Νέα:
Παρασκευή 29 Μαρτίου 2024

Shoutbox!

Toula Aretaki

19-02-2024 13:17
Καλημέρα,γνωρίζει κανείς εάν το πτυχίο διοίκησης επιχειρήσεων μπορούμε να πάρουμε βεβαίωση χρήσης H/Y;

Debbie422657

11-01-2024 00:11
Καλησπέρα σας, ψάχνω σημειώσεις για μαθήματα του οικονομικού. Υπάρχει κάποιος που μπορεί να με βοηθήσει;

Alexis92

31-10-2023 21:12
γερασαμε

Timos Chartios

17-08-2023 03:00
Ψάχνω ρε παιδιά την Ιωάννα μετά από χρόνια από Διοίκηση ήταν στη ΠΑΣΠ το2010. Χαθήκαμε πέρασε δεκαετία και...

elisavet

03-04-2023 14:47
Καλησπερα μετα απο καιρο μπηκα και εγω να ζητησω υλη, σημειωσεις. μακρο αγγλικα διοικ.ολ. ποιοτητας,μαρκετινγ οτι εχετε

mar99

08-03-2023 05:33
εχω τελειωσει τει σερρων 1999 διοικηση οικονομια τμημα λογιστικης απο που θα παρω μια βεβαιωση σπουδων που χρειαζομαι

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ@

28-02-2023 10:03
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ!
ΕΧΩ ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΓΓΡΑΦΗ ΕΞΑΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΩΡΑ. ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ?ΕΥΧΑΡΙ

sony400

07-02-2023 21:03
Άλλη μια εξεταστική έφτασε στο τέλος της σχεδόν. Εύχομαι σε όλους/ες να έφτσαν λίγο περισσότερο στον στόχο τους.

ALS

23-10-2022 17:28
Καλησπέρα!!Πέρασαν 12 χρόνια που ήμουν πρώτο έτος !! 😅

marios9

17-10-2022 11:16
Καλημέρα σε όλους.

armiertz

24-09-2022 15:44
Είμαι στην Λογιστική. Έχω να έρθω πολλά χρόνια και έχουν αλλάξει πολλά. Για αυτό θέλω σημειώσεις μπας και πάρω το πτυχίο

tonidemis

24-09-2022 00:18
Armiertz Σου έστειλα μήνυμα

armiertz

03-08-2022 12:50
Μπορεί να μου πει κανείς που μπορώ να βρω σημειώσεις των μαθημάτων γιατί η παρουσία μου στα μαθήματα είναι λίγο αδύνατη

armiertz

03-08-2022 12:49
Καλησπέρα. Είμαι καινούρια στο forum αλλά παλιά φοιτήτρια του τει που επιτέλους πήρα την απόφαση να ολοκληρώσω το πτυχίο
 

Sérmac

28-07-2022 19:25

Εμφάνιση 50 τελευταίων
Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε. Χάσατε το email ενεργοποίησης;
29 Μαρτίου 2024, 01:50

Σύνδεση με όνομα, κωδικό και διάρκεια σύνδεσης

Μέλη
  • Σύνολο μελών: 5293
  • Τελευταία: marina23

Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 83540
  • Σύνολο θεμάτων: 10650
  • Σε σύνδεση σήμερα: 46
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1245
  • (16 Απριλίου 2022, 00:20)

Συνδεδεμένοι
Μέλη: 0
Επισκέπτες: 33
Σύνολο: 33

Για να γραφτείτε σε κάποια ομάδα μελών, πατήστε εδώ.

Μέσα Μεταφοράς

Αστικό ΚΤΕΛ Σερρών
ΚΤΕΛ Ν. Σερρών
Δρομολόγια ΤΡΑΙΝΟΣΕ

Πρόσφατα

Υπηρεσίες ΕΔΕΤ

Εύδοξος
Okeanos
Άτλας
Ακαδημαϊκή Ταυτότητα
Σελίδες: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 ... 48   Κάτω
Εκτύπωση
Κινητοποιήσεις για το Σχέδιο Αθηνά
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα. Αναγνώστηκε 160313 φορές.
stavrosf4
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
*
Μηνύματα: 659
Θετικοί ψήφοι: +135

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Άντρας
Απάντηση #40 - 08 Φεβρουαρίου 2013, 13:13
+3

δεν καταλαβαίνετε ότι κανείς δεν είναι υπέρ του σχεδίου αυτού έτσι;; ότι κανείς δεν λέει καλώς κάνουν ότι κάνουν.. ότι η μόνη ένσταση μας είναι ότι με κατάληψη τώρα οι μόνοι που πλήττονται είναι αυτοί που είναι 9ο+ εξάμηνο;; ότι έτσι ο άλλος "κάνει αγώνα" σε περίοδο διακοπών;;
Συμφωνώ σε ΟΤΙ γράφεις dream_addicted αλλά δεν καταλαβαίνεις ότι η πλειοψηφία των φοιτητών θα ήταν έτσι και αλλιώς σπίτια τους αφού στο ΤΕΙ την επόμενη εβδομάδα δεν γίνονται καν μαθήματα..;;; Δεν γυρίζω την πλάτη σε κανέναν αλλά επιλεκτική κατάληψη πρώτη φορά βλέπω.. γιατί τυπικά αυτό συμβαίνει..

