Νέα:
Σαββάτο 27 Απριλίου 2024

Shoutbox!

Toula Aretaki

19-02-2024 13:17
Καλημέρα,γνωρίζει κανείς εάν το πτυχίο διοίκησης επιχειρήσεων μπορούμε να πάρουμε βεβαίωση χρήσης H/Y;

Debbie422657

11-01-2024 00:11
Καλησπέρα σας, ψάχνω σημειώσεις για μαθήματα του οικονομικού. Υπάρχει κάποιος που μπορεί να με βοηθήσει;

Alexis92

31-10-2023 21:12
γερασαμε

Timos Chartios

17-08-2023 03:00
Ψάχνω ρε παιδιά την Ιωάννα μετά από χρόνια από Διοίκηση ήταν στη ΠΑΣΠ το2010. Χαθήκαμε πέρασε δεκαετία και...

elisavet

03-04-2023 14:47
Καλησπερα μετα απο καιρο μπηκα και εγω να ζητησω υλη, σημειωσεις. μακρο αγγλικα διοικ.ολ. ποιοτητας,μαρκετινγ οτι εχετε

mar99

08-03-2023 05:33
εχω τελειωσει τει σερρων 1999 διοικηση οικονομια τμημα λογιστικης απο που θα παρω μια βεβαιωση σπουδων που χρειαζομαι

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ@

28-02-2023 10:03
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ!
ΕΧΩ ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΓΓΡΑΦΗ ΕΞΑΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΩΡΑ. ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ?ΕΥΧΑΡΙ

sony400

07-02-2023 21:03
Άλλη μια εξεταστική έφτασε στο τέλος της σχεδόν. Εύχομαι σε όλους/ες να έφτσαν λίγο περισσότερο στον στόχο τους.

ALS

23-10-2022 17:28
Καλησπέρα!!Πέρασαν 12 χρόνια που ήμουν πρώτο έτος !! 😅

marios9

17-10-2022 11:16
Καλημέρα σε όλους.

armiertz

24-09-2022 15:44
Είμαι στην Λογιστική. Έχω να έρθω πολλά χρόνια και έχουν αλλάξει πολλά. Για αυτό θέλω σημειώσεις μπας και πάρω το πτυχίο

tonidemis

24-09-2022 00:18
Armiertz Σου έστειλα μήνυμα

armiertz

03-08-2022 12:50
Μπορεί να μου πει κανείς που μπορώ να βρω σημειώσεις των μαθημάτων γιατί η παρουσία μου στα μαθήματα είναι λίγο αδύνατη

armiertz

03-08-2022 12:49
Καλησπέρα. Είμαι καινούρια στο forum αλλά παλιά φοιτήτρια του τει που επιτέλους πήρα την απόφαση να ολοκληρώσω το πτυχίο
 

Sérmac

28-07-2022 19:25

Εμφάνιση 50 τελευταίων
Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε. Χάσατε το email ενεργοποίησης;
27 Απριλίου 2024, 03:50

Σύνδεση με όνομα, κωδικό και διάρκεια σύνδεσης

Μέλη
  • Σύνολο μελών: 5294
  • Τελευταία: AreusTes

Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 83541
  • Σύνολο θεμάτων: 10650
  • Σε σύνδεση σήμερα: 50
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1245
  • (16 Απριλίου 2022, 00:20)

Συνδεδεμένοι
Μέλη: 0
Επισκέπτες: 47
Σύνολο: 47

Για να γραφτείτε σε κάποια ομάδα μελών, πατήστε εδώ.

