Νέα:
Παρασκευή 19 Απριλίου 2024

Shoutbox!

Toula Aretaki

19-02-2024 13:17
Καλημέρα,γνωρίζει κανείς εάν το πτυχίο διοίκησης επιχειρήσεων μπορούμε να πάρουμε βεβαίωση χρήσης H/Y;

Debbie422657

11-01-2024 00:11
Καλησπέρα σας, ψάχνω σημειώσεις για μαθήματα του οικονομικού. Υπάρχει κάποιος που μπορεί να με βοηθήσει;

Alexis92

31-10-2023 21:12
γερασαμε

Timos Chartios

17-08-2023 03:00
Ψάχνω ρε παιδιά την Ιωάννα μετά από χρόνια από Διοίκηση ήταν στη ΠΑΣΠ το2010. Χαθήκαμε πέρασε δεκαετία και...

elisavet

03-04-2023 14:47
Καλησπερα μετα απο καιρο μπηκα και εγω να ζητησω υλη, σημειωσεις. μακρο αγγλικα διοικ.ολ. ποιοτητας,μαρκετινγ οτι εχετε

mar99

08-03-2023 05:33
εχω τελειωσει τει σερρων 1999 διοικηση οικονομια τμημα λογιστικης απο που θα παρω μια βεβαιωση σπουδων που χρειαζομαι

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ@

28-02-2023 10:03
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ!
ΕΧΩ ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΓΓΡΑΦΗ ΕΞΑΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΩΡΑ. ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ?ΕΥΧΑΡΙ

sony400

07-02-2023 21:03
Άλλη μια εξεταστική έφτασε στο τέλος της σχεδόν. Εύχομαι σε όλους/ες να έφτσαν λίγο περισσότερο στον στόχο τους.

ALS

23-10-2022 17:28
Καλησπέρα!!Πέρασαν 12 χρόνια που ήμουν πρώτο έτος !! 😅

marios9

17-10-2022 11:16
Καλημέρα σε όλους.

armiertz

24-09-2022 15:44
Είμαι στην Λογιστική. Έχω να έρθω πολλά χρόνια και έχουν αλλάξει πολλά. Για αυτό θέλω σημειώσεις μπας και πάρω το πτυχίο

tonidemis

24-09-2022 00:18
Armiertz Σου έστειλα μήνυμα

armiertz

03-08-2022 12:50
Μπορεί να μου πει κανείς που μπορώ να βρω σημειώσεις των μαθημάτων γιατί η παρουσία μου στα μαθήματα είναι λίγο αδύνατη

armiertz

03-08-2022 12:49
Καλησπέρα. Είμαι καινούρια στο forum αλλά παλιά φοιτήτρια του τει που επιτέλους πήρα την απόφαση να ολοκληρώσω το πτυχίο
 

Sérmac

28-07-2022 19:25

Εμφάνιση 50 τελευταίων
Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε. Χάσατε το email ενεργοποίησης;
19 Απριλίου 2024, 18:00

Σύνδεση με όνομα, κωδικό και διάρκεια σύνδεσης

Μέλη
  • Σύνολο μελών: 5294
  • Τελευταία: AreusTes

Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 83541
  • Σύνολο θεμάτων: 10650
  • Σε σύνδεση σήμερα: 45
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1245
  • (16 Απριλίου 2022, 00:20)

Συνδεδεμένοι
Μέλη: 0
Επισκέπτες: 36
Σύνολο: 36

Για να γραφτείτε σε κάποια ομάδα μελών, πατήστε εδώ.

Μέσα Μεταφοράς

Αστικό ΚΤΕΛ Σερρών
ΚΤΕΛ Ν. Σερρών
Δρομολόγια ΤΡΑΙΝΟΣΕ

Πρόσφατα

Υπηρεσίες ΕΔΕΤ

Εύδοξος
Okeanos
Άτλας
Ακαδημαϊκή Ταυτότητα
TeiSerron.gr Συζητήσεις Αθλητικά Παναθηναϊκός (Official Thread)
Σελίδες: 1 2 3 [4] 5 6 7 ... 10   Κάτω
Εκτύπωση
Παναθηναϊκός (Official Thread)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα. Αναγνώστηκε 51826 φορές.
Troula
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
****
Μηνύματα: 1972
Θετικοί ψήφοι: +23

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Πτυχίο εδώ... Πτυχίο εκεί... Πτυχίο Παραπέρα...

