Νέα:
Πέμπτη 18 Απριλίου 2024

Shoutbox!

Toula Aretaki

19-02-2024 13:17
Καλημέρα,γνωρίζει κανείς εάν το πτυχίο διοίκησης επιχειρήσεων μπορούμε να πάρουμε βεβαίωση χρήσης H/Y;

Debbie422657

11-01-2024 00:11
Καλησπέρα σας, ψάχνω σημειώσεις για μαθήματα του οικονομικού. Υπάρχει κάποιος που μπορεί να με βοηθήσει;

Alexis92

31-10-2023 21:12
γερασαμε

Timos Chartios

17-08-2023 03:00
Ψάχνω ρε παιδιά την Ιωάννα μετά από χρόνια από Διοίκηση ήταν στη ΠΑΣΠ το2010. Χαθήκαμε πέρασε δεκαετία και...

elisavet

03-04-2023 14:47
Καλησπερα μετα απο καιρο μπηκα και εγω να ζητησω υλη, σημειωσεις. μακρο αγγλικα διοικ.ολ. ποιοτητας,μαρκετινγ οτι εχετε

mar99

08-03-2023 05:33
εχω τελειωσει τει σερρων 1999 διοικηση οικονομια τμημα λογιστικης απο που θα παρω μια βεβαιωση σπουδων που χρειαζομαι

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ@

28-02-2023 10:03
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ!
ΕΧΩ ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΓΓΡΑΦΗ ΕΞΑΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΩΡΑ. ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ?ΕΥΧΑΡΙ

sony400

07-02-2023 21:03
Άλλη μια εξεταστική έφτασε στο τέλος της σχεδόν. Εύχομαι σε όλους/ες να έφτσαν λίγο περισσότερο στον στόχο τους.

ALS

23-10-2022 17:28
Καλησπέρα!!Πέρασαν 12 χρόνια που ήμουν πρώτο έτος !! 😅

marios9

17-10-2022 11:16
Καλημέρα σε όλους.

armiertz

24-09-2022 15:44
Είμαι στην Λογιστική. Έχω να έρθω πολλά χρόνια και έχουν αλλάξει πολλά. Για αυτό θέλω σημειώσεις μπας και πάρω το πτυχίο

tonidemis

24-09-2022 00:18
Armiertz Σου έστειλα μήνυμα

armiertz

03-08-2022 12:50
Μπορεί να μου πει κανείς που μπορώ να βρω σημειώσεις των μαθημάτων γιατί η παρουσία μου στα μαθήματα είναι λίγο αδύνατη

armiertz

03-08-2022 12:49
Καλησπέρα. Είμαι καινούρια στο forum αλλά παλιά φοιτήτρια του τει που επιτέλους πήρα την απόφαση να ολοκληρώσω το πτυχίο
 

Sérmac

28-07-2022 19:25

Εμφάνιση 50 τελευταίων
Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε. Χάσατε το email ενεργοποίησης;
18 Απριλίου 2024, 18:33

Σύνδεση με όνομα, κωδικό και διάρκεια σύνδεσης

Μέλη
  • Σύνολο μελών: 5294
  • Τελευταία: AreusTes

Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 83541
  • Σύνολο θεμάτων: 10650
  • Σε σύνδεση σήμερα: 40
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1245
  • (16 Απριλίου 2022, 00:20)

Συνδεδεμένοι
Μέλη: 0
Επισκέπτες: 28
Σύνολο: 28

Για να γραφτείτε σε κάποια ομάδα μελών, πατήστε εδώ.

Μέσα Μεταφοράς

Αστικό ΚΤΕΛ Σερρών
ΚΤΕΛ Ν. Σερρών
Δρομολόγια ΤΡΑΙΝΟΣΕ

Πρόσφατα

Υπηρεσίες ΕΔΕΤ

Εύδοξος
Okeanos
Άτλας
Ακαδημαϊκή Ταυτότητα
Σελίδες: 1 2 3 [4] 5 6 7 ... 48   Κάτω
Εκτύπωση
Κινητοποιήσεις για το Σχέδιο Αθηνά
0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα. Αναγνώστηκε 160384 φορές.
The_Freedom_Man
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
****
Μηνύματα: 1559
Θετικοί ψήφοι: +375

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Άντρας
Απάντηση #30 - 08 Φεβρουαρίου 2013, 12:30
0


Γράφε στα ελληνικά και μάθε να σέβεσαι το φόρουμ και να μην βρίζεις.
Τροποποίησε το μήνυμα σου στα ελληνικά αλλιώς θα διαγραφεί όπως και οποιουδήποτε άλλου που δεν γράφει στα ελληνικά και μικρά.