Μέσα Μεταφοράς

Αστικό ΚΤΕΛ Σερρών
ΚΤΕΛ Ν. Σερρών
Δρομολόγια ΤΡΑΙΝΟΣΕ

Πρόσφατα

Υπηρεσίες ΕΔΕΤ

Εύδοξος
Okeanos
Άτλας
Ακαδημαϊκή Ταυτότητα
Σελίδες: 1 ... 14 15 16 [17] 18 19 20 ... 48   Κάτω
Εκτύπωση
Κινητοποιήσεις για το Σχέδιο Αθηνά
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα. Αναγνώστηκε 160513 φορές.
genesis91
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
**
Μηνύματα: 113
Θετικοί ψήφοι: +19

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Απάντηση #160 - 09 Φεβρουαρίου 2013, 13:26
0

Και μια μαλακια που ειπε καποιος χθες,το Τει Θεσ/νικης δεν εχει Διοικηση Επιχειρησεων παρολα αυτα ηρθε μια φοιτητρια στην καταληψη στις Σερρες?

Ναι σόρρυ ανήκει σε τμήμα που είναι προς συγχώνευση με τμήμα δικό μας της ΣΔΟ και νομίζω της Διοίκησης αν όχι τότε της Λογιστικής.(Εμπορίας και διαφήμισης)

Ναι ήρθε ήταν εδώ και για όσους ήταν εκεί ξέρουν ότι ήταν Θεσσαλονικείς στην πορεία χωρίς να θέλω να περιγράψω πρόσωπα. Απλά είμαι κατά στο ότι ήρθαν και εδώ να ξεσηκώσουν κόσμο. Μια χαρά κυλούσαν τα πάντα και οι συναντήσεις με τον πρόεδρο του ΤΕΙ και όλα.

Είναι πραγματικά κρίμα για τους επί πτυχίω δεν μπορώ να πω τίποτα άλλο για αυτούς.

ΝΤΟΥ να ανοιξει το ΤΕΙ...ειμαι περιεργος να δω ποσα ατομα το κλεισανε.

Αλήθεια όμως... +1
Τελευταία τροποποίηση: 09 Φεβρουαρίου 2013, 13:32 από genesis91 Καταγράφηκε
anastasia1
**
Μηνύματα: 122
Θετικοί ψήφοι: 0

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Γυναίκα
Απάντηση #161 - 09 Φεβρουαρίου 2013, 13:32
0

Αν πάμε Δευτέρα να μπούμε μεσα να γράψουμε κανονικα ποιος θα μας εμποδισει?
Καταγράφηκε
genesis91
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
**
Μηνύματα: 113
Θετικοί ψήφοι: +19

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Απάντηση #162 - 09 Φεβρουαρίου 2013, 13:33
0

Μάλλον το γεγονός ότι δεν θα μπορέσουν να μπουν στο ΤΕΙ οι καθηγητές...
ΑΝ συνεχιστεί η γίνει κατάληψη την δευτέρα.
Καταγράφηκε
anastasia1
**
Μηνύματα: 122
Θετικοί ψήφοι: 0

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Γυναίκα
Απάντηση #163 - 09 Φεβρουαρίου 2013, 13:40
+2

Δεν μπορούν δέκα άτομα να παίζουν με την ψυχολογια μας και με ολα τα συναφή....
Να πάμε τη Δευτέρα οσοι δίνουμε στην εμβολιμη να τους αναγκάσουμε.Πιστεύω ειμαστε πιο πολλοι αυτοι που χάνουμε ην εμβόλιμη αν γίνει κατάληψη....
Τελευταία τροποποίηση: 09 Φεβρουαρίου 2013, 13:42 από anastasia1 Καταγράφηκε
ItaLos
*
Μηνύματα: 9
Θετικοί ψήφοι: 0

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Απάντηση #164 - 09 Φεβρουαρίου 2013, 13:49
-5

Αναστασια θα σε εμποδισουν 10 ατομα που εχουν κλεισει το τει.Για να τους δω και τη Δευτερα αν θα ειναι εκει....