Γυναίκα
Απάντηση #30 - 05 Νοεμβρίου 2008, 00:24
0

Καιρός μας ήταν...
Άιντε να δούμε... Και αφού έφερε ισοπαλία, έστω και στο τέλος η Ανόρθωση ακόμα έχουμε ελπίδες...

Είναι ένα χόρτο.. Μαγικό.. Δώστε μου λίγο για να πιω... Τον ΠΑΟ μου... Να ονειρευτώ.. Και να φωνάξω στο ΘΕΟ... Πανάθα μου.. Σε αγαπώ... Σαν ηρωίνη σαν σκληρό ναρκωτικό... Σαν το χασίς, το lsd, για σένα ΠΑΟ μαστουρώνει όλη ΓΗ..........
Καταγράφηκε

Φωνάζουν οι.... Κουμπάροι, να φοβηθούν οι νοικοκύριδες...
Ρε που καταντήσαμε...
synzeus
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
BEng in Informatics and Communications
*
Μηνύματα: 2906
Θετικοί ψήφοι: +249

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Άντρας WWW
Απάντηση #31 - 05 Νοεμβρίου 2008, 00:26
0

Είναι ένα χόρτο μαγικό δώσε μου λίγο για να πιω
το ΠΑΟ μου να ονειρευτώ και να φωνάξω στο Θεοοοό
Πανάθα μου σε αγαπώ σαν ηρωίνη σα σκληρό ναρκωτικό
σαν το χασίς το LSD για σένα ΠΑΟ μαστουρώνει όλη η γη


http://www.youtube.com/watch/v/WkjGWkE9RFI

Αντωνίου: "Το καλύτερο δώρο για τον Πατέρα"

Χαρούμενος για τη νίκη του Παναθηναϊκού, αλλά και φορτισμένος συναισθηματικά, αφού ο Νίκος Πατέρας υποβλήθηκε σε χειρουργική επέμβαση στην Αμερική, εμφανίστηκε στις δηλώσεις του μετά τον αγώνα με τη Βέρντερ Βρέμης ο Κώστας Αντωνίου.

"Η σημερινή ήταν μια μεγάλη βραδιά. Αξίζουν πολλά συγχαρητήρια στους παίκτες και τον προπονητή. Η βραδιά είχε μια συναισθηματική φόρτιση γιατί ο Νίκος Πατέρας έκανε επέμβαση στην Αμερική. Τηλεφώνησε και έδωσε τα συγχαρητήριά του. Έλαβε αυτή τη νίκη σαν το καλύτερο δώρο για να αναρρώσει γρήγορα και να είναι πάλι κοντά μας", τόνισε ο διευθυντής ποδοσφαίρου του Παναθηναϊκού για να προσθέσει:

"Σήμερα η ομάδα έδειξε την αξία της. Οι παίκτες έδειξαν τι αξίζουν και ο προπονητής κέρδισε τις εντυπώσεις. Εμείς που είμαστε στην ομάδα έχουμε εμπιστοσύνη στους παίκτες και τον προπονητή. Έχουμε αυξήσει τις πιθανότητες πρόκρισης. Αυτή τη στιγμή βρισκόμαστε σε μια καλύτερη θέση. Η ομάδα σιγά-σιγά όλο και γίνεται καλύτερη, όλο και κάτι προσθέτει στο παιχνίδι της. Ο Παναθηναϊκός προϋπήρχε. Ήρθαν κάποιοι παίκτες για να την κάνουν ακόμα καλύτερη. Στο ποδόσφαιρο στόχος είναι να γίνεσαι καλύτερος και αυτό προσπαθούμε".

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Η κριτική των πράσινων

Ο Παναθηναϊκός πραγματοποίησε την καλύτερη φετινή του εμφάνιση που τη χρειαζόταν πολύ για να πάρει τα πάνω του ενόψει της δύσκολης συνέχειας σε Ελλάδα και Ευρώπη.

Αναλυτικά, η κριτική των παικτών

Μάριο Γκαλίνοβιτς: Στο πρώτο ημίχρονο ήταν ασταθής αλλά στο δεύτερο ανέβηκε και επενέβη θετικά όποτε χρειάστηκε.

