Νέα:
Παρασκευή 19 Απριλίου 2024

Shoutbox!

Toula Aretaki

19-02-2024 13:17
Καλημέρα,γνωρίζει κανείς εάν το πτυχίο διοίκησης επιχειρήσεων μπορούμε να πάρουμε βεβαίωση χρήσης H/Y;

Debbie422657

11-01-2024 00:11
Καλησπέρα σας, ψάχνω σημειώσεις για μαθήματα του οικονομικού. Υπάρχει κάποιος που μπορεί να με βοηθήσει;

Alexis92

31-10-2023 21:12
γερασαμε

Timos Chartios

17-08-2023 03:00
Ψάχνω ρε παιδιά την Ιωάννα μετά από χρόνια από Διοίκηση ήταν στη ΠΑΣΠ το2010. Χαθήκαμε πέρασε δεκαετία και...

elisavet

03-04-2023 14:47
Καλησπερα μετα απο καιρο μπηκα και εγω να ζητησω υλη, σημειωσεις. μακρο αγγλικα διοικ.ολ. ποιοτητας,μαρκετινγ οτι εχετε

mar99

08-03-2023 05:33
εχω τελειωσει τει σερρων 1999 διοικηση οικονομια τμημα λογιστικης απο που θα παρω μια βεβαιωση σπουδων που χρειαζομαι

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ@

28-02-2023 10:03
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ!
ΕΧΩ ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΓΓΡΑΦΗ ΕΞΑΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΩΡΑ. ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ?ΕΥΧΑΡΙ

sony400

07-02-2023 21:03
Άλλη μια εξεταστική έφτασε στο τέλος της σχεδόν. Εύχομαι σε όλους/ες να έφτσαν λίγο περισσότερο στον στόχο τους.

ALS

23-10-2022 17:28
Καλησπέρα!!Πέρασαν 12 χρόνια που ήμουν πρώτο έτος !! 😅

marios9

17-10-2022 11:16
Καλημέρα σε όλους.

armiertz

24-09-2022 15:44
Είμαι στην Λογιστική. Έχω να έρθω πολλά χρόνια και έχουν αλλάξει πολλά. Για αυτό θέλω σημειώσεις μπας και πάρω το πτυχίο

tonidemis

24-09-2022 00:18
Armiertz Σου έστειλα μήνυμα

armiertz

03-08-2022 12:50
Μπορεί να μου πει κανείς που μπορώ να βρω σημειώσεις των μαθημάτων γιατί η παρουσία μου στα μαθήματα είναι λίγο αδύνατη

armiertz

03-08-2022 12:49
Καλησπέρα. Είμαι καινούρια στο forum αλλά παλιά φοιτήτρια του τει που επιτέλους πήρα την απόφαση να ολοκληρώσω το πτυχίο
 

Sérmac

28-07-2022 19:25

Εμφάνιση 50 τελευταίων
Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε. Χάσατε το email ενεργοποίησης;
19 Απριλίου 2024, 06:02

Σύνδεση με όνομα, κωδικό και διάρκεια σύνδεσης

Μέλη
  • Σύνολο μελών: 5294
  • Τελευταία: AreusTes

Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 83541
  • Σύνολο θεμάτων: 10650
  • Σε σύνδεση σήμερα: 34
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1245
  • (16 Απριλίου 2022, 00:20)

Συνδεδεμένοι
Μέλη: 0
Επισκέπτες: 27
Σύνολο: 27

Για να γραφτείτε σε κάποια ομάδα μελών, πατήστε εδώ.

Μέσα Μεταφοράς

Αστικό ΚΤΕΛ Σερρών
ΚΤΕΛ Ν. Σερρών
Δρομολόγια ΤΡΑΙΝΟΣΕ

Πρόσφατα

Υπηρεσίες ΕΔΕΤ

Εύδοξος
Okeanos
Άτλας
Ακαδημαϊκή Ταυτότητα
Σελίδες: 1 ... 4 5 6 [7] 8 9 10 ... 48   Κάτω
Εκτύπωση
Κινητοποιήσεις για το Σχέδιο Αθηνά
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα. Αναγνώστηκε 160391 φορές.
antrew80
*
Μηνύματα: 32
Θετικοί ψήφοι: +13

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Άντρας
Απάντηση #60 - 08 Φεβρουαρίου 2013, 17:19
0

παιδιά γράφει κανένας μάθημα τη δευτέρα?
τουλάχιστο αν είναι να κάτσω και τη δευτέρα και φέυγω τη τρίτη.
μη γίνει καμία στραβή και τελικά γίνει το ΜΕΓΑ θάυμα και δώσουμε :)
Καταγράφηκε
Soberphobic
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
***
Μηνύματα: 481
Θετικοί ψήφοι: 0

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Sugar Oi!

