατήστε εδώ.

Μέσα Μεταφοράς

Αστικό ΚΤΕΛ Σερρών
ΚΤΕΛ Ν. Σερρών
Δρομολόγια ΤΡΑΙΝΟΣΕ

Πρόσφατα

Υπηρεσίες ΕΔΕΤ

Εύδοξος
Okeanos
Άτλας
Ακαδημαϊκή Ταυτότητα
Σελίδες: 1 ... 19 20 21 [22] 23 24 25 ... 48   Κάτω
Εκτύπωση
Κινητοποιήσεις για το Σχέδιο Αθηνά
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα. Αναγνώστηκε 160303 φορές.
billyboy
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
**
Μηνύματα: 65
Θετικοί ψήφοι: +34

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Άντρας WWW
Απάντηση #210 - 09 Φεβρουαρίου 2013, 19:04
0

Also δεν βλεπω να μας εδωσαν καποιο δωρο, αποφαση ειναι η οποια επιτελους εγινε επισημη, θα επρεπε να γινετε χρονια πιο πριν οπως την εφαρμοζουν πολλα αλλα εκπαιδευτικα ιδρυματα στην Ελλαδα
οτι χειροτερο να θεωρεις τα "κεκτημενα" δεδομενα, γιατι θα σου λειψουν περισσοτερο οταν θα τα αποσυρουν. επισης σαν φοιτητες δεν θεωρουμαστε ανεργοι αρα μην το τραβας γιατι ισως να μην χαρουμε εμβολιμη μεχρι το πτυχιο.
Καταγράφηκε

Don't smell the flowers
They're an evil drug to make you loose your mind
constantino
Μηχανολόγων Μηχανικών ΤΕ
*
Μηνύματα: 190
Θετικοί ψήφοι: 0

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Άντρας
Απάντηση #211 - 09 Φεβρουαρίου 2013, 19:20
-4

'Θα στηρίζαμε την προσπάθεια τους αλλά απο τη στιγμή που μας στερούν το δικαίωμα να δώσουμε τα μαθήματα μας δε στηρίζουμε τίποτα'..η υποκρισία σε όλο της το μεγαλείο....Ας ήταν κάποια παιδιά εκεί να το απέτρεπαν!!Εκ των υστέρων γκρίνια.

Αφενός καμία Γ.Σ.,κανένας σύλλογος σπουδαστών (σύλλογος κηφήνων καλύτερα) και καμία διοίκηση δεν έχει το δικαίωμα να κλείσει ένα δημόσιο εκπαιδευτικό ίδρυμα δε πα να έχει και προεδρικό διάταγμα!
Μην εξομοιώνεται τις διάφορες άλλες αποφάσεις που λαμβάνονται στις Γ.Σ. με αυτή της κατάληψης γιατί παίζετε με την υπομονή μας,μιλάτε σε λογικούς ανθρώπους κι όχι στους τσιμεντόλιθους που υποθάλπετε στα κόμματα και τα παιδάκια που γουστάρουν να κάνουν διακοπές μια εβδομάδα παραπάνω!
Αφετέρου και μόνο που μιλάς για 318 άτομα όταν στο Τ.Ε.Ι. σπουδάζουν πάνω από 10 χιλιάδες μου είναι αρκετό!

Σταματήστε να πουλάτε τρέλα για την "πλειοψηφία" και τις "ομόφωνες" και "δίκαιες" αποφάσεις γιατί συν των άλλων προκαλείται την οργή όλων μας και άμα το πάτε έτσι,αύριο μαζευόμαστε 618 άτομα και αποφασίζουμε ομόφωνα να καλέσουμε την εισαγγελία συνοδεία μπράβων!
Πως σας φαίνεται αυτό;
Τελευταία τροποποίηση: 09 Φεβρουαρίου 2013, 19:24 από constantino Καταγράφηκε
Soberphobic
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
***
Μηνύματα: 481
Θετικοί ψήφοι: 0

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Sugar Oi!

