Νέα:
Παρασκευή 19 Απριλίου 2024

Shoutbox!

Toula Aretaki

19-02-2024 13:17
Καλημέρα,γνωρίζει κανείς εάν το πτυχίο διοίκησης επιχειρήσεων μπορούμε να πάρουμε βεβαίωση χρήσης H/Y;

Debbie422657

11-01-2024 00:11
Καλησπέρα σας, ψάχνω σημειώσεις για μαθήματα του οικονομικού. Υπάρχει κάποιος που μπορεί να με βοηθήσει;

Alexis92

31-10-2023 21:12
γερασαμε

Timos Chartios

17-08-2023 03:00
Ψάχνω ρε παιδιά την Ιωάννα μετά από χρόνια από Διοίκηση ήταν στη ΠΑΣΠ το2010. Χαθήκαμε πέρασε δεκαετία και...

elisavet

03-04-2023 14:47
Καλησπερα μετα απο καιρο μπηκα και εγω να ζητησω υλη, σημειωσεις. μακρο αγγλικα διοικ.ολ. ποιοτητας,μαρκετινγ οτι εχετε

mar99

08-03-2023 05:33
εχω τελειωσει τει σερρων 1999 διοικηση οικονομια τμημα λογιστικης απο που θα παρω μια βεβαιωση σπουδων που χρειαζομαι

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ@

28-02-2023 10:03
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ!
ΕΧΩ ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΓΓΡΑΦΗ ΕΞΑΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΩΡΑ. ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ?ΕΥΧΑΡΙ

sony400

07-02-2023 21:03
Άλλη μια εξεταστική έφτασε στο τέλος της σχεδόν. Εύχομαι σε όλους/ες να έφτσαν λίγο περισσότερο στον στόχο τους.

ALS

23-10-2022 17:28
Καλησπέρα!!Πέρασαν 12 χρόνια που ήμουν πρώτο έτος !! 😅

marios9

17-10-2022 11:16
Καλημέρα σε όλους.

armiertz

24-09-2022 15:44
Είμαι στην Λογιστική. Έχω να έρθω πολλά χρόνια και έχουν αλλάξει πολλά. Για αυτό θέλω σημειώσεις μπας και πάρω το πτυχίο

tonidemis

24-09-2022 00:18
Armiertz Σου έστειλα μήνυμα

armiertz

03-08-2022 12:50
Μπορεί να μου πει κανείς που μπορώ να βρω σημειώσεις των μαθημάτων γιατί η παρουσία μου στα μαθήματα είναι λίγο αδύνατη

armiertz

03-08-2022 12:49
Καλησπέρα. Είμαι καινούρια στο forum αλλά παλιά φοιτήτρια του τει που επιτέλους πήρα την απόφαση να ολοκληρώσω το πτυχίο
 

Sérmac

28-07-2022 19:25

Εμφάνιση 50 τελευταίων
Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε. Χάσατε το email ενεργοποίησης;
19 Απριλίου 2024, 21:16

Σύνδεση με όνομα, κωδικό και διάρκεια σύνδεσης

Μέλη
  • Σύνολο μελών: 5294
  • Τελευταία: AreusTes

Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 83541
  • Σύνολο θεμάτων: 10650
  • Σε σύνδεση σήμερα: 50
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1245
  • (16 Απριλίου 2022, 00:20)

Συνδεδεμένοι
Μέλη: 0
Επισκέπτες: 38
Σύνολο: 38

Για να γραφτείτε σε κάποια ομάδα μελών, πατήστε εδώ.

Μέσα Μεταφοράς

Αστικό ΚΤΕΛ Σερρών
ΚΤΕΛ Ν. Σερρών
Δρομολόγια ΤΡΑΙΝΟΣΕ

Πρόσφατα

Υπηρεσίες ΕΔΕΤ

Εύδοξος
Okeanos
Άτλας
Ακαδημαϊκή Ταυτότητα
Σελίδες: 1 2 [3] 4 5 6 ... 48   Κάτω
Εκτύπωση
Κινητοποιήσεις για το Σχέδιο Αθηνά
0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα. Αναγνώστηκε 160403 φορές.
ScullShot
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
***
Μηνύματα: 504
Θετικοί ψήφοι: +74

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

The Economy Picker!