Γυναίκα WWW
Απάντηση #61 - 08 Φεβρουαρίου 2013, 17:22
-1

εγω την πεμπτη θα παω να γραψω μαζι με αλλα παιδια.αν δεν ειναι εκει οι καθηγητες θα ρθει η χρυση αυγη και θα γελασει το πανελλαδι.

Εγω απο σήμερα δεν θα ξανα βγω έξω , φοβήθηκα.

ποια προβοκατσια ξεκινησαν βρε ανοητε;εχεις συναισθηση του τι λες;αυτη την στιγμη καθομαστε και συζηταμε για τα ευκολως εννοουμενα;διαπραγματευομαι την εξεταστικη μου μαζι σου;και το πτυχιο μου;ποιος εισαι εσυ;εμενα ο πατερας μου περιμενει να ορκιστω τον μαιο.

Και ο πατέρας σου να φανταστώ , είχε μπει με το τανκς στο πολυτεχνείο το 73 για να ορκιστεί?

Ελάτε μην το κουράζουμε.Φτάνει με τον μπούφο έχουμε σημαντικότερα προβλήματα όπως να του σώσουμε τα δικαιώματα του μ@λ@κ@
Καταγράφηκε

Banned From The Pubs
billyboy
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
**
Μηνύματα: 65
Θετικοί ψήφοι: +34

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Άντρας WWW
Απάντηση #62 - 08 Φεβρουαρίου 2013, 17:25
0

παιδια, θα προσπαθησω να σας βαλω στην λογικη μου. οσοι ηταν να δωσουν μαθηματα τα δώσανε ειτε νεοι ειτε παλιοι. κανεισ δεν εκανε τιποτα στην καθολικη εξεταστικη και ξαφνικα ολοι γινονται μαχιμοι και ανταρτες στην εμβολιμη. εγω ειμαι υπερ των καταληψεων αλλα οταν γινονται σωστα, και οχι οταν δεν εχεις τιποτα να χασεις. ειμαι κατα οταν η πλειοψηφια των αμεσα ενδιαφερομενων για την συγκεκριμενη "εξεταστικη" ειναι αποντες, και οταν παει να καταργηθει το μονο καλο των τελευταιων χρονων για την παιδεια. στην τελικη δεν μας την χρωστανε βαση νομου αυτην την εξεταστικη ωστε να τους νοιαξει η επιλογη μας να μην την δεχτουμε....
Τελευταία τροποποίηση: 08 Φεβρουαρίου 2013, 17:27 από billyboy Καταγράφηκε

Don't smell the flowers
They're an evil drug to make you loose your mind
Soberphobic
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
***
Μηνύματα: 481
Θετικοί ψήφοι: 0

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Sugar Oi!

Γυναίκα WWW
Απάντηση #63 - 08 Φεβρουαρίου 2013, 17:30
-1

Μα και φυσικά γ αυτό δεν αλλάζει τίποτα σε αυτήν την κωλοχώρα γιατί όλοι θέλουμε να παλεύουμε εκ του ασφαλούς.
Και όχι απλά μας την χρωστάν την δικαιούμαστε την απαιτούμε την είχαμε και την κατάργησαν.Και που την κάνουν για τα μάτια του κόσμου την κάνουν όχι επειδή μας αγαπάνε τόσο και πάλι μισές δουλειές κάνουν με τα 40 μαθήματα.
Καταγράφηκε

Banned From The Pubs
sirex
**
Μηνύματα: 106
Θετικοί ψήφοι: +29

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Επιτρέπεται να πέσεις,επιβάλλεται να σηκωθείς!

Άντρας
Απάντηση #64 - 08 Φεβρουαρίου 2013, 17:49
0

Η εξεταστικη θα γινει κανονικα.ολα τα αλλα ειναι μπαρουφες.
θα γινει κανονικα απο τη δευτερα ρε φιλε ή μετα το περας της καταληψης? ενας που να μιλησει εκ του ασφαλους δεν υπαρχει αφηστε τα εθνικιστικα και τα τσε γκεβαριλικια εδω περα ..αν ειναι δυνατον!σεβαστειτε οσους ειμαστε απο μακρια! η κυρια soberκατι ειπε πως δεν θα γινει 100% εσυ απο που ακουσες πως γινει.ΝΑ ΒΓΑΛΟΥΜΕ ΜΙΑ ΑΚΡΗ ΤΕΣΠΑ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΑΛΛΟ !
Καταγράφηκε
jimis
*
Μηνύματα: 32
Θετικοί ψήφοι: +4

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Απάντηση #65 - 08 Φεβρουαρίου 2013, 17:51
0

Ρε απαντηστε καποιος. Ειναι 100% οτι την δευτερα θα εχει καταληψη ή παιζεται ακομα. Γιατι λενε οτι κανουν πισω τελικα και οτι θα δωθει η εξεταστικη.
 