Γυναίκα WWW
Απάντηση #212 - 09 Φεβρουαρίου 2013, 19:44
+1

Ρε εδώ μας γ@μ@ν3 καταλαβαίνετε τι συμβαίνει η το μόνο που σας νοιάζει είναι η εξεταστική η εμβόλιμη.
Θα γίνει λέμε μπούφο εσύ ο από πάνω costantino μπουρτζόβλαχε τι δεν καταλαβαίνεις?
Αλλά φυσικά τόσο μυαλό έχεις τόσα λες γίδι που αντί να κάτσεις και ν σκεφτείς 5 πράματα κάθεσαι και κράζεις εδώ μέσα.
Στη τελική είχε συνέλευση 5 η ώρα να πήγαινες να τα πεις εκεί και όχι πίσω από το pc σου,Το χουμε ξαναδεί αυτό το έργο,
Και τις χρυσαυγήτικες πίπες θα σκάσω με μπράβους και μλκίες κάντες γαργάρα καλύτερα γιατί ούτε χ8ες γεννηθήκαμε ούτε στο ΤΕΙ χθες ήρθαμε μπούφο.Άντε τώρα το μπούλο και ακόμα στην τελική δεν κατάλαβες πως αυτό που έγινε δεν έγινε απο παρατάξεις αλλά απο φοιτητές αλλά στα @#%δια σου και αυτό.
Καταγράφηκε

Banned From The Pubs
dream_addicted
Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής
*
Μηνύματα: 32
Θετικοί ψήφοι: +27

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

..Dream on until your dreams come true..

Γυναίκα
Απάντηση #213 - 09 Φεβρουαρίου 2013, 19:44
+4

Δε χρειάζεται να γίνεσαι επιθετικός, δεν κάνουμε διαγωνισμό 'θα σου δείξω εγώ'.Το μόνο που είπα είναι πάτε στο ΤΕΙ να μιλήσετε με αυτούς που βρίσκονται εκεί.Σου είπα και την ώρα που γίνεται η συνέλευση.Καταλαβαίνεις μόνο αυτά που θες ή δε μιλάω καλά ελληνικά;;Υπάρχουν και άτομα που ενώ ήταν στην πορεία,δε συμφωνούν με την κατάληψη (όπως εγώ) και δε συμμετέχουν.Με το που μάθατε ότι γίνεται κατάληψη έπρεπε να ήσασταν εκεί να το εμποδίσετε!Δεν ανήκω σε κανένα κόμμα ούτε παιδάκι είμαι που γουστάρω να κάνω διακοπές.Ο καθένας διεκδικεί με τον τρόπο του constantino και με τα μέσα που αντιλαμβάνεται ο δικός του ο εγκέφαλος ότι πρέπει να δράσει!Σε αντίθεση με σένα δεν κρίνω κανέναν..Διεκδίκησε κι εσύ αυτά που σου ανήκουν και ας μην βάζουμε πουθενά ταμπέλες.Κανένας δε μπορεί να σου εγγυηθεί ότι αν βρισκόσουν στου άλλου τη θέση θα έκανες κάτι διαφορετικό.Μακάρι να μη βγει κανείς χαμένος.Πες τα ρε soberphobic έχω κουραστεί πια!!
Τελευταία τροποποίηση: 09 Φεβρουαρίου 2013, 19:48 από dream_addicted Καταγράφηκε
billyboy
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
**
Μηνύματα: 65
Θετικοί ψήφοι: +34

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Άντρας WWW
Απάντηση #214 - 09 Φεβρουαρίου 2013, 19:55
+1

παιδια προτεινω εμεις οι διαφωνουντες να παμε αυριο στη συνελευση, να συζητησουμε κτλ. εγω θα προσπαθησω να παω. δεν εχω να χασω τιποτα, εχω ηδη χασει για την ωρα ετσι κι αλλιως.
Καταγράφηκε

Don't smell the flowers
They're an evil drug to make you loose your mind
michael
*
Μηνύματα: 14
Θετικοί ψήφοι: 0

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Απάντηση #215 - 09 Φεβρουαρίου 2013, 20:00
-3

Δηλαδη για να καταλαβω θα μας καθορισουν καποιοι το αν δωσουμε εξετασεις;ποιοι ειναι αυτοι;και θα μας πουν και ποτε και αν θα δωσουμε.ενα μηνα τους πρηζαμε τα ουμπαλα να βγαλουνε εξεταστικη για τους επι πτυχιο και τωρα θα το τιναξετε εσεις στον αερα.δεν εχουμε αλλα περιθωρια.οι πιο πολλοι δουλευουνε και αλλοι ειναι στρατο.και που μπαινω στην διαδικασια να απολογηθω χαρη κανω!οταν θα φτασεις και εσυ 17ο εξαμηνο και χρωστας ενα μαθημα ελα να κανουμε συζητηση για το αν θα παρει παραταση η αναβολη η εξεταστικη σου.Συνελθε και μην εναντιωνεσαι στους φοιτητες,και εσυ αυτο εισαι.
Και οποια ψωροκωσταινα χυδαιολογησει γιατι δεν της αρεσουν αυτα που γραφω να το κανει με ονωματεπωνυμο,ανδρικια.οχι τσουτσες.
Καταγράφηκε
anastasia1
**
Μηνύματα: 122
Θετικοί ψήφοι: 0

