Νέα:
Πέμπτη 28 Μαρτίου 2024

Shoutbox!

Toula Aretaki

19-02-2024 13:17
Καλημέρα,γνωρίζει κανείς εάν το πτυχίο διοίκησης επιχειρήσεων μπορούμε να πάρουμε βεβαίωση χρήσης H/Y;

Debbie422657

11-01-2024 00:11
Καλησπέρα σας, ψάχνω σημειώσεις για μαθήματα του οικονομικού. Υπάρχει κάποιος που μπορεί να με βοηθήσει;

Alexis92

31-10-2023 21:12
γερασαμε

Timos Chartios

17-08-2023 03:00
Ψάχνω ρε παιδιά την Ιωάννα μετά από χρόνια από Διοίκηση ήταν στη ΠΑΣΠ το2010. Χαθήκαμε πέρασε δεκαετία και...

elisavet

03-04-2023 14:47
Καλησπερα μετα απο καιρο μπηκα και εγω να ζητησω υλη, σημειωσεις. μακρο αγγλικα διοικ.ολ. ποιοτητας,μαρκετινγ οτι εχετε

mar99

08-03-2023 05:33
εχω τελειωσει τει σερρων 1999 διοικηση οικονομια τμημα λογιστικης απο που θα παρω μια βεβαιωση σπουδων που χρειαζομαι

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ@

28-02-2023 10:03
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ!
ΕΧΩ ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΓΓΡΑΦΗ ΕΞΑΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΩΡΑ. ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ?ΕΥΧΑΡΙ

sony400

07-02-2023 21:03
Άλλη μια εξεταστική έφτασε στο τέλος της σχεδόν. Εύχομαι σε όλους/ες να έφτσαν λίγο περισσότερο στον στόχο τους.

ALS

23-10-2022 17:28
Καλησπέρα!!Πέρασαν 12 χρόνια που ήμουν πρώτο έτος !! 😅

marios9

17-10-2022 11:16
Καλημέρα σε όλους.

armiertz

24-09-2022 15:44
Είμαι στην Λογιστική. Έχω να έρθω πολλά χρόνια και έχουν αλλάξει πολλά. Για αυτό θέλω σημειώσεις μπας και πάρω το πτυχίο

tonidemis

24-09-2022 00:18
Armiertz Σου έστειλα μήνυμα

armiertz

03-08-2022 12:50
Μπορεί να μου πει κανείς που μπορώ να βρω σημειώσεις των μαθημάτων γιατί η παρουσία μου στα μαθήματα είναι λίγο αδύνατη

armiertz

03-08-2022 12:49
Καλησπέρα. Είμαι καινούρια στο forum αλλά παλιά φοιτήτρια του τει που επιτέλους πήρα την απόφαση να ολοκληρώσω το πτυχίο
 

Sérmac

28-07-2022 19:25

Εμφάνιση 50 τελευταίων
Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε. Χάσατε το email ενεργοποίησης;
28 Μαρτίου 2024, 13:25

Σύνδεση με όνομα, κωδικό και διάρκεια σύνδεσης

Μέλη
  • Σύνολο μελών: 5293
  • Τελευταία: marina23

Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 83540
  • Σύνολο θεμάτων: 10650
  • Σε σύνδεση σήμερα: 47
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1245
  • (16 Απριλίου 2022, 00:20)

Συνδεδεμένοι
Μέλη: 0
Επισκέπτες: 32
Σύνολο: 32

Για να γραφτείτε σε κάποια ομάδα μελών, πατήστε εδώ.

Μέσα Μεταφοράς

Αστικό ΚΤΕΛ Σερρών
ΚΤΕΛ Ν. Σερρών
Δρομολόγια ΤΡΑΙΝΟΣΕ

Πρόσφατα

Υπηρεσίες ΕΔΕΤ

Εύδοξος
Okeanos
Άτλας
Ακαδημαϊκή Ταυτότητα
Σελίδες: [1]   Κάτω
Εκτύπωση
Πτυχιακή εργασία ΣΤΗ ΛΟΥΦΑ
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα. Αναγνώστηκε 5259 φορές.
nikos7
*
Μηνύματα: 3
Θετικοί ψήφοι: 0