Και θεωρώ ότι τελικά αν η κατάληψη είναι μια βδομάδα η εμβόλιμη με καλή θέληση όλων δεν θα χαθεί..
Καταγράφηκε

"First they ignore you, then they ridicule you, then they fight you, and then you win."
Mahatma Gandhi


39°30'51.65"Β    25° 0'25.26"Α
Jooji
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
*
Μηνύματα: 52
Θετικοί ψήφοι: +3

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Through vast valleys I wonder To the highest peaks

Απάντηση #41 - 08 Φεβρουαρίου 2013, 13:14
0

Ενημερωθήκαμε από τον κύριο Πασχαλούδη ότι πρόκειται να γίνει μία συνάντηση στις 6 η ώρα στον χώρο του ΤΕΙ με φορείς της τοπικής κοινωνίας με σκοπό την ενημέρωση τους για τη στάση του ιδρύματος απέναντι στο σχέδιο Αθηνά.

Βάσει των παραπάνω γεγονότων αλλάζει η ώρα συγκέντρωσης και ορίζεται για 15:30 για να ληφθεί κοινή απόφαση στο ποίες θα είναι οι ενέργειές μας

ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΝΤΑΙ όλοι όσοι ψήφισαν το χθεσινό πλαίσιο να είναι παρόντες.

είναι απαραίτητη η παρουσία όλων μας , μόνο έτσι μπορούμε να αξιοποιήσουμε τη δύναμη που έχουμε.
Καταγράφηκε

Ruler of Asgard, father of Thorr,
send me your powers devine...
Grant me your wisdom, strengthen my soul,
so revenge of your blood shall be mine...
dream_addicted
Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής
*
Μηνύματα: 32
Θετικοί ψήφοι: +27

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

..Dream on until your dreams come true..

Γυναίκα
Απάντηση #42 - 08 Φεβρουαρίου 2013, 13:28
-1

Καταλαβαίνω αυτό που λες stavrosf4 αλλά τι να κάνουμε που τα Δ.Σ. κωλυσιεργούσαν όταν βγήκε το Σχέδιο και κάναμε συνέλευση μετά απο 1 εβδομάδα;Δυστυχώς έχουμε καθυστερήσει πάρα πολύ και όπως καταλαβαίνεις και αν είναι να περιμένουμε να αρχίσει η σχολή,να γυρίσουν αυτοί που ήδη τελείωσε η εξεταστική τους,να περιμένουμε αυτούς που ξενύχτησαν την προηγούμενη μέρα για να κινητοποιηθούμε φαντάζεσαι πόσοι θα μαζευτούν......πιστεύω πως θα βρεθεί σίγουρα κάποια λύση για την εμβόλιμη!
Καταγράφηκε
Thanos.k
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
***
Μηνύματα: 466
Θετικοί ψήφοι: +124

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Απάντηση #43 - 08 Φεβρουαρίου 2013, 13:28
+5

ΜΟΝΟ το οτι καπνιζε ολο το αμφιθεατρο εχθες...δειχνει τι επιπεδο και τι σεβασμος υπαρχει στους κυκλους μας.
Καταγράφηκε
sirex
**
Μηνύματα: 106
Θετικοί ψήφοι: +29

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Επιτρέπεται να πέσεις,επιβάλλεται να σηκωθείς!

Άντρας
Απάντηση #44 - 08 Φεβρουαρίου 2013, 13:36
0

λοιπον πηρα την γραμματεια να ρωτησω για την εμβολιμη..οτι να ναι!λες και πηρα σε αλλο τει δεν ξερουν τπτ για την καταληψη!(υποτιθεται) μου ειπαν αν το κλεισουν το εκλεισαν και οτι αυτοι σαν εργαζομενοι δεν γινεται να μην πανε για δουλεια τη δευτερα..απο εκει και περα αν ειναι κλειστο θα ειναι!και ξαναρωταω αν μπορει καποιος ΥΠΕΥΘΥΝΑ να απαντησει.θα ειναι σιγουρα κλειστο το τει  για ολη την επομενη βδομαδα?και εμεις που ημασταν για την εμβολιμη να περιμενουμε ανα πασα στιγμη ανακοινωση για το ποτε και αν μεταφερθει η εξεταστικη?
Καταγράφηκε
synzeus
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
BEng in Informatics and Communications
*
Μηνύματα: 2906
Θετικοί ψήφοι: +249

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Άντρας WWW
Απάντηση #45 - 08 Φεβρουαρίου 2013, 13:43
+2

Πιστεύω να έχετε καταλάβει ότι με τα παρακάλια σε αυτό το φόρουμ, δε πρόκειται να αλλάξει κάτι. Τα επιχειρήματα σας στη Γενική Συνέλευση.