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Γυναίκα
Απάντηση #216 - 09 Φεβρουαρίου 2013, 20:03
-1

Το θεμα μας ειναι,τελικα τι θα γινει?Θα δωσουμε εμβολιμη την δευτερα οπωσ εχει οριστει και οχι να τσακωνομαστε μεταξυ μας
Καταγράφηκε
dream_addicted
Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής
*
Μηνύματα: 32
Θετικοί ψήφοι: +27

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

..Dream on until your dreams come true..

Γυναίκα
Απάντηση #217 - 09 Φεβρουαρίου 2013, 20:05
+5

Φυσικά και να πας και βαλ' το και στο shoutbox μήπως θελήσει και κάποιος άλλος να έρθει.Τουλάχιστον να ενημερωθείς και απο τα παιδιά τι παίζει εκεί γιατί πολλές μπουρδολογίες και απειλές βλέπω σήμερα και πρέπει να κατεβάσω 1 μπουκάλι jack μπας και πείσω τον εαυτό μου ότι η βλακεία έχει όρια.......ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ ΣΤΙΣ 5 για ακόμα μία φορά.. ΚΑΙ Η ΕΜΒΟΛΙΜΗ ΘΑ ΔΩΘΕΙ!ΠΗΓΑΙΝΕΤΕ ΑΥΡΙΟ ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΘΕΙΤΕ ΛΕΜΕ!!! μήπως αν τα λέγαμε στα mandarin να καταλαβαίνατε;
Τελευταία τροποποίηση: 09 Φεβρουαρίου 2013, 20:05 από dream_addicted Καταγράφηκε
Soberphobic
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
***
Μηνύματα: 481
Θετικοί ψήφοι: 0

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Sugar Oi!

Γυναίκα WWW
Απάντηση #218 - 09 Φεβρουαρίου 2013, 20:07
+2

Κάτσε για να καταλάβω νομίζεις πως την κατάληψη την έκαναν πιτσιρικάδες 2-3-4 εξάμηνο κτλ.
13 εξάμηνο είμαι και πίστεψε με ούτε εμένα με συμφέρει η κατάληψη αλλά δεν υπάρχει άλλος δρόμος πλέον ήταν η έσχατη λύση.Αν νομίζεις το αντίθετο έλα αύριο 5 η ώρα να το συζητήσουμε και από κοντά και πρότεινε και διαφορετικό τρόπο αντίδρασης.Μόνο κόψτε εδώ μέσα κάποιοι τον χοντρό πρόλογο του τύπου θα πάμε κάτω 200 άτομα και θα τους γ@&^*με.
Όποιοι έχουν αντίρρηση ας έρθουν αύριο στις 5 ή και απόψε να το συζητήσουμε, απλά πράματα.
 
Καταγράφηκε

Banned From The Pubs
nik
*
Μηνύματα: 25
Θετικοί ψήφοι: +4

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Απάντηση #219 - 09 Φεβρουαρίου 2013, 20:09
-2

ΠΑΙΔΙΑ ΓΙΑΤΙ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΔΕΝ ΠΑΜΕ ΣΤΟ ΤΕΙ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΠΙ ΠΤΥΧΙΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΧΑΘΕΙ Η ΕΜΒΟΛΙΜΗ ΚΑΙ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ Η ΚΑΤΑΛΗΨΗ ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ Κ ΝΑ ΜΠΟΥΜΕ ΜΕΣΑ ΝΑ ΔΩΣΟΥΜΕ ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΜΑΣ ..ΑΥΤΟΙ ΨΗΦΙΣΑΝ ΚΑΤΑΛΗΨΗ ΠΗΓΑΝ ΣΤΑ ΣΠΙΤΙΑ ΤΟΥΣ Κ ΑΦΗΣΑΝ ΕΔΩ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥ ΕΠΙ ΠΤΥΧΙΟΥ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΑΝΧΟΣ ΝΑ ΤΣΑΚΩΝΟΝΤΑΙ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ ΣΤΟ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ .. ΝΑ ΠΑΜΕ ΟΛΟΙ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΔΩΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΕΜΒΟΛΙΜΗ
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 ... 19 20 21 [22] 23 24 25 ... 48   Πάνω
Εκτύπωση