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

23 Οκτωβρίου 2012, 23:30
0

Παιδιά συγνώμη αν ανοιγω το θέμα σ λάθος κατηγορία αλλα πραγματικα εχω βγει απο τα ρουχα μου με την κατασταση που επικρατει στο τει μας. ειμαι φοιτητης στη σχολη πληροφορικης και σημερα έγινε το εξής. βγήκαν οι πτυχιακές για το τρεχον εξαμηνο...που ειναι το προβλημα? οτι καθηγητης ο οποιος δεν εβγαλε καμια πτυχιακή για το τρεχον εξάμηνο έχει ήδη αναθεσει πτυχιακες απο τα μεσα καλοκαιριου!! δλδ ρε παιδια οποιος εχει κονε  κ γνωστο τον καθηγητη παιρνει πτυχιακη κ οι αλλοι τον π...ο?
πολλοι απο εμας που ψαχνουμε για πτυχικη ισωσ πληρουσαμε τα κριτηρια των πτυχιακων που εδωσε αυτος ο καθηγητης αλλα χωρις καν να μαθουμε οτι θα βγαλει πτυχιακες παει κ τις δινει στουσ δικους του??? ετσι παει το πραγμα δλδ? που μπορω να απευθυνθω για το ζητημα αυτο??
Τελευταία τροποποίηση: 23 Οκτωβρίου 2012, 23:33 από nikos7 Καταγράφηκε
Sérmac
Διαχειριστής
*****
Μηνύματα: 3887
Θετικοί ψήφοι: +908

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Άντρας
Απάντηση #1 - 23 Οκτωβρίου 2012, 23:43
0

Πού βγήκαν οι πτυχιακές; Και στείλε μου με πμ το όνομα του καθηγητή.
Καταγράφηκε
cfour_user
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
**
Μηνύματα: 113
Θετικοί ψήφοι: +37

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Άντρας
Απάντηση #2 - 23 Οκτωβρίου 2012, 23:56
0

Οι πτυχιακές έχουν αναρτηθεί στον παρακάτω σύνδεσμο και αφορούν προς το παρόν μόνο τον τομέα της αρχιτεκτονικης.

http://icd.teiser.gr/index.php?option=com_content&view=article&id=24&Itemid=50
Καταγράφηκε

Ο τζόγος δεν έχει να κάνει με τα λεφτά... Ο τζόγος έχει να κάνει με το να μην αντιμετωπίζεις την πραγματικότητα και να αγνοείς τις πιθανότητες.
Ṗáşşẅôṝđ
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
*
Μηνύματα: 196
Θετικοί ψήφοι: +1

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Dude, you're fugly.

Άντρας
Απάντηση #3 - 24 Οκτωβρίου 2012, 00:57
0

α) τώρα πήρες πρέφα αυτό με τις αναθέσεις πριν βγουν οι πτυχιακές?

β) μπορεί ο άλλος να πήρε ΔΜ για πτυχιακή με την εξεταστική του καλοκαιριού ή να ήθελε 1-2 μαθήματα ακόμα από τον Σεπτέμβριο τα οποία ήταν σίγουρος-η ότι θα περάσει και να έπιασε τον ΑΒΓ καθηγητή πριν βγουν οι πτυχιακές (έτσι κι αλλιώς είναι και λίγο αγώνας δρόμου οι πτυχιακές, ειδικά τώρα)

και γ) τελικό σίγμα -> ς
Καταγράφηκε

Don't mess with me :ugly:
nikos7
*
Μηνύματα: 3
Θετικοί ψήφοι: 0

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Απάντηση #4 - 24 Οκτωβρίου 2012, 01:47
0