υ.γ. Μαζί σου είμαι. Απλά δεν εξέφρασα ακόμη την άποψη μου.
Καταγράφηκε

Θεωρώ πιο γενναίο εκείνον που κυριαρχεί στα πάθη του από εκείνον που κυριαρχεί στους εχθρούς του. Η δυσκολότερη νίκη είναι εκείνη ενάντια στον ίδιο σου τον εαυτό.» {Αριστοτέλης}

No matter how long the winter, spring is sure to follow.  ~Proverb
stavrosf4
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
*
Μηνύματα: 659
Θετικοί ψήφοι: +135

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Άντρας
Απάντηση #31 - 08 Φεβρουαρίου 2013, 12:31
+1

Βρε σε καταλαβαίνω και έχεις δίκια με το μέρος σου και γενικά όπως έχω ξαναγράψει δεν έχεις δικαίωμα να μιλάς όταν δεν παίρνεις μέρος στις αποφάσεις (και αναφερόμουν και στις εκλογές ακόμα) αλλά το πρόβλημα είναι ότι καλώς ή κακώς οι περισσότεροι ή τέλος πάντων πολλοί που θίγονται είναι μακριά από τις Σέρρες αφού είναι μεγαλύτερο εξάμηνο και λίγο πολύ έχουν ξεμπερδέψει με τα μαθήματα..


ΥΓ. michael ο Freedom καλά τα λέει για τους περισσότερους και δεν είναι κανένας που να μην καταλαβαίνει.. το ξεκαθάρισε κιόλας..
Καταγράφηκε

"First they ignore you, then they ridicule you, then they fight you, and then you win."
Mahatma Gandhi


39°30'51.65"Β    25° 0'25.26"Α
WeAreAllSick
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
*
Μηνύματα: 42
Θετικοί ψήφοι: +22

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Απάντηση #32 - 08 Φεβρουαρίου 2013, 12:33
0

Ε οκ ρε παιδιά αφού ο ένας πλήρωσε εισιτήρια και ο άλλος πήρε άδεια ας ρισκάρουμε το μέλλον 2000+ συμφοιτητών μας, νεοέλληνες γουστάρω. Η λογική σας δεν στέκει, μην γίνεστε άξιοι συνεχιστές της προηγούμενης γενιάς, προσπαθήστε να κάνετε την διάφορα.
Τελευταία τροποποίηση: 08 Φεβρουαρίου 2013, 12:35 από WeAreAllSick Καταγράφηκε
sirex
**
Μηνύματα: 106
Θετικοί ψήφοι: +29

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Επιτρέπεται να πέσεις,επιβάλλεται να σηκωθείς!

Άντρας
Απάντηση #33 - 08 Φεβρουαρίου 2013, 12:36
+2

ποια μεταφορα της εμβολιμης ρε πλακα μας κανατε?πως θα βγει το προγραμμα σπουδων επειτα?τι νομιζετε οτι μετα την καταληψη θα πουν οι καθηγητες οκ θα μεταφερθει η εμβολιμη και ποτε θα ξεκινησει το καινουριο εξαμηνο??????συγχαρητηρια βρηκατε τη λυση!το ξερετε οτι αρχιζουν οι διαγραφες απο τον επομενο χειμωνα για μας που ειμαστε μεγαλα εξαμηνα?????το ξερετε οτι επι γιαννακου εμεις οταν ημασταν μικρα εξαμηνα καναμε καταληψη περνωντας τελικα το μπουλο (για τις βασεις του 10 και για τις διαγραφες)..αν ειχατε @@ θα το κλεινατε απο την προηγουμενη βδομαδα το μπουρδελο και οχι τωρα ..βαρεθηκαμε με τις μλκιες αυτοι που ειμαστε απο 23χρ και πανω γιατι εχουμε δει και τη ζωη περα απο το να εισαι φοιτητης!ας μεταφερουν το τει και στην αλασκα δεν μας νοιαζει εμας .θελουμε να τελειωνουμε και να παρουμε το γαμωπτυχιο  γιατι εχουμε φαει πολλα λεφτα οσο ημασταν σερρες οποτε το θελουμε και σαν ηθικη ικανοποιηση.400 ανευθυνα πιτσιρικια(ανεξαρτητου παραταξης) ψηφισαν σε μια συνελευση χωρις να ειναι εκει οσοι ειναι οι επι πτυχιο για να κλεισει το τει κατα τη διαρκεια εξετασης των επι πτυχιο.μπραβο σας!
Καταγράφηκε
gts
*
Μηνύματα: 137
Θετικοί ψήφοι: +2