Μίκαελ Νίλσον: Ανέβηκε αισθητά στην επανάληψη και ήταν πολύ καλός στα αμυντικά του καθήκοντα.

Νίκος Σπυρόπουλος: Βοήθησε και αυτός στην επανάληψη και αμυντικά ήταν πολύ καλός.

Λουκάς Βύντρα: Με εξαίρεση ένα λάθος στο πρώτο μέρος ήταν πολύ καλός.

Σαριέγκι: Έκανε απλά την καλύτερη εμφάνισή του με τη φανέλα του Παναθηναϊκού.

Ζιλμπέρτο Σίλβα: Διακρίθηκε ανασταλτικά αλλά είναι φανερό ότι του λείπει η εκρηκτικότητα.

Σιμάο: Εσβησε τον Ντιέγο και άνοιξε το δρόμο προς τη μεγάλη νίκη.

Αλέξανδρος Τζιόλης: Ο κορυφαίος παίκτης του Παναθηναϊκού. Έκανε εκπληκτική εμφάνιση που συνοδεύτηκε από ένα γκολ και έδωσε απάντηση στους επικριτές του.

Γιώργος Καραγκούνης: Από τους καλύτερους στην επανάληψη και σκόρερ ενός εκπληκτικού γκολ.

Γκάμπριελ: Έτρεξε πολύ, βοήθησε και πρόσθεσε άλλη μία καλή εμφάνιση στο ενεργητικό του.

Βαγγέλης Mάντζιος: Άνοιξε το δρόμο προς τη νίκη και δείχνει ότι οι εμφανίσεις του δεν είναι τυχαίες.

Μπράις Μουν: Δημιούργησε αρκετά ρήγματα στην αντίπαλη άμυνα και διακρίθηκε.

Γιάννης Γκούμας:
Με τη θετική του αύρα από τη Νέα Σμύρνη έδωσε τη σωστή κατεύθυνση στην άμυνα που έτσι και αλλιώς λειτουργούσε άψογα.

Δημήτρης Σαλπιγγίδης:
Έπαιξε λίγο και δεν μπορεί να κριθεί.

contra.gr
Τελευταία τροποποίηση: 05 Νοεμβρίου 2008, 00:43 από synzeus Καταγράφηκε
synzeus
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
BEng in Informatics and Communications
*
Μηνύματα: 2906
Θετικοί ψήφοι: +249

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Άντρας WWW
Απάντηση #32 - 05 Νοεμβρίου 2008, 00:51
0

Panathinaikos too strong for Bremen



Giorgos Karagounis's first UEFA Champions League goal in over six-and-a-half years, in between strikes from Vangelis Mantzios and Alexandros Tziolis, revived Panathinaikos FC's Group B aspirations and put a serious dent in those of Werder Bremen.



Fine strikes
Karagounis had not registered in European football's premier club competition since February 2002, but his goal 20 minutes from time at the Weserstadion was worth the wait. the midfielder allowed Nikos Spiropoulos throw-in to bounce past him before unleashing a dipping volley from the apex of the penalty area to leave Tim Wiese helpless. It put the visitors 2-0 up following Mantzios's opener just before the hour and Tziolis put the gloss on a fine second-half performance with an excellently-taken third seven minutes from time.



Early openings

As Panathinaikos ended the game on top, so had they started it, almost taking an early lead when Giorgos Karagounis' perfectly-weighted free-kick was met by the chest of Mantzios. The Greek striker failed to get anything more on the ball, however, allowing Wiese to collect and having been sounded a warning the hosts took stock, going close themselves when Diego's effort from the edge of the area was deflected wide.

Wiese misjudgement
Panathinaikos coach Henk ten Cate had warned his side of Bremen's threat at set-pieces, but it was the Greek outfit that looked likeliest to exploit that avenue. On 13 minutes Wiese misjudged a Karagounis free-kick, straying off his line in expectation of a cross and, as it sailed over his outstretched arms, he was grateful to the intervention of the crossbar, the goalkeeper then making partial amends by denying Mantzios on the rebound.



