Νέα:
Παρασκευή 29 Μαρτίου 2024

Shoutbox!

Toula Aretaki

19-02-2024 13:17
Καλημέρα,γνωρίζει κανείς εάν το πτυχίο διοίκησης επιχειρήσεων μπορούμε να πάρουμε βεβαίωση χρήσης H/Y;

Debbie422657

11-01-2024 00:11
Καλησπέρα σας, ψάχνω σημειώσεις για μαθήματα του οικονομικού. Υπάρχει κάποιος που μπορεί να με βοηθήσει;

Alexis92

31-10-2023 21:12
γερασαμε

Timos Chartios

17-08-2023 03:00
Ψάχνω ρε παιδιά την Ιωάννα μετά από χρόνια από Διοίκηση ήταν στη ΠΑΣΠ το2010. Χαθήκαμε πέρασε δεκαετία και...

elisavet

03-04-2023 14:47
Καλησπερα μετα απο καιρο μπηκα και εγω να ζητησω υλη, σημειωσεις. μακρο αγγλικα διοικ.ολ. ποιοτητας,μαρκετινγ οτι εχετε

mar99

08-03-2023 05:33
εχω τελειωσει τει σερρων 1999 διοικηση οικονομια τμημα λογιστικης απο που θα παρω μια βεβαιωση σπουδων που χρειαζομαι

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ@

28-02-2023 10:03
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ!
ΕΧΩ ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΓΓΡΑΦΗ ΕΞΑΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΩΡΑ. ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ?ΕΥΧΑΡΙ

sony400

07-02-2023 21:03
Άλλη μια εξεταστική έφτασε στο τέλος της σχεδόν. Εύχομαι σε όλους/ες να έφτσαν λίγο περισσότερο στον στόχο τους.

ALS

23-10-2022 17:28
Καλησπέρα!!Πέρασαν 12 χρόνια που ήμουν πρώτο έτος !! 😅

marios9

17-10-2022 11:16
Καλημέρα σε όλους.

armiertz

24-09-2022 15:44
Είμαι στην Λογιστική. Έχω να έρθω πολλά χρόνια και έχουν αλλάξει πολλά. Για αυτό θέλω σημειώσεις μπας και πάρω το πτυχίο

tonidemis

24-09-2022 00:18
Armiertz Σου έστειλα μήνυμα

armiertz

03-08-2022 12:50
Μπορεί να μου πει κανείς που μπορώ να βρω σημειώσεις των μαθημάτων γιατί η παρουσία μου στα μαθήματα είναι λίγο αδύνατη

armiertz

03-08-2022 12:49
Καλησπέρα. Είμαι καινούρια στο forum αλλά παλιά φοιτήτρια του τει που επιτέλους πήρα την απόφαση να ολοκληρώσω το πτυχίο
 

Sérmac

28-07-2022 19:25

Εμφάνιση 50 τελευταίων
Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε. Χάσατε το email ενεργοποίησης;
29 Μαρτίου 2024, 01:47

Σύνδεση με όνομα, κωδικό και διάρκεια σύνδεσης

Μέλη
  • Σύνολο μελών: 5293
  • Τελευταία: marina23

Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 83540
  • Σύνολο θεμάτων: 10650
  • Σε σύνδεση σήμερα: 46
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1245
  • (16 Απριλίου 2022, 00:20)

Συνδεδεμένοι
Μέλη: 0
Επισκέπτες: 31
Σύνολο: 31

Για να γραφτείτε σε κάποια ομάδα μελών, πατήστε εδώ.

Μέσα Μεταφοράς

Αστικό ΚΤΕΛ Σερρών
ΚΤΕΛ Ν. Σερρών
Δρομολόγια ΤΡΑΙΝΟΣΕ

Πρόσφατα

Υπηρεσίες ΕΔΕΤ

Εύδοξος
Okeanos
Άτλας
Ακαδημαϊκή Ταυτότητα
Σελίδες: 1 2 [3] 4 5 6 7   Κάτω
Εκτύπωση
Αποψη
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα. Αναγνώστηκε 25570 φορές.
p_314159
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
*
Μηνύματα: 218
Θετικοί ψήφοι: +49

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Απάντηση #20 - 14 Ιουνίου 2012, 07:48
-2

εχεις γινει μυθος!!
τι ειναι ο τσακ νορις μπροστα σου, ανοιγεις τα στρειδια με τα ματια και κανεις εξιτ πολ απο τις 8 το πρωι..