Και καποιος παρεξηγηθηκε με τα λεγομενα του κ.Πασχαλουδη,τι ειπε ρε παιδια? Σας πειραξε που ο ανθρωπος εκανε ενεργειες για να μεινει το τει στην πολη των Σερρων?Εφερε ενα παραδειγμα με το ποσα χρηματα πηγαινουν στην πολη των Σερρων και ολοι το πηραν οτι μας βλεπουν σαν χρηματα?
ΞΥΠΝΗΣΤΕ ΡΕ ΒΟΔΙΑ...
Ευρωπαικη Χωρα κανει καταληψεις? Που ζητε ρε ποντικια?
Παντε στα χωρια σας ρε...ΔΕΝ ΕΙΣΤΕ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΕΣΕΙΣ...
Μπηκατε σε ενα τει κ κανετε να το βγαλετε οσο βγαζουν οι αλλοι την Ιατρικη...
Καταγράφηκε
genesis91
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
**
Μηνύματα: 113
Θετικοί ψήφοι: +19

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Απάντηση #165 - 09 Φεβρουαρίου 2013, 13:50
+1

Αναρωτιέμαι... δε γίνεται να γίνει μια πιο ήρεμη διαμαρτυρία; Η μόνη λύση δεν είναι η κατάληψη.. κανείς δεν είπε να σταματήσουν οι κινητοποιήσεις σας οι διαμαρτυρίες και όλα τα συναφή.
Ας μπορέσουν να γράψουν οι επί πτυχίω την εμβόλιμη τους, οι μεταπτυχιακοί την εξεταστική τους και ας συνεχίσουν τα μικρότερα εξάμηνα αυτά που προτάθηκαν στη γενική συνέλευση:
• Δημιουργία ομάδων εργασίας για το συντονισμό και τη συνεχή λειτουργία της κατάληψης.
• Συντονισμός δράσεων με τα υπόλοιπα εκπαιδευτικά ιδρύματα που κινητοποιούνται.
• Συμμετοχή στην πορεία που καλεί το τμήμα ΕΑΔΣΑ.
• Αφισοκόλληση σε κεντρικά σημεία με παράλληλο μοίρασμα κειμένων ενημερωτικού χαρακτήρα.
• Καταγγελία με επιστολή ψηφίσματος στο αρμόδιο Υπουργείο.
• Δελτίο τύπου για εφημερίδες-κανάλια.
• Δημιουργία ηχητικού σποτ για ραδιοφωνικούς σταθμούς.
• Δημιουργία πάγκου σε κεντρικό σημείο της πόλης για ενημέρωση των πολιτών.
• Προσπάθεια για αντιμαθήματα.

Η κατάληψη πραγματικά μόνο τους φοιτητές θα πάει πίσω και όχι τίποτα άλλο μπροστά. Δεν είμαστε στη κατάσταση που βρίσκεται το ΤΕΙ Σίνδου όπου το ΙΔΡΥΜΑ ανακοίνωσε την ΑΝΑΣΤΟΛΗ ΤΗΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ ΤΟΥ(Δηλαδή ότι το αποφάσισε το ΔΣ και ενημέρωσε τους φοιτητές) και προφανώς συμφώνησαν οι φοιτητές. Είμαστε σε μια εντελώς διαφορετική κατάσταση από αυτούς.
Καταγράφηκε
Thanosar13
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
*
Μηνύματα: 26
Θετικοί ψήφοι: +5

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Άντρας WWW
Απάντηση #166 - 09 Φεβρουαρίου 2013, 13:52
0

Δεν νομίζω να ανέφερα κάπου ότι είμαι υπέρ της κατάληψης και ειδικά στην συγκεκριμένη χρονική στιγμή. Απλά δεν βρήκα έναν λόγω που βγάζει ο καθένας στην φόρα τα προβλήματα του, λες που εμείς ζούμε σε άλλο πλανήτη..
Καταγράφηκε
sirex
**
Μηνύματα: 106
Θετικοί ψήφοι: +29

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Επιτρέπεται να πέσεις,επιβάλλεται να σηκωθείς!