Galinović effort

With the Weserstadion pitch slick after heavy rainfall, Mario Galinović in the Panathinaikos goal did not appear too comfortable either, palming away one long-range effort from Markus Rosenberg after an awkward bounce. He looked far more convincing as he denied Claudio Pizarro soon after as Bremen cranked up the pressure, picking up where they left off after half-time. Indeed, it was somewhat against the run of play when Panathinaikos broke the deadlock on 58 minutes. Tziolis' clever pass found Mantzios on the edge of the area and the striker held off Petri Pasanen before calmly dispatching his shot past Wiese.

Karagounis strike

Bremen's aspirations of a first Group B win looked even further removed 12 minutes later as Karagounis made it 2-0 in spectacular fashion. Bremen were rocked, and it was to get worse when Tziolis completed a resounding win seven minutes from time, meeting Per Mertesacker's clearance with a fine half-volley from the edge of the area, despite being off-balance. It sealed a win that left Panathinaikos above Bremen in Group B, a point behind second-placed FC Anorthosis Famagusta.

uefa.com
Καταγράφηκε
synzeus
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
BEng in Informatics and Communications
*
Μηνύματα: 2906
Θετικοί ψήφοι: +249

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Άντρας WWW
Απάντηση #33 - 07 Νοεμβρίου 2008, 15:03
0

Σε συνέντευξη που παραχώρησε στο «Παναθηναϊκό Τριφύλλι», ο Βαγγέλης Μάντζιος εμφανίστηκε σίγουρος ότι η φετινή σεζόν θα είναι... καταπράσινη.

«Θα πάρουμε το πρωτάθλημα. Τελεία και παύλα», τόνισε χαρακτηριστικά ο Ελληνας επιθετικός, ενώ σχολίασε τα δημοσιεύματα και τις μουρμούρες του κόσμου στο πρόσωπό του, σε μια εξαιρετικά αποκαλυπτική συνέντευξη.

Ορισμένα αποσπάσματα της συνέντευξης:

Στο ξεκίνημα της σεζόν, υπήρχε η αίσθηση πως θα αποχαιρετούσες την Παιανία. Ο Χενκ Τεν Κάτε παρ’ όλα αυτά επέλεξε να σε? κατεβάσει από το πούλμαν. Πως το εισέπραξες εσύ όλο αυτό;

«Επιστρέφοντας από την Αϊντραχτ και τη Μπουντεσλίγκα, όπου για να είμαι ειλικρινής δεν ήταν πετυχημένη η παρουσία μου -αγωνίστηκα 10 φορές και σημείωσα μόνο ένα γκολ- το είχα, είναι η αλήθεια ακούσει και αυτό. Δεν ήταν κάτι που μου άρεσε, νιώθω δεμένος με την ομάδα και θέλω να προσφέρω σε αυτήν. Το μόνο που μπορούσα να κάνω ήταν να προσπαθήσω να δείξω την αξία μου μέσα από τις προπονήσεις και να κερδίσω τη θέση μου σε αυτήν».

Πιστεύεις πως το στυλ σου, το ότι μοιάζεις... υπερβολικά ήρεμος μέσα στο γήπεδο, κάνει τον κόσμο να σε παρεξηγεί;

«Είναι αλήθεια πως το στυλ παιχνιδιού μου αποπνέει ηρεμία και αυτό ίσως αρκετός κόσμος μπορεί να το βλέπει για κακό. Να φαντάζεται ότι... βαριέμαι. Τι να κάνω όμως, είναι το στυλ μου, δεν μπορώ να το αλλάξω. Το αστείο είναι ότι έξω από το γήπεδο είμαι πιο νευρικός. Έχω, ας πούμε, παίξει ξύλο αρκετές φορές, αλλά όχι για το ποδόσφαιρο».

Από την περίοδο της προετοιμασίας ακόμα, ο Τεν Κάτε επέμενε να μη βγαίνεις στο πλάι, να μη γυρνάς πίσω. Να παραμείνεις στην περιοχή, γιατί εκεί είναι η θέση σου. Σε... έπεισε;
«Είναι αλήθεια πως νιώθω ακόμα κάποιες φορές κάτι να με τραβάει να βγαίνω στο πλάι. Μου αρέσει να ντριμπλάρω, να κερδίζω φάουλ, να δημιουργώ. Από την άλλη, δουλειά του επιθετικού είναι να βάζει γκολ, άρα... ναι»!