ευχαριστω για το σχολιο σου ομως γιατι επιβεβαιωσες τα γραφομενα μου, εισαι στη 2η κατηγορια, αυτων που τρεμουν μηπως τους ονομασουν
ελληνες
Καταγράφηκε
anonym.me
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
***
Μηνύματα: 258
Θετικοί ψήφοι: +203

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Remember remember the 5th of November

Απάντηση #21 - 14 Ιουνίου 2012, 12:00
+2

@soberphobic, οι ψηφοφόροι της χ.α. οι οποίοι προφανώς για να εκφράζονται από το επίπεδο των wannabe βουλευτών τους, μάλλον είναι και οι ίδιοι στο ίδιο επίπεδο, δεν θα ήταν ικανοί να γράψουν πάνω από 5 λέξεις στη σειρά.

@p_314159, γι' αυτό που είπες στο τέλος για τους Αλβανούς, δε λέει τίποτα. Έχουμε κι εμείς οι "ελληναράδες" τέτοιες σελίδες που λένε τα ίδια. Μόνο η Ελλάδα νομίζεις έχει επαγγελματίες "έλληνες";

Για διάφορους λόγους, γίνεται μεγάλη προσπάθεια να μετράμε το πόσο Έλληνες είμαστε, ανάλογα με το πόσο μισούμε τους (λαθρο)μετανάστες σε πρώτη φάση, και σιγά-σιγά θα επεκταθεί και σε γενικότερο μίσος προς οποιονδήποτε είναι διαφορετικός.
Καταγράφηκε

The only verdict is vengeance
Soberphobic
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
***
Μηνύματα: 481
Θετικοί ψήφοι: 0

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Sugar Oi!

Γυναίκα WWW
Απάντηση #22 - 14 Ιουνίου 2012, 14:38
-3

Φυσικά απ' ολα τα προβλήματα που 'χουμε σαν νέοι αυτό
είναι το μεγαλύτερο αν μας πουν Έλληνες ή όχι. Είδαμε και
τους γνήσιους Έλληνες που φωνάζουν για την Ελλάδα μας -->>>

Καταγράφηκε

Banned From The Pubs
p_314159
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
*
Μηνύματα: 218
Θετικοί ψήφοι: +49

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Απάντηση #23 - 14 Ιουνίου 2012, 15:01
+2

@p_314159, γι' αυτό που είπες στο τέλος για τους Αλβανούς, δε λέει τίποτα. Έχουμε κι εμείς οι "ελληναράδες" τέτοιες σελίδες που λένε τα ίδια. Μόνο η Ελλάδα νομίζεις έχει επαγγελματίες "έλληνες";

Για διάφορους λόγους, γίνεται μεγάλη προσπάθεια να μετράμε το πόσο Έλληνες είμαστε, ανάλογα με το πόσο μισούμε τους (λαθρο)μετανάστες σε πρώτη φάση, και σιγά-σιγά θα επεκταθεί και σε γενικότερο μίσος προς οποιονδήποτε είναι διαφορετικός.

τοσα χρονια αδερφε απο το ΄74 και μετα μετραμε ποσο μη ελληνες ειμαστε, στο τελος δεν θα μεινει τιποτα να θυμιζει ελλαδα, τοσο σιχαμα ειμαστε; απλα η ιστορια μας ειναι γεματη ρουφιανους απο τον εφιαλτη και πιο πριν

οσο αφορα το πρωτο που παραθετω, δεν ειδα κανεναν ελληνα να σκοτωνει στη γερμανια για 100 ευρω ,ουτε ελληνα να καθαριζει αλβανο στη βορεια ηπειρο και αλλου, δεν υπαρχει συγκριση,ο παππους μου φτωχος πηγε στη γερμανια αλλα στις φωτο τον βλεπω με κουστουμακι να βγαινει εξω σε εστιατορια, να πηγαινει εκδρομες στο βελγιο και διαφορα αλλα, δεν ζουσαν λουξ αλλα οχι και ετσι

στη δουλεια μας ειχαμε και βουλγαρους και αλβανους και πολωνους και οτι αλλο θελεις, ποτε δεν ειχα μισος για κανεναν ακομη και οταν μας κανανε τη στραβη, ουτε νιωθω μισος για κανεναν, απλα πρεπει να σκεφτουμε οτι ειναι μεγαλο το ποσοστο των λαθραιων και ειναι ανεργοι,φτωχοι,πεινασμενοι και εξαθλιωμενοι και δεν εχουν καν ταυτοτητα..αυτο απο μονο του τους καθιστα επικινδυνους, και γω θα ημουν επικινδυνος αν ημουν π.χ αγγλια και δεν ειχα ταυτοτητα (κοινως ημουν φαντασμα), η απελπισια σε ωθει να κανεις πραγματα που δε θα τα εκανες φυσιολογικα