Άντρας
Απάντηση #167 - 09 Φεβρουαρίου 2013, 13:53
+1

Δεν μπορούν δέκα άτομα να παίζουν με την ψυχολογια μας και με ολα τα συναφή....
Να πάμε τη Δευτέρα οσοι δίνουμε στην εμβολιμη να τους αναγκάσουμε.Πιστεύω ειμαστε πιο πολλοι αυτοι που χάνουμε ην εμβόλιμη αν γίνει κατάληψη....
ετσι οπως πηγε το πραγμα η καταληψη ειναι δεδομενη για αυτη τη βδομαδα δυστυχως!ας κοιταξουμε με καποιο τροπο κατι να γινει τη μεθεπομενη απο 18-22 δηλαδη να μην χαθει και εκεινη..αλλα και παλι αφου την επομενη παρασκευη συνεδριαζουν !τιποτα παιδια απλα οταν ανοιξει το κωλοχανιο ας ελπισουμε στην καλη θεληση των καθηγητων μας να δωθει η εμβολιμη (καπως)!σιχαμαρα και ξενερωμα μαζι
Καταγράφηκε
anastasia1
**
Μηνύματα: 122
Θετικοί ψήφοι: 0

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Γυναίκα
Απάντηση #168 - 09 Φεβρουαρίου 2013, 13:59
0

Δεν θα πω οτι πολλοι ειμαστε απο μακρια και μενουμε σε ξενοδοχεια γιατι εχουν αναφερθει,αλλα πιστευω οτι πρεπει με καποιο τροπο να ξεσηκωθουμε.Ας γινει η εμβολιμη..Και εμεις μαζι τους ειμαστε..Αλλα οχι με αυτο τον τροπο,δηλαδη εις βαρος μας.Και μην ξεχναμε το σχεδιο Αθηνα εχει τουλαχιστον μια εβδομαδα που ψηφιστηκε,Γιατι δηλαδη τώρα οι καταλήψεις.Πραγματικα ξερει κανεις ποσα ατομα ειναι που εχουν κλεισει το τει?
Καταγράφηκε
Gary
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
***
Μηνύματα: 346
Θετικοί ψήφοι: +80

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μην πατάτε το χόρτο...καπνίστε το

Γυναίκα
Απάντηση #169 - 09 Φεβρουαρίου 2013, 14:10
+2

Και δεν ξερω αν το παρατηρήσατε..αντι να ασχολούμαστε με το Αθηνά και τις επιπτώσεις του ασχολούμαστε πλέον με τον αν θα διαρκέσει η όχι η κατάληψη αν θα χαθεί η όχι η εμβόλιμη και πως θα γίνει ντου για να γράψουμε την Δευτέρα..Εξελίχθηκε απλά σε εμφύλιο μεταξυ μας!! Πάντα αλλωστε ήταν η καλύτερη μέθοδος να περάσουν πράγματα απαρατήρητα και να αποπροσανατολιστούμε από το πραγματικό πρόβλημα.
Δεν θέλω να παρεξηγηθω φυσικα και θέλω να μπορέσουν τα παιδιά να συμμετάσχουν στην εμβόλιμη κανένας στις εποχές που ζούμε δέν εχει λεφτά να περισσεύουν ώστε να δίνει στα πέρα δώθε και στα ξενοδοχεία και είναι κρίμα παιδια που εχουν 1 2 η και όσα μαθηματα και ενώ τους δώθηκε μια μοναδική ευκαιρία να τα δώσουν να τα χάσουν ετσι. Γιατί σιγά μην κάτσουν να σε παρακαλέσουν " Έλα να δώσεις εμβόλιμη ενώ θα αρχίσει κανονικά το εξάμηνο επειδη ηθελαν καταληψη οι υπόλοιποι...δεν πειράζει μωρε σιγα"
Καταγράφηκε

Φυσικά και υπάρχει πολλή γνώση στα πανεπιστήμια.Οι πρωτοετείς φέρνουν λίγη, οι τελειόφοιτοι δεν παίρνουν πολλή κι έτσι η γνώση συσσωρεύεται.
Σελίδες: 1 ... 14 15 16 [17] 18 19 20 ... 48   Πάνω
Εκτύπωση