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Απάντηση #34 - 08 Φεβρουαρίου 2013, 12:40
0

μαγκες εαν γινει η καταληψη να ξερετε ΔΕΝ ΘΑ ΓΙΝΕΙ Η ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗ η εμβολιμη
ειναι τελικο
δεν γινεται "νομικα"
Καταγράφηκε
Thanos.k
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
***
Μηνύματα: 466
Θετικοί ψήφοι: +124

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Απάντηση #35 - 08 Φεβρουαρίου 2013, 12:41
+2

Πορεια ? το πανο του ΠΑΜΕ να μην ξεχασετε ... "ειμαστε 2 ειμαστε 3....λαλαλαλλα λαλαλ"
Συμφωνω με την καταληψη αλλα να σεβαστουμε τους συναδελφους μας που ειχαν ευκαιρια να καθαρισουν το τελευταιο μαθημα...
Καμια αλληλεγγυη ? Ντροπη
Καταγράφηκε
stavrosf4
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
*
Μηνύματα: 659
Θετικοί ψήφοι: +135

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Άντρας
Απάντηση #36 - 08 Φεβρουαρίου 2013, 12:54
0

WeAreAllSick ωραίος ρε φίλε όμως και ο άλλος που είναι 3ο εξάμηνο πχ και προκειμένου να "σωθεί" αυτός - μαζί με μένα φυσικά - την πληρώνω ΜΟΝΟ εγώ και όχι αυτός.. Γιατί αυτός δεν χάνει κάτι.. Εγώ χάνω.. Λέτε για ισότητα αλλά ισότητα στον αγώνα όχι έτσι? Και όταν μιλάμε για γενιά, όσο ανήκει αυτός σε αυτή τη γενιά, άλλο τόσο ανήκω και εγώ.. Οπότε το πρόβλημα μου και όποιου άλλου είναι εξίσου σημαντικό με το δικό του..

Και για να μην νομίζει κανείς ότι είμαι τίποτα παρτάκιας, σε προηγούμενες καταλήψεις, πχ καθηγητών εγώ υπερασπιζόμουν αυτό που γινόταν και ας έχανα μαθήματα, και ας είχα έρθει από Ηράκλειο μάταια αφού το μάθημα μου δεν δόθηκε..
Καταγράφηκε

"First they ignore you, then they ridicule you, then they fight you, and then you win."
Mahatma Gandhi


39°30'51.65"Β    25° 0'25.26"Α
dream_addicted
Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής
*
Μηνύματα: 32
Θετικοί ψήφοι: +27

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

..Dream on until your dreams come true..