και κατι αλλο, οποιος δεν εχει χρονο να σκεφτει 2-3 πραγματα , ας μη γραφει οτι ακουει απο αλλους στο φορουμ, απο παπαγαλακια χορτασαμε

αν εχεις επιχειρηματα sober πες κατι , συζητηση κανουμε,δεν προσπαθω να επιβαλω την γνωμη μου , αν ομως σκεφτεις εστω και 2ns την αντιθετη αποψη αυτο ειναι κερδος για μενα..δεν περιμενω ουτε να αλλαξεις τωρα γνωμη,ουτε ομως να ειρωνευεσαι του στυλ ψηφιζεις χ.α και αλλα..

πολυς κοσμος παει με τη χ.α γιατι οι υπολοιποι δεν καθονται να την αντικρουσουν με επιχειρηματα,απλα τους λενε φασιστες χιτλερικους κτλ...ενταξει, φοβηθηκαμε το 7% η παμε να σκεπασουμε τις βρωμιες που εξακολουθουν και γινονται;


Καταγράφηκε
Soberphobic
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
***
Μηνύματα: 481
Θετικοί ψήφοι: 0

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Sugar Oi!

Γυναίκα WWW
Απάντηση #24 - 14 Ιουνίου 2012, 16:11
-2

@p_314159, γι' αυτό που είπες στο τέλος για τους Αλβανούς, δε λέει τίποτα. Έχουμε κι εμείς οι "ελληναράδες" τέτοιες σελίδες που λένε τα ίδια. Μόνο η Ελλάδα νομίζεις έχει επαγγελματίες "έλληνες";

Για διάφορους λόγους, γίνεται μεγάλη προσπάθεια να μετράμε το πόσο Έλληνες είμαστε, ανάλογα με το πόσο μισούμε τους (λαθρο)μετανάστες σε πρώτη φάση, και σιγά-σιγά θα επεκταθεί και σε γενικότερο μίσος προς οποιονδήποτε είναι διαφορετικός.

τοσα χρονια αδερφε απο το ΄74 και μετα μετραμε ποσο μη ελληνες ειμαστε, στο τελος δεν θα μεινει τιποτα να θυμιζει ελλαδα, τοσο σιχαμα ειμαστε; απλα η ιστορια μας ειναι γεματη ρουφιανους απο τον εφιαλτη και πιο πριν

οσο αφορα το πρωτο που παραθετω, δεν ειδα κανεναν ελληνα να σκοτωνει στη γερμανια για 100 ευρω ,ουτε ελληνα να καθαριζει αλβανο στη βορεια ηπειρο και αλλου, δεν υπαρχει συγκριση,ο παππους μου φτωχος πηγε στη γερμανια αλλα στις φωτο τον βλεπω με κουστουμακι να βγαινει εξω σε εστιατορια, να πηγαινει εκδρομες στο βελγιο και διαφορα αλλα, δεν ζουσαν λουξ αλλα οχι και ετσι

στη δουλεια μας ειχαμε και βουλγαρους και αλβανους και πολωνους και οτι αλλο θελεις, ποτε δεν ειχα μισος για κανεναν ακομη και οταν μας κανανε τη στραβη, ουτε νιωθω μισος για κανεναν, απλα πρεπει να σκεφτουμε οτι ειναι μεγαλο το ποσοστο των λαθραιων και ειναι ανεργοι,φτωχοι,πεινασμενοι και εξαθλιωμενοι και δεν εχουν καν ταυτοτητα..αυτο απο μονο του τους καθιστα επικινδυνους, και γω θα ημουν επικινδυνος αν ημουν π.χ αγγλια και δεν ειχα ταυτοτητα (κοινως ημουν φαντασμα), η απελπισια σε ωθει να κανεις πραγματα που δε θα τα εκανες φυσιολογικα

και κατι αλλο, οποιος δεν εχει χρονο να σκεφτει 2-3 πραγματα , ας μη γραφει οτι ακουει απο αλλους στο φορουμ, απο παπαγαλακια χορτασαμε

αν εχεις επιχειρηματα sober πες κατι , συζητηση κανουμε,δεν προσπαθω να επιβαλω την γνωμη μου , αν ομως σκεφτεις εστω και 2ns την αντιθετη αποψη αυτο ειναι κερδος για μενα..δεν περιμενω ουτε να αλλαξεις τωρα γνωμη,ουτε ομως να ειρωνευεσαι του στυλ ψηφιζεις χ.α και αλλα..