Παράθεση
Στις αρχές του 2007, μια παρέα φοιτητών του τμήματος Πληροφορικής & Επικοινωνιών του ΤΕΙ Σερρών, είχαμε την ιδέα να δημιουργήσουμε ένα ηλεκτρονικό φόρουμ επικοινωνίας, αδέσμευτο και ανεξάρτητο, φτιαγμένο από φοιτητές για φοιτητές. Σήμερα, το εγχείρημά μας όχι μόνο έχει γίνει ευρέως αποδεκτό, αλλά αποτελεί το κέντρο ηλεκτρονικής επικοινωνίας μεταξύ των φοιτητών του ΤΕΙ Σερρών.

Η ιστοσελίδα teiserron.gr, απαριθμεί σήμερα 4.000 εγγεγραμμένα μέλη και πάνω από 75.000 μηνύματα σε σχεδόν 9.000 θέματα. Στις σελίδες του teiserron.gr θα βρείτε οποιαδήποτε πληροφορία μπορεί να βοηθήσει έναν φοιτητή στην ακαδημαϊκή του ζωή. Πληροφορίες για όλα τα τμήματα του ΤΕΙ Σερρών και του ΤΕΦΑΑ Σερρών, ανακοινώσεις, προσκλήσεις σε ημερίδες και σεμινάρια, απόψεις και άρθρα φοιτητών, συγκεντρωμένες σημειώσεις και λυμένες ασκήσεις, εκφωνήσεις παλαιών θεμάτων, αγγελίες κ.α.

Το όλο εγχείρημα βασίζεται στην καλή θέληση των ίδιων των μελών της ιστοσελίδας, που δημοσιεύουν κάθε είδους υλικό διαθέτει ο καθένας για να βοηθήσουν τους συναδέλφους τους. Άλλωστε, η αξία και το περιεχόμενο κάθε διαδικτυακής κοινότητας, είναι τα ίδια της τα μέλη!
Καταγράφηκε
stormnick
Μηχανολόγων Μηχανικών ΤΕ
*
Μηνύματα: 41
Θετικοί ψήφοι: +2

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Απάντηση #46 - 08 Φεβρουαρίου 2013, 13:53
0

Ενημερωθήκαμε από τον κύριο Πασχαλούδη ότι πρόκειται να γίνει μία συνάντηση στις 6 η ώρα στον χώρο του ΤΕΙ με φορείς της τοπικής κοινωνίας με σκοπό την ενημέρωση τους για τη στάση του ιδρύματος απέναντι στο σχέδιο Αθηνά.

ποια ακριβως ειναι η σταση του ιδρυματος? οι τοπικοι φορεις νομιζω πως παρακαλαν να εφαρμοστει το σχεδιο....
Καταγράφηκε
antrew80
*
Μηνύματα: 32
Θετικοί ψήφοι: +13

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Άντρας
Απάντηση #47 - 08 Φεβρουαρίου 2013, 14:16
+4

Παιδιά καταλαβαίνω τις αγωνίες σας αλλά πρέπει και εσεις με την σειρά σας να μας καταλέβεται και εμάς.
Και να γίνει ποιο μετά η εμβόλιμη εξεταστική πόσοι νομίζεται ότι ια έρθουν ξανά στις Σέρρες.
Εγώ σας λέω είμαι απο Κύπρο και δεν μπορώ να πληρώνω συνέχεια εισητήρια πήγαινε έλα για τις εξετάσεις ούτε να παίρνω άδεια απο την δουλειά μο συνέχεια.
το ίδιο αφορά και τα παιδιά που είναι στρατό ή σε άλλες πόλεις της Ελλάδας που χρειάζονται ώρες.
Όπως είπε και κάποιος άλλος συνάδελφος απο Σεπτέβρη ξεκινούν οι διαγραφές. Δεν είναι κρίμα και για μας να μας διαγράψουν γιατί δεν μπορούμε να γράψουμε τώρα και να έχουμε μια δεύτερη ευκαιρία τον Σεπτέμβρη σε περίπτωση που κάτι πάει στραβά?
υπάρχει περίπτωση να ΜΗΝ γίνει τελικά η κατάληψη και να δώσουμε κανονικά.
Παρακαλώ ενημερώστε μας για να ξέρουμε και εμέις τι κάνουμε τελικά
Καταγράφηκε
Thanos.k
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
***
Μηνύματα: 466
Θετικοί ψήφοι: +124

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Απάντηση #48 - 08 Φεβρουαρίου 2013, 16:12
0

Ωραια αφου αποφασιστηκε κατι ...ΑΣ ΤΟ ΜΑΘΟΥΝ ΟΛΟΙ ειναι δυνατον να ταλαιπωρειτε συμφοιτητες σας ? ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΝ τι θα κανουν...βγαλτε μια ανακοινωση υπευθυνη επιτελους .
Καταγράφηκε
michael
*
Μηνύματα: 14
Θετικοί ψήφοι: 0

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Απάντηση #49 - 08 Φεβρουαρίου 2013, 16:33
0

Η εξεταστικη θα γινει κανονικα.ολα τα αλλα ειναι μπαρουφες.
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 ... 48   Πάνω
Εκτύπωση