Ṗáşşẅôṝđ και εγω συμπληρωσα το καλοκαιρι τις ΔΜ για πτυχιακη αλλα 2 καθηγητες που ρωτησα τον εναν για να μου πει τη διαδικασια για να παρω πτυχιακη  κ τον 2ον που ηθελα να παρω απο αυτον πτυχιακη να μου πει πανω κατω τι μαθηματα προαπαιτουμενα μαθηματα θελει ωστε τον σεπτ αν χρειαστει να τα εχω περασμενα μου ειπαν κ οι 2 οτι μην βιαζεσαι τον νοεμβρη περιπου θα βγουν οι πτυχιακες κ πρωτα κοιταμε αν εχεις τα προαπαιτουμενα, μετα βαθμους κ μετα εξαμηνο! κ ερχετε τωρα ο αλλος κ δινει πτυχιακες τις οποιες επρεπε να βγαλει τωρα ωστε να δηλωσουμε ενδιαφερον οσοι θελουμε, απο τον ιουνιο κ στα μεσα του καλοκαιριου σε οποιον γουσταρει? κ ρε συ ας πουμε οτι υπαρχει ενα ατομο που πληρη τα κριτιρια μονο της συγκερκιμενης πτυχιακης που εδωσε στη λουφα ο συγκεκριμενος καθηγητης δεν ειναι αμαρτια να περιμενει ενα εξαμηνο για να παρει αλλη?? τουλαχτισον ας εβγαζε 2 θεμαστα στο σαιτ γ τα ματια του κοσμου κ ας την εδινε μετα οπου ηθελε αλλα οχι ετσι ρε παιδια!! μαγαζακι το εχουν κανει εκει μεσα δλδ οτι θελει ο καθενας κανει κ οπως το θελει!
Καταγράφηκε
AlieN
***
Μηνύματα: 490
Θετικοί ψήφοι: +43

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Άντρας
Απάντηση #5 - 24 Οκτωβρίου 2012, 13:26
0

Μπορείς να απευθυνθείς στον ίδιο καθηγητή... και όσο και αν σου φαίνεται παράξενο στον κ. Νικολαΐδη.
Είσαι όμως σίγουρος ότι έχουν ανατεθεί?Μήπως τους ανατέθηκαν άλλες εκτός λίστας...
Επειδή και γω αρχιτεκτονική ήμουν όταν είχα πάρει όλοι οι καθηγητές με απαντήσανε (εκτός του κ. Χειλά που με απάντησε δυστυχώς αργοπορημένα λόγο ενός ατυχήματος υγείας που είχε και είχα ήδη πάρει άλλη...) αλλά όλοι οι υπόλοιποι σ λέγανε αν δεν πληρείς τα κριτήρια ή βγάζανε λίστες που μας είχαν με σειρά προτεραιότητας ανάλογα τα κρητήρια τους....
Όχι να πάρω και το μέρος τους απλά τι παρατήρησα λέω..
Δυστυχώς δεν υπάρχει συγκεκριμένη διαδικασία να πάρεις πρακτική απλά όσοι καθηγητές είναι δίκαιοι και προς εμάς και προς τον εαυτό τους βάζουν κάποια κριτήρια και τα τηρούν....

Tip!!!Να έχεις στο νου σου και να κοιτάς πάνω από μία φορά την μέρα ότι η λίστα αυτή θα ανανεώνετε χωρίς προειδοποίηση όπως επίσης να κοιτάς και τα site όλων των καθηγητών που βγάζουν πτυχιακές γτ κυρίως από άλλες κατευθύνσεις μπορεί να βγάλουν πριν ανέβουν στο site του τεί...
Τελευταία τροποποίηση: 24 Οκτωβρίου 2012, 13:28 από AlieN Καταγράφηκε

Θα 'θελα να γίνω αυτό που Ήμουν...
Όταν ήθελα να γίνω αυτό που Έιμαι Τώρα....!!!!
nikos7
*
Μηνύματα: 3
Θετικοί ψήφοι: 0

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Απάντηση #6 - 24 Οκτωβρίου 2012, 15:46
0

Alien ξαναλεω οτι ο συγκεκριμνεος καθηγητης δεν εβγαλε πτυχιακες για αυτο το εξαμηνο τουλαχιστον μεχρι τωρα,αν κ στη γραμματεια μου ειπαν οτι ειναι η τελικη κατασταση αυτη που ανεβηκε στο σαιτ. Αρα αυτος αν ηταν, ας πουμε να δωσει 2 πτυχιακες , τις εδωσε σε δικους του και δεν εβγαλε καν ανακοινωση οιτ υπαρχουν οι συγκεκριμενες πτυχιακες.
Καταγράφηκε
Σελίδες: [1]   Πάνω
Εκτύπωση