πολυς κοσμος παει με τη χ.α γιατι οι υπολοιποι δεν καθονται να την αντικρουσουν με επιχειρηματα,απλα τους λενε φασιστες χιτλερικους κτλ...ενταξει, φοβηθηκαμε το 7% η παμε να σκεπασουμε τις βρωμιες που εξακολουθουν και γινονται;




Και οι Αλβανοί στις οικογένειές τους φωτογραφίες με κουστούμια δείχνουν δεν είναι επιχείρημα αυτό που λες.Συμφωνώ μαζί σου
πως είναι πρόβλημα 3 εκατομύρια μετανάστες.Αυτό δεν σημαίνει πως όλοι τους είναι εγκληματίες όπως και δεν σημαίνει πως και οι Έλληνες όταν φύγαν για έξω δεν ήταν όλοι τους οι καλύτεροι άνθρωποι.Όσο για την ΧΑ αν δεις το παρελθόν της οργάνωσης δεν έχει και το καλύτερο ιστορικό ούτε σε αυτά που έλεγε ούτε σε ότι έκανε.
Καταγράφηκε

Banned From The Pubs
p_314159
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
*
Μηνύματα: 218
Θετικοί ψήφοι: +49

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Απάντηση #25 - 14 Ιουνίου 2012, 16:25
+2

δεν εχω κανενα κολλημα με τη χ.α και δεν με νοιαζει τι κανουν
εσυ μου εβαλες την ταμπελα,οποτε ας μη το ξανα αναφερουμε

καλο το ανεκδετο με τον αλβανο τουριστα

μου αλλαζεις τα γραφομενα, δεν ειπα οτι ολοι ειναι εγκληματιες (εν δυναμει ειμαστε ολοι και εγω και εσυ) μιλησα για τους λαθραιους
μην αποπροσανατολιζετε τη συζητηση προς δημιουργια εντυπωσεων..

και επιτελους, ειμαστε φτωχη χωρα!!
Τελευταία τροποποίηση: 14 Ιουνίου 2012, 16:26 από p_314159 Καταγράφηκε
Soberphobic
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
***
Μηνύματα: 481
Θετικοί ψήφοι: 0

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Sugar Oi!

Γυναίκα WWW
Απάντηση #26 - 14 Ιουνίου 2012, 16:28
-1

Δηλαδή οι λαθραίοι είναι όλοι εγκληματίες γιατί αλήθεια δεν καταλαβαίνω τι θες να πεις.
Καταγράφηκε

Banned From The Pubs
synzeus
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
BEng in Informatics and Communications
*
Μηνύματα: 2906
Θετικοί ψήφοι: +249

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Άντρας WWW
Απάντηση #27 - 14 Ιουνίου 2012, 16:44
+1

Συνθήκη Σένγκεν θέλαμε.. Όλοι οι λαθραίοι που προσπαθούν να ξεφύγουν μας επιστρέφονται με μια κορδέλα..
Καταγράφηκε
Thanos.k
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
***
Μηνύματα: 466
Θετικοί ψήφοι: +124

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Απάντηση #28 - 14 Ιουνίου 2012, 23:05
0

Το μεγαλυτερο ποσοστο ειναι εγκληματιες ,εχουν ζησει εμφυλιους εχουν σκοτωσει εχουν  δει τους γονεις τους σκοτωμενους τα αδερφια τους...πεινα δυστηχια φτωχεια......οποιος και αν ηταν στην θεση τους η ανθρωπινη ζωη δεν θα ειχε καμια αξια...ειδικα οταν μιλαμε για Αλγερινους μαροκινους Αφγανους ...δυστηχως αυτοι δεν ειναι ανθρωποι, αλλα εκ βιας ανθρωποειδη ...οταν απο 5 χρονων βλεπεις τον θανατο και την μιζερια....παντου ..ο παπους με την συνταξη των 300 ευρω και το σπιτακι το μικρο ειναι βασιλειο. Ειναι ταλαιπωρημενες ψυχες παιδια ,εχω γνωρισει αλγερινο ο οποιος ας πουμε εκανε προσπαθεια ενταξης δουλευε σε ψαροσκαλα και τον ειχε παραξενεψει μαλιστα θυμαμαι οταν καποιοι ψαραδες του αφηναν ειται δολωμα ειται καποιο ψαρι...ειδικα το χειμωνα ...αλλα εδω ολα τους φαινονται τοσο πλουσια....οσο και αν εμας μας φαινονται φτωχα . Και οποιος ειναι υπερασπιστης τους και μαγκας ας τολμησει να παει βραδυ στα στεκια τους στην αθηνα....Εδω μερα μεσημερι και μπορειτε να δειτε απειρα βιντεο με την δραση τους στην αθηνα..ειναι μακραν οι ποιο δεινοι κλεφτες ... οσο για την ΧΑ σταματηστει να βαζετε ταμπελες σε οτι δειτε να λεει την λεξη Ελλαδα-Μεταναστες....καταντησε γελοιο ...και οσο γινεται αυτο εχει αντιθετα αποτελεσματα .... τα ποσοστα θα ανεβαινουν ...ο κοσμος ψαχνει καπου να κρατηθει και επειδη δεν υπαρχουν χρηματα ,οι αξιες οι κλασικες παιρνουν αλλη οψη και αλλη αξια ,θα μου πεις τι να την κανω την αξια ρε θανο ...και δικιο εχεις δεν τρωγεται...αν και ο προπαππους μου παροτι με ενα ποδι γυρισε απο το Εσκι Σεχιρ το 22 ...το 45 εκλαιγε γιατι εβλεπε Ελληνα Εναντιον Ελληνα δεν τους μπηκε ποτε στο μυαλο οτι υπαρχει κατι ποιο δυνατο απο την ενοια της Πατριδας...ποσο μαλλον καποιες ιδεολλογιες... Γιαυτο καλυτερα μην λεμε μεγαλα λογια...εγω σεβομαι καθε ψηφοφορο οτι και αν επελεξε ,οσο και αν διαφωνω...δεν εχω το δικαιωμα να ασκησω κριτικη στην ευρυτητα της Δημοκρατιας...αυτης τις λιγης που μας εμεινε.
Καταγράφηκε
charon
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
**
Μηνύματα: 85
Θετικοί ψήφοι: +63