Γυναίκα
Απάντηση #37 - 08 Φεβρουαρίου 2013, 13:00
-2

Παιδιά συγνώμη κιόλας γιατί θα μου στρίψει!!Καταλαβαίνει κάποιος απο εσάς ότι και να δώσετε το/τα μάθημα/ατα, αν περάσει το Σχέδιο το πτυχίο σας ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΓΙΑ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΜΟΧΘΗΣΑΤΕ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ακριβώς γιατί ΑΛΛΑΖΟΥΝ ΤΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΑ ΣΑΣ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΑ;;;;; Ή νομίζετε ότι συγχωνεύσεις τμημάτων σημαίνει μόνο αυτά που διαβάσατε (αν διαβάσατε δηλαδή γιατί πολλούς απο εσάς δε σας καίει κιόλας αφού έχετε 1 μάθημα για πτυχίο) στο Σχέδιο Αθηνά; Φοιτητής είσαι για 4-5-6 χρόνια, επαγγελματίας όμως μια ζωή!Θα θέλατε να σας συμβεί αυτό; Δε σας κατηγορώ και ειλικρινά δε θα ήθελα να βρίσκομαι στη θέση σας, αλλά σκέφτεται κανένας αυτούς που πλήττονται;Οι Διακοσμητές έδιναν λεφτά σε φροντιστήρια για να μάθουν σχέδιο ελεύθερο και γραμμικό για να περάσουν στη σχολή τους και οι Τοπογράφοι είναι το μοναδικό τέτοιο τμήμα στην Ελλάδα!!Σκέφτεται κανένας αυτά τα παιδιά που τσεκουριάζονται;Εμένα η σχολή μου είναι ίσως η μόνη που ωφελείτε γιατί αναβαθμίζεται κιόλας το πτυχίο μου αλλά θεωρώ απίστευτη αδικία αυτό που συμβαίνει!Αν βρισκόσασταν χθες στη συνέλευση (καταλαβαίνω ότι πολλοί είναι σε άλλες πόλεις) θα βλέπατε και επί πτυχίο φοιτητές που συμφωνούσαν. Μιλάτε για αλληλεγγύη ενώ ταυτόχρονα γυρίζετε την πλάτη σας στο πρόβλημα του άλλου! Είμαι σίγουρη ότι θα βρεθεί κάποια λύση για την εμβόλιμη κι ας υπάρχουν πολλοί από αυτούς που θα ωφεληθούν, που δε θα στήριζαν τα παιδιά που αγωνίζονται αυτή τη στιγμή.Την επόμενη φορά κοιτάξτε το δάσος και όχι το δέντρο.
Καταγράφηκε
doo
*
Μηνύματα: 16
Θετικοί ψήφοι: +9

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Απάντηση #38 - 08 Φεβρουαρίου 2013, 13:08
0

Εχουν ξεκινησει ηδη συζητησεις με καθηγητες που ειναι κατα του σχεδιου και οι ιδιοι λενε πως η εμβολιμη θα μετατεθει κανονικα.
Θα ξαναγινει δσ καθηγητων οταν τελειωσει η καταληψη θα οριστουν  νεες ημερομηνιες.Ακριβως οπως εγινε τον σεπτεμβρη οταν το τει εκλεισε απο τους καθηγητες.
Καταγράφηκε

-Το λαπτοπ μου βγάζει άσπρο καπνό. Χάλασε;
-Όχι, εξέλεξε νέο πάπα!
sirex
**
Μηνύματα: 106
Θετικοί ψήφοι: +29

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Επιτρέπεται να πέσεις,επιβάλλεται να σηκωθείς!

Άντρας
Απάντηση #39 - 08 Φεβρουαρίου 2013, 13:12
+1

λοιπον κουραστηκα να διαβαζω κομμεντς απο ψευτοσυνδικαλιστες του μελλοντος οσο μισω τα δαπιτοσκυλα αλλο τοσο εχω μισησει και τους ψευτοαγωνιστες!(τα εφαγα στη μαπα επι γιαννακου που ξαφνικα ποιος ξερει τι εγινε περασε και η βαση του 10 και οι διαγραφες αλλα τοτε πηγαινατε λυκειο μερικοι απο σας ασχολουσασταν με καταληψεις για λογους αψητων τυροπιτων!!) τεσπα.ειναι ντε φακτο πως θα το κλεισετε το τει ή ξαφνικα θα ανοιξει μεσοβδομαδα?να ξερουμε αν ειναι να μην διαβαζουμε τζαμπα γιατι εχουμε και αλλες δουλειες αυτοι που λειπουμε απο σερρες και τις εχουμε αμελησει εδω και μερες .ας πει καποιος υπευθυνα αυτο που ρωταω και γνωριζει το κλιμα που επικρατει!αν δηλαδη θα ειναι σιγουρα κλειστο μια βδομαδα το τει!!!!
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 2 3 [4] 5 6 7 ... 48   Πάνω
Εκτύπωση