Άντρας
Απάντηση #20 - 08 Φεβρουαρίου 2013, 10:47
0

Και γω δεν θέλω να αφήσω να πάει χαμένη η εβδομάδα της εμβόλιμης είμαι 12 εξάμηνο δεν μένω και στις Σέρρες. Δεν γίνεται να τα συνδυάσουμε κάπως?  :P
Τελευταία τροποποίηση: 08 Φεβρουαρίου 2013, 10:58 από ScullShot Καταγράφηκε
antrew80
*
Μηνύματα: 32
Θετικοί ψήφοι: +13

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Άντρας
Απάντηση #21 - 08 Φεβρουαρίου 2013, 11:04
+2

sad_death και εγω συμφωνώ με τους υπόλοιπους.
Δεν είμαστε ΟΛΟΙ στις Σέρρες για να μπορούμε να ψηφίσουμε.
Ερχόμαστε και φέυγουμε η ΠΛΗΡΩΝΟΥΜΕ ξενοδοχεία έστω και για ένα βράδυ για να ΜΗΝ τρέχουμε το πρωί απο άλλες πόλεις και να έχουμε το άγχος αν θα φτάσουμε στις Σέρρες.
Εμένα ποιος θα μου δώσει τα λεφτά που ήδη πλήρωσα για αλλαγή εισητηρίου και τα λεφτά που θα δώσω για να ξαναλλάξω τα εισητήρια για να φύγω.
ΔΕΝ μπορώ να κάτσω άλλο εδω γιατί απλά ΧΑΝΩ ΛΕΦΤΑ.
απο εισητήρια μέχρι άδειες απο τη δουλεία και πάει λέγοντας.
Καταγράφηκε
michael
*
Μηνύματα: 14
Θετικοί ψήφοι: 0

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Απάντηση #22 - 08 Φεβρουαρίου 2013, 11:54
+2

καλημερα παιδια.δεν πιστευω αυτα που βλεπω.ειναι η εξεταστικη για τους πτυχιουχους.μην κανετε καμια τρελα.περιμενετε να τελειωσει με το καλο και μετα ξεκινηστε τον αγωνα σας.ειμαι 17ο εξαμηνο και εχω ενα μαθημα για να ορκιστω και το δινω την πεμπτη 14/2.ειμαι φανταρος και εχω εξαντλησει τις αδειες.δεν θα μπορω μετα να δωσω.καταστραφηκα,οπως και αρκετα παιδια ακομα ειμαι σιγουρος.καιεγω καποτε εκανα αγωνες αλλα οχι εις βαρον των αλλων φοιτητων.ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΟΛΥ!!!

ΑΦΗΣΤΕ ΝΑ ΓΙΝΕΙ Η ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗ ΚΑΙ ΜΗΝ ΠΑΙΖΕΤΕ ΜΕ ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΜΑΣ.ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΣΑ ΤΟΥΣ ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ ΝΑ ΒΑΛΟΥΝΕ ΤΗΝ ΓΑ ΜΩ ΕΜΒΟΛΙΜΗ ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗ ΓΙΑ ΝΑ ΟΡΚΙΣΤΟΥΜΕ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΤΟΝ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟ ΓΙΑ ΕΝΑ ΜΑΘΗΜΑ.

Αφήστε να γίνει η εξεταστική και μην παίζετε με τα μυαλά μας. Ένα μήνα παρακαλούσα τους καθηγητές να βάλουνε την γαμώ εμβόλιμη εξεταστική για να ορκιστούμε αν είναι δυνατόν και να μην περιμένω του χρόνου τον Δεκέμβριο για ένα μάθημα.
Τελευταία τροποποίηση: 09 Φεβρουαρίου 2013, 09:21 από synzeus Καταγράφηκε
WeAreAllSick
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
*
Μηνύματα: 42
Θετικοί ψήφοι: +22

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Απάντηση #23 - 08 Φεβρουαρίου 2013, 12:10
0