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Απάντηση #29 - 14 Ιουνίου 2012, 23:47
+1

Βρήκαμε καινούργιο ρατσιστικό παιχνιδάκι τώρα. Είναι όλοι εγκληματίες γιατί όλοι έζησαν δύσκολα. Οι Έλληνες της κατοχής δηλαδή που έζησαν ακόμα πιο δύσκολες στιγμές και περισσότερες σφαγές ήταν όλοι εγκληματίες; Αστειότητες που μοναδικό σκοπό έχουν να διατηρήσουν τους ρατσιστικούς μύθους. Για να καταρρίψουμε όμως κανά 2 γιατί παρακράτησαν. Επειδή δε θέλω να ποστάρω σεντόνια θα παραθέσω 2 λινκς κι όποιος έχει διάθεση ας τους ρίξει μια ματιά

1ος μύθος: Οι μετανάστες είναι 2-3-4-5-6 εκατομμύρια
Η αλήθεια είναι ότι οι μετανάστες στην Ελλάδα (νόμιμοι και παράνομοι μαζί) είναι γύρω στο 1 εκατομμύριο, λίγο κάτω δηλαδή από τον ευρωπαϊκό μέσο όρο. Το πρόβλημα στην Ελλάδα ακούει στο όνομα Δουβλίνο 2 και δουλεμπόριο. Αν κάνετε τον κόπο να διαβάσετε το λινκ που βάζω θα καταλάβετε τη συσχέτιση. Η Ελλάδα επειδή πλέον είναι χώρα transit για την ΕΕ λειτουργεί σαν αποθήκη. Χιλιάδες άνθρωποι που δε θέλουν να μείνουν στην Ελλάδα στοιβάζονται στο κέντρο της Αθήνας ή στα 2 λιμάνια για Ιταλία κι έτσι δημιουργούνται γκέτο. Είναι προφανές ότι για την κατάσταση αυτή δεν είναι υπεύθυνοι οι μετανάστες αλλά η ΕΕ, το ελληνικό κράτος και τα κυκλώματα του δουλεμπορίου.
http://tvxs.gr/news/user-post/kai-tote-riksane-ton-kliro-na-doyne-poios-tha-fagothei-gia-na-ksebromisei-o-topos

2ος μύθος: Οι μετανάστες είναι όλοι εγκληματίες
Εδώ δε χρειάζονται πολλά λόγια. Το λινκ που βάζω περιέχει επίσημα στατιστικά στοιχεία για την εγκληματικότητα στην Ελλάδα σήμερα. http://thessnomos.blogspot.gr/2012/03/2010-2011.html


Όσο για τη δημοκρατία, ήταν που ήταν ελάχιστη, με τους χιτλερικούς στη βουλή μας άφησε χρόνους. Μόνο αυτό. Α, και δεν είναι ταμπέλα, οι άνθρωποι είναι όντως ναζί, είναι όντως μπράβοι, μαχαιροβγάλτες και τραμπούκοι.
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 2 [3] 4 5 6 7   Πάνω
Εκτύπωση