Σε έχουν χαρακτηρίσει ποδοσφαιριστή ψυχολογίας. Τι σημαίνει αλήθεια η φράση για εσένα;
«Πως άμα δεν είμαι καλά ή όταν νιώθω ότι αδικούμαι παρασύρομαι σε λάθος σκέψεις. Ενεργώ λάθος. Είναι κάτι που θα ήθελα ν’ αλλάξω. Υπάρχουν ποδοσφαιριστές που άμα τους βρίσεις στο ματς ανεβαίνει η απόδοσή τους. Εγώ -περισσότερο παλιότερα- έπεφτα».

Τι λες αλήθεια να κάνουμε φέτος;

«Τι άλλο; Θα πάρουμε το πρωτάθλημα. Τελεία και παύλα».

Νοκ-άουτ ο Νίνης

Οριστικά νοκ-άουτ από το ντέρμπι με τον Ολυμπιακό τέθηκε ο Σωτήρης Νίνης και θα κάνει αγώνα δρόμου να προλάβει το επόμενο παιχνίδι με τη Λάρισα στο Αλκαζάρ.

Όπως αποδείχθηκε από τις εξετάσεις στις οποίες υποβλήθηκε, ο νεαρός άσος έχει υποστεί διάταση στον δεξιό μηριαίο δικέφαλο, κάτι που συνεπάγεται με επτά μέρες αποχής από τις υποχρεώσεις του με τον Παναθηναϊκό.

Όλο αυτό το χρονικό διάστημα θ' ακολουθεί ειδικό πρόγραμμα αποκατάστασης, ενώ ήδη ξεκίνησε με ατομικό.

Όσον αφορά τους υπόλοιπους ποδοσφαιριστές, όσοι αγωνίστηκαν στο περασμένο παιχνίδι κόντρα στη Βέρντερ Βρέμης έπαιξαν παιχνίδι σε μικρό χώρο κάνοντας χρήση μικρών εστιών, ενώ οι υπόλοιποι οικογενειακό διπλάκι.

Η προπόνηση της Πέμπτης ολοκληρώθηκε με ασκήσεις στα τελειώματα των φάσεων.
Οι Λεοντίου και Νίνης αρκέστηκαν σε ατομικό πρόγραμμα, ενώ ο Καραγκούνης έκανε χαλάρωμα. Κανονικά προπονήθηκε ο Iβανσιτς, που υπολογίζεται για το ντέρμπι.

sports.e-go
Καταγράφηκε
synzeus
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
BEng in Informatics and Communications
*
Μηνύματα: 2906
Θετικοί ψήφοι: +249

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Άντρας WWW
Απάντηση #34 - 10 Δεκεμβρίου 2008, 14:17
0



 ;D
Καταγράφηκε
Fu Manchu
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
*
Μηνύματα: 128
Θετικοί ψήφοι: +3

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Απάντηση #35 - 10 Δεκεμβρίου 2008, 14:37
0

Αγιος Βασίλης έρχεται, και στη Λεωφόρο στέκεται,και δω, και δώρο στο λιμάνι, ένα κα, ενα καναπέ θα κανει..... ;D
Καταγράφηκε

Search For Seas Of Gold
synzeus
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
BEng in Informatics and Communications
*
Μηνύματα: 2906
Θετικοί ψήφοι: +249

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Άντρας WWW
Απάντηση #36 - 14 Σεπτεμβρίου 2009, 21:01
0

Η αντιαθλητική συμπεριφορά (αγκωνιά) που επέδειξε προς τον Σωτήρη Νίνη, την οποία μάλιστα απαθανάτισε ο τηλεοπτικός φακός, δεν πέρασε δίχως συνέπειες για τον Αλέξις Ενγκαμπί.

Η διοίκηση της θρακιώτικης ομάδας κάλεσε σε απολογία τον Αφρικανό ποδοσφαιριστή και του ζήτησε εξηγήσεις για την ενέργειά του. Ο Ενγκαμπί εξήγησε πως ξεπέρασε τα όρια και ζήτησε συγγνώμη για το γεγονός πως εξέθεσε την ομάδα και τον εαυτό του. Ως αποτέλεσμα των παραπάνω ανακοινώθηκε ότι του επιβλήθηκε πρόστιμο σύμφωνα με τα όσα προβλέπει ο εσωτερικός κανονισμός.