Συνάδελφοι να τολμήσω να σας ρωτήσω κάτι? Αν σας έκαναν εσάς από πληροφορικάριους / μηχανικούς σε μοδίστρες πώς θα αντιδρούσατε? Θα περιμένατε 1 εβδομάδα όταν θα χανόταν η γη κάτω απτά πόδια σας, γιατί αυτό συμβαίνει στα παιδιά. Εγώ είμαι πληροφορική προσωπικά και δεν έχω κάποιο συμφέρον με το όλο θέμα, αλά για μια φορά ας σκεφτούμε και τους διπλανούς μας. Στην τελική ΑΝ οι καθηγητές είναι ΕΝΤΑΞΗ εδώ που έχουμε μπλέξει θα πάνε την εξεταστική όποτε βολέψει, ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟΥΣ ΓΙΝΕΤΕ ΑΥΤΟΣ Ο ΠΑΝΙΚΟΣ γαμώ την νοοτροπία μας γαμώ.
Με κάθε σεβασμό στους τελειόφοιτους, ελπίζω να σας παν όλα καλά.

Καταγράφηκε
michael
*
Μηνύματα: 14
Θετικοί ψήφοι: 0

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Απάντηση #24 - 08 Φεβρουαρίου 2013, 12:14
-1

FILARAKO MOU APLA DEN MPOROUME NA PAROUME ALLH ADEIA.TO KATALAVAINEIS;EXEI VGEI EDW KAI 10 MERES TO PROGRAMMA TWN EPI PTUXIW KAI ME VASH AUTO PHRAME THN ADEIA MAS.EIMAI STRATO STHN KUPRO TETHWRAKISMENA KAI EXW ERTHEI ME TO AEROPLANO,EXW 10 MERES ADEIA.DEN MPORW NA PARW ALLH. THN EXW EKSANTLHSEI KAI EPISHS DEN MOU DINOUNE ALLA METAFORIKA.KATALAVE AGORI MOY,SE PARAKALW.THA SKOTWTHOUME METAKSU MAS STO TELOS MA TO THEO.

Φιλαράκο μου απλά δεν μπορούμε να πάρουμε άλλη άδεια. Το καταλαβαίνεις; Έχει βγει εδώ και 10 μέρες το πρόγραμμα των επί πτυχίω και με βάσει αυτό πήραμε την άδεια μας. Είμαι στρατό στην Κύπρο τεθωρακισμένα και έχω έρθει με το αεροπλάνο, έχω 10 μέρες άδεια. Δεν μπορώ να πάρω άλλη. Την έχω εξαντλήσει και επίσης δεν μου δίνουνε άλλα μεταφορικά. Κατάλαβε αγόρι μου, σε παρακαλώ. Θα σκοτωθούμε μεταξύ μας στο τέλος μα το Θεό.
Τελευταία τροποποίηση: 08 Φεβρουαρίου 2013, 13:39 από synzeus Καταγράφηκε
stavrosf4
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
*
Μηνύματα: 659
Θετικοί ψήφοι: +135

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Άντρας
Απάντηση #25 - 08 Φεβρουαρίου 2013, 12:19
+2

Εγώ από τη μεριά μου είπα τι θεωρώ παράλογο.. το ότι επηρεάζει εμένα το αφήνω στην άκρη αν και πρακτικά και οικονομικά με καταστρέφει.. με το να κλείνουν τη σχολή όμως μια εποχή που οι μόνοι που θα είναι εκεί είναι αυτοί που δίνουν είναι παράλογο.. Δεν το καταλαβαίνετε αυτό;;; Ότι η σχολή για τους υπόλοιπους φοιτητές έχει κενή εβδομάδα μέχρι να αρχίσουν τα μαθήματα!! Και είναι αυτή την κενή εβδομάδα που κλείνει η σχολή;;; Δηλαδή αν στο τέλος αυτής της εβδομάδας αποφασιστεί ότι λήγει αυτή η κατάληψη, καταλαβαίνετε ότι το μεγαλύτερο ποσοστό των φοιτητών δεν θα έχει καν καταλάβει ότι έγινε κατάληψη;;;
Καταγράφηκε

"First they ignore you, then they ridicule you, then they fight you, and then you win."
Mahatma Gandhi


39°30'51.65"Β    25° 0'25.26"Α
The_Freedom_Man
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
****
Μηνύματα: 1559
Θετικοί ψήφοι: +375

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Άντρας
Απάντηση #26 - 08 Φεβρουαρίου 2013, 12:21
0

Όποιος δεν ήρθε στην συνέλευση δεν έχει δικαίωμα να εκφέρει άποψη.
Κρίνεται το μέλλον σας και η συμμετοχή σας στα κοινά είναι πιο επιτακτική απο ποτέ.