Καταγράφηκε
Soberphobic
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
***
Μηνύματα: 481
Θετικοί ψήφοι: 0

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Sugar Oi!

Γυναίκα WWW
Απάντηση #66 - 08 Φεβρουαρίου 2013, 17:54
0

Ποιος είπε πως κάνουν πίσω?
Καταγράφηκε

Banned From The Pubs
billyboy
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
**
Μηνύματα: 65
Θετικοί ψήφοι: +34

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Άντρας WWW
Απάντηση #67 - 08 Φεβρουαρίου 2013, 17:56
+2

Μα και φυσικά γ αυτό δεν αλλάζει τίποτα σε αυτήν την κωλοχώρα γιατί όλοι θέλουμε να παλεύουμε εκ του ασφαλούς.
Και όχι απλά μας την χρωστάν την δικαιούμαστε την απαιτούμε την είχαμε και την κατάργησαν.Και που την κάνουν για τα μάτια του κόσμου την κάνουν όχι επειδή μας αγαπάνε τόσο και πάλι μισές δουλειές κάνουν με τα 40 μαθήματα.

"την ειχαμε και την κατηργησαν" συμφωνω καποτε ηταν δεδομενη η εμβόλιμη αλλα οχι πια. ακομα και απο την δικη σου οπτικη θεωρεις δικαιο το τιμημα της καταληψης σου να το πληρωνουν αλλοι; εσυ μπορεις να πας σπιτι σου απο σημερα και να περιμενεις μεχρι να αρχισουν τα μαθηματα, οτι θα εκανες ετσι κι αλλιως (δεν λεω οτι θα το κανεις, ελπιζω πως οχι) ενω εγω θα πρεπει να πληρωσω την μετακινηση μου (γιατι δεν ειμαι σερραιος) την διαμονη μου (καθως δεν νοικιαζω), και αυτα γιατι καποιος που δεν εχει αντιστοιχο προβλημα διαλεξε για μενα. αργησατε 3 βδομαδεσ παιδια. οι "αρχιτεκτονες" δεν εχουν καν τελειοφοιτους αρα αργησαν παρα πολυ.
Καταγράφηκε

Don't smell the flowers
They're an evil drug to make you loose your mind
amaryllis
*
Μηνύματα: 19
Θετικοί ψήφοι: 0

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

ΠΔΕ

Γυναίκα
Απάντηση #68 - 08 Φεβρουαρίου 2013, 17:57
0

ενα μαθημα μονο εχω να δωσω για πτυχιο και αυτο ειναι στην εμβολιμη. και αντε εγω ειμαι ηδη σερρες, υπαρχουν και ατομα που μετακινουνται απο μακρια, τι θα κανουν ? ρε παιδια λιγη αλληλεγγυη μεταξυ μας ! και θελω καποιος να μου τεκμηριωσει για πιο λογο υποβαθμιζονται τα πτυχια μας αν μεταφερθουμε θεσσαλονικη. Με μηχανικους που εχω μιλησει και με αλλους μεσα απο το επιμελητηριο μου λενε οτι δεν ισχυει κατι τετοιο αλλα το αντιθετο. Ας σταματησουμε να κυνηγαμε τα συμφεροντα των παραταξεων και ας κοιταξουμε λιγο την ΔΙΚΗ ΜΑΣ ΤΥΧΗ επιτελους !!!!!!!!
Καταγράφηκε
Soberphobic
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
***
Μηνύματα: 481
Θετικοί ψήφοι: 0

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Sugar Oi!

Γυναίκα WWW
Απάντηση #69 - 08 Φεβρουαρίου 2013, 17:59
0

Σε καταλαβαίνω απόλυτα.
Απλά το βλέπουμε ρηχά και δεν θα πρεπε.Όλοι μας έχουμε τα Α,Β προβλήματά μας οικονομικά κτλ
αλλά προσωπικά προτιμώ να ξοδέψω 50€ τώρα γιατί τόσο κοστίζει από κει που είμαι πχ παρά να πληρώνομαι
350€ το μήνα. :)
Καταγράφηκε

Banned From The Pubs
Σελίδες: 1 ... 4 5 6 [7] 8 9 10 ... 48   Πάνω
Εκτύπωση