Πηγή

Καταγράφηκε
tzibo
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
**
Μηνύματα: 74
Θετικοί ψήφοι: +1

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Άντρας
Απάντηση #37 - 25 Ιανουαρίου 2010, 11:08
0

Φετος Πρωταθλημα!!!!!!!!!!!!!!!!αρε ΠΑΝΑΘΑ μου πηρες το μυαλο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Καταγράφηκε

Η Τεχνιτη Νοημοσυνη Δεν Μπορει Να Κερδισει Τη Φυσικη Ηλιθιοτητα...
rossi
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
*
Μηνύματα: 690
Θετικοί ψήφοι: 0

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

ΠΑΟΚ ΜΙΑ ΖΩΗ

Άντρας WWW
Απάντηση #38 - 25 Ιανουαρίου 2010, 11:20
0

χα χα χα.....δεν θελώ να γίνω κακός....αλλά δεδομένου ότι έχει ακόμα 10 αγωνιστικές....και όπως παρατήρησα το προγραμμα σας....την επόμενη εβδομάδα με ΑΕΚ(παίζει καλά στα ντέρμπι) μετά με ΑΕΛ καίγεται για βαθμούς, μετά Καβάλα.....που έχει πέσει λίγο τώρα τελευταία αλλά πάντα παραμένει μια αξιόπιστη ομάδα, μετά έχετε τον ΠΑΟΚ στην ΤΟΥΜΠΑ......που έχει πάρει φόρα και δεν σταματάει, και λίγο πιο μετά έχετε και έναν ΟΣΦΠ ο οποίος αν και χάλια αυτην την στιγμή δεν θα αφήσει εύκολα τους βαθμούς, δεδομένου και της τύχης οι 8 βαθμοί διαφοράς εύκολα ψαλιδίζοντε αλλα και εύκολα διευρίνοντε! τέσπα το ποιος θα το παρεί δεν με νοιάζει και τόσο αρκεί να μην το πάρει ο ΟΣΦΠ!!!
Καταγράφηκε

ΠΑΟΚ εδώ ΠΑΟΚ εκεί ΠΑΟΚ είναι όλοι στο ΤΕΙ!!!
The_Freedom_Man
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
****
Μηνύματα: 1559
Θετικοί ψήφοι: +375

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Άντρας
Απάντηση #39 - 25 Ιανουαρίου 2010, 11:25
0

χα χα χα.....δεν θελώ να γίνω κακός....αλλά δεδομένου ότι έχει ακόμα 10 αγωνιστικές....και όπως παρατήρησα το προγραμμα σας....την επόμενη εβδομάδα με ΑΕΚ(παίζει καλά στα ντέρμπι) μετά με ΑΕΛ καίγεται για βαθμούς, μετά Καβάλα.....που έχει πέσει λίγο τώρα τελευταία αλλά πάντα παραμένει μια αξιόπιστη ομάδα, μετά έχετε τον ΠΑΟΚ στην ΤΟΥΜΠΑ......που έχει πάρει φόρα και δεν σταματάει, και λίγο πιο μετά έχετε και έναν ΟΣΦΠ ο οποίος αν και χάλια αυτην την στιγμή δεν θα αφήσει εύκολα τους βαθμούς, δεδομένου και της τύχης οι 8 βαθμοί διαφοράς εύκολα ψαλιδίζοντε αλλα και εύκολα διευρίνοντε! τέσπα το ποιος θα το παρεί δεν με νοιάζει και τόσο αρκεί να μην το πάρει ο ΟΣΦΠ!!!

Ρε Rossi, μυαλό δεν θα βάλετε ποτέ ρεεεεε!!!!  Έλεος, πάλι για πρωτάθλημα μιλάτε?    Λίγος σεβασμός και σύνεση στον "μεγάλο!"

προσωπικα δεν είμαι βάζελος! σκουλικάκι είμαι  8)
Καταγράφηκε

Θεωρώ πιο γενναίο εκείνον που κυριαρχεί στα πάθη του από εκείνον που κυριαρχεί στους εχθρούς του. Η δυσκολότερη νίκη είναι εκείνη ενάντια στον ίδιο σου τον εαυτό.» {Αριστοτέλης}

No matter how long the winter, spring is sure to follow.  ~Proverb
Σελίδες: 1 2 3 [4] 5 6 7 ... 10   Πάνω
Εκτύπωση