Στην επόμενη συνέλευση να είστε όλοι εκεί. Λογικά την επόμενη εβδομάδα.
Τελευταία τροποποίηση: 08 Φεβρουαρίου 2013, 12:22 από The_Freedom_Man Καταγράφηκε

Θεωρώ πιο γενναίο εκείνον που κυριαρχεί στα πάθη του από εκείνον που κυριαρχεί στους εχθρούς του. Η δυσκολότερη νίκη είναι εκείνη ενάντια στον ίδιο σου τον εαυτό.» {Αριστοτέλης}

No matter how long the winter, spring is sure to follow.  ~Proverb
stavrosf4
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
*
Μηνύματα: 659
Θετικοί ψήφοι: +135

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Άντρας
Απάντηση #27 - 08 Φεβρουαρίου 2013, 12:25
+1

ρε Freedom μαζί σου αλλά θα μου κάνει κανείς τα εισιτήρια από Ηράκλειο και θα κανονίσει με τον εργοδότη μου να λείπω από την πρακτική; Ή το άλλο το παλικάρι που είναι στρατό θα πάρει άδεια για τη συνέλευση;; Δεν είναι τόσο απλά τα πράγματα πάντα..
Καταγράφηκε

"First they ignore you, then they ridicule you, then they fight you, and then you win."
Mahatma Gandhi


39°30'51.65"Β    25° 0'25.26"Α
The_Freedom_Man
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
****
Μηνύματα: 1559
Θετικοί ψήφοι: +375

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Άντρας
Απάντηση #28 - 08 Φεβρουαρίου 2013, 12:27
0

Stavro ξέρεις πολύ καλά πως μιλάω για τους παρτάκηδες και αυτούς που δύνανται να έρθουν. Μιλάω για τους καναπεδάτους πληροφορικάριους...
Τελευταία τροποποίηση: 08 Φεβρουαρίου 2013, 12:27 από The_Freedom_Man Καταγράφηκε

Θεωρώ πιο γενναίο εκείνον που κυριαρχεί στα πάθη του από εκείνον που κυριαρχεί στους εχθρούς του. Η δυσκολότερη νίκη είναι εκείνη ενάντια στον ίδιο σου τον εαυτό.» {Αριστοτέλης}

No matter how long the winter, spring is sure to follow.  ~Proverb
michael
*
Μηνύματα: 14
Θετικοί ψήφοι: 0

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Απάντηση #29 - 08 Φεβρουαρίου 2013, 12:28
+2

freedom mhn paizeis me ta neura mas.an den ginoune oi eksetaseis thn allh evdomada tha ginei ths poutanas.SUNELTHETE kai afhste tis malakeies.meta kante oti goustarete.afhste mas na dwsoume na paroume to gamw ptuxio.8xronia paideuomai

Freedom μην παίζεις με τα νεύρα μας. Αν δε γίνουνε οι εξετάσεις την άλλη εβδομάδα θα γίνει της πουτάνας. ΣΥΝΕΛΘΕΤΕ και αφήστε τις μαλακίες. Μετά κάντε ότι γουστάρετε. Αφήστε μας δώσουμε να πάρουμε το γαμώ πτυχίο. 8 χρόνια παιδεύομαι.

sas parakalw paidia.AFHSTE NA KULHSEI KALA H EKSETASTIKH.kante meta ton agwna sas.kathola sevasto.kai egw hmoun maximos kapote,twra pleon den mporw.

Σας παρακαλώ παιδιά. Αφήστε να κυλήσει καλά η εξεταστική. Κάντε μετά τον αγώνα σας. Καθ' όλα σεβαστό. Και εγώ ήμουν μάχιμος κάποτε, τώρα πλέον δεν μπορώ.
Τελευταία τροποποίηση: 09 Φεβρουαρίου 2013, 09:21 από synzeus Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 2 [3] 4 5 6 ... 48   Πάνω
